Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh Areálem zdraví Chábory

8.6.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh Areálem zdraví Chábory
  • datum konání: 8.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1012Švec VojtěchFC Slavia Hradec Králové0000:16:23-
2MJ1735Čáp RadekTJ Dobruška0200:18:47-
Muži 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA238Majoroš MichalSpartak Police n.M.8600:40:03-
2MA436Heller TomášHradec Králové8100:42:39-
3MA519Šolc VítězslavBKL Machov9100:42:40-
4MA826Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:43:32-
5MA1125Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:44:00-
6MA1410Rücker JakubBonbon Lhota8800:45:03-
7MA1635Šimák JanHradec Králové8300:45:25-
8MA2817Chmelař JakubBK BÚ Masty8900:50:17-
9MA4311Martin OndřejHronov 48100:59:08-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí n.O.7900:37:57-
2MB347Čáp OndřejTJ Dobruška7400:42:02-
3MB737Macháček LukášHOVRCH7900:43:29-
4MB922Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:43-
5MB1042Palguta RomanCyklo Tony7700:43:56-
6MB193Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:46:41-
7MB2433Horák DanielHasiči Dlouhá Ves7800:48:35-
8MB3627Švec JaroslavHradec Králové7200:53:17-
9MB4830Malý JiříBK Čestice7201:05:01-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC631Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:43:19-
2MC138Klimeš JiříAC Náchod6100:44:35-
3MC1520Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:45:15-
4MC174Čipera RadekSK Radvanice6400:45:47-
5MC1832Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:57-
6MC2150Vanta JosefTC Dobruška6200:47:30-
7MC2215Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:47:44-
8MC2351Tichý PavelAC Náchod6300:48:07-
9MC2645Kalous Tomᚎamberk6400:49:37-
10MC307Koutník LumírVrchlabí6700:50:36-
11MC3243Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:52:09-
12MC3349Jarkovský PavelSDH Provoz6400:52:22-
13MC3446Nádhera PetrHradec Králové6700:52:43-
14MC3934Hofman OldřichTriclub Dobruška6300:56:06-
15MC4248Švorc JanHradec Králové6300:58:44-
16MC4716Moník MilanMT Smiřice6901:02:13-
17MC516Krátký JosefHvězda Pardubice6501:21:10-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1244Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:30-
2MD2018Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:01-
3MD2539Bláha MilanAF Křovice5700:49:12-
4MD2721Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:11-
5MD291Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:21-
6MD3540Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:52:55-
7MD3741Krajč ZdeněkTrutnov5400:53:31-
8MD4014Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:16-
9MD4428Bajer MilanCafe Bajer5500:59:24-
10MD469Rücker OldřichBonbon Lhota5501:01:41-
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3124Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:52:06-
2ME3813Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:54-
3ME412Marek FrantišekSK Hronov4100:56:26-
4ME4523Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:01:30-
Muži 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF4929Doležal StanislavBK Pardubice3801:05:17-
2MF5012Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:39-
3MF5287Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:18-
Juniorky 19 let a mladší (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ214Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:14:44-
2ZJ34Šefcová KateřinaSpartak Police n.M.0000:15:06-
3ZJ713Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:15:42-
4ZJ1115Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:16:28-
5ZJ2125Kubasová LeonaMaratonstav Úpice0400:22:45-
6ZJ2511Švecová LucieTJ Sokol Hradec Králové0300:29:20-
7ZJ263Vašíčková KateřinaMaratonstav Úpice9600:30:47-
8ZJ2726Kubasová SabinaMaratonstav Úpice0600:32:27-
Ženy 20-34 let (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA524Maršíková KateřinaDobruška8900:15:19-
2ZA622Šimáková KláraHradec Králové8300:15:41-
3ZA830Kalousová AlenaŽamberk8000:15:55-
Ženy 35-44 let (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:13:24-
2ZB418Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:15:18-
3ZB917Vejběrová EvaCyklo Pokr HK7600:16:04-
4ZB1328Holíková MarkétaKvasiny7300:16:39-
5ZB1821Petrů BlankaRychnov n.Kn.7200:18:56-
Ženy 45 let a starší (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1216Jirásková EvaLanškroun6400:16:31-
2ZC145Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:16:59-
3ZC1534Jonášová ZdeňkaHradec Králové6400:17:14-
4ZC162Vacková HanaSokol Starkoč5600:18:15-
5ZC1932Šternerová HanaHradec Králové6300:19:35-
6ZC201Friebelová EvaMaratonstav Úpice6200:20:27-
7ZC2220Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:23:12-
8ZC2310Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:23:13-
9ZC2433Nádherová HanaHradec Králové6800:26:21-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí n.O.7900:37:57-
1MA238Majoroš MichalSpartak Police n.M.8600:40:03-
2MB347Čáp OndřejTJ Dobruška7400:42:02-
2MA436Heller TomášHradec Králové8100:42:39-
3MA519Šolc VítězslavBKL Machov9100:42:40-
1MC631Vejběra JanCyklo Pokr HK6600:43:19-
3MB737Macháček LukášHOVRCH7900:43:29-
4MA826Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:43:32-
4MB922Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:43:43-
5MB1042Palguta RomanCyklo Tony7700:43:56-
5MA1125Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:44:00-
1MD1244Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:30-
2MC138Klimeš JiříAC Náchod6100:44:35-
6MA1410Rücker JakubBonbon Lhota8800:45:03-
3MC1520Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:45:15-
7MA1635Šimák JanHradec Králové8300:45:25-
4MC174Čipera RadekSK Radvanice6400:45:47-
5MC1832Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:57-
6MB193Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:46:41-
2MD2018Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:01-
6MC2150Vanta JosefTC Dobruška6200:47:30-
7MC2215Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:47:44-
8MC2351Tichý PavelAC Náchod6300:48:07-
7MB2433Horák DanielHasiči Dlouhá Ves7800:48:35-
3MD2539Bláha MilanAF Křovice5700:49:12-
9MC2645Kalous Tomᚎamberk6400:49:37-
4MD2721Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:11-
8MA2817Chmelař JakubBK BÚ Masty8900:50:17-
5MD291Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:21-
10MC307Koutník LumírVrchlabí6700:50:36-
1ME3124Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:52:06-
11MC3243Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:52:09-
12MC3349Jarkovský PavelSDH Provoz6400:52:22-
13MC3446Nádhera PetrHradec Králové6700:52:43-
6MD3540Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:52:55-
8MB3627Švec JaroslavHradec Králové7200:53:17-
7MD3741Krajč ZdeněkTrutnov5400:53:31-
2ME3813Groh StanislavAC Vrchlabí4600:53:54-
14MC3934Hofman OldřichTriclub Dobruška6300:56:06-
8MD4014Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:16-
3ME412Marek FrantišekSK Hronov4100:56:26-
15MC4248Švorc JanHradec Králové6300:58:44-
9MA4311Martin OndřejHronov 48100:59:08-
9MD4428Bajer MilanCafe Bajer5500:59:24-
4ME4523Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:01:30-
10MD469Rücker OldřichBonbon Lhota5501:01:41-
16MC4716Moník MilanMT Smiřice6901:02:13-
9MB4830Malý JiříBK Čestice7201:05:01-
1MF4929Doležal StanislavBK Pardubice3801:05:17-
2MF5012Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:39-
17MC516Krátký JosefHvězda Pardubice6501:21:10-
3MF5287Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:18-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód