Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

19. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky

27.5.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 19. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky
  • datum konání: 27.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT Žamberk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 19. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ361Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:51:44112,22
2MJ2062Vacek TomášAtletika Jablonné8300:58:2887,78
Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ticháček RadekARIS Jičín7800:49:19104,13
2MA22Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:49:45102,41
3MA43Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0093,47
4MA64Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:3087,51
5MA95Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:54:2384,00
6MA156Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:56:2775,79
7MA177Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:57:4970,37
8MA188Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:58:1768,51
9MA199Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:58:2068,31
10MA2110Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:58:5566,00
11MA2211Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:59:0665,27
12MA2412Ketzl MartinWAU Uhříněves6700:59:5462,09
13MA2513Suchodol JosefBorec Žamberk6701:00:0861,17
14MA2614Mařík JiříDolní Dobrouč7201:00:3859,18
15MA2715Smola JanKRB Chrudim6701:01:0557,39
16MA2816Novotný LuděkŽamberk6201:01:1456,80
17MA2917Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:01:2955,80
18MA3018Dostálek PetrTěchonín6701:01:5154,35
19MA3419Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:03:0549,45
20MA3520Strnad Tomᚎamberk6901:03:2248,32
21MA3621Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7201:03:3347,59
22MA4022Vařeka KarelŽamberk6501:05:2740,05
23MA4123Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:06:1037,20
24MA4624Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:10:5918,07
25MA5625Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7301:17:520,00
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB726Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:53:32103,69
2MB827Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:54:21100,69
3MB1028Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:4495,62
4MB1229Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:56:0594,34
5MB1430Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:2593,11
6MB1631Kylar IvoJiskra Králíky5400:57:3189,08
7MB2332Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:59:1882,54
8MB3133Knápek LadislavLKM Černilov6101:02:1072,03
9MB3334Zajíc JanKRB Chrudim5301:02:4669,83
10MB3735Pečenka LiborKHB Radegast6101:04:0565,00
11MB3936Zdeněk BílýMK Pardubice5901:04:5062,25
12MB5437Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:16:0421,06
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC538Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:52:33108,58
2MC1139Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:55:5896,13
3MC1340Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:56:1295,28
4MC3241Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:3871,85
5MC4242Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5101:06:2857,89
6MC4543Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5001:09:0848,17
7MC4744Krumer MiroslavOstrov4901:11:1440,52
8MC4845Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:11:2639,80
9MC5046Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:4131,60
10MC5347Šponar JosefŽamberk4701:15:2725,16
11MC5848Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:183,86
12MC5949Řehák JanLetohrad5101:21:193,79
13MC6250Kalous VladimírŽamberk4302:05:420,00
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4451Bielčík JindřichLichkov 01:07:21120,85
2MD5152Straka JosefŠumperk3901:14:27101,97
3MD6053Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:23:4677,18
4MD6154Kalousek JanKČT Žamberk4101:31:1057,50
Juniorky (trať 15,000 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4355Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6701:06:43114,82
2ZA4956Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:0597,15
3ZA5557Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:16:2288,03
4ZA5758Vojtová JanaLO Žamberk7901:19:5978,00
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3859Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:04:19115,78
2ZB5260Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:15:2084,22
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ticháček RadekARIS Jičín7800:49:19104,13
2MA22Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:49:45102,41
1MJ361Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:51:44112,22
3MA43Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:52:0093,47
1MC538Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:52:33108,58
4MA64Dobšíček Pavel2 B Tým8000:53:3087,51
1MB726Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:53:32103,69
2MB827Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:54:21100,69
5MA95Kovařík PetrPTM Lanškroun6900:54:2384,00
3MB1028Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:4495,62
2MC1139Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:55:5896,13
4MB1229Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:56:0594,34
3MC1340Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:56:1295,28
5MB1430Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:2593,11
6MA156Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:56:2775,79
6MB1631Kylar IvoJiskra Králíky5400:57:3189,08
7MA177Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:57:4970,37
8MA188Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:58:1768,51
9MA199Pirkl MichalRychnov nad Kněžnou7400:58:2068,31
2MJ2062Vacek TomášAtletika Jablonné8300:58:2887,78
10MA2110Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:58:5566,00
11MA2211Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:59:0665,27
7MB2332Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:59:1882,54
12MA2412Ketzl MartinWAU Uhříněves6700:59:5462,09
13MA2513Suchodol JosefBorec Žamberk6701:00:0861,17
14MA2614Mařík JiříDolní Dobrouč7201:00:3859,18
15MA2715Smola JanKRB Chrudim6701:01:0557,39
16MA2816Novotný LuděkŽamberk6201:01:1456,80
17MA2917Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:01:2955,80
18MA3018Dostálek PetrTěchonín6701:01:5154,35
8MB3133Knápek LadislavLKM Černilov6101:02:1072,03
4MC3241Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:3871,85
9MB3334Zajíc JanKRB Chrudim5301:02:4669,83
19MA3419Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:03:0549,45
20MA3520Strnad Tomᚎamberk6901:03:2248,32
21MA3621Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7201:03:3347,59
10MB3735Pečenka LiborKHB Radegast6101:04:0565,00
1ZB3859Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:04:19115,78
11MB3936Zdeněk BílýMK Pardubice5901:04:5062,25
22MA4022Vařeka KarelŽamberk6501:05:2740,05
23MA4123Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7601:06:1037,20
5MC4242Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5101:06:2857,89
1ZA4355Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6701:06:43114,82
1MD4451Bielčík JindřichLichkov 01:07:21120,85
6MC4543Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5001:09:0848,17
24MA4624Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:10:5918,07
7MC4744Krumer MiroslavOstrov4901:11:1440,52
8MC4845Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:11:2639,80
2ZA4956Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:0597,15
9MC5046Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:4131,60
2MD5152Straka JosefŠumperk3901:14:27101,97
2ZB5260Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:15:2084,22
10MC5347Šponar JosefŽamberk4701:15:2725,16
12MB5437Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:16:0421,06
3ZA5557Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí6901:16:2288,03
25MA5625Havrda JiříIPM Dlouhoňovice7301:17:520,00
4ZA5758Vojtová JanaLO Žamberk7901:19:5978,00
11MC5848Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:183,86
12MC5949Řehák JanLetohrad5101:21:193,79
3MD6053Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3801:23:4677,18
4MD6154Kalousek JanKČT Žamberk4101:31:1057,50
13MC6250Kalous VladimírŽamberk4302:05:420,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód