Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

29.4.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 29.4.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: EkoBi, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=74

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.4.20241. Pekelný kilometr142
5.4.20231. Pekelný kilometr123
6.4.20221. Pekelný kilometr-
7.4.20211. Pekelný kilometr-
1.4.20201. Pekelný kilometr-
3.4.20191. Pekelný kilometr137
4.4.20181. Pekelný kilometr104
5.4.20171. Pekelný kilometr133
6.4.20161. Pekelný kilometr151
1.4.20151. Pekelný kilometr85
2.4.20141. Pekelný kilometr130
4.4.20121. Pekelný kilometr113
6.4.20111. Pekelný kilometr104
7.4.20101. Pekelný kilometr87
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 1. Pekelný kilometr

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1360

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pilgr Luděk7612
Sejkorová Lenka6312
Borek Petr7011
Šimůnek Jan0311
Keprtová Miloslava4811
Sadílek Ota4611
Šimůnek Jan8210
Kostřicová Blanka619
Šimůnková Pavla779
Borek Viktor049
Vacek Martin699
Serbousková Sára048
Borková Agáta028
Matyášová Jana658
Preislerová Agáta Nela097
Radiměřský Karel877
Stránská Michaela977
Červ Miloslav507
Jadrný Tomáš046
Pávek Jiří696
Vondra Vojtěch986
Němec Radek776
Buriánek Roman656
Šimůnek Jan496
Němcová Natálie116
Bureš Josef066
Hanik Maxim076
Doucha Jiří716
Stránská Adéla916
Pirkl Vít106
Koubová Elen095
Gregorová Monika005
Šimůnková Zdena585
Gregorová Michaela045
Sucháčková Karolína085
Flídrová Lenka845
Marholdová Aneta075
Kouba Radim115
Sklenářová Eva815
Kačerovský Michal985
Borková Johanka075
Broulíková Anežka085
Burešová Markéta045
Machalíková Viktorie135
Gregora Lukáš085
Gregora Filip025
Stránský Aleš605
Flídr Nikolas145
Pávek Ondra034
Hofmanová Veronika784

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11487Štichauer JakubPeklák team0300:00:30-
2D12664Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:32-
3D13492Pávek OndraPeklák team0300:00:33-
4D14740Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:40-
5D15490Pávek ColinPeklák team0300:00:40-
6D16489Jebousková Pavlínaneregistrována0500:00:47-
7D17741Mazurová Zuzananeregistrována0400:00:52-
8D18801Borek ViktorHorní Čermná0400:00:57-
9D19484Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:28-
10D110922Marholdová AnetaChoceň0700:01:32-
11D111926Mazura Tomášneregistrován0700:01:36-
12D112634Janeček RomanČeská Třebová0600:01:38-
Žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211493Štichauerová EliškaPeklák team0100:04:17-
2Ž214263Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:38-
3Ž215802Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:57-
Žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25320Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:03:29-
2M28841Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:03:59-
3M29323Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:04:05-
4M212461Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:04:26-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31893Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:23-
2Ž36283Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:45-
3Ž37285Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:57-
4Ž310486Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:11-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32319Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:26-
2M33302Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:03:26-
3M34924Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:03:29-
4M313170Vágner RobinZŠ Nádražní Č.T.9800:04:30-
5M316191Skalický PetrČeská Třebová9800:05:07-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61345Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:52-
2MJ131346Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:21-
3MJ22278Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:50-
4MJ23124Živný MarekOrel Orlice9100:06:51-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1322Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:25-
2MA2934Řemínek MatějAC Choceň8600:05:34-
3MA3935Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:36-
4MA41094Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:44-
5MA71069Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:59-
6MA10930Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:06-
7MA11132Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:06:13-
8MA121362Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:18-
9MA14933Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:29-
10MA191095Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:44-
11MA201361Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:46-
12MA21637Marhold PetrChoceň7800:06:47-
13MA241076Kalous PetrSK Žamberk7700:06:55-
14MA25606Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:57-
15MA271352Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:07:03-
16MA30630Homola PetrČeská Třebová7800:07:15-
17MA311093Marhold LubošChoceň7700:07:26-
18MA34321Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:35-
19MA38876Borek PetrHorní Čermná7000:08:14-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5485Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:05:51-
2MB8928Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:02-
3MB151013Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:35-
4MB16678Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:37-
5MB17603Pávek JiříPeklák team6900:06:38-
6MB18925Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:41-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9929Filip LubošAC Choceň5900:06:05-
2MC261020Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:07:01-
3MC33927Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:29-
4MC40931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:31-
5MC42154Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:08:58-
6MC45936Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:27-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD351096Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:40-
2MD37175Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:47-
3MD44707Bielčik JindřichLichkov4000:09:20-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ29923Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:13-
2ŽJ43275Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:15-
3ŽJ521319Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:11:31-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA285Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:05-
2ZA321367Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:28-
3ZA36932Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:41-
4ZA39190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:27-
5ZA411366Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:34-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB481097Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:14-
2ZB50908Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:29-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC46651Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:40-
2ŽC471060Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:04-
3ŽC49879Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:25-
4ŽC51645Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:09-
Hobby (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11487Štichauer JakubPeklák team0300:00:30-
2D12664Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:00:32-
3D13492Pávek OndraPeklák team0300:00:33-
4D14740Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:40-
5D15490Pávek ColinPeklák team0300:00:40-
6D16489Jebousková Pavlínaneregistrována0500:00:47-
7D17741Mazurová Zuzananeregistrována0400:00:52-
8D18801Borek ViktorHorní Čermná0400:00:57-
9D19484Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:28-
10D110922Marholdová AnetaChoceň0700:01:32-
11D111926Mazura Tomášneregistrován0700:01:36-
12D112634Janeček RomanČeská Třebová0600:01:38-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1322Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:25-
2MA2934Řemínek MatějAC Choceň8600:05:34-
3MA3935Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:36-
4MA41094Sádecký MarekČeská Třebová Parník8900:05:44-
1MB5485Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:05:51-
1MJ61345Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:05:52-
5MA71069Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:59-
2MB8928Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:06:02-
1MC9929Filip LubošAC Choceň5900:06:05-
6MA10930Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:06:06-
7MA11132Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:06:13-
8MA121362Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:06:18-
2MJ131346Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:21-
9MA14933Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:29-
3MB151013Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:35-
4MB16678Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:06:37-
5MB17603Pávek JiříPeklák team6900:06:38-
6MB18925Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:06:41-
10MA191095Sádecký LukášČeská Třebová Parník8800:06:44-
11MA201361Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:46-
12MA21637Marhold PetrChoceň7800:06:47-
3MJ22278Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:50-
4MJ23124Živný MarekOrel Orlice9100:06:51-
13MA241076Kalous PetrSK Žamberk7700:06:55-
14MA25606Štichauer MiroslavPeklák team7100:06:57-
2MC261020Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:07:01-
15MA271352Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:07:03-
1ZA285Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:05-
1ŽJ29923Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:13-
16MA30630Homola PetrČeská Třebová7800:07:15-
17MA311093Marhold LubošChoceň7700:07:26-
2ZA321367Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:28-
3MC33927Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:07:29-
18MA34321Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:35-
1MD351096Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:07:40-
3ZA36932Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:41-
2MD37175Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:07:47-
19MA38876Borek PetrHorní Čermná7000:08:14-
4ZA39190Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:27-
4MC40931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:08:31-
5ZA411366Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:34-
5MC42154Rejman ZdeněkVVSC Česká Třebová5500:08:58-
2ŽJ43275Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:15-
3MD44707Bielčik JindřichLichkov4000:09:20-
6MC45936Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:09:27-
1ŽC46651Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:40-
2ŽC471060Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:10:04-
1ZB481097Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:14-
3ŽC49879Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:25-
2ZB50908Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:10:29-
4ŽC51645Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:09-
3ŽJ521319Hamplová AnnaBK Vysoké Mýto9300:11:31-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód