Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková 9

10.11.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 10.11.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubice, Ráby pod Kunětickou horou, Perníková chaloupka
10:20 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 hodin v místě startu

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 9 km a méně
asfalt, lesní cesty

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:30:34104,16
2MA268Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:56101,82
3MA3153Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:0994,02
4MA553Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:33:0687,93
5MA663Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:1986,55
6MA886Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:33:4084,30
7MA10145Zvěřina PetrLPU Pardubice8200:33:5782,49
8MA1693Kalný PetrAtletika Chrudim8100:36:1567,75
9MA1966Lán FilipTJ Slávia Hradec Králové OB8000:36:4065,08
10MA2391Nechvíl LukášAC Choceň8300:37:2460,38
11MA27142Horvat DavidHradec Králové7300:38:0156,43
12MA3267Lán JakubHradec Králové8600:38:1355,15
13MA3361Kadečka PetrChaloupky8400:38:3253,12
14MA3571Jelen JindřichSKI Skuhrov7400:38:3952,38
15MA38136Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:39:0949,17
16MA3972Škorčík PetrSilný tým Uničov7600:39:2647,36
17MA5057Jirásko DušanSK Srch7300:41:3233,90
18MA51127Smolka AlešPardubice7900:41:5831,13
19MA53128Druhan TomášJeseník7700:42:2728,03
20MA57144Roleček MilanPěčín7600:42:5325,25
21MA5960Strejc TomášVysoká nad Labem8400:43:1123,33
22MA6162Marhold LubošHorní Jelení7700:43:2322,05
23MA7054Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:46:163,58
24MA74131Slabihoud AlešBAPA Letohrad7500:47:383,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4148Kalousek BořivojPardubice6500:33:05103,76
2MB975Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:33:5399,01
3MB1156Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:1197,23
4MB1264Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:3994,46
5MB1370Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:34:5093,38
6MB1785Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2184,38
7MB2481Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:2777,85
8MB29132Sedláček RomanLanškroun6400:38:0773,90
9MB31126Zachař JiříSruby7200:38:1173,50
10MB36139Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:38:5569,15
11MB4389Belobrad IvanŽamberk6600:40:1061,74
12MB5884Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0444,54
13MB6782Tomšů PetrMlýn Janderov6400:46:0127,04
14MB7159Jirásko LubomírSK Srch7100:46:2624,57
15MB7688Kalous Tomᚎamberk6400:48:1613,69
16MB8294Moník MilanSmiřice6900:50:213,00
17MB8552Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:51:183,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC783Siegel JosefAC Choceň5800:33:32107,89
2MC1455Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:1897,77
3MC1569Klimeš JiříAC Náchod6100:35:5494,33
4MC20146Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:5388,70
5MC2692Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:37:5382,97
6MC28143Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:0282,11
7MC3497Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:38:3678,87
8MC4280Skalický JosefŽichlínek6200:39:3573,23
9MC45137Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:5665,50
10MC47140Sedlák JiříCyklocross Přelouč5800:41:1363,88
11MC5274Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:5959,48
12MC66141Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:45:5736,76
13MC83149Horyna MiroslavPraha- Zahradní Město5400:50:459,26
14MC89154Miřejovský TomášSABZO Praha6100:56:563,00
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4095Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:27105,00
2MD4173Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:28104,92
3MD5458Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:2890,09
4MD55135Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:42:3389,67
5MD65138Pitter VladimírCyklo-MIPI Pardubice5000:45:4374,02
6MD7787Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:3859,60
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7890Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:46101,51
2ME8077Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:1899,34
3ME81150Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:49:2199,14
-ME-147Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40DNF-
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1810Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:31102,61
2ZA2112Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:00100,00
3ZA2527Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:37:2997,39
4ZA3025Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:38:0893,87
5ZA441Lenčová JanaTJ Jičín9200:40:2781,35
6ZA4829Zvěřinová MartinaLPU Pardubice8300:41:2176,49
7ZA562Benedová LenkaSK Srch8500:42:3869,55
8ZA648Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1755,23
9ZA6823Stárková PetraVK Sokol Stěžery8300:46:0351,08
10ZA6930Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:46:1250,27
11ZA7322Pohanková GabrielaBŠMŠ Valy u Přelouče8400:47:2443,78
12ZA759Zbyňková MichaelHradec Králové8600:47:4841,62
13ZA7916Kalousová AlenaŽamberk8000:49:1433,87
14ZA8718Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:54:077,48
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2219Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:05113,86
2ZB4620Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:5794,45
3ZB497Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:3091,69
4ZB633Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:3176,55
5ZB8614Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7300:51:1942,41
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3713Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:07119,74
2ZC6226Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:44:0896,62
3ZC724Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:5783,64
4ZC8828Plášilová IvanaPardubice6300:55:4243,32
5ZC9015Šternerová HanaHradec Králové6300:59:4324,81
6ZC915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:019,60
7ZC9324Sedláčková HedvikaLanškroun6601:05:423,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6011Vacková HanaSK Hronov5600:43:12135,10
2ZD846Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:55105,64
3ZD9217Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:0459,26
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:30:34104,16
2MA268Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:56101,82
3MA3153Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:0994,02
1MB4148Kalousek BořivojPardubice6500:33:05103,76
4MA553Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:33:0687,93
5MA663Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:1986,55
1MC783Siegel JosefAC Choceň5800:33:32107,89
6MA886Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:33:4084,30
2MB975Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:33:5399,01
7MA10145Zvěřina PetrLPU Pardubice8200:33:5782,49
3MB1156Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:1197,23
4MB1264Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:3994,46
5MB1370Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:34:5093,38
2MC1455Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:1897,77
3MC1569Klimeš JiříAC Náchod6100:35:5494,33
8MA1693Kalný PetrAtletika Chrudim8100:36:1567,75
6MB1785Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2184,38
1ZA1810Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:31102,61
9MA1966Lán FilipTJ Slávia Hradec Králové OB8000:36:4065,08
4MC20146Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:5388,70
2ZA2112Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:00100,00
1ZB2219Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:05113,86
10MA2391Nechvíl LukášAC Choceň8300:37:2460,38
7MB2481Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:2777,85
3ZA2527Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:37:2997,39
5MC2692Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:37:5382,97
11MA27142Horvat DavidHradec Králové7300:38:0156,43
6MC28143Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:0282,11
8MB29132Sedláček RomanLanškroun6400:38:0773,90
4ZA3025Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:38:0893,87
9MB31126Zachař JiříSruby7200:38:1173,50
12MA3267Lán JakubHradec Králové8600:38:1355,15
13MA3361Kadečka PetrChaloupky8400:38:3253,12
7MC3497Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:38:3678,87
14MA3571Jelen JindřichSKI Skuhrov7400:38:3952,38
10MB36139Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:38:5569,15
1ZC3713Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:07119,74
15MA38136Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:39:0949,17
16MA3972Škorčík PetrSilný tým Uničov7600:39:2647,36
1MD4095Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:27105,00
2MD4173Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:28104,92
8MC4280Skalický JosefŽichlínek6200:39:3573,23
11MB4389Belobrad IvanŽamberk6600:40:1061,74
5ZA441Lenčová JanaTJ Jičín9200:40:2781,35
9MC45137Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:5665,50
2ZB4620Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:5794,45
10MC47140Sedlák JiříCyklocross Přelouč5800:41:1363,88
6ZA4829Zvěřinová MartinaLPU Pardubice8300:41:2176,49
3ZB497Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:3091,69
17MA5057Jirásko DušanSK Srch7300:41:3233,90
18MA51127Smolka AlešPardubice7900:41:5831,13
11MC5274Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:5959,48
19MA53128Druhan TomášJeseník7700:42:2728,03
3MD5458Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:2890,09
4MD55135Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:42:3389,67
7ZA562Benedová LenkaSK Srch8500:42:3869,55
20MA57144Roleček MilanPěčín7600:42:5325,25
12MB5884Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0444,54
21MA5960Strejc TomášVysoká nad Labem8400:43:1123,33
1ZD6011Vacková HanaSK Hronov5600:43:12135,10
22MA6162Marhold LubošHorní Jelení7700:43:2322,05
2ZC6226Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:44:0896,62
4ZB633Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:3176,55
8ZA648Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1755,23
5MD65138Pitter VladimírCyklo-MIPI Pardubice5000:45:4374,02
12MC66141Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:45:5736,76
13MB6782Tomšů PetrMlýn Janderov6400:46:0127,04
9ZA6823Stárková PetraVK Sokol Stěžery8300:46:0351,08
10ZA6930Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:46:1250,27
23MA7054Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:46:163,58
14MB7159Jirásko LubomírSK Srch7100:46:2624,57
3ZC724Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:5783,64
11ZA7322Pohanková GabrielaBŠMŠ Valy u Přelouče8400:47:2443,78
24MA74131Slabihoud AlešBAPA Letohrad7500:47:383,00
12ZA759Zbyňková MichaelHradec Králové8600:47:4841,62
15MB7688Kalous Tomᚎamberk6400:48:1613,69
6MD7787Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:3859,60
1ME7890Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:46101,51
13ZA7916Kalousová AlenaŽamberk8000:49:1433,87
2ME8077Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:1899,34
3ME81150Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:49:2199,14
16MB8294Moník MilanSmiřice6900:50:213,00
13MC83149Horyna MiroslavPraha- Zahradní Město5400:50:459,26
2ZD846Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:55105,64
17MB8552Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:51:183,00
5ZB8614Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7300:51:1942,41
14ZA8718Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:54:077,48
4ZC8828Plášilová IvanaPardubice6300:55:4243,32
14MC89154Miřejovský TomášSABZO Praha6100:56:563,00
5ZC9015Šternerová HanaHradec Králové6300:59:4324,81
6ZC915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:019,60
3ZD9217Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:0459,26
7ZC9324Sedláčková HedvikaLanškroun6601:05:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA199Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:30:34104,16
2MA268Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:30:56101,82
3MA3153Blaha TomášAK Kroměříž7600:32:0994,02
4MB4148Kalousek BořivojPardubice6500:33:0588,04
5MA553Hurdálek RobertYetti club Trutnov7800:33:0687,93
6MA663Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:1986,55
7MC783Siegel JosefAC Choceň5800:33:3285,16
8MA886Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:33:4084,30
9MB975Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:33:5382,92
10MA10145Zvěřina PetrLPU Pardubice8200:33:5782,49
11MB1156Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:34:1180,99
12MB1264Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:34:3978,00
13MB1370Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:34:5076,83
14MC1455Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:1873,84
15MC1569Klimeš JiříAC Náchod6100:35:5469,99
16MA1693Kalný PetrAtletika Chrudim8100:36:1567,75
17MB1785Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:2167,11
18MA1966Lán FilipTJ Slávia Hradec Králové OB8000:36:4065,08
19MC20146Schaffer PetrMlýn Janderov6000:36:5363,69
20MA2391Nechvíl LukášAC Choceň8300:37:2460,38
21MB2481Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:2760,06
22MC2692Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:37:5357,29
23MA27142Horvat DavidHradec Králové7300:38:0156,43
24MC28143Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:38:0256,33
25MB29132Sedláček RomanLanškroun6400:38:0755,79
26MB31126Zachař JiříSruby7200:38:1155,37
27MA3267Lán JakubHradec Králové8600:38:1355,15
28MA3361Kadečka PetrChaloupky8400:38:3253,12
29MC3497Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:38:3652,70
30MA3571Jelen JindřichSKI Skuhrov7400:38:3952,38
31MB36139Kraus VáclavCykloKraus Přelouč6400:38:5550,67
32MA38136Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:39:0949,17
33MA3972Škorčík PetrSilný tým Uničov7600:39:2647,36
34MD4095Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:39:2747,25
35MD4173Hájek FrantišekFGT Stolany4900:39:2847,14
36MC4280Skalický JosefŽichlínek6200:39:3546,40
37MB4389Belobrad IvanŽamberk6600:40:1042,66
38MC45137Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:5637,75
39MC47140Sedlák JiříCyklocross Přelouč5800:41:1335,93
40MA5057Jirásko DušanSK Srch7300:41:3233,90
41MA51127Smolka AlešPardubice7900:41:5831,13
42MC5274Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:5931,02
43MA53128Druhan TomášJeseník7700:42:2728,03
44MD5458Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:42:2827,92
45MD55135Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:42:3327,39
46MA57144Roleček MilanPěčín7600:42:5325,25
47MB5884Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0424,08
48MA5960Strejc TomášVysoká nad Labem8400:43:1123,33
49MA6162Marhold LubošHorní Jelení7700:43:2322,05
50MD65138Pitter VladimírCyklo-MIPI Pardubice5000:45:437,10
51MC66141Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:45:575,61
52MB6782Tomšů PetrMlýn Janderov6400:46:015,18
53MA7054Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:46:163,58
54MB7159Jirásko LubomírSK Srch7100:46:263,00
55MA74131Slabihoud AlešBAPA Letohrad7500:47:383,00
56MB7688Kalous Tomᚎamberk6400:48:163,00
57MD7787Krajtl SvatoplukPardubice4900:48:383,00
58ME7890Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:48:463,00
59ME8077Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:183,00
60ME81150Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:49:213,00
61MB8294Moník MilanSmiřice6900:50:213,00
62MC83149Horyna MiroslavPraha- Zahradní Město5400:50:453,00
63MB8552Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:51:183,00
64MC89154Miřejovský TomášSABZO Praha6100:56:563,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1810Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:36:31101,90
2ZA2112Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:37:0099,28
3ZB2219Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:0598,82
4ZA2527Vejrostová HanaAtletika Chrudim8300:37:2996,65
5ZA3025Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:38:0893,13
6ZC3713Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:0787,79
7ZA441Lenčová JanaTJ Jičín9200:40:2780,56
8ZB4620Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:5777,85
9ZA4829Zvěřinová MartinaLPU Pardubice8300:41:2175,68
10ZB497Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:3074,86
11ZA562Benedová LenkaSK Srch8500:42:3868,72
12ZD6011Vacková HanaSK Hronov5600:43:1265,64
13ZC6226Knapová IvaOK Lokomotiva Pardubice6000:44:0860,58
14ZB633Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:44:3158,50
15ZA648Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1754,34
16ZA6823Stárková PetraVK Sokol Stěžery8300:46:0350,18
17ZA6930Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:46:1249,37
18ZC724Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:5745,30
19ZA7322Pohanková GabrielaBŠMŠ Valy u Přelouče8400:47:2442,86
20ZA759Zbyňková MichaelHradec Králové8600:47:4840,69
21ZA7916Kalousová AlenaŽamberk8000:49:1432,91
22ZD846Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:50:5523,78
23ZB8614Mrskočová DanaSvítkov - Pardubice7300:51:1921,61
24ZA8718Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:54:076,42
25ZC8828Plášilová IvanaPardubice6300:55:423,00
26ZC9015Šternerová HanaHradec Králové6300:59:433,00
27ZC915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:013,00
28ZD9217Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:03:043,00
29ZC9324Sedláčková HedvikaLanškroun6601:05:423,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč