Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

7.4.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 7.4.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Eko Bi s.r.o. Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://iscarex.cz/propozice.php?poharindex=80

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:37-
2D12893Marhold StanislavChoceň0400:00:43-
3D13283Jadrný TomášVencl Tým0400:00:43-
4D14461Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:46-
5D1571Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:00:55-
6D16927Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:58-
7D17489Zachová AnetaPeklák team0500:01:04-
8D18321Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:11-
9D19278Klaclová Michaela-0600:01:12-
10D110645Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:14-
11D1111095Marholdová AnetaChoceň0700:01:23-
12D112923Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:29-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21484Sokol TomášISCAREX Česká Třebová0000:01:21-
2M2273Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:25-
3M2372Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:32-
4M2432Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:35-
5M26322Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:40-
6M2101368Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:47-
7M213493Štichauer JakubPeklák team0300:01:52-
8M21746Blaško PetrÚstí nad Orlicí0200:02:07-
9M21975Uličný JiříČeská Třebová0300:02:19-
10M22050Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:31-
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2435Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:35-
2Ž27484Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:42-
3Ž2833Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:45-
4Ž29285Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:46-
5Ž211492Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:49-
6Ž2121094Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:50-
7Ž2141367Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:52-
8Ž215935Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:02:01-
9Ž216879Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:03-
10Ž218490Zachová MarkétaPeklák team0100:02:08-
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1486Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:03:19-
2MM393Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:41-
3MM534Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:28-
4MM7319Skalický PetrČeská Třebová9800:05:18-
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM243Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:34-
2ŽM491Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:08-
3ŽM628Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:04-
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8740Divíšek JanNový Věk TT9300:06:25-
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11366Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:20-
2MA28Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:43-
3MA3922Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:43-
4MA61362Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:55-
5MA9487Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:06:30-
6MA101076Starý TomášPlastic Cocks8700:06:31-
7MA11275Marhold PetrChoceň7800:06:52-
8MA12908Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:56-
9MA137Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:58-
10MA16485Gregora ZdenekLanškroun7300:07:15-
11MA17637Zahálka JanČeská Třebová7600:07:20-
12MA18802Sojkora PatrikLanškroun7800:07:23-
13MA24923Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:52-
14MA25603Marhold LubošChoceň7700:07:52-
15MA34154Pirkl Michal-8100:09:19-
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4876Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:47-
2MB7606Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:09-
3MB14879Krátký LubošLanškroun6200:07:06-
4MB23132Marhold StanislavChoceň6600:07:42-
5MB27489Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:11-
6MB30664Křivohlávek Miroslav-6700:08:28-
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:54-
2MC21801Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:31-
3MC28841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:15-
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD26678Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:10-
2MD29925Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:23-
3MD37634Bielčik JindřichLichkov4000:09:53-
4MD38924Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:56-
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ19323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:23-
2ŽJ39893Krátká HanaLanškroun9500:10:04-
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15707Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:07-
2ZA20931Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:25-
3ZA311020Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:52-
4ZA33933Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:18-
5ZA35741Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:42-
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32925Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:54-
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC22461Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:41-
2ŽC36651Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:52-
3ŽC40175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:14-
4ŽC41928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:10-
5ŽC42630Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:11-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11302Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:37-
2D12893Marhold StanislavChoceň0400:00:43-
3D13283Jadrný TomášVencl Tým0400:00:43-
4D14461Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:46-
5D1571Blaško SáraÚstí nad Orlicí0500:00:55-
6D16927Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:58-
7D17489Zachová AnetaPeklák team0500:01:04-
8D18321Zahálková LucieČeská Třebová0500:01:11-
9D19278Klaclová Michaela-0600:01:12-
10D110645Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:14-
11D1111095Marholdová AnetaChoceň0700:01:23-
12D112923Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:01:29-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11366Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:20-
2MA28Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:43-
3MA3922Klička OndřejTJ Svitavy8800:05:43-
1MB4876Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:47-
1MC519Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:54-
4MA61362Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:55-
2MB7606Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:06:09-
1MJ8740Divíšek JanNový Věk TT9300:06:25-
5MA9487Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:06:30-
6MA101076Starý TomášPlastic Cocks8700:06:31-
7MA11275Marhold PetrChoceň7800:06:52-
8MA12908Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:56-
9MA137Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:58-
3MB14879Krátký LubošLanškroun6200:07:06-
1ZA15707Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:07-
10MA16485Gregora ZdenekLanškroun7300:07:15-
11MA17637Zahálka JanČeská Třebová7600:07:20-
12MA18802Sojkora PatrikLanškroun7800:07:23-
1ŽJ19323Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:23-
2ZA20931Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:25-
2MC21801Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:31-
1ŽC22461Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:41-
4MB23132Marhold StanislavChoceň6600:07:42-
13MA24923Vaculík MiroslavTJ - Svitavy8500:07:52-
14MA25603Marhold LubošChoceň7700:07:52-
1MD26678Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:10-
5MB27489Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:11-
3MC28841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:15-
2MD29925Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:23-
6MB30664Křivohlávek Miroslav-6700:08:28-
3ZA311020Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:52-
1ZB32925Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:08:54-
4ZA33933Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:18-
15MA34154Pirkl Michal-8100:09:19-
5ZA35741Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:42-
2ŽC36651Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:52-
3MD37634Bielčik JindřichLichkov4000:09:53-
4MD38924Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:56-
2ŽJ39893Krátká HanaLanškroun9500:10:04-
3ŽC40175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:14-
4ŽC41928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:10-
5ŽC42630Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:12:11-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód