Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková 9

8.11.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 8.11.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Ráby u Pardubic - Perníková chaloupka
10:20 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 hodin v Perníkové chaloupce

Startovné

hlavní závod 9 km …....... 100 Kč
lidový běh 3 km …........ 10 Kč
dětské kategorie ….......... zdarma

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
Trať je vedena kolem Kunětícké hory po silnici a lesem (3 okruhy).

Ceny pro vítěze

30 min po doběhnutí posledního závodníka v Perníkové chaloupce
hlavní závod - první tři v kategorii obdrží věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad, mobil 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:45105,48
2MA247Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:10100,00
3MA312Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:5098,40
4MA46Čivrný JiříEleven Test8000:31:1196,11
5MA580Majoroš MichalPolice nad Metují8600:32:4985,43
6MA856Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:0477,26
7MA1094Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:2774,75
8MA1269Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:1569,52
9MA1430Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:2068,98
10MA1728Šimák JanHradec Králové8300:36:2162,33
11MA1859Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice7700:36:2761,68
12MA2016Kalný PetrKRB Chrudim8100:36:4959,28
13MA233Živný Marek3D Fitness Raceteam9100:37:1356,67
14MA2698Novák PavelKRB Chrudim8100:38:0151,43
15MA2985Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:38:1649,80
16MA3787Šístek DanielFox-klub Praha7500:39:0444,57
17MA4017Firkušný MartinSmiřice8200:39:4140,54
18MA4377Ločárek PavelPardubice7700:40:0138,36
19MA4696Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:40:3434,76
20MA5286Smeták StanislavVysoké Mýto7800:41:4626,92
21MA5541Marhold LubošHorní Jelení7700:42:4021,03
22MA6275Pirný LukášPraha7900:46:193,00
23MA9143Khom LukášHradec Králové8000:55:013,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB740Herel LubošLesk Kolín7100:33:57102,33
2MB935Hejl RadekLetohrad7200:34:05101,55
3MB1190Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:0196,12
4MB1653Havlíček IvoLánov Krkonoše6600:36:2088,45
5MB1972Jordanov MarcelObec Klamoš7400:36:3886,71
6MB3136Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:38:2376,52
7MB3425Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:38:3974,96
8MB3984Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:39:1371,66
9MB4267Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:5967,20
10MB5091Prix RudolfSK OMT Pardubice6800:41:3058,37
11MB5833Jirásko DušanSK Srch7300:43:5844,01
12MB6192Novotný JiříUNO Srch7100:45:5432,75
13MB6818Moník MilanSmiřice6900:47:1025,38
14MB6981Nádhera PetrHradec Králové6700:47:1624,79
15MB7497Kubias OndřejPardubice7400:48:4416,25
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1324Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:17108,79
2MC2478Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:3995,97
3MC2571Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:37:4795,24
4MC2844Vlasák OttoKřesetice6200:38:0793,44
5MC3037Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:1792,53
6MC3222Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:2891,54
7MC3345Prchal PavelCyklosport Kern5900:38:3191,27
8MC4434Pavlas AntonínPřibyslav5600:40:0382,96
9MC4576Pergner PetrZámek Dobříš6100:40:1781,70
10MC4863Zeman AntonínDědek6100:41:0477,45
11MC4970Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:1376,64
12MC6458Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:3847,28
13MC6593Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:46:4646,56
14MC7965Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:4630,30
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2246Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:09112,37
2MD4129Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:5598,40
3MD5123Málek JaroslavChotěboř4600:41:4489,23
4MD5331Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:4888,89
5MD5621Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:0382,58
6MD6352Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:46:3165,07
7MD6748Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:0562,21
8MD7779Bednář JosefPočaply5000:49:2350,59
9MD7839Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:4348,91
10MD8774Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:51:3739,31
11MD9015Tučný JanMK Pardubice4700:53:3929,04
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8119Strnad BohumilAC Čáslav4300:50:35101,70
2ME8342Bielčik JindřichLichkov4000:50:53100,52
3ME8620Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:3597,78
4ME8949Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:5892,36
5ME938Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:58:1171,90
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2788Šístková IvetaOK Lokomotiva Pardubice8600:38:04103,22
2ZA3664Horová PavlaOK Lokomotiva Pardubice9400:38:5698,74
3ZA372Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:39:0498,05
4ZA4789Lehárová AlžbětaOK Lokomotiva Pardubice9400:40:5088,91
5ZA5427Šimáková KláraHradec Králové8300:41:5383,49
6ZA6073Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:44:5268,06
7ZA8010Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:50:0641,01
8ZA8557Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9400:51:3133,69
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB661Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:38110,28
2ZB1568Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:4898,06
3ZB2166Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:36:5691,66
4ZB5654Škorpilová JanaSJC Jičín7400:43:0357,16
5ZB5911Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:2149,83
6ZB7526Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:0423,22
7ZB7683Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:49:0922,75
8ZB8260Vodičková LenkaOK Lokomotiva Pardubice7300:50:4813,44
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3562Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:47125,19
2ZC6695Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:47:0288,01
3ZC7032Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:47:1886,80
4ZC7213Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:5084,40
5ZC7351Klubnová ZdeňkaPardubice6200:48:2282,00
6ZC9214Šternerová HanaHradec Králové6300:56:0547,21
7ZC9538Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:04:239,80
8ZC9682Nádherová HanaHradec Králové6801:13:233,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD711Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:47:30110,99
2ZD849Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:1096,40
3ZD887Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:0792,62
4ZD9450Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:00:2859,39
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:45105,48
2MA247Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:10100,00
3MA312Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:5098,40
4MA46Čivrný JiříEleven Test8000:31:1196,11
5MA580Majoroš MichalPolice nad Metují8600:32:4985,43
1ZB661Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:38110,28
1MB740Herel LubošLesk Kolín7100:33:57102,33
6MA856Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:0477,26
2MB935Hejl RadekLetohrad7200:34:05101,55
7MA1094Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:2774,75
3MB1190Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:0196,12
8MA1269Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:1569,52
1MC1324Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:17108,79
9MA1430Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:2068,98
2ZB1568Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:4898,06
4MB1653Havlíček IvoLánov Krkonoše6600:36:2088,45
10MA1728Šimák JanHradec Králové8300:36:2162,33
11MA1859Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice7700:36:2761,68
5MB1972Jordanov MarcelObec Klamoš7400:36:3886,71
12MA2016Kalný PetrKRB Chrudim8100:36:4959,28
3ZB2166Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:36:5691,66
1MD2246Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:09112,37
13MA233Živný Marek3D Fitness Raceteam9100:37:1356,67
2MC2478Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:3995,97
3MC2571Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:37:4795,24
14MA2698Novák PavelKRB Chrudim8100:38:0151,43
1ZA2788Šístková IvetaOK Lokomotiva Pardubice8600:38:04103,22
4MC2844Vlasák OttoKřesetice6200:38:0793,44
15MA2985Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:38:1649,80
5MC3037Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:1792,53
6MB3136Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:38:2376,52
6MC3222Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:2891,54
7MC3345Prchal PavelCyklosport Kern5900:38:3191,27
7MB3425Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:38:3974,96
1ZC3562Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:47125,19
2ZA3664Horová PavlaOK Lokomotiva Pardubice9400:38:5698,74
3ZA372Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:39:0498,05
16MA3787Šístek DanielFox-klub Praha7500:39:0444,57
8MB3984Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:39:1371,66
17MA4017Firkušný MartinSmiřice8200:39:4140,54
2MD4129Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:5598,40
9MB4267Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:5967,20
18MA4377Ločárek PavelPardubice7700:40:0138,36
8MC4434Pavlas AntonínPřibyslav5600:40:0382,96
9MC4576Pergner PetrZámek Dobříš6100:40:1781,70
19MA4696Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:40:3434,76
4ZA4789Lehárová AlžbětaOK Lokomotiva Pardubice9400:40:5088,91
10MC4863Zeman AntonínDědek6100:41:0477,45
11MC4970Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:1376,64
10MB5091Prix RudolfSK OMT Pardubice6800:41:3058,37
3MD5123Málek JaroslavChotěboř4600:41:4489,23
20MA5286Smeták StanislavVysoké Mýto7800:41:4626,92
4MD5331Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:4888,89
5ZA5427Šimáková KláraHradec Králové8300:41:5383,49
21MA5541Marhold LubošHorní Jelení7700:42:4021,03
4ZB5654Škorpilová JanaSJC Jičín7400:43:0357,16
5MD5621Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:0382,58
11MB5833Jirásko DušanSK Srch7300:43:5844,01
5ZB5911Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:2149,83
6ZA6073Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:44:5268,06
12MB6192Novotný JiříUNO Srch7100:45:5432,75
22MA6275Pirný LukášPraha7900:46:193,00
6MD6352Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:46:3165,07
12MC6458Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:3847,28
13MC6593Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:46:4646,56
2ZC6695Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:47:0288,01
7MD6748Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:0562,21
13MB6818Moník MilanSmiřice6900:47:1025,38
14MB6981Nádhera PetrHradec Králové6700:47:1624,79
3ZC7032Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:47:1886,80
1ZD711Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:47:30110,99
4ZC7213Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:5084,40
5ZC7351Klubnová ZdeňkaPardubice6200:48:2282,00
15MB7497Kubias OndřejPardubice7400:48:4416,25
6ZB7526Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:0423,22
7ZB7683Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:49:0922,75
8MD7779Bednář JosefPočaply5000:49:2350,59
9MD7839Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:4348,91
14MC7965Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:4630,30
7ZA8010Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:50:0641,01
1ME8119Strnad BohumilAC Čáslav4300:50:35101,70
8ZB8260Vodičková LenkaOK Lokomotiva Pardubice7300:50:4813,44
2ME8342Bielčik JindřichLichkov4000:50:53100,52
2ZD849Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:1096,40
8ZA8557Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9400:51:3133,69
3ME8620Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:3597,78
10MD8774Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:51:3739,31
3ZD887Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:0792,62
4ME8949Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:5892,36
11MD9015Tučný JanMK Pardubice4700:53:3929,04
23MA9143Khom LukášHradec Králové8000:55:013,00
6ZC9214Šternerová HanaHradec Králové6300:56:0547,21
5ME938Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:58:1171,90
4ZD9450Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:00:2859,39
7ZC9538Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:04:239,80
8ZC9682Nádherová HanaHradec Králové6801:13:233,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:45103,31
2MA247Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:30:10100,55
3MA312Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:30:5096,14
4MA46Čivrný JiříEleven Test8000:31:1193,83
5MA580Majoroš MichalPolice nad Metují8600:32:4983,03
6MB740Herel LubošLesk Kolín7100:33:5775,54
7MA856Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:0474,77
8MB935Hejl RadekLetohrad7200:34:0574,66
9MA1094Havelka JanTJ Maratonstav Úpice7900:34:2772,23
10MB1190Vokolek MichalAC Pardubice7200:35:0168,48
11MA1269Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:35:1566,94
12MC1324Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:1766,72
13MA1430Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:35:2066,39
14MB1653Havlíček IvoLánov Krkonoše6600:36:2059,78
15MA1728Šimák JanHradec Králové8300:36:2159,67
16MA1859Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice7700:36:2759,01
17MB1972Jordanov MarcelObec Klamoš7400:36:3857,80
18MA2016Kalný PetrKRB Chrudim8100:36:4956,58
19MD2246Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:0954,38
20MA233Živný Marek3D Fitness Raceteam9100:37:1353,94
21MC2478Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:3951,07
22MC2571Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:37:4750,19
23MA2698Novák PavelKRB Chrudim8100:38:0148,65
24MC2844Vlasák OttoKřesetice6200:38:0747,99
25MA2985Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:38:1647,00
26MC3037Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:1746,89
27MB3136Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:38:2346,23
28MC3222Schwarz JosefSK Chotěboř5500:38:2845,67
29MC3345Prchal PavelCyklosport Kern5900:38:3145,34
30MB3425Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:38:3944,46
31MA3787Šístek DanielFox-klub Praha7500:39:0441,71
32MB3984Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:39:1340,72
33MA4017Firkušný MartinSmiřice8200:39:4137,63
34MD4129Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:39:5536,09
35MB4267Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:5935,65
36MA4377Ločárek PavelPardubice7700:40:0135,43
37MC4434Pavlas AntonínPřibyslav5600:40:0335,21
38MC4576Pergner PetrZámek Dobříš6100:40:1733,66
39MA4696Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:40:3431,79
40MC4863Zeman AntonínDědek6100:41:0428,48
41MC4970Schaffer PetrMlýn Janderov6000:41:1327,49
42MB5091Prix RudolfSK OMT Pardubice6800:41:3025,62
43MD5123Málek JaroslavChotěboř4600:41:4424,08
44MA5286Smeták StanislavVysoké Mýto7800:41:4623,86
45MD5331Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:41:4823,64
46MA5541Marhold LubošHorní Jelení7700:42:4017,91
47MD5621Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:0315,37
48MB5833Jirásko DušanSK Srch7300:43:589,31
49MB6192Novotný JiříUNO Srch7100:45:543,00
50MA6275Pirný LukášPraha7900:46:193,00
51MD6352Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:46:313,00
52MC6458Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:383,00
53MC6593Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:46:463,00
54MD6748Krajtl SvatoplukPardubice4900:47:053,00
55MB6818Moník MilanSmiřice6900:47:103,00
56MB6981Nádhera PetrHradec Králové6700:47:163,00
57MB7497Kubias OndřejPardubice7400:48:443,00
58MD7779Bednář JosefPočaply5000:49:233,00
59MD7839Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:49:433,00
60MC7965Frýdl MiroslavHradec Králové6400:49:463,00
61ME8119Strnad BohumilAC Čáslav4300:50:353,00
62ME8342Bielčik JindřichLichkov4000:50:533,00
63ME8620Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:353,00
64MD8774Horyna MiroslavPraha Zahradní město5400:51:373,00
65ME8949Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:583,00
66MD9015Tučný JanMK Pardubice4700:53:393,00
67MA9143Khom LukášHradec Králové8000:55:013,00
68ME938Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:58:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB661Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:38110,28
2ZB1568Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:4898,06
3ZB2166Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:36:5691,66
4ZA2788Šístková IvetaOK Lokomotiva Pardubice8600:38:0485,27
5ZC3562Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:38:4781,23
6ZA3664Horová PavlaOK Lokomotiva Pardubice9400:38:5680,38
7ZA372Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:39:0479,63
8ZA4789Lehárová AlžbětaOK Lokomotiva Pardubice9400:40:5069,66
9ZA5427Šimáková KláraHradec Králové8300:41:5363,74
10ZB5654Škorpilová JanaSJC Jičín7400:43:0357,16
11ZB5911Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:2149,83
12ZA6073Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:44:5246,91
13ZC6695Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:47:0234,69
14ZC7032Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:47:1833,19
15ZD711Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:47:3032,06
16ZC7213Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:5030,18
17ZC7351Klubnová ZdeňkaPardubice6200:48:2227,17
18ZB7526Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:49:0423,22
19ZB7683Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:49:0922,75
20ZA8010Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:50:0617,39
21ZB8260Vodičková LenkaOK Lokomotiva Pardubice7300:50:4813,44
22ZD849Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:1011,38
23ZA8557Šťovíčková ŠárkaSokol Ústí nad Orlicí9400:51:319,40
24ZD887Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:52:076,02
25ZC9214Šternerová HanaHradec Králové6300:56:053,00
26ZD9450Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4501:00:283,00
27ZC9538Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:04:233,00
28ZC9682Nádherová HanaHradec Králové6801:13:233,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód