Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh areálem zdraví - Chábory

13.6.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh areálem zdraví - Chábory
  • datum konání: 13.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

v 10:00 hodin

Popis tratě

délka: muži 10 km, ženy 3,33 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

JUDr.J. Svědík
Chábory 13
518 01 Dobruška
tel.: 723 267 999

E-mailová adresa

svedik@tiscali.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 5)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:16:32-
2MJ21Švec Vojtěchneregistrován0000:17:49-
3MJ32Gazdík JonášPěčín mezium0000:21:17-
Muži A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA42Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:35:01-
2MA53Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:36:46-
3MA65Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9100:37:34-
4MA91Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:40:17-
5MA1010Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:47-
6MA119Čejka BořivojKRB Chrudim8000:41:35-
7MA158Šrůtek DavidBKL Machov8000:43:13-
8MA217Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:44:03-
9MA316Krtil JosefDobruška7600:47:14-
10MA374Rücker JakubMachov-Lhota8800:50:36-
11MA4911Pop VojtěchLhota Netřeba9000:59:37-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1918Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:56-
2MB2719Ovčárik LuděkTJ Dobruška6600:45:27-
3MB3520Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:50:03-
4MB3921Jelen JindřichSolnice7400:52:05-
5MB4216Švec JaroslavHradec Králové7200:54:22-
6MB4817Malý JiříČestice Podchlum7200:59:36-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC742Siegel JosefAC Choceň5800:39:34-
2MC836Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:39:53-
3MC1235Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:42:00-
4MC1332Vanta JosefTC Dobruška6200:42:09-
5MC1434Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:50-
6MC1738Valenta MichalAVC Praha6200:43:35-
7MC2041Frinta PetrAC Náchod5800:44:02-
8MC2439Menšík JanJablonec nad Nisou5600:44:46-
9MC2533Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:49-
10MC2646Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:45:12-
11MC2843Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:45:48-
12MC3047Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:47:01-
13MC3248Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:47:17-
14MC3350Štěpán JaroslavDobruška6400:47:18-
15MC3445Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:48:03-
16MC3644Sedlák JiříPřelouč5800:50:33-
17MC3849Hofman OldřichTC Dobruška6300:50:57-
18MC4031Miroslaw JózefLach6300:52:59-
19MC5137Bohatý MiloslavTýniště nad Orlicí6301:02:29-
20MC5251Krátký JosefTJ Svitavy6501:05:58-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1651Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:43:32-
2MD1857Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:44-
3MD2256Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:12-
4MD2355Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:44-
5MD2953Kučera ZdeněkAC Náchod5500:46:48-
6MD4358Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:54:55-
7MD4554Rücker OldřichBon Bon Lhota5500:56:26-
8MD4752Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:57:03-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4167Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:53:46-
2ME4466Bielčik JindřichLichkov4000:56:09-
3ME4668Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:56:29-
4ME5069Vorel MilanSlatiňany4000:59:51-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 19 let a mladší (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1612Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:17:11-
2ŽJ2113Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:22:46-
3ŽJ2311Vašíčková KateřinaMARATONSTAV ÚPICE9600:30:33-
Ženy A 20-34 let (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA322Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:13:54-
2ZA421Janečková IvaSKLO Janeček8400:14:02-
3ZA723Čejková VěraKRB Chrudim8100:14:27-
Ženy B 35-44 let (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:12:43-
2ZB233Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:13:53-
3ZB1132Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:15:03-
Ženy C 45 let a starší (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC643Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:14:13-
2ŽC1346Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:15:48-
3ŽC1741Vacková HanaSK Hronov5600:17:17-
4ŽC1845Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:17:52-
5ŽC1942Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:20:04-
6ŽC2044Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:22:21-
Buď fit - muži (trať 3,33 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1BFM553Klimeš JiříAC Náchod6100:14:06-
2BFM852Metelka PavelHradec Králové6800:14:28-
3BFM954Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:14:39-
4BFM1061Mikulica BohumilKerson Dobré6200:14:44-
5BFM1251Ovčárik AdamTJ Dobruška9700:15:40-
6BFM1456Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:16:00-
7BFM1558Stříhavka JindřichAC Choceň0000:16:37-
8BFM2260Prokeš Janneregistrován0300:23:29-
-BFM-59Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34DNF-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ13Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9600:16:32-
2MJ21Švec Vojtěchneregistrován0000:17:49-
3MJ32Gazdík JonášPěčín mezium0000:21:17-
1MA42Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:35:01-
2MA53Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:36:46-
3MA65Schejbal OldřichOlfin Car Vella - Trutnov9100:37:34-
1MC742Siegel JosefAC Choceň5800:39:34-
2MC836Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:39:53-
4MA91Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:40:17-
5MA1010Nechvíl PetrAC Choceň9100:40:47-
6MA119Čejka BořivojKRB Chrudim8000:41:35-
3MC1235Horník AlešDvůr Dvůr Králové nad Labem6100:42:00-
4MC1332Vanta JosefTC Dobruška6200:42:09-
5MC1434Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:50-
7MA158Šrůtek DavidBKL Machov8000:43:13-
1MD1651Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:43:32-
6MC1738Valenta MichalAVC Praha6200:43:35-
2MD1857Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:44-
1MB1918Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:56-
7MC2041Frinta PetrAC Náchod5800:44:02-
8MA217Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:44:03-
3MD2256Bříza VladimírKRB Chrudim5100:44:12-
4MD2355Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:44-
8MC2439Menšík JanJablonec nad Nisou5600:44:46-
9MC2533Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:44:49-
10MC2646Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:45:12-
2MB2719Ovčárik LuděkTJ Dobruška6600:45:27-
11MC2843Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:45:48-
5MD2953Kučera ZdeněkAC Náchod5500:46:48-
12MC3047Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:47:01-
9MA316Krtil JosefDobruška7600:47:14-
13MC3248Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:47:17-
14MC3350Štěpán JaroslavDobruška6400:47:18-
15MC3445Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6500:48:03-
3MB3520Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:50:03-
16MC3644Sedlák JiříPřelouč5800:50:33-
10MA374Rücker JakubMachov-Lhota8800:50:36-
17MC3849Hofman OldřichTC Dobruška6300:50:57-
4MB3921Jelen JindřichSolnice7400:52:05-
18MC4031Miroslaw JózefLach6300:52:59-
1ME4167Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:53:46-
5MB4216Švec JaroslavHradec Králové7200:54:22-
6MD4358Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:54:55-
2ME4466Bielčik JindřichLichkov4000:56:09-
7MD4554Rücker OldřichBon Bon Lhota5500:56:26-
3ME4668Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:56:29-
8MD4752Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5400:57:03-
6MB4817Malý JiříČestice Podchlum7200:59:36-
11MA4911Pop VojtěchLhota Netřeba9000:59:37-
4ME5069Vorel MilanSlatiňany4000:59:51-
19MC5137Bohatý MiloslavTýniště nad Orlicí6301:02:29-
20MC5251Krátký JosefTJ Svitavy6501:05:58-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód