Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běžecké závody

Ročník 2024

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Běh do vrchu na Andrlův chlum 68 - - - - - - - - -
Běh Jarmila Běhoděje 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 1
Stránský Aleš AK ISCAREX Česká Třebová 1
Hegerová Rozálie Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Radiměřský Karel AK ISCAREX Česká Třebová 1
Nechuta Marek Bike Freaks Holice 1
Čípová Aneta AK ISCAREX Česká Třebová 1
Kovář Matyáš Řetová 1
Vacek Martin AK ISCAREX Česká Třebová 1
Hurych Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1
Sejkorová Lenka AK ISCAREX Česká Třebová 1
Flídrová Lenka AK ISCAREX Česká Třebová 1
Novák Antonín Hasiči UO 1
Mannlová Jana AK ISCAREX Česká Třebová 1
Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí 1
Klusoňová Jolana Dannyho smečka 1
Stránský Milan Sokol Ústí nad Orlicí 1
Hendrych Jirka Bike Freaks Holice 1
Roháček Jan 3D Fitness 1
Nechutová Vendula Bike Freaks Holice 1
Cvrček Jáchym Atletika Polička 1
Krupička Miroslav TJ Jiskra UO 1
Vaňousová Jana Přívrat 1
Bílek David Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Hurychová Jana LoČT 1
Šimek Petr Vencl tým / www.zeleneudoli.cz 1
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 1
Novák Jiří Hasiči UO 1
Matoušek Alex KOB Choceň 1
Bureš Martin AK ISCAREX Česká Třebová 1
Klusoňová Vendula Dannyho smečka 1
Suldovský Pavel Horní Čermná Athletics 1
Hendrych Vojta Bike Freaks Holice 1
Rybková Michaela Česká Třebová 1
Nemšák Miroslav Runsport Team 1
Cvrček Kristián Planeta ZEMĚ 1
Kubišta Michal Letohrad 1
Zajíc Jan Hvězda Pardubice 1
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 1
Jarešová Radmila KUS Jablonné nad Orlicí 1
Šimůnková Pavla AK ISCAREX Česká Třebová 1
Halbrštát Tomáš Lukavice 1
Pátek Michal KOB Choceň 1
Morávková Kristýna Ústí nad Orlicí 1
Buriánek Roman AK ISCAREX Česká Třebová 1
Kovář Lukáš Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Suldovský Šimon Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Herda Jan SKP Nymburk 1
Sadílek Ota RUNSPORT 1
Nimshausová Hana KOB Choceň 1
Cvrček Martin Planeta ZEMĚ 1
Kubišta Oto AK ISCAREX Česká Třebová 1
Záleský Milan Fort SMC Ústí nad Orlicí 1
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 1
Junk Přemysl TJ Jiskra UO 1
Sklenářová Eva Letohrad 1
Hanuš Přemysl KUS Jablonné nad Orlicí 1
Pek Miroslav Hasiči UO 1
Morávková Lucie Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Červ Miloslav Atletika Polička 1
Kovář Lukáš Řetová 1
Švejda Roman MRT 1
Hurych Adam Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Šafář Jan OB Česká Třebová 1
Nimshausová Helena KOB Choceň 1
Flídr Nikolas AK ISCAREX Česká Třebová 1
Liška Pavel CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí 1
Záveský Filip AK ISCAREX Česká Třebová 1
Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Běh do vrchu na Andrlův chlum68
Běh Jarmila Běhoděje-
Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět-