Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

23.4.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 23.4.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM123Vaníček JosefBystřec8900:01:1811,00
2NM224Červ JakubSK Polička8900:01:20-
3NM325Dvořák OliverAC Pardubice9000:01:22-
4NM626Nastoupil PetrSokol Mistrovice9000:01:289,00
4NM827Janouch KarelAC Choceň8900:01:288,00
6NM929Mikula PetrTJ Jablonné n. Orlicí9100:01:297,00
6NM928Sygeryč DanielAC Choceň8900:01:297,00
8NM1130Vašátko JanBystřec9100:01:305,00
9NM1431Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:01:32-
10NM1632Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:01:334,00
11NM1833Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:353,00
11NM1834Paukrt FilipJablonné nad Orlicí9100:01:353,00
13NM2035Kyllar JanTJ Jablonné n. Orlicí9200:01:361,00
14NM2436Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:380,00
15NM2737Brožek RadekTJ Jablonné n. Orlicí 00:01:410,00
15NM2738Ebert MiroslavBystřec9000:01:410,00
17NM2939Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:420,00
17NM2940Vaníček PetrBystřec9100:01:420,00
19NM3541Hanuš PetrChoceň9200:01:450,00
20NM3643Ouřecký MilošPardubice9100:01:46-
20NM3642Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:460,00
22NM4344Jasanský ZdeněkJamné nad Orlicí9000:01:510,00
23NM4445Liška MarekJablonné nad Orlicí9300:01:540,00
24NM4646Suchodol JiříŽamberk9200:01:570,00
25NM4747Hanuš PavelŽamberk9300:02:010,00
25NM4748Liška DanielJablonné nad Orlicí9100:02:010,00
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ41Kyllarová AnetaTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:2611,00
2NZ52Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:01:279,00
3NZ73Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:288,00
4NZ124Brožková AliceTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:307,00
5NZ135Dvořáková NatálieAC Pardubice9100:01:31-
6NZ146Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:326,00
7NZ177Stránská AdélaSKI Klub Česká Třebová 00:01:345,00
8NZ218Chalupná AnnaTJ Jablonné nad Orlicí8900:01:374,00
8NZ219Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:37-
8NZ2110Horáková AnetaSokol Třebechovice9200:01:375,00
11NZ2411Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:382,00
12NZ2612Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:01:391,00
13NZ3113Halbrštátová SoňaTJ Jablonné n. Orlicí9100:01:430,00
14NZ3214Kůtová EliškaAC Choceň9000:01:440,00
14NZ3215Dobšíčková JanaTJ Jablonné nad Orlicí9100:01:440,00
14NZ3216Vaníčková PavlaBystřec9200:01:440,00
17NZ3617Purkertová BarboraJablonné nad Orlicí9100:01:460,00
18NZ3920Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:490,00
18NZ3919Jirásková HankaLanškroun8900:01:490,00
18NZ3918Švábová DanaPřelouč9100:01:49-
21NZ4221Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:01:500,00
22NZ4522Jorová LudmilaLanškroun9300:01:550,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM149Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:02:49-
2ŽM250Berková VeronikaAC Uherské Hradiště8700:02:53-
3ŽM351Tkačíková MagdalénaTJ AO Jablonné nad Orlicí8800:02:5511,00
3ŽM452Kůrková AndreaAC Choceň8700:02:559,00
5ŽM553Ročková KláraÚstí nad Orlicí8700:03:208,00
6ŽM654Neškudlová IvaJablonné nad Orlicí8800:03:237,00
7ŽM755Černá MarikaLanškroun8700:03:446,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:04:5211,00
2MM257Pomikálek MarcelMistrovice8700:04:539,00
3MM458Dvořák AlexandrAC Pardubice8700:05:05-
4MM559Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:05:108,00
5MM760Šmíd FrantišekŠAK Chrudim8700:05:187,00
6MM861Petrucha MichalAC Uherské Hradiště8700:05:24-
7MM1562Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:556,00
8MM1663Rous JanKlášterec nad Orlicí8700:06:305,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS364Dušková LadaLetohrad-klub8500:04:5711,00
2ŽS665Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:05:15-
3ŽS966Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:309,00
4ŽS1067Rychtaříková IvaAC Choceň8500:05:378,00
5ŽS1168Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:05:417,00
5ŽS1269Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8500:05:416,00
7ŽS1370Podhorníková MartinaAC Choceň8600:05:425,00
8ŽS1471Imlaufová TerezaTJ AO Jablonné nad Orlicí8500:05:484,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS172Bureš JiříAC Moravská Třebová8500:05:4111,00
2MS273Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:06:069,00
3MS475Lím VojtěchJiskra Litomyšl8500:06:23-
4MS776Dostál PetrSTŠ MO Moravská Třebová8500:06:458,00
5MS1077Kaláb MilošTJ AO Jablonné nad Orlicí8600:06:517,00
6MS1178Půlpán JanAC Choceň8600:07:076,00
7MS1479Siegel JosefAC Choceň8600:07:165,00
8MS1580Dian MarianAC Choceň8500:07:184,00
9MS2081Honzák TomášKlášterec nad Orlicí8600:08:243,00
10MS2182Řemínek MatějAC Choceň8600:08:372,00
Dorostenci 16-17 let (trať 5000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD184Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:09:32-
2MD285Tauchman JiříAC Choceň8400:09:4311,00
3MD386Nechvíl LukášAC Choceň8300:09:489,00
4MD487Kubelka MartinTJ AC Jablonné nad Orlicí8400:09:538,00
5MD588Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:10:007,00
6MD689Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:10:026,00
Dorostenky 16-17 let (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1783Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:07:39-
Muži A (trať 5000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA7100Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:23:3711,00
2MA8101Čotov IvanPočerady 00:24:08-
3MA9102Ropek RudolfDukla Liberec7000:24:34-
4MA10103Hubáček PetrNové Město nad Metují7800:24:49-
5MA11104Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:179,00
6MA14105Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:26:188,00
7MA15106Svoboda MojmírNové Město nad Metují6600:26:41-
8MA18107Strnad VladimírKFC Nekoř7700:27:557,00
9MA19108Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:28:016,00
10MA20109Adamec JosefKFC Nekoř8100:28:105,00
11MA22110Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:28:354,00
12MA25111Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:453,00
13MA26112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:572,00
14MA28113Čechal JaroslavMistrovice6100:29:391,00
15MA29114Javůrek PetrASK Moravská Třebová8200:29:51-
16MA31115Levý TomášRokytnice6700:30:110,00
17MA32116Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:30:200,00
18MA33117Holubář MartinSemanín7900:30:250,00
19MA35118Strnad Tomᚎamberk6900:30:500,00
20MA36119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:010,00
21MA37120Suchomel TomášÚstí nad Orlicí8000:31:180,00
22MA38121Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:31:310,00
23MA39122Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:31:390,00
24MA40123Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:31:400,00
25MA41124Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:31:520,00
26MA43125Vařeka KarelŽamberk6500:32:210,00
27MA47126Suchodol JosefŽamberk6700:33:450,00
28MA48127Havrda JiříDlouhoňovice7300:34:270,00
29MA49128Tobeš VladislavKlášterec nad Orlicí7800:35:230,00
30MA50129Exler PavelBorec Žamberk8200:35:510,00
Muži B (trať 5000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12130Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4111,00
2MB13131Šváb FrantišekTJ Litomyšl5700:25:59-
3MB17132Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:27:17-
4MB21133Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:139,00
5MB23134Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:42-
6MB24135Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:448,00
7MB42136Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:31:557,00
8MB44137Zdeněk BílýMK Pardubice5900:32:32-
9MB46138Hrach MiroslavNIVO SPORT Praha5400:32:57-
10MB53139Strnad MiroslavŽamberk5200:38:436,00
11MB56140Exler PavelŽamberk5800:44:315,00
Muži C (trať 5000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16141Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:0011,00
2MC27142Skalický JiříŽamberk5000:29:189,00
3MC30143Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:568,00
4MC34144Vorlický ZbyněkŽamberk5000:30:347,00
5MC45145Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:406,00
6MC51146Bielčík JindřichLichkov 00:35:585,00
7MC52147Novotný JiříKlub 21 Letohrad4500:36:284,00
8MC54148Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:39:483,00
9MC55149Strnad JosefŽamberk4400:40:202,00
10MC57150Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:231,00
Ženy 18 let a starší (trať 2000 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž390Abrahamová VeronikaSŠ Jablonec nad Nisou8000:06:15-
2Ž591Hanušová LenkaNové Město nad Metují7900:06:30-
3Ž692Strnadová HelenaKFC Nekoř7800:06:3811,00
4Ž893Faltusová RadkaTJ Jablonné nad Orlicí7200:06:499,00
5Ž994Blažková LadaNové Město nad Metují7600:06:50-
6Ž1295Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:07:0811,00
7Ž1396Kubínová JaroslavaJablonné nad Orlicí7300:07:108,00
8Ž1697Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:07:21-
9Ž1898Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:07:469,00
10Ž1999Andršová AlenaTJ Týniště nad Orlicí8000:07:51-
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM123Vaníček JosefBystřec8900:01:1811,00
2NM224Červ JakubSK Polička8900:01:20-
3NM325Dvořák OliverAC Pardubice9000:01:22-
1NZ41Kyllarová AnetaTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:2611,00
2NZ52Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:01:279,00
4NM626Nastoupil PetrSokol Mistrovice9000:01:289,00
3NZ73Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:01:288,00
4NM827Janouch KarelAC Choceň8900:01:288,00
6NM928Sygeryč DanielAC Choceň8900:01:297,00
6NM929Mikula PetrTJ Jablonné n. Orlicí9100:01:297,00
8NM1130Vašátko JanBystřec9100:01:305,00
4NZ124Brožková AliceTJ Jablonné n. Orlicí8900:01:307,00
5NZ135Dvořáková NatálieAC Pardubice9100:01:31-
9NM1431Schejbal OldřichSokol Třebechovice9100:01:32-
6NZ146Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:01:326,00
10NM1632Purkert MartinJablonné nad Orlicí9000:01:334,00
7NZ177Stránská AdélaSKI Klub Česká Třebová 00:01:345,00
11NM1833Nechvíl PetrAC Choceň9100:01:353,00
11NM1834Paukrt FilipJablonné nad Orlicí9100:01:353,00
13NM2035Kyllar JanTJ Jablonné n. Orlicí9200:01:361,00
8NZ218Chalupná AnnaTJ Jablonné nad Orlicí8900:01:374,00
8NZ219Levá NikolaLO Rokytnice v O.H.9000:01:37-
8NZ2110Horáková AnetaSokol Třebechovice9200:01:375,00
14NM2436Kubelka TomášTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:380,00
11NZ2411Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:382,00
12NZ2612Matějíčková KateřinaAC Choceň8900:01:391,00
15NM2738Ebert MiroslavBystřec9000:01:410,00
15NM2737Brožek RadekTJ Jablonné n. Orlicí 00:01:410,00
17NM2939Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:420,00
17NM2940Vaníček PetrBystřec9100:01:420,00
13NZ3113Halbrštátová SoňaTJ Jablonné n. Orlicí9100:01:430,00
14NZ3216Vaníčková PavlaBystřec9200:01:440,00
14NZ3215Dobšíčková JanaTJ Jablonné nad Orlicí9100:01:440,00
14NZ3214Kůtová EliškaAC Choceň9000:01:440,00
19NM3541Hanuš PetrChoceň9200:01:450,00
20NM3642Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:460,00
20NM3643Ouřecký MilošPardubice9100:01:46-
17NZ3617Purkertová BarboraJablonné nad Orlicí9100:01:460,00
18NZ3918Švábová DanaPřelouč9100:01:49-
18NZ3919Jirásková HankaLanškroun8900:01:490,00
18NZ3920Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:01:490,00
21NZ4221Schejbalová AlenaSokol Třebechovice9300:01:500,00
22NM4344Jasanský ZdeněkJamné nad Orlicí9000:01:510,00
23NM4445Liška MarekJablonné nad Orlicí9300:01:540,00
22NZ4522Jorová LudmilaLanškroun9300:01:550,00
24NM4646Suchodol JiříŽamberk9200:01:570,00
25NM4747Hanuš PavelŽamberk9300:02:010,00
25NM4748Liška DanielJablonné nad Orlicí9100:02:010,00
Trať 1000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM149Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:02:49-
2ŽM250Berková VeronikaAC Uherské Hradiště8700:02:53-
3ŽM351Tkačíková MagdalénaTJ AO Jablonné nad Orlicí8800:02:5511,00
3ŽM452Kůrková AndreaAC Choceň8700:02:559,00
5ŽM553Ročková KláraÚstí nad Orlicí8700:03:208,00
6ŽM654Neškudlová IvaJablonné nad Orlicí8800:03:237,00
7ŽM755Černá MarikaLanškroun8700:03:446,00
Trať 1500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM156Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:04:5211,00
2MM257Pomikálek MarcelMistrovice8700:04:539,00
1ŽS364Dušková LadaLetohrad-klub8500:04:5711,00
3MM458Dvořák AlexandrAC Pardubice8700:05:05-
4MM559Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:05:108,00
2ŽS665Schubertová DominikaOlympia Bruntál8600:05:15-
5MM760Šmíd FrantišekŠAK Chrudim8700:05:187,00
6MM861Petrucha MichalAC Uherské Hradiště8700:05:24-
3ŽS966Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:05:309,00
4ŽS1067Rychtaříková IvaAC Choceň8500:05:378,00
5ŽS1168Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:05:417,00
5ŽS1269Veselá MiroslavaKlub BIATLONU Letohrad8500:05:416,00
7ŽS1370Podhorníková MartinaAC Choceň8600:05:425,00
8ŽS1471Imlaufová TerezaTJ AO Jablonné nad Orlicí8500:05:484,00
7MM1562Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:05:556,00
8MM1663Rous JanKlášterec nad Orlicí8700:06:305,00
Trať 2000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS172Bureš JiříAC Moravská Třebová8500:05:4111,00
2MS273Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:06:069,00
1Ž390Abrahamová VeronikaSŠ Jablonec nad Nisou8000:06:15-
3MS475Lím VojtěchJiskra Litomyšl8500:06:23-
2Ž591Hanušová LenkaNové Město nad Metují7900:06:30-
3Ž692Strnadová HelenaKFC Nekoř7800:06:3811,00
4MS776Dostál PetrSTŠ MO Moravská Třebová8500:06:458,00
4Ž893Faltusová RadkaTJ Jablonné nad Orlicí7200:06:499,00
5Ž994Blažková LadaNové Město nad Metují7600:06:50-
5MS1077Kaláb MilošTJ AO Jablonné nad Orlicí8600:06:517,00
6MS1178Půlpán JanAC Choceň8600:07:076,00
6Ž1295Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:07:0811,00
7Ž1396Kubínová JaroslavaJablonné nad Orlicí7300:07:108,00
7MS1479Siegel JosefAC Choceň8600:07:165,00
8MS1580Dian MarianAC Choceň8500:07:184,00
8Ž1697Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:07:21-
1ŽD1783Kocmanová PavlínaAC Pardubice8300:07:39-
9Ž1898Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:07:469,00
10Ž1999Andršová AlenaTJ Týniště nad Orlicí8000:07:51-
9MS2081Honzák TomášKlášterec nad Orlicí8600:08:243,00
10MS2182Řemínek MatějAC Choceň8600:08:372,00
Trať 5000 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD184Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:09:32-
2MD285Tauchman JiříAC Choceň8400:09:4311,00
3MD386Nechvíl LukášAC Choceň8300:09:489,00
4MD487Kubelka MartinTJ AC Jablonné nad Orlicí8400:09:538,00
5MD588Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:10:007,00
6MD689Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:10:026,00
1MA7100Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:23:3711,00
2MA8101Čotov IvanPočerady 00:24:08-
3MA9102Ropek RudolfDukla Liberec7000:24:34-
4MA10103Hubáček PetrNové Město nad Metují7800:24:49-
5MA11104Dobšíček Pavel2 B Tým8000:25:179,00
1MB12130Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4111,00
2MB13131Šváb FrantišekTJ Litomyšl5700:25:59-
6MA14105Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:26:188,00
7MA15106Svoboda MojmírNové Město nad Metují6600:26:41-
1MC16141Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:27:0011,00
3MB17132Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:27:17-
8MA18107Strnad VladimírKFC Nekoř7700:27:557,00
9MA19108Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:28:016,00
10MA20109Adamec JosefKFC Nekoř8100:28:105,00
4MB21133Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:139,00
11MA22110Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:28:354,00
5MB23134Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:42-
6MB24135Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:448,00
12MA25111Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:28:453,00
13MA26112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:28:572,00
2MC27142Skalický JiříŽamberk5000:29:189,00
14MA28113Čechal JaroslavMistrovice6100:29:391,00
15MA29114Javůrek PetrASK Moravská Třebová8200:29:51-
3MC30143Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:568,00
16MA31115Levý TomášRokytnice6700:30:110,00
17MA32116Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:30:200,00
18MA33117Holubář MartinSemanín7900:30:250,00
4MC34144Vorlický ZbyněkŽamberk5000:30:347,00
19MA35118Strnad Tomᚎamberk6900:30:500,00
20MA36119Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:010,00
21MA37120Suchomel TomášÚstí nad Orlicí8000:31:180,00
22MA38121Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:31:310,00
23MA39122Hanuš PřemyslJablonné nad Orlicí7600:31:390,00
24MA40123Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:31:400,00
25MA41124Bříza VáclavKlášterec nad Orlicí7000:31:520,00
7MB42136Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:31:557,00
26MA43125Vařeka KarelŽamberk6500:32:210,00
8MB44137Zdeněk BílýMK Pardubice5900:32:32-
5MC45145Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:406,00
9MB46138Hrach MiroslavNIVO SPORT Praha5400:32:57-
27MA47126Suchodol JosefŽamberk6700:33:450,00
28MA48127Havrda JiříDlouhoňovice7300:34:270,00
29MA49128Tobeš VladislavKlášterec nad Orlicí7800:35:230,00
30MA50129Exler PavelBorec Žamberk8200:35:510,00
6MC51146Bielčík JindřichLichkov 00:35:585,00
7MC52147Novotný JiříKlub 21 Letohrad4500:36:284,00
10MB53139Strnad MiroslavŽamberk5200:38:436,00
8MC54148Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:39:483,00
9MC55149Strnad JosefŽamberk4400:40:202,00
11MB56140Exler PavelŽamberk5800:44:315,00
10MC57150Kalousek JanKČT Žamberk4100:47:231,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód