Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročník

20.5.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročník
  • datum konání: 20.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 10-11 let (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci 10-11 let (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší 12-13 let (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci mladší 12-13 let (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně starší 14-15 let (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žáci starší 14-15 let (trať 6,300 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci 16-17 let (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD231Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:27:0111,00
Muži A (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:22:2811,00
2MA216Holický MilanAFK Pardubice6500:22:46-
3MA317Dobšíček Pavel2 B Tým8000:23:079,00
4MA518Svoboda MojmírNové Město nad Metují6600:23:28-
5MA619Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:438,00
6MA720Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:24:377,00
7MA1021Adamec JosefJiskra Ústí nad Orlicí8100:25:026,00
8MA1222Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:25:205,00
9MA1323Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:314,00
10MA1524Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:25:453,00
11MA1825Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:26:112,00
12MA2026Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:26:29-
13MA2127Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:26:451,00
14MA2428Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:110,00
15MA2629Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:27:25-
16MA2730Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:28:070,00
17MA2831Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:28:120,00
18MA2932Bříza VáclavŽamberk7000:28:140,00
19MA3033Slavík MichalT.O. Trosečníci Ostrov7600:28:260,00
20MA3234Ondríšek JosefLanškroun6400:28:500,00
21MA3335Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:29:010,00
22MA3436Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:29:030,00
23MA4637Blaho MilanTJ Sokol Tovačov6300:31:25-
24MA4738Slavík MartinPípal laboratories7500:31:310,00
25MA4839Chládek JaroslavICK TATLIAK TOUR6800:31:320,00
26MA5940Cink TomášXXX8200:35:180,00
Muži B (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB441Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:0911,00
2MB842Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:24:509,00
3MB1143Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:25:13-
4MB1444Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:25:408,00
5MB1645Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:487,00
6MB1746Hejl JanAC Šumperk5300:26:01-
7MB1947Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:26:20-
8MB2248Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:26:586,00
9MB3149Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:435,00
10MB3650Zajíc JanKRB Chrudim5300:29:25-
11MB4151Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:364,00
12MB5252Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:32:163,00
Muži C 50 a starší (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC953Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:0011,00
2MC2554Skalický JiříŽamberk5000:27:159,00
3MC3755Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:328,00
4MC3956Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:30:287,00
5MC4057Bielčík JindřichT.J. Lichkov 00:30:306,00
6MC4258Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:30:435,00
7MC4359Čípa JiříOB Česká Třebová5000:31:084,00
8MC5160Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:31:523,00
9MC5561Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:092,00
10MC5762Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:35:061,00
11MC5863Kašpar MiroslavLDM Česká Třebová5000:35:160,00
12MC6164Kalousek JanKČT Žamberk4100:37:080,00
13MC6465Domanský IvoAVC Praha3800:41:59-
14MC6666Kalous VladimírŽamberk4300:56:110,00
Ženy A (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA382Lukášková ZlataLiga 20006800:29:53-
2ŽA443Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:31:1511,00
3ŽA454Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:239,00
4ŽA605Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:27-
5ŽA626Eisenvortová GabrielaČeská Třebová7500:37:368,00
6ŽA657Uhrová HanaLanškroun6600:44:277,00
Ženy B (trať 6,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB358Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:29:1011,00
2ZB499Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:31:369,00
3ZB5010Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:31:48-
4ZB5311Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:328,00
5ZB5412Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:577,00
6ZB5613Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:34:32-
7ZB6314Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:37:496,00
Trať 6,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:22:2811,00
2MA216Holický MilanAFK Pardubice6500:22:46-
3MA317Dobšíček Pavel2 B Tým8000:23:079,00
1MB441Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:0911,00
4MA518Svoboda MojmírNové Město nad Metují6600:23:28-
5MA619Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:438,00
6MA720Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:24:377,00
2MB842Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:24:509,00
1MC953Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:25:0011,00
7MA1021Adamec JosefJiskra Ústí nad Orlicí8100:25:026,00
3MB1143Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:25:13-
8MA1222Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:25:205,00
9MA1323Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:25:314,00
4MB1444Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:25:408,00
10MA1524Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:25:453,00
5MB1645Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:487,00
6MB1746Hejl JanAC Šumperk5300:26:01-
11MA1825Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:26:112,00
7MB1947Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:26:20-
12MA2026Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:26:29-
13MA2127Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:26:451,00
8MB2248Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:26:586,00
1MD231Vacek TomášAC Jablonné nad Orlicí8300:27:0111,00
14MA2428Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:110,00
2MC2554Skalický JiříŽamberk5000:27:159,00
15MA2629Schejbal JosefSokol Třebechovice6400:27:25-
16MA2730Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:28:070,00
17MA2831Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:28:120,00
18MA2932Bříza VáclavŽamberk7000:28:140,00
19MA3033Slavík MichalT.O. Trosečníci Ostrov7600:28:260,00
9MB3149Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:435,00
20MA3234Ondríšek JosefLanškroun6400:28:500,00
21MA3335Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:29:010,00
22MA3436Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:29:030,00
1ZB358Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:29:1011,00
10MB3650Zajíc JanKRB Chrudim5300:29:25-
3MC3755Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:328,00
1ŽA382Lukášková ZlataLiga 20006800:29:53-
4MC3956Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:30:287,00
5MC4057Bielčík JindřichT.J. Lichkov 00:30:306,00
11MB4151Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:364,00
6MC4258Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:30:435,00
7MC4359Čípa JiříOB Česká Třebová5000:31:084,00
2ŽA443Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:31:1511,00
3ŽA454Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:239,00
23MA4637Blaho MilanTJ Sokol Tovačov6300:31:25-
24MA4738Slavík MartinPípal laboratories7500:31:310,00
25MA4839Chládek JaroslavICK TATLIAK TOUR6800:31:320,00
2ZB499Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:31:369,00
3ZB5010Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:31:48-
8MC5160Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:31:523,00
12MB5252Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:32:163,00
4ZB5311Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:328,00
5ZB5412Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:577,00
9MC5561Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:34:092,00
6ZB5613Schejbalová EvaSokol Třebechovice6400:34:32-
10MC5762Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:35:061,00
11MC5863Kašpar MiroslavLDM Česká Třebová5000:35:160,00
26MA5940Cink TomášXXX8200:35:180,00
4ŽA605Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:35:27-
12MC6164Kalousek JanKČT Žamberk4100:37:080,00
5ŽA626Eisenvortová GabrielaČeská Třebová7500:37:368,00
7ZB6314Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:37:496,00
13MC6465Domanský IvoAVC Praha3800:41:59-
6ŽA657Uhrová HanaLanškroun6600:44:277,00
14MC6666Kalous VladimírŽamberk4300:56:110,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód