Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou

18.9.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 18.9.2011
  • zobrazeno již 10x

Sociální sítě

Místo konání

Jungmannovy sady, Vysoké Mýto
10:20 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 9:20 hodin v místě startu, nejdéle 20 minut před startem kategorie

Startovné

Kategorie dorostu a juniorů - 30 Kč
Kategorie dospělých - 60 Kč
Vysoké Mýto Hobby - 30 Kč
Žáci - 30 Kč
Pivní běh - 20 Kč

Popis tratě

délka: 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Dejdar
mobil 608 449 476

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2276

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Kopecký Jan9010
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Smolák Petr949
Nechvíl Petr919
Kozáková Denisa799
Matyášová Jana659
Gregora Filip029
Smoláková Alexandra989
Šafář Jaroslav519
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Razým Jan578
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Smoláková Valérie938
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Pokorný Milan647
Dudycha Jakub057
Borek Petr707
Stránská Adéla917
Stránská Michaela977
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Šimůnek Jan037
Jirásková Eva647
Smoláková Dominika007
Borek Viktor047
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Spilko Zdeněk647
Gregorová Monika007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Nechvílová Miroslava607
Doskočilová Eliška007
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan827
Řemínek Matěj867
Cejnarová Eliška996

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:20-
2C1212Boháč PankrácAC Choceň0600:00:21-
3C1313Hrdina JakubVysoké Mýto0600:00:23-
4C1514Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:25-
4C1515Hejkrlík OndřejMŠ Žerotínova0700:00:25-
6C1917BENEŠ VojtěchZŠ Jiráskova0700:00:27-
6C1916Kouřím MatoušVysoké Mýto0600:00:27-
8C11118Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:28-
8C11119Bartoš KryštofBrno0700:00:28-
10C11321KURKA OndřejZŠ Jiráskova0700:00:30-
10C11320Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:30-
12C11522KOPSA OndřejVysoké Mýto0800:00:31-
12C11523MILER MikulášSokol Hylváty0700:00:31-
14C11724MILER MatyášSlunečná Vysoké Mýto0800:00:35-
15C11825TOŠOVSKÝ JanVysoké Mýto0700:00:36-
16C12026Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice0700:00:37-
17C12327Metelka TomášHradec Králové0800:00:40-
18C12428RYČL SebastienVysoké Mýto0900:00:42-
19C12529Marhold DanielChoceň0900:00:44-
20C12630HORÁK VojtěchZŠ Jiráskova0800:00:45-
21C12931TOŠOVSKÝ JakubVysoké Mýto0900:00:54-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D131BENEŠOVÁ AmélieZŠ Jiráskova0600:00:23-
2D152Marholdová AnetaChoceň0700:00:25-
3D183Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:26-
4D1184FOGLOVÁ JustýnaVysoké Mýto0700:00:36-
5D1205Dudychová MichaelaSokol Vysoké Mýto0800:00:37-
6D1226BENEŠOVÁ KláraZŠ Jiráskova0700:00:39-
7D1277DUNDOVÁ EmaZŠ Javornického0900:00:48-
8D1288BENEŠOVÁ ViktorieZŠ Jiráskova0800:00:53-
9D1309SOBOTKOVÁ MarkétaVysoké Mýto0800:01:00-
10D13110HÁJKOVÁ LenkaChoceň0900:01:07-
Chlapci 6-7 let (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:45-
1C2141MILER AdamZŠ Jiráskova0400:00:45-
3C2342Dudycha JakubSokol Vysoké Mýto0500:00:47-
4C2443KARLÍK MartinZŠ Jiráskova0400:00:52-
5C2544BENEŠ DanielZŠ Jiráskova0400:00:57-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2132Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:43-
2D2233Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:00:46-
3D2334Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:00:48-
4D2435Koubková TerezieAC Pardubice0500:00:50-
5D2536Smoláková RitaLanškroun0500:00:54-
5D2537Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:54-
7D2738Bartošová NatálieBrno0500:00:55-
8D2839TAŠNEROVÁ NelliZŠ Jiráskova0400:01:00-
Nejmladší žáci I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1150Boháč ServácAC Choceň0200:02:25101,82
2M1251Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:2799,09
2M1252Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:2799,09
4M1853Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:5462,19
5M1954Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:5955,35
6M11155Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:0152,62
7M11256Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:0744,42
8M11357Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:1434,85
9M11458Jaroš PavelTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:1533,49
10M11559Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:1632,12
11M11660ZENKL VojtěchZŠ Jiráskova0200:03:1730,75
12M11761VALÁŠEK RadekZŠ Jiráskova0200:03:2322,55
13M11862HLADÍK MartinZŠ Javornického0200:03:356,15
14M11963FALTEJSEK PetrZŠ Jiráskova0300:05:323,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,72 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1445Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:35104,21
2Z1546Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:02:3999,16
3Z1647Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:4196,63
4Z1748Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:5184,00
5Z1949Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:5973,89
Nejmladší žáci II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2174Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:16103,02
2M2275Boháč BonifácAC Choceň0100:03:18101,01
3M2376Petiška VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:03:2395,98
4M2477PRUŠEK JirkaZŠ Javornického0000:03:2593,97
5M2578Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:2692,96
6M2679Slavík VojtěchBěstovice0000:03:3187,94
7M21380Harnach DominikZŠ Javornického0000:03:5068,84
Nejmladší žákyně II (trať 0,98 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2764Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:34101,55
2Z2865Doskočilová EliškaZŠ Javornického0000:03:3699,69
3Z2966Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3798,76
4Z21067Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3897,84
5Z21169ŘEZNÍČKOVÁ NatálieZŠ Javornického0000:03:4294,13
5Z21168Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4294,13
7Z21470Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:5582,07
8Z21571Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:0176,51
9Z21672KOBLÁSOVÁ MagdalénaZŠ Javornického0000:04:3644,05
10Z21773SPURNÁ KristýnaZŠ Javornického0100:04:5229,21
Mladší žáci (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:46106,97
2M3297Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:55100,90
3M3498Svoboda JiříZŠ Javornického9800:05:0892,13
4M3999SOBOTKA JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:2382,00
5M310100Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2977,95
6M312101Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3275,93
7M319103SPURNÝ FilipZŠ Javornického9900:06:1944,21
8M320104BRUNCLÍK StanislavZŠ Jiráskova9800:06:2043,53
9M323105KARLÍK TomášZŠ Javornického9900:06:2440,83
10M329102SOUŠEK FilipZŠ Javornického9905:43:003,00
Mladší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3381Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:56110,86
2Z3582Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:05:12100,64
3Z31183Smoláková AlexandraZŠ Jiráskova9800:05:3188,50
4Z31384Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:3486,58
5Z31485Valášková TerezaZŠ Javornického9800:05:4480,19
6Z31586Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4678,91
7Z31687Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:4977,00
8Z31788Suchánková NikolTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:5175,72
9Z31889Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:1759,11
10Z32190Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:2156,55
11Z32291Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:2355,27
12Z32492VOPRŠÁLKOVÁ KláraZŠ Javornického9900:06:2752,72
12Z32493Čiháková MartinaZŠ Javornického9900:06:2752,72
14Z32794Jiroušková MonikaZŠ Jiráskova9900:06:5336,10
15Z32895KALIOGLOU SimonaZŠ Javornického9800:07:377,99
Starší žáci (trať 2,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41109Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:08:20109,52
2M42110Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:08:22108,76
3M43111Doskočil JanZŠ Javornického9700:09:3381,71
Starší žákyně (trať 1,28 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46106Seidlová ZdeňkaZŠ Jiráskova9700:05:13100,21
1Z46106Seidlová ZdeňkaZŠ Jiráskova9700:05:13100,21
3Z48107Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:05:1499,57
4Z426108Hušáková KarolínaZŠ Javornického9700:06:5137,66
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51114Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:24101,29
2M52115Zenkl AdamZŠ Jiráskova9500:09:2999,53
3M53116Cink MartinAC Pardubice9400:09:3099,18
4M54117Smolák PetrZŠ Jiráskova9400:09:5889,31
5M55118Lakota AntonínAC Choceň9500:10:0885,79
6M56119Polák ŠtěpánAC Choceň9500:10:2181,21
7M57120Jansa JanDolní Čermná9400:12:0943,16
Dorostenky (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z52112Doubková AndreaZŠ Jiráskova9500:10:52102,72
2Z55113Krátká HanaLanškroun9500:11:1097,28
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12139Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:30113,50
2MJ15140Kouřil TomášZámrsk9300:19:54109,67
3MJ35141Bednář PetrDolní Čermná9300:23:2076,83
Juniorky 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1121Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:09:55113,09
2ZJ2122Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:5295,18
3ZJ4123Smoláková ValérieZŠ Jiráskova9300:11:0391,73
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1142Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:45113,43
2MA2143Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:1595,66
3MA3144Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:17:3990,92
4MA4145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:4589,73
5MA5146Kořínek TomášZŠ Jiráskova8200:18:0685,59
6MA6147Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1384,21
7MA11148Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:2569,99
8MA14149Živný MarekOrel Orlice9100:19:3667,82
9MA16150Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:0162,88
10MA18151KOUDELKA VojtěchAC Mladá Boleslav8100:20:1360,51
11MA21152Zachař JiříSruby7200:20:5452,42
12MA23153NÝVLT TomášHvězda Pardubice7700:21:2446,50
13MA26154Hartman KarelOMT Pardubice7700:21:5739,98
14MA27155Gregora ZdenekLanškroun7300:22:1037,41
15MA36156Hrdina MichalPEAK Sport Litomyšl7900:23:3221,22
16MA43157Nasku PetrZŠ Javornického7500:26:123,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8158Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:18:47103,77
2MB9159Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:1798,55
3MB10160Buriánek RomanSki Club Česká Třebová6500:19:2297,68
4MB17161Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0390,54
5MB24162Metelka PavelHradec Králové6800:21:3774,17
6MB28163Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:1867,03
7MB31164Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:22:5061,46
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13165Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:33123,54
2MC39166Sedlák JiříPřelouč5800:24:4676,46
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20167Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:20:40108,00
2MD22168Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:21101,65
3MD30169Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:3490,35
4MD33170Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:1683,85
5MD40171Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:5268,98
6MD47172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0039,87
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME44173Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:13128,84
2ME50174Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:0371,16
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19125Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:22111,03
2ZA25126Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:5596,65
3ZA29127Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:22:2392,32
4ZA32128Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:0685,67
5ZA37129Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:4679,48
6ZA42130Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:25:5759,23
7ZA45131Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:26:2554,90
8ZA49132MACKOVÁ RadkaZŠ Jiráskova7800:30:5612,99
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7124Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:40130,82
2ZB34133Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:1888,82
3ZB38134Smoláková JiřinaZŠ Jiráskova6900:24:1480,36
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC41135Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:16128,64
2ZC46136Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:49111,34
3ZC48137Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:17100,00
4ZC51138Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:2360,02
Muži - HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Miler MichalSokol Klášterec nad Orlicí7400:14:38-
2LB22Střílek JiříSK Vraclav7400:15:17-
3LB33Pokorný MilanSK Vraclav6400:15:18-
4LB54Rokos PavelZŠ Javornického8200:17:18-
5LB75Galajda MichalZŠ Javornického8800:18:31-
6LB96Křivohlávek JanZŠ Jiráskova9900:19:17-
7LB117Jindra TomášZŠ Javornického8600:21:21-
Ženy - HOBBY (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ41Milerová VěraPěvecký sbor Otakar7800:17:10-
2LZ62Oupicová IrenaZŠ Jiráskova8800:17:44-
3LZ83Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:18:54-
4LZ104Kunčická MartinaZŠ Javornického8600:21:10-
5LZ115Galajdová MilušeZŠ Javornického6600:21:21-
6LZ136Fleischerová LucieZŠ Javornického8700:22:02-
7LZ147Mlejnková RadkaZŠ Javornického8400:22:03-
8LZ158Kopecká EvaZŠ Jiráskova8500:23:01-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1111Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:20-
2C1212Boháč PankrácAC Choceň0600:00:21-
3C1313Hrdina JakubVysoké Mýto0600:00:23-
1D131BENEŠOVÁ AmélieZŠ Jiráskova0600:00:23-
4C1514Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:25-
2D152Marholdová AnetaChoceň0700:00:25-
4C1515Hejkrlík OndřejMŠ Žerotínova0700:00:25-
3D183Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:26-
6C1916Kouřím MatoušVysoké Mýto0600:00:27-
6C1917BENEŠ VojtěchZŠ Jiráskova0700:00:27-
8C11119Bartoš KryštofBrno0700:00:28-
8C11118Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:28-
10C11321KURKA OndřejZŠ Jiráskova0700:00:30-
10C11320Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:00:30-
12C11522KOPSA OndřejVysoké Mýto0800:00:31-
12C11523MILER MikulášSokol Hylváty0700:00:31-
14C11724MILER MatyášSlunečná Vysoké Mýto0800:00:35-
4D1184FOGLOVÁ JustýnaVysoké Mýto0700:00:36-
15C11825TOŠOVSKÝ JanVysoké Mýto0700:00:36-
5D1205Dudychová MichaelaSokol Vysoké Mýto0800:00:37-
16C12026Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice0700:00:37-
6D1226BENEŠOVÁ KláraZŠ Jiráskova0700:00:39-
17C12327Metelka TomášHradec Králové0800:00:40-
18C12428RYČL SebastienVysoké Mýto0900:00:42-
19C12529Marhold DanielChoceň0900:00:44-
20C12630HORÁK VojtěchZŠ Jiráskova0800:00:45-
7D1277DUNDOVÁ EmaZŠ Javornického0900:00:48-
8D1288BENEŠOVÁ ViktorieZŠ Jiráskova0800:00:53-
21C12931TOŠOVSKÝ JakubVysoké Mýto0900:00:54-
9D1309SOBOTKOVÁ MarkétaVysoké Mýto0800:01:00-
10D13110HÁJKOVÁ LenkaChoceň0900:01:07-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2132Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:43-
2D2233Metelková MichaelaOK99 Hradec Králové0500:00:46-
3D2334Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:00:48-
4D2435Koubková TerezieAC Pardubice0500:00:50-
5D2536Smoláková RitaLanškroun0500:00:54-
5D2537Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:00:54-
7D2738Bartošová NatálieBrno0500:00:55-
8D2839TAŠNEROVÁ NelliZŠ Jiráskova0400:01:00-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2140Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:45-
1C2141MILER AdamZŠ Jiráskova0400:00:45-
3C2342Dudycha JakubSokol Vysoké Mýto0500:00:47-
4C2443KARLÍK MartinZŠ Jiráskova0400:00:52-
5C2544BENEŠ DanielZŠ Jiráskova0400:00:57-
Trať 0,72 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1150Boháč ServácAC Choceň0200:02:25101,82
2M1251Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:2799,09
2M1252Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:02:2799,09
1Z1445Pourová AlžbětaTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:02:35104,21
2Z1546Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:02:3999,16
3Z1647Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:02:4196,63
4Z1748Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:5184,00
4M1853Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:5462,19
5M1954Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:02:5955,35
5Z1949Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:5973,89
6M11155Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:0152,62
7M11256Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:0744,42
8M11357Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:1434,85
9M11458Jaroš PavelTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:03:1533,49
10M11559Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:1632,12
11M11660ZENKL VojtěchZŠ Jiráskova0200:03:1730,75
12M11761VALÁŠEK RadekZŠ Jiráskova0200:03:2322,55
13M11862HLADÍK MartinZŠ Javornického0200:03:356,15
14M11963FALTEJSEK PetrZŠ Jiráskova0300:05:323,00
Trať 0,98 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2174Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:03:16103,02
2M2275Boháč BonifácAC Choceň0100:03:18101,01
3M2376Petiška VojtěchTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:03:2395,98
4M2477PRUŠEK JirkaZŠ Javornického0000:03:2593,97
5M2578Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:2692,96
6M2679Slavík VojtěchBěstovice0000:03:3187,94
1Z2764Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:34101,55
2Z2865Doskočilová EliškaZŠ Javornického0000:03:3699,69
3Z2966Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3798,76
4Z21067Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3897,84
5Z21169ŘEZNÍČKOVÁ NatálieZŠ Javornického0000:03:4294,13
5Z21168Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:4294,13
7M21380Harnach DominikZŠ Javornického0000:03:5068,84
7Z21470Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:5582,07
8Z21571Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:04:0176,51
9Z21672KOBLÁSOVÁ MagdalénaZŠ Javornického0000:04:3644,05
10Z21773SPURNÁ KristýnaZŠ Javornického0100:04:5229,21
Trať 1,28 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3196Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:04:46106,97
2M3297Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:55100,90
1Z3381Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:04:56110,86
3M3498Svoboda JiříZŠ Javornického9800:05:0892,13
2Z3582Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:05:12100,64
1Z46106Seidlová ZdeňkaZŠ Jiráskova9700:05:13100,21
1Z46106Seidlová ZdeňkaZŠ Jiráskova9700:05:13100,21
3Z48107Hroudová MarieTJ Nové Město na Moravě9600:05:1499,57
4M3999SOBOTKA JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:2382,00
5M310100Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:2977,95
3Z31183Smoláková AlexandraZŠ Jiráskova9800:05:3188,50
6M312101Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3275,93
4Z31384Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:3486,58
5Z31485Valášková TerezaZŠ Javornického9800:05:4480,19
6Z31586Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4678,91
7Z31687Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:4977,00
8Z31788Suchánková NikolTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:5175,72
9Z31889Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:1759,11
7M319103SPURNÝ FilipZŠ Javornického9900:06:1944,21
8M320104BRUNCLÍK StanislavZŠ Jiráskova9800:06:2043,53
10Z32190Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:06:2156,55
11Z32291Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:06:2355,27
9M323105KARLÍK TomášZŠ Javornického9900:06:2440,83
12Z32492VOPRŠÁLKOVÁ KláraZŠ Javornického9900:06:2752,72
12Z32493Čiháková MartinaZŠ Javornického9900:06:2752,72
4Z426108Hušáková KarolínaZŠ Javornického9700:06:5137,66
14Z32794Jiroušková MonikaZŠ Jiráskova9900:06:5336,10
15Z32895KALIOGLOU SimonaZŠ Javornického9800:07:377,99
10M329102SOUŠEK FilipZŠ Javornického9905:43:003,00
Trať 2,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41109Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:08:20109,52
2M42110Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:08:22108,76
3M43111Doskočil JanZŠ Javornického9700:09:3381,71
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1121Martincová KristýnaVencl tým Ústí nad Orlicí9300:09:55113,09
1Z52112Doubková AndreaZŠ Jiráskova9500:10:52102,72
2ZJ2122Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:10:5295,18
3ZJ4123Smoláková ValérieZŠ Jiráskova9300:11:0391,73
2Z55113Krátká HanaLanškroun9500:11:1097,28
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51114Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:09:24101,29
2M52115Zenkl AdamZŠ Jiráskova9500:09:2999,53
3M53116Cink MartinAC Pardubice9400:09:3099,18
4M54117Smolák PetrZŠ Jiráskova9400:09:5889,31
5M55118Lakota AntonínAC Choceň9500:10:0885,79
6M56119Polák ŠtěpánAC Choceň9500:10:2181,21
7M57120Jansa JanDolní Čermná9400:12:0943,16
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB11Miler MichalSokol Klášterec nad Orlicí7400:14:38-
2LB22Střílek JiříSK Vraclav7400:15:17-
3LB33Pokorný MilanSK Vraclav6400:15:18-
1LZ41Milerová VěraPěvecký sbor Otakar7800:17:10-
4LB54Rokos PavelZŠ Javornického8200:17:18-
2LZ62Oupicová IrenaZŠ Jiráskova8800:17:44-
5LB75Galajda MichalZŠ Javornického8800:18:31-
3LZ83Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:18:54-
6LB96Křivohlávek JanZŠ Jiráskova9900:19:17-
4LZ104Kunčická MartinaZŠ Javornického8600:21:10-
7LB117Jindra TomášZŠ Javornického8600:21:21-
5LZ115Galajdová MilušeZŠ Javornického6600:21:21-
6LZ136Fleischerová LucieZŠ Javornického8700:22:02-
7LZ147Mlejnková RadkaZŠ Javornického8400:22:03-
8LZ158Kopecká EvaZŠ Jiráskova8500:23:01-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1142Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:45113,43
2MA2143Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:1595,66
3MA3144Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:17:3990,92
4MA4145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:4589,73
5MA5146Kořínek TomášZŠ Jiráskova8200:18:0685,59
6MA6147Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1384,21
1ZB7124Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:40130,82
1MB8158Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:18:47103,77
2MB9159Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:1798,55
3MB10160Buriánek RomanSki Club Česká Třebová6500:19:2297,68
7MA11148Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:2569,99
1MJ12139Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:30113,50
1MC13165Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:33123,54
8MA14149Živný MarekOrel Orlice9100:19:3667,82
2MJ15140Kouřil TomášZámrsk9300:19:54109,67
9MA16150Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:0162,88
4MB17161Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0390,54
10MA18151KOUDELKA VojtěchAC Mladá Boleslav8100:20:1360,51
1ZA19125Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:22111,03
1MD20167Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:20:40108,00
11MA21152Zachař JiříSruby7200:20:5452,42
2MD22168Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:21101,65
12MA23153NÝVLT TomášHvězda Pardubice7700:21:2446,50
5MB24162Metelka PavelHradec Králové6800:21:3774,17
2ZA25126Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:5596,65
13MA26154Hartman KarelOMT Pardubice7700:21:5739,98
14MA27155Gregora ZdenekLanškroun7300:22:1037,41
6MB28163Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:1867,03
3ZA29127Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:22:2392,32
3MD30169Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:3490,35
7MB31164Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:22:5061,46
4ZA32128Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:0685,67
4MD33170Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:1683,85
2ZB34133Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:1888,82
3MJ35141Bednář PetrDolní Čermná9300:23:2076,83
15MA36156Hrdina MichalPEAK Sport Litomyšl7900:23:3221,22
5ZA37129Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:4679,48
3ZB38134Smoláková JiřinaZŠ Jiráskova6900:24:1480,36
2MC39166Sedlák JiříPřelouč5800:24:4676,46
5MD40171Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:5268,98
1ZC41135Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:16128,64
6ZA42130Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:25:5759,23
16MA43157Nasku PetrZŠ Javornického7500:26:123,00
1ME44173Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:13128,84
7ZA45131Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:26:2554,90
2ZC46136Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:49111,34
6MD47172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:0039,87
3ZC48137Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:17100,00
8ZA49132MACKOVÁ RadkaZŠ Jiráskova7800:30:5612,99
2ME50174Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:0371,16
4ZC51138Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:2360,02
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1142Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:45113,43
2MA2143Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:17:1595,66
3MA3144Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:17:3990,92
4MA4145Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:4589,73
5MA5146Kořínek TomášZŠ Jiráskova8200:18:0685,59
6MA6147Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1384,21
7MB8158Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:18:4777,49
8MB9159Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:19:1771,57
9MB10160Buriánek RomanSki Club Česká Třebová6500:19:2270,58
10MA11148Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:2569,99
11MJ12139Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:19:3069,00
12MC13165Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:19:3368,41
13MA14149Živný MarekOrel Orlice9100:19:3667,82
14MJ15140Kouřil TomášZámrsk9300:19:5464,26
15MA16150Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:20:0162,88
16MB17161Stříhavka JindřichAC Choceň7100:20:0362,49
17MA18151KOUDELKA VojtěchAC Mladá Boleslav8100:20:1360,51
18MD20167Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:20:4055,18
19MA21152Zachař JiříSruby7200:20:5452,42
20MD22168Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:2147,09
21MA23153NÝVLT TomášHvězda Pardubice7700:21:2446,50
22MB24162Metelka PavelHradec Králové6800:21:3743,93
23MA26154Hartman KarelOMT Pardubice7700:21:5739,98
24MA27155Gregora ZdenekLanškroun7300:22:1037,41
25MB28163Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:1835,83
26MD30169Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:3432,68
27MB31164Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:22:5029,52
28MD33170Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:1624,38
29MJ35141Bednář PetrDolní Čermná9300:23:2023,59
30MA36156Hrdina MichalPEAK Sport Litomyšl7900:23:3221,22
31MC39166Sedlák JiříPřelouč5800:24:466,61
32MD40171Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:24:525,43
33MA43157Nasku PetrZŠ Javornického7500:26:123,00
34ME44173Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:133,00
35MD47172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:003,00
36ME50174Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:35:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7124Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:40116,24
2ZA19125Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:2299,51
3ZA25126Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:5584,25
4ZA29127Johnová IvanaSK Nové Město nad Metují8600:22:2379,66
5ZA32128Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:0672,60
6ZB34133Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:1870,63
7ZA37129Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:4666,04
8ZB38134Smoláková JiřinaZŠ Jiráskova6900:24:1461,44
9ZC41135Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1651,27
10ZA42130Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:25:5744,54
11ZA45131Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:26:2539,95
12ZC46136Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:4926,17
13ZC48137Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:1721,58
14ZA49132MACKOVÁ RadkaZŠ Jiráskova7800:30:563,00
15ZC51138Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:233,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód