Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. ročník, Královský běh Kujebinou

22.9.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 1. ročník, Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 22.9.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
15.9.2013Královský běh Kujebinou250
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108

Statistika závodu 1. ročník, Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 2278

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7211
Vondra Vojtěch9810
Marek Jiří4310
Frydrychová Eliška0110
Doskočil Jan9710
Kouřil Tomáš9310
Smoláková Alexandra989
Gregora Filip029
Kopecký Jan909
Matyášová Jana659
Šimůnková Pavla779
Kopecký Libor569
Šafář Jaroslav518
Brychta Jakub088
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Razým Jan578
Bielčik Jindřich408
Borková Agáta028
Keprtová Miloslava488
Nechvíl Petr918
Boháč Bonifác018
Smolák Petr948
Kozáková Denisa798
Smoláková Valérie937
Marholdová Aneta077
Borek Viktor047
Dudycha Jakub057
Boháč Pankrác067
Nechvílová Miroslava607
Gregorová Monika007
Stránská Adéla917
Šimůnek Jan827
Brádle Václav377
Borek Petr707
Doskočilová Eliška007
Ducháček Bedřich596
Ing. Moravec Martin846
Jirásková Eva646
Marhold Daniel096
Boháč Servác026
Stránská Michaela976
Krátká Anna696
Smoláková Jiřina696
Dudychová Michaela086
Hypešová Natálie996
Razým Lukáš796
Kačerovský Michal986
Hejkrlík Ondřej076

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:16:09-
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:21-
3MA33Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:16:30-
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:45-
10MA105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:59-
11MA116Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:18:36-
Muži B (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
8MB85Filip LubošAC Choceň5900:17:29-
9MB96Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:42-
13MB137Šlajs TomášCC Choceň6000:18:59-
16MB168Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:12-
Trať 5,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:16:09-
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:16:21-
3MA33Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:16:30-
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:45-
8MB85Filip LubošAC Choceň5900:17:29-
9MB96Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:17:42-
10MA105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:59-
11MA116Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:18:36-
13MB137Šlajs TomášCC Choceň6000:18:59-
16MB168Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:12-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód