Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné n/O - Jamné n/O

12.9.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné n/O - Jamné n/O
  • datum konání: 12.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK Bravo Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

od základní školy Jablonné nad Orlicí
10.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 10.00 hodin v jídelně ZŠ v Jablonném nad Orlicí

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Silniční běh do vrchu. Běží se dvakrát okruh kolem jablonského sídliště, vždy v první části okruhu výběh do kopce, který zdoláváte během závodu celkem třikrát. Vlastní trať kopíruje žlutou turistickou značku, stoupání k dolnímu kravínu v Jamném, mírný seběh na silnici a vpravo stálé stoupání, serpentiny až na konečnou bus zastávku v Jamném tzv. Brod.
Délka 6 km
Převýšení 286 m

Ceny pro vítěze

věcné dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
561 64 Jabloné nad Orlicí
mobil 605 310 007

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.9.2003Jablonné n/O - Jamné n/O, 1. ročník43

Statistika závodu Jablonné n/O - Jamné n/O

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 43

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimůnek Jan822
Šebek Jindřich562
Ouřecká Renáta702
Velechovský Jiří552
Hordějčuk Václav872
Mannlová Jana802
Čechalová Hana862
Hrdina Pavel882
Dobšíček Pavel802
Šimůnek Jan492
Krsek Jaroslav512
Jeníček Ondřej882
Razým Jan572
Šebek Michal842
Stránský Aleš602
Šafář Jaroslav512
Ehrig Rudolf482
Kalousek Jan412
Čechal Jaroslav612
Jirásková Eva642
Bielčik Jindřich402
Razým Lukáš792
Vytlačilová Lenka842

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ420Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:23:44103,41
2MJ830Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:24:1599,13
3MJ1110Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:2797,47
4MJ1754Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8700:25:4686,56
5MJ378Halaj MartinJablonné nad Orlicí8800:31:1940,59
6MJ4148Vytlačil MarekČeská Třebová9100:32:1033,55
Muži A (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:24103,32
2MA239Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:22:4899,80
3MA326Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:0896,88
4MA533Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:23:4791,17
5MA732Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:5689,85
6MA1050Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:24:2485,76
7MA1244Bílek LubošDSHS Köln7900:25:0579,76
8MA1655Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:25:3175,95
9MA2451Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:1152,54
10MA3146Kadavý MartinVysoké Mýto8400:29:5637,17
11MA5316Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:470,00
Muži B (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB629Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:54104,94
2MB927Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:24:19101,54
3MB1435Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:1893,52
4MB192Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:27:1677,47
5MB2052Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:2975,70
6MB2249Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:4873,11
7MB2538Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3167,26
8MB2645Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:5863,59
9MB2825Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:3059,24
10MB381Velechovský JiříSAZS Králíky5500:31:3142,78
11MB4511Kula JiříESAB Vamberk6100:33:3625,78
12MB4953Genčur LubošŠumperk6200:35:507,55
Muži C (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1341Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:09105,25
2MC159Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:30102,54
3MC1814Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:5092,21
4MC214Koštoval JiříJesenický týdeník5100:27:3286,79
5MC2322Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:28:0582,53
6MC2956Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:3870,53
7MC305Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:29:4769,37
8MC326Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:5967,82
9MC4842Novotný JiříKB Letohrad4500:35:1027,68
10MC5031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:2418,13
Muži D (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3357Haberland JanSokol Brno4200:30:22104,75
2MD3634Bielčik JindřichLichkov4000:31:04100,25
3MD397Herbst ManfredJesenický týdeník4100:31:5395,00
4MD4423Jelínek MatějHradec Králové4200:32:3790,28
5MD4615Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:5182,35
6MD5517Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:4338,20
7MD5740Kalousek JanSK Žamberk4100:44:1815,16
Juniorky (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4728Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:35:03104,05
2ŽJ5136Čechalová HanaTS Letohrad8600:36:3095,95
Ženy A (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA273Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:29:04109,54
2ZA3419Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:24100,80
3ZA4043Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:32:0689,66
4ZA4247Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:32:1488,79
5ZA5318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:4739,32
Ženy B (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3512Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:30:30118,90
2ZB4313Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:21107,92
3ZB5221Svobodová RadkaAtletika Albrechtice6600:38:1273,18
Ženy C (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5624Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:0456,16
Trať 6 km, 286 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:24103,32
2MA239Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:22:4899,80
3MA326Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:0896,88
1MJ420Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:23:44103,41
4MA533Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:23:4791,17
1MB629Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:54104,94
5MA732Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:5689,85
2MJ830Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:24:1599,13
2MB927Kašpar ZdeněkCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:24:19101,54
6MA1050Šebek MichalCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8400:24:2485,76
3MJ1110Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:2797,47
7MA1244Bílek LubošDSHS Köln7900:25:0579,76
1MC1341Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:25:09105,25
3MB1435Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:1893,52
2MC159Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:30102,54
8MA1655Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7400:25:3175,95
4MJ1754Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8700:25:4686,56
3MC1814Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:5092,21
4MB192Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:27:1677,47
5MB2052Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:27:2975,70
4MC214Koštoval JiříJesenický týdeník5100:27:3286,79
6MB2249Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:27:4873,11
5MC2322Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:28:0582,53
9MA2451Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:1152,54
7MB2538Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3167,26
8MB2645Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:28:5863,59
1ZA273Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:29:04109,54
9MB2825Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:29:3059,24
6MC2956Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:3870,53
7MC305Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:29:4769,37
10MA3146Kadavý MartinVysoké Mýto8400:29:5637,17
8MC326Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:5967,82
1MD3357Haberland JanSokol Brno4200:30:22104,75
2ZA3419Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:24100,80
1ZB3512Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:30:30118,90
2MD3634Bielčik JindřichLichkov4000:31:04100,25
5MJ378Halaj MartinJablonné nad Orlicí8800:31:1940,59
10MB381Velechovský JiříSAZS Králíky5500:31:3142,78
3MD397Herbst ManfredJesenický týdeník4100:31:5395,00
3ZA4043Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:32:0689,66
6MJ4148Vytlačil MarekČeská Třebová9100:32:1033,55
4ZA4247Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:32:1488,79
2ZB4313Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:32:21107,92
4MD4423Jelínek MatějHradec Králové4200:32:3790,28
11MB4511Kula JiříESAB Vamberk6100:33:3625,78
5MD4615Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:5182,35
1ŽJ4728Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:35:03104,05
9MC4842Novotný JiříKB Letohrad4500:35:1027,68
12MB4953Genčur LubošŠumperk6200:35:507,55
10MC5031Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:2418,13
2ŽJ5136Čechalová HanaTS Letohrad8600:36:3095,95
3ZB5221Svobodová RadkaAtletika Albrechtice6600:38:1273,18
11MA5316Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:470,00
5ZA5318Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:4739,32
6MD5517Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:40:4338,20
1ŽC5624Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:41:0456,16
7MD5740Kalousek JanSK Žamberk4100:44:1815,16

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód