Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka

29.4.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka
  • datum konání: 29.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, lyžařské středisko Malák
10:00 - 11:40 hodin

Přihlášky

od 8:45 do 9:45 hodin žactvo a dorost
od 9:45 do 10:45 hodin junioři a dospělí

Startovné

50 Kč - pouze dospělí

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně
kopcovitá trať po loukách a lesních cestách, hlavní závod - 3 okruhy (1x1500, 2x3000)

Ceny pro vítěze

věcné i peněžité (junioři a dospělí)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Hermann
tel. 724 084 239

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

memorial@jablonneno.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka-
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3818

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Krátký František4318
Hübl Radek8817
Dostálek Petr6717
Novotný Luděk6216
Bielčik Jindřich4016
Mannlová Jana8015
Stránský Aleš6014
Sadílek Ota4614
Vítek Miroslav7214
Matyášová Jana6514
Hrdina Pavel8813
Nechvíl Petr9113
Fajfr František7213
Jirásková Eva6413
Krupička Miroslav5313
Kalous Petr7713
Hanuš Petr6412
Ženčák Jaroslav6112
Stránská Adéla9112
Dostál Ladislav5612
Šimůnek Jan8212
Krejčí Stanislav6311
Červ Miloslav5011
Sontáková Lenka9111
Razým Jan5711
Moravec Jiří9610
Živný Marek9110
Purkert Martin9010
Bogdał Roman7910
Řemínek Matěj8610
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Razým Lukáš7910
Borek Viktor049
Vévodová Martina909
Abrahám Luděk029
Kozáková Denisa799
Boháč Bonifác019
Ing. Moravec Martin849
Gregora Filip029
Pešava Jan009
Smolák Petr949
Martincová Kristýna939
Kopecký Libor568
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778
Pešavová Eliška038

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školáci r. 03-05 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12174Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:44102,75
2M14107Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:44100,92
3M16150Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:4596,34
3M16184Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:4596,34
5M110185Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:4789,02
6M111175Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:4884,44
7M113134Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:00:4977,12
8M116130Tomeš TobiasBystřec0500:00:5072,08
9M117139Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:5170,71
10M119163Diblík AdamSokol Žamberk0300:00:5262,47
11M120164Biedla AdamSokol Žamberk0400:00:5456,52
12M122177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:5453,78
13M124165Bednář VáclavSokol Žamberk0400:00:5452,86
14M125180Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:5550,57
15M127108Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:00:5742,33
16M130188Beneš DavidJablonné nad Orlicí0400:00:5931,35
Školačky r. 03-05 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11154Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:42105,10
2Z13155Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:00:4499,54
3Z15104Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:00:4595,36
4Z18162Hamanová ZuzanaPraskačka0300:00:4591,65
5Z19148Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:4689,33
6Z111144Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:4881,44
7Z113161Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:4974,01
8Z115159Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:5069,37
9Z118143Mikulová AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:00:5165,66
10Z121196Najmanová MarcelaHradec Králové0300:00:5451,74
11Z122131Součková KláraKladno0500:00:5450,35
12Z126187Grusová KarolínaJablonné nad Orlicí0300:00:5739,68
13Z128181Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:00:5832,25
14Z129176Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:5929,47
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21109Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:19101,27
2M22135Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:19101,01
3M23110Malý MartinTJ Jiskra Králiky0100:01:2097,72
4M24183Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:01:2587,09
5M25160Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2586,33
6M26133Boháč BonifácAC Choceň0100:01:2585,32
7M27191Kavín MichaelSebranice0100:01:2683,04
8M28132Boháč ServácAC Choceň0200:01:2975,95
9M29137Kaplan DavidAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3170,63
10M210190Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3169,87
11M211169Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:3561,01
12M212118Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:4339,75
13M213142Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4633,92
14M214178Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:4633,90
15M215102Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:5023,80
16M216119Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:01:5412,66
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21124Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:22107,74
2Z22127Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:01:25100,16
3Z23170Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:2892,10
4Z24167Hušková LucieSokol Žamberk0100:01:3185,22
5Z25192Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:3184,27
6Z26128Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3381,67
7Z27172Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3380,72
8Z28189Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:3674,56
9Z29186Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:3868,63
10Z210106Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:3967,44
11Z211116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:3966,97
12Z212105Šveráková VendulaTJ Jiskra Králiky0200:01:3965,78
13Z213182Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4065,07
14Z214123Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:4259,86
15Z215166Leuchterová TerezaSokol Žamberk0100:01:4650,85
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31152Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:00106,35
2M33111Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:08101,18
3M34147Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:2292,46
4M35117Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:2689,42
5M36149Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:4478,05
6M37173Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:5273,08
7M38115Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:5372,04
8M39114Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:05:5670,30
9M311145Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:1359,44
10M312112Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:06:2253,37
11M314179Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:0029,01
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z317194Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:02:57106,79
2Z318120Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:02101,64
3Z319138Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:1191,57
4Z320153Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:1488,50
5Z321103Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:1488,06
6Z322121Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:2081,71
7Z323158Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:2278,86
8Z324171Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:03:2378,42
9Z325136Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2576,45
10Z326122Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:2576,12
11Z327168Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:03:2575,79
12Z328140Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2675,36
13Z329146Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2674,92
14Z330195Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:2674,70
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41197Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:06:10106,80
2M42198Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:06:22100,42
3M43125Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:06:3792,79
4M44101Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:4290,12
5M45156Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5284,79
6M46199Mužík JanAtletika Polička9800:06:5483,90
7M47157Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:5682,85
8M48113Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:1274,49
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:08126,69
2Z410126Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:0991,87
3Z413129Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:2881,43
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:15105,07
2M5223Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:10:3399,37
3M5324Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:10:4595,56
4M5487Vencl JanVencl tým Ústí nad Orlicí9500:11:0688,91
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51134Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:07:35109,62
2Z52262Krátká HanaLanškroun9500:08:2190,38
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1969Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:14100,00
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1441Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:07:51107,89
2ZJ1819Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:08:03102,99
3ZJ23141Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:08:3789,12
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:25:14102,22
2MA242Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:25100,78
3MA351Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:25:5497,00
4MA456Hrdina PavelAK Perná8800:26:1594,25
5MA538Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:3491,77
6MA730Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:1886,02
7MA968Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:27:5181,71
8MA1084Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:5880,80
9MA1245Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0979,36
10MA1317Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:28:1778,31
11MA1529Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:4974,13
12MA187Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:29:5265,90
13MA2177Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:30:2361,85
14MA2416Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1047,88
15MA2525Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:1647,09
16MA2972Kalný PetrAtletika Chrudim8100:33:0440,82
17MA3760Purkert MartinStudené CREW9000:35:0824,62
18MA388Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:35:1124,23
19MA40100Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:35:2622,27
20MA4279Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:3521,10
21MA4776Vaníček JiříStudené CREW9000:37:463,98
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB63Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:02108,58
2MB1415Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:4296,77
3MB1647Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:0094,65
4MB1774Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:29:4489,46
5MB2021Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:1985,33
6MB2273Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:5481,20
7MB2365Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí6500:31:0480,02
8MB2657Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:2770,22
9MB2880Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5866,56
10MB3166Zachař JiříSruby7200:33:5559,83
11MB3385Hermann TomášJablonné nad Orlicí6800:34:2356,53
12MB3435Sedláček RomanLanškroun6400:34:2955,82
13MB3950Krsek PavkaLanškroun7200:35:2049,80
14MB4182Kühn JiříPardubice6600:35:2948,74
15MB4563Valach PetrPardubice6500:36:4539,77
16MB4914Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:3626,67
17MB5420Ptáček JiříHorní Čermná7000:46:320,00
-MB-1Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí72DNF-
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:25113,17
2MC1158Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:04108,75
3MC2761Krátký LubošLanškroun6200:32:3478,08
4MC3564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:34:4263,54
5MC4354Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:36:0054,68
6MC4459Jandejsek ZdeněkStudené6100:36:0753,89
7MC4653Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:36:4749,35
8MC4831Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:38:1938,90
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD305Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:33:16105,17
2MD3226Krsek JaroslavLuková5100:34:07100,20
3MD3683Červ MiloslavAtletika Polička5000:35:0494,63
4MD5040Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:5566,23
5MD5175Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:40:2763,10
6MD526Dušek JanVerměřovice5100:40:5360,57
7MD5352Koblížek JindřichŽamberk4800:46:2927,77
Muži E 70 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME264Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:08:58146,07
2ME3048Bielčik JindřichLichkov4000:09:12142,06
3ME3736Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:4711,87
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA981Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:14111,03
2ZA1367Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:4796,66
3ZA1627Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:5792,31
4ZA2046Marková AnnaVerměřovice8900:08:1783,60
5ZA2143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:2082,29
6ZA2533Fáberová JanaJablonné nad Orlicí8900:08:5268,36
7ZA2970Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:1160,09
8ZA3228Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:09:3848,33
9ZA3510Mikulecká KláraSloupnice9100:11:430,00
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1271Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:07:37105,81
2ZB152Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí7400:07:5598,16
3ZB1711Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:0096,03
4ZB1944Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0593,91
5ZB2455Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:4178,61
6ZB3137Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1962,46
Ženy C 45 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:32124,24
2ZC2712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0388,85
3ZC2832Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6300:09:0886,91
4ZC339Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:13100,00
5ZC3439Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:0043,36
6ZC3613Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:5123,53
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11154Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:42105,10
1M12174Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:00:44102,75
2Z13155Serbousková SáraSKI KLUB Česká Třebová0400:00:4499,54
2M14107Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:44100,92
3Z15104Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:00:4595,36
3M16184Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:4596,34
3M16150Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:4596,34
4Z18162Hamanová ZuzanaPraskačka0300:00:4591,65
5Z19148Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:4689,33
5M110185Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:4789,02
6M111175Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:4884,44
6Z111144Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:4881,44
7Z113161Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:4974,01
7M113134Vencl FilipSokol Ústí nad Orlicí0300:00:4977,12
8Z115159Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:5069,37
8M116130Tomeš TobiasBystřec0500:00:5072,08
9M117139Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:5170,71
9Z118143Mikulová AgátaAtletika Jablonné nad Orlicí0500:00:5165,66
10M119163Diblík AdamSokol Žamberk0300:00:5262,47
11M120164Biedla AdamSokol Žamberk0400:00:5456,52
10Z121196Najmanová MarcelaHradec Králové0300:00:5451,74
12M122177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:5453,78
11Z122131Součková KláraKladno0500:00:5450,35
13M124165Bednář VáclavSokol Žamberk0400:00:5452,86
14M125180Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:5550,57
12Z126187Grusová KarolínaJablonné nad Orlicí0300:00:5739,68
15M127108Mrklovský MatějTJ Jiskra Králíky0300:00:5742,33
13Z128181Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:00:5832,25
14Z129176Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:5929,47
16M130188Beneš DavidJablonné nad Orlicí0400:00:5931,35
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21124Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:22107,74
2Z22127Hlávková KateřinaTJ Sokol Dobruška0100:01:25100,16
3Z23170Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:2892,10
4Z24167Hušková LucieSokol Žamberk0100:01:3185,22
5Z25192Škrabalová KristýnaLinhartice0200:01:3184,27
6Z26128Vraspírová DanielaČeská Třebová0200:01:3381,67
7Z27172Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3380,72
8Z28189Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:3674,56
9Z29186Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:3868,63
10Z210106Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:3967,44
11Z211116Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:3966,97
12Z212105Šveráková VendulaTJ Jiskra Králiky0200:01:3965,78
13Z213182Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4065,07
14Z214123Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:01:4259,86
15Z215166Leuchterová TerezaSokol Žamberk0100:01:4650,85
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21109Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:01:19101,27
2M22135Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:19101,01
3M23110Malý MartinTJ Jiskra Králiky0100:01:2097,72
4M24183Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:01:2587,09
5M25160Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:2586,33
6M26133Boháč BonifácAC Choceň0100:01:2585,32
7M27191Kavín MichaelSebranice0100:01:2683,04
8M28132Boháč ServácAC Choceň0200:01:2975,95
9M29137Kaplan DavidAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3170,63
10M210190Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:3169,87
11M211169Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:3561,01
12M212118Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:4339,75
13M213142Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4633,92
14M214178Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:4633,90
15M215102Vondra JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:01:5023,80
16M216119Jaroš PavelTJ Sokol atletika Jaroměř0200:01:5412,66
1Z317194Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:02:57106,79
2Z318120Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:02101,64
3Z319138Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:1191,57
4Z320153Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:1488,50
5Z321103Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:1488,06
6Z322121Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:2081,71
7Z323158Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:2278,86
8Z324171Moravcová DenisaASPV Letohrad9900:03:2378,42
9Z325136Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2576,45
10Z326122Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:2576,12
11Z327168Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:03:2575,79
12Z328140Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:2675,36
13Z329146Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:2674,92
14Z330195Václavková HanaDlouhá Třebová9900:03:2674,70
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31152Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:00106,35
1Z42193Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:08126,69
2M33111Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:08101,18
3M34147Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:2292,46
4M35117Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:2689,42
5M36149Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:4478,05
6M37173Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:5273,08
7M38115Stříhavka JindřichAC Choceň0000:05:5372,04
8M39114Slavík VojtěchAC Chcoceň0000:05:5670,30
2Z410126Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:0991,87
9M311145Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:1359,44
10M312112Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:06:2253,37
3Z413129Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:06:2881,43
11M314179Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:0029,01
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41197Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:06:10106,80
2M42198Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:06:22100,42
3M43125Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:06:3792,79
4M44101Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:4290,12
5M45156Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:5284,79
6M46199Mužík JanAtletika Polička9800:06:5483,90
7M47157Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:06:5682,85
8M48113Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:07:1274,49
1ZA981Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:14111,03
1ZC1078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:32124,24
1Z51134Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:07:35109,62
1ZB1271Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:07:37105,81
2ZA1367Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:4796,66
1ZJ1441Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:07:51107,89
2ZB152Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí7400:07:5598,16
3ZA1627Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:5792,31
3ZB1711Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:0096,03
2ZJ1819Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:08:03102,99
4ZB1944Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0593,91
4ZA2046Marková AnnaVerměřovice8900:08:1783,60
5ZA2143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:2082,29
2Z52262Krátká HanaLanškroun9500:08:2190,38
3ZJ23141Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:08:3789,12
5ZB2455Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:4178,61
6ZA2533Fáberová JanaJablonné nad Orlicí8900:08:5268,36
1ME264Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:08:58146,07
2ZC2712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0388,85
3ZC2832Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6300:09:0886,91
7ZA2970Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:1160,09
2ME3048Bielčik JindřichLichkov4000:09:12142,06
6ZB3137Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1962,46
8ZA3228Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:09:3848,33
4ZC339Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:13100,00
5ZC3439Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:0043,36
9ZA3510Mikulecká KláraSloupnice9100:11:430,00
6ZC3613Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:5123,53
3ME3736Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:16:4711,87
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5149Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:10:15105,07
2M5223Moravec JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9600:10:3399,37
3M5324Václavek JanSKI klub Česká Třebová9600:10:4595,56
4M5487Vencl JanVencl tým Ústí nad Orlicí9500:11:0688,91
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:25:14102,22
2MA242Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:25100,78
3MA351Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:25:5497,00
4MA456Hrdina PavelAK Perná8800:26:1594,25
5MA538Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:3491,77
1MB63Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:02108,58
6MA730Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:1886,02
1MC822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:25113,17
7MA968Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:27:5181,71
8MA1084Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:5880,80
2MC1158Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:04108,75
9MA1245Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0979,36
10MA1317Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:28:1778,31
2MB1415Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:4296,77
11MA1529Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:4974,13
3MB1647Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:0094,65
4MB1774Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:29:4489,46
12MA187Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:29:5265,90
1MJ1969Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:14100,00
5MB2021Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:1985,33
13MA2177Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:30:2361,85
6MB2273Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:5481,20
7MB2365Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí6500:31:0480,02
14MA2416Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1047,88
15MA2525Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:1647,09
8MB2657Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:2770,22
3MC2761Krátký LubošLanškroun6200:32:3478,08
9MB2880Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5866,56
16MA2972Kalný PetrAtletika Chrudim8100:33:0440,82
1MD305Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:33:16105,17
10MB3166Zachař JiříSruby7200:33:5559,83
2MD3226Krsek JaroslavLuková5100:34:07100,20
11MB3385Hermann TomášJablonné nad Orlicí6800:34:2356,53
12MB3435Sedláček RomanLanškroun6400:34:2955,82
4MC3564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:34:4263,54
3MD3683Červ MiloslavAtletika Polička5000:35:0494,63
17MA3760Purkert MartinStudené CREW9000:35:0824,62
18MA388Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:35:1124,23
13MB3950Krsek PavkaLanškroun7200:35:2049,80
19MA40100Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:35:2622,27
14MB4182Kühn JiříPardubice6600:35:2948,74
20MA4279Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:3521,10
5MC4354Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:36:0054,68
6MC4459Jandejsek ZdeněkStudené6100:36:0753,89
15MB4563Valach PetrPardubice6500:36:4539,77
7MC4653Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:36:4749,35
21MA4776Vaníček JiříStudené CREW9000:37:463,98
8MC4831Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:38:1938,90
16MB4914Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:3626,67
4MD5040Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:5566,23
5MD5175Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:40:2763,10
6MD526Dušek JanVerměřovice5100:40:5360,57
7MD5352Koblížek JindřichŽamberk4800:46:2927,77
17MB5420Ptáček JiříHorní Čermná7000:46:320,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:25:14102,22
2MA242Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:25:25100,78
3MA351Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:25:5497,00
4MA456Hrdina PavelAK Perná8800:26:1594,25
5MA538Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:3491,77
6MB63Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:0288,11
7MA730Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:1886,02
8MC822Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:2585,11
9MA968Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:27:5181,71
10MA1084Sejkora KarelAtletika Polička8800:27:5880,80
11MC1158Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:0480,01
12MA1245Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0979,36
13MA1317Hubáček PetrNové Město na Moravě7800:28:1778,31
14MB1415Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:28:4275,05
15MA1529Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:4974,13
16MB1647Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:0072,70
17MB1774Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:29:4466,95
18MA187Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:29:5265,90
19MJ1969Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:30:1463,03
20MB2021Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:30:1962,38
21MA2177Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:30:2361,85
22MB2273Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:5457,81
23MB2365Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí6500:31:0456,50
24MA2416Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:1047,88
25MA2525Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:1647,09
26MB2657Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:2745,66
27MC2761Krátký LubošLanškroun6200:32:3444,74
28MB2880Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5841,61
29MA2972Kalný PetrAtletika Chrudim8100:33:0440,82
30MD305Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:33:1639,26
31MB3166Zachař JiříSruby7200:33:5534,16
32MD3226Krsek JaroslavLuková5100:34:0732,59
33MB3385Hermann TomášJablonné nad Orlicí6800:34:2330,50
34MB3435Sedláček RomanLanškroun6400:34:2929,72
35MC3564Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:34:4228,02
36MD3683Červ MiloslavAtletika Polička5000:35:0425,15
37MA3760Purkert MartinStudené CREW9000:35:0824,62
38MA388Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:35:1124,23
39MB3950Krsek PavkaLanškroun7200:35:2023,06
40MA40100Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:35:2622,27
41MB4182Kühn JiříPardubice6600:35:2921,88
42MA4279Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:35:3521,10
43MC4354Kosek MiroslavASPV Těchonín5500:36:0017,83
44MC4459Jandejsek ZdeněkStudené6100:36:0716,92
45MB4563Valach PetrPardubice6500:36:4511,95
46MC4653Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:36:4711,69
47MA4776Vaníček JiříStudené CREW9000:37:463,98
48MC4831Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:38:193,00
49MB4914Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:38:363,00
50MD5040Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:553,00
51MD5175Volf BřetislavTJ Atletika Albrechtice5200:40:273,00
52MD526Dušek JanVerměřovice5100:40:533,00
53MD5352Koblížek JindřichŽamberk4800:46:293,00
54MB5420Ptáček JiříHorní Čermná7000:46:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA981Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:07:14105,82
2ZC1078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:3297,76
3Z51134Fáberová ZuzanaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:07:3596,42
4ZB1271Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:07:3795,53
5ZA1367Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:4791,05
6ZJ1441Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:07:5189,26
7ZB152Pešavová JitkaJablonné nad Orlicí7400:07:5587,47
8ZA1627Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:5786,58
9ZB1711Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:0085,23
10ZJ1819Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:08:0383,89
11ZB1944Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0583,00
12ZA2046Marková AnnaVerměřovice8900:08:1777,63
13ZA2143Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:2076,29
14Z52262Krátká HanaLanškroun9500:08:2175,84
15ZJ23141Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:08:3768,68
16ZB2455Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:4166,89
17ZA2533Fáberová JanaJablonné nad Orlicí8900:08:5261,97
18ZC2712Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0357,05
19ZC2832Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6300:09:0854,81
20ZA2970Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:09:1153,47
21ZB3137Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1949,89
22ZA3228Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:09:3841,39
23ZC339Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:1325,73
24ZC3439Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:004,70
25ZA3510Mikulecká KláraSloupnice9100:11:433,00
26ZC3613Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:513,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Perfektní závod. Náročné tratě, parádní zázemí, skvěle jsme si to užili. Tak snad zase za rok :)
petr.kalny
Byla to paráda.
info
100%
petr.valach65

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód