Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jeseník - Sokolí vrch

29.5.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeseník - Sokolí vrch
  • datum konání: 29.5.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: Fenix SKI team Jeseník

Sociální sítě

Místo konání

Masarykovo náměstí, Jeseník (juniorky a dorost v prostoru před sanatoriem Priessnitz v lázních)
11:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

100,- Kč
žákovské kategorie startovné neplatí
Startující mohou po závodě využít rehabilitační bazén s vířivkou od 13 do 14 hodin zdarma v sanatoriu Priessnitz.
občerstvení tradiční polévka a chléb

Popis tratě

délka: 8,5 km (juniorky a dorost - 5,5 km)
převýšení: 540 m (juniorky a dorost - 360 m)
Jeseník - po Muzikantské stezce - lázně - Ripperův kámen - Sokolí vrch
50 % asfalt, 50 % terén

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu. První tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, také první tři v pořadí juniorů a juniorek.Tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Fenix Ski Team Jeseník
Tomáš Teichman
Lipová 411
790 63 Lipová - lázně
mobil 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

tejchman@priessnitz.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78

Statistika závodu Jeseník - Sokolí vrch

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 78

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Polák Daniel982
Pechková Šárka562
Vraštilová Miloslava562
Vodička Jan452
Profous Daniel962
Břenek Vojtěch872
Lerch Vladislav482
Záveský Filip932
Mikulecká Marcela732
Poulíková Tereza972
Kruml Kamil722
Dvořák Pavel822
Pechek František532
Dušková Lenka802
Ottová Radka662
Horáček Michal752
Medek Filip972
Šmirják Miloslav892
Merta Jaroslav352
Rašner Tomáš692
Schreier Jakub962
Pňáček Tomáš942
Vodák Ondřej992
Krejčí Josef492
Skopalík Zbyněk782
Špacír Ladislav552
Šrůtek Stanislav582
Dvořák Miroslav732

Výsledky závodu

  • platné k 30.05.2011, 00:00
  • zobrazeno 1560x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 5,5 km, 360 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:23:32-
2MD247Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:25:32-
3MD340Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:26:15-
4MD460Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:27:27-
5MD512Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:27:50-
6MD614Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:28:00-
7MD737Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:29:40-
8MD836Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:30:56-
9MD1027Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:31:51-
Junioři (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ71Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:37:0035
2MJ956Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:37:2431
3MJ1283Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:38:1027
4MJ1713Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:40:4824
5MJ2815Müller DanielTJ Šumperk9300:46:4322
6MJ5216Lukač RomanObec Vápenná9300:57:1320
Muži A (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:3835
2MA351Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4531
3MA446Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:36:2627
4MA553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3524
5MA632Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:36:4522
6MA1385Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:38:1420
7MA1488Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:0519
8MA155Kruml KamilSpálené7200:39:1218
9MA1887Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:41:0817
10MA1989Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:41:5316
11MA2145Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:42:3915
12MA2241Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:43:2014
13MA2544Růžička RichardTJ Liga 100 Olomouc8100:45:3613
14MA2910Šmirják Miloslav-8900:47:0312
15MA3142Břenek Vojtěch-8700:48:0211
16MA3621Nowak PawelNysa7700:49:28-
17MA3959Sekanina Svatopluk-7800:50:3810
18MA4426Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:52:139
Muži B (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:35:0035
2MB825Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:1731
3MB1058Zahrádka TomášStavebniny Janík Ostrava7100:37:5327
4MB1182Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0924
5MB2484Frank PavelMoravský Beroun6800:45:0722
6MB3343Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:48:3220
7MB3586Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6500:49:1019
8MB4517Dostál JiříBC Morava Šumperk6400:52:4618
9MB4979Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:54:1617
Muži C (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1629Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:39:4035
2MC2023Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2631
3MC2334Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:1127
4MC268Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:5024
5MC3030Vynikal BedřichOlomouc5200:47:0922
6MC3878Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:50:0720
7MC4118Hejl JanProsport Šumperk5300:50:5619
8MC5438Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:58:3018
Muži D (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3211Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:48:0635
2MD3439Vodička JanMK Radslavice4500:48:4331
3MD439Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:1127
4MD5019Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:55:1924
5MD5580Lerch VladislavOlomouc4800:59:0822
6MD5677Kovář RostislavAK Olomouc5101:00:4820
7MD6333Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:20:2619
Muži E (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6190Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:4735
2ME6235Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:5931
Dorostenky (trať 5,5 km, 360 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD920Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:31:2535
Juniorky (trať 5,5 km, 360 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ112Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:33:2231
Ženy A (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2749Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:5835
2ZA4057Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:4531
3ZA4854Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:0127
4ZA5381Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:4924
5ZA5748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5722
6ZA5950Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:02:5520
Ženy B (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3755Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:49:3635
Ženy C (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC426Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:51:0335
2ZC4628Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:53:2831
3ZC5131Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:4327
Ženy D (trať 8,5 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4722Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:4635
2ZD587Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:1231
3ZD6052Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:1427
Trať 5,5 km, 360 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:23:32-
2MD247Medek FilipFenix SKI Team Jeseník9700:25:32-
3MD340Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:26:15-
4MD460Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:27:27-
5MD512Pěkný MartinFenix SKI Team Jeseník9500:27:50-
6MD614Polák DanielFenix SKI Team Jeseník9800:28:00-
7MD737Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník9700:29:40-
8MD836Vodák OndřejFenix SKI Team Jeseník9900:30:56-
1ZD920Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:31:2535
9MD1027Břenek VáclavFenix SKI Team Jeseník9900:31:51-
1ZJ112Košíková TerezaTJ Nové Město na Moravě9300:33:2231
Trať 8,5 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:3835
1MB23Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:35:0035
2MA351Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:4531
3MA446Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:36:2627
4MA553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3524
5MA632Tejchman JakubPSK Olymp Praha8800:36:4522
1MJ71Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:37:0035
2MB825Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:1731
2MJ956Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:37:2431
3MB1058Zahrádka TomášStavebniny Janík Ostrava7100:37:5327
4MB1182Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0924
3MJ1283Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy9400:38:1027
6MA1385Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:38:1420
7MA1488Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:39:0519
8MA155Kruml KamilSpálené7200:39:1218
1MC1629Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:39:4035
4MJ1713Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:40:4824
9MA1887Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:41:0817
10MA1989Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:41:5316
2MC2023Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:42:2631
11MA2145Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:42:3915
12MA2241Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:43:2014
3MC2334Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:1127
5MB2484Frank PavelMoravský Beroun6800:45:0722
13MA2544Růžička RichardTJ Liga 100 Olomouc8100:45:3613
4MC268Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:45:5024
1ZA2749Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:5835
5MJ2815Müller DanielTJ Šumperk9300:46:4322
14MA2910Šmirják Miloslav-8900:47:0312
5MC3030Vynikal BedřichOlomouc5200:47:0922
15MA3142Břenek Vojtěch-8700:48:0211
1MD3211Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:48:0635
6MB3343Mojžíšek PavelMK Seitl Ostrava6500:48:3220
2MD3439Vodička JanMK Radslavice4500:48:4331
7MB3586Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6500:49:1019
16MA3621Nowak PawelNysa7700:49:28-
1ZB3755Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:49:3635
6MC3878Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:50:0720
17MA3959Sekanina Svatopluk-7800:50:3810
2ZA4057Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:50:4531
7MC4118Hejl JanProsport Šumperk5300:50:5619
1ZC426Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:51:0335
3MD439Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:1127
18MA4426Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:52:139
8MB4517Dostál JiříBC Morava Šumperk6400:52:4618
2ZC4628Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:53:2831
1ZD4722Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:53:4635
3ZA4854Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:54:0127
9MB4979Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:54:1617
4MD5019Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:55:1924
3ZC5131Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:56:4327
6MJ5216Lukač RomanObec Vápenná9300:57:1320
4ZA5381Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:57:4924
8MC5438Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:58:3018
5MD5580Lerch VladislavOlomouc4800:59:0822
6MD5677Kovář RostislavAK Olomouc5101:00:4820
5ZA5748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:00:5722
2ZD587Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:01:1231
6ZA5950Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:02:5520
3ZD6052Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:05:1427
1ME6190Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:4735
2ME6235Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:06:5931
7MD6333Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:20:2619

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód