Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku, 2. ročník

5.5.2000, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku, 2. ročník
  • datum konání: 5.5.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh na Rozálku, 2. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM6584Kristejn Lukᚎamberk8900:04:0411,00
2ŽM7385Vágner AlešLetohrad9000:04:129,00
3ŽM8286Wotawa DanielŽamberk8800:04:2211,00
4ŽM9687Třináctý JanGymnázium Žamberk8900:04:338,00
5ŽM10288Andrle MartinGymnázium Žamberk8800:04:399,00
5ŽM10389Řehák AdamSokol Žamberk9200:04:397,00
7ŽM10490Štětina JanGymnázium Žamberk8700:04:418,00
8ŽM10691Peřina Lukᚎamberk8800:04:487,00
9ŽM10892Fiedler RadekLetohrad8900:04:516,00
10ŽM11093Novotný JanSokol Žamberk9000:04:595,00
11ŽM11194Všetička VojtěchŽamberk9200:05:014,00
11ŽM11295Kovář DavidSokol Žamberk8900:05:013,00
13ŽM11496Kulhavý TomášSokol Žamberk8800:05:046,00
14ŽM11697Skála RomanŽamberk8900:05:062,00
15ŽM11798Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:05:09-
16ŽM11899Klása JosefŽamberk9100:05:151,00
17ŽM128100Kalousek TomášSokol Žamberk8900:05:280,00
18ŽM130101Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:05:330,00
19ŽM132102Ježek JanSokol Žamberk9000:05:350,00
20ŽM135103Mazura PetrŽamberk8900:05:390,00
21ŽM136104Kroulík Tomᚎamberk8900:05:470,00
22ŽM137105Gottwald Lukᚎamberk9000:05:560,00
23ŽM141107Klášterecký MichalŽamberk9000:05:570,00
23ŽM139106Morávek DominikŽamberk9200:05:570,00
25ŽM144108Exler MartinŽamberk9300:06:100,00
26ŽM147109Doleček MartinŽamberk9000:06:190,00
27ŽM150110Friml FilipŽamberk9300:06:290,00
28ŽM152111Morávek JanŽamberk8900:06:420,00
29ŽM154112Martínek LukášSokol Žamberk8700:07:075,00
30ŽM155113Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:07:260,00
-ŽM-114Šlecht Lukᚎamberk94DNF-
Žákyně 13 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽK61134Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:0311,00
2ŽK66135Tkačíková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí8800:04:079,00
3ŽK84136Plocková RenataSokol Žamberk9200:04:2211,00
4ŽK88137Dostálková NikolaSokol Žamberk9100:04:279,00
5ŽK95138Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:328,00
6ŽK113139Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:05:047,00
7ŽK115140Havlová MichaelaŽamberk 00:05:066,00
8ŽK119141Řeháková BáraSG ANIMO Žamberk9000:05:205,00
8ŽK120142Novotná VendulaŽamberk9000:05:204,00
10ŽK122143Šponarová LucieSokol Žamberk9100:05:213,00
11ŽK124144Vítková DanaSokol Žamberk9100:05:232,00
12ŽK126146Jirásková BáraLanškroun9100:05:240,00
12ŽK125145Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:241,00
14ŽK129147Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:05:310,00
15ŽK131148Langrová MagdalénaŽamberk9200:05:350,00
16ŽK133149Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:05:360,00
17ŽK134150Skalová ŠťepánkaŽamberk9000:05:380,00
18ŽK139151Langerová KristýnaŽamberk9000:05:570,00
19ŽK142152Kalousková IvetaSokol Žamberk9000:05:590,00
20ŽK143153Krajčíková LucieŽamberk9100:06:020,00
21ŽK145154Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:110,00
22ŽK149155Plocková MirkaSokol Žamberk9000:06:200,00
23ŽK153156Chadimová JaroslavaŽamberk9100:06:590,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS53128Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:5611,00
2ŽS59129Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:029,00
3ŽS69130Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:04:098,00
4ŽS77131Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:147,00
5ŽS109132Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:04:576,00
6ŽS151133Chadimová MichaelaŽamberk8500:06:305,00
Žáci starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS871Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:03:0711,00
2MS2372Navrátil MichalSokol Žamberk8500:03:189,00
3MS3773Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:03:298,00
4MS3974Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:03:327,00
5MS4375Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí8600:03:406,00
6MS5676Půlpán JanAC Choceň8600:03:575,00
7MS7977Vágner PatrikLetohrad8600:04:164,00
8MS8578Hodovský PetrSokol Žamberk8500:04:233,00
9MS8679Pešek VladimírŽamberk8600:04:242,00
9MS8680Kalous AdamŽamberk8600:04:242,00
11MS9981Řemínek MatějAC Choceň8600:04:380,00
12MS12382Beran JanSokol Žamberk8600:05:220,00
13MS12783Vrkoč OndřejSokol Žamberk8600:05:250,00
Dorostenci 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD967Tauchman JiříAC Choceň8400:03:0811,00
2MD1768Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:03:138,00
3MD3469Vlášek PetrZŠ Třebovská8400:03:277,00
4MD4670Vacek JiříAtletika Jablonné nad Orlicí8400:03:436,00
Dorostenky 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD55126Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5611,00
2ŽD98127Fuchsová MartinaAC Choceň8400:04:379,00
Junioři 18-19 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ261Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:02:5411,00
2MJ462Adamec JosefJiskra Ústí nad Orlicí8100:03:019,00
3MJ1563Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:128,00
4MJ1664Brdíček DavidJiskra Ústí nad Orlicí8200:03:137,00
5MJ2165Exler PavelBorec Žamberk8200:03:176,00
6MJ4066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:335,00
Muži A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček Pavel2 B Tým8000:02:5311,00
2MA32Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:02:589,00
3MA53Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:03:028,00
3MA64Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:027,00
5MA138Strnad Tomᚎamberk6900:03:085,00
5MA127Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:03:086,00
5MA116Levý TomášLO Rokytnice6700:03:08-
5MA105Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:03:089,00
9MA189Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:144,00
10MA1910Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:03:153,00
11MA2211Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:03:182,00
12MA2412Holubář MartinŽamberk7900:03:191,00
12MA2513Polanský JanŽamberk7900:03:190,00
14MA2614Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:03:210,00
15MA2917Novotný LuděkŽamberk6200:03:220,00
15MA2816Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:03:220,00
15MA2715Vařeka KarelŽamberk6500:03:220,00
18MA3018Doleček MartinSokol Žamberk7300:03:230,00
19MA3119Bříza VáclavŽamberk7000:03:240,00
20MA3320Martínek JaroslavJablonné nad Orlicí7400:03:250,00
21MA3521Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:03:280,00
22MA3622Suchodol JosefBorec Žamberk6700:03:290,00
23MA4123Martynek Milanrekreačně6500:03:35-
24MA4424Mauer MichalŽamberk7600:03:400,00
25MA4826Hrdina JaroslavÚstí nad Orlicí7500:03:430,00
25MA4725Dostálek PetrTěchonín6700:03:430,00
27MA5227Havrda JiříŽamberk7300:03:540,00
28MA5828Zvoník PetrAVX m.i.s.7200:03:580,00
29MA6329Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6900:04:040,00
30MA7030Kohout JanAlberon team Žamberk7000:04:100,00
31MA7431Jedlička VáclavSokol Žamberk6100:04:140,00
32MA9032Vanický ZdeněkVandas team Žamberk7000:04:290,00
33MA14633Friml PetrŽamberk6300:06:180,00
Muži B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:0311,00
2MB1435Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:109,00
3MB2036Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:03:168,00
4MB3837Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:307,00
5MB4438Ehrenberger JaroslavLetohrad5500:03:406,00
6MB5939Strnad MiroslavKanoistika Žamberk5200:04:025,00
7MB6240Zajíc JanKRB Chrudim5300:04:04-
8MB6741Exler PavelBorec Žamberk5800:04:074,00
9MB7542Novotný JaromírVandas team Žamberk6000:04:143,00
Muži C 50 a starší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3243Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:2511,00
2MC4144Kubíček JanŽamberk4600:03:359,00
3MC4945Leicht JiříTJ Těchonín4900:03:458,00
4MC5046Strnad JosefSokol Žamberk4400:03:467,00
5MC5147Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:03:526,00
6MC5348Tajbr JaroslavSokol Žamberk5000:03:565,00
7MC5749Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:03:584,00
8MC6450Bielčík JindřichT.J. Lichkov 00:04:043,00
9MC6851Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:082,00
10MC7852Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:151,00
11MC8053Suchomel ČeněkBiatlon OEZ Letohrad4400:04:170,00
12MC8354Dušek ZdeněkŽamberk4900:04:220,00
13MC8955Kalousek JanKČT Žamberk4100:04:290,00
13MC9156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:290,00
15MC9257Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:04:300,00
16MC9358Bittner KurtŽamberk3900:04:310,00
17MC10159Krůmer MiroslavOstrov4900:04:390,00
18MC14860Kalous VladimírŽamberk4300:06:200,00
Juniorky 18-19 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ81124Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:04:1911,00
2ŽJ138125Krčmářová MartinaŽamberk8200:05:579,00
Ženy A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA72115Kaplanová EvaSokol Žamberk7900:04:1111,00
2ZA76116Vojtová JanaSport Prokopec Žamberk7900:04:149,00
3ZA100117Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:04:398,00
4ZA105118Jedličková JanaSokol Žamberk6900:04:487,00
Ženy B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB71119Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:04:1111,00
2ZB94120Havlová JaroslavaŽamberk6500:04:329,00
3ZB97121Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:368,00
4ZB107122Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:04:497,00
5ZB121123Řemínková JanaAC Choceň5800:05:206,00
Trať 0,900 km, 40,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček Pavel2 B Tým8000:02:5311,00
1MJ261Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:02:5411,00
2MA32Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:02:589,00
2MJ462Adamec JosefJiskra Ústí nad Orlicí8100:03:019,00
3MA53Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:03:028,00
3MA64Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:027,00
1MB734Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:0311,00
1MS871Budina LiborJiskra Ústí nad Orlicí8500:03:0711,00
1MD967Tauchman JiříAC Choceň8400:03:0811,00
5MA105Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:03:089,00
5MA116Levý TomášLO Rokytnice6700:03:08-
5MA127Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:03:086,00
5MA138Strnad Tomᚎamberk6900:03:085,00
2MB1435Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:109,00
3MJ1563Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:128,00
4MJ1664Brdíček DavidJiskra Ústí nad Orlicí8200:03:137,00
2MD1768Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:03:138,00
9MA189Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:144,00
10MA1910Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:03:153,00
3MB2036Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6000:03:168,00
5MJ2165Exler PavelBorec Žamberk8200:03:176,00
11MA2211Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:03:182,00
2MS2372Navrátil MichalSokol Žamberk8500:03:189,00
12MA2412Holubář MartinŽamberk7900:03:191,00
12MA2513Polanský JanŽamberk7900:03:190,00
14MA2614Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:03:210,00
15MA2715Vařeka KarelŽamberk6500:03:220,00
15MA2816Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:03:220,00
15MA2917Novotný LuděkŽamberk6200:03:220,00
18MA3018Doleček MartinSokol Žamberk7300:03:230,00
19MA3119Bříza VáclavŽamberk7000:03:240,00
1MC3243Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:2511,00
20MA3320Martínek JaroslavJablonné nad Orlicí7400:03:250,00
3MD3469Vlášek PetrZŠ Třebovská8400:03:277,00
21MA3521Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:03:280,00
22MA3622Suchodol JosefBorec Žamberk6700:03:290,00
3MS3773Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:03:298,00
4MB3837Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:307,00
4MS3974Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:03:327,00
6MJ4066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:335,00
23MA4123Martynek Milanrekreačně6500:03:35-
2MC4144Kubíček JanŽamberk4600:03:359,00
5MS4375Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí8600:03:406,00
24MA4424Mauer MichalŽamberk7600:03:400,00
5MB4438Ehrenberger JaroslavLetohrad5500:03:406,00
4MD4670Vacek JiříAtletika Jablonné nad Orlicí8400:03:436,00
25MA4725Dostálek PetrTěchonín6700:03:430,00
25MA4826Hrdina JaroslavÚstí nad Orlicí7500:03:430,00
3MC4945Leicht JiříTJ Těchonín4900:03:458,00
4MC5046Strnad JosefSokol Žamberk4400:03:467,00
5MC5147Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:03:526,00
27MA5227Havrda JiříŽamberk7300:03:540,00
6MC5348Tajbr JaroslavSokol Žamberk5000:03:565,00
1ŽS53128Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:03:5611,00
1ŽD55126Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5611,00
6MS5676Půlpán JanAC Choceň8600:03:575,00
7MC5749Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:03:584,00
28MA5828Zvoník PetrAVX m.i.s.7200:03:580,00
2ŽS59129Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:029,00
6MB5939Strnad MiroslavKanoistika Žamberk5200:04:025,00
1ŽK61134Kůrková AndreaAC Choceň8700:04:0311,00
7MB6240Zajíc JanKRB Chrudim5300:04:04-
29MA6329Trojan TomášSokol Jablonné nad Orlicí6900:04:040,00
8MC6450Bielčík JindřichT.J. Lichkov 00:04:043,00
1ŽM6584Kristejn Lukᚎamberk8900:04:0411,00
2ŽK66135Tkačíková MagdalénaAtletika Jablonné nad Orlicí8800:04:079,00
8MB6741Exler PavelBorec Žamberk5800:04:074,00
9MC6851Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:082,00
3ŽS69130Čechalová HanaSokol Mistrovice8600:04:098,00
30MA7030Kohout JanAlberon team Žamberk7000:04:100,00
1ZB71119Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:04:1111,00
1ZA72115Kaplanová EvaSokol Žamberk7900:04:1111,00
2ŽM7385Vágner AlešLetohrad9000:04:129,00
31MA7431Jedlička VáclavSokol Žamberk6100:04:140,00
9MB7542Novotný JaromírVandas team Žamberk6000:04:143,00
2ZA76116Vojtová JanaSport Prokopec Žamberk7900:04:149,00
4ŽS77131Podhorníková MartinaAC Choceň8600:04:147,00
10MC7852Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:151,00
7MS7977Vágner PatrikLetohrad8600:04:164,00
11MC8053Suchomel ČeněkBiatlon OEZ Letohrad4400:04:170,00
1ŽJ81124Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:04:1911,00
3ŽM8286Wotawa DanielŽamberk8800:04:2211,00
12MC8354Dušek ZdeněkŽamberk4900:04:220,00
3ŽK84136Plocková RenataSokol Žamberk9200:04:2211,00
8MS8578Hodovský PetrSokol Žamberk8500:04:233,00
9MS8679Pešek VladimírŽamberk8600:04:242,00
9MS8680Kalous AdamŽamberk8600:04:242,00
4ŽK88137Dostálková NikolaSokol Žamberk9100:04:279,00
13MC8955Kalousek JanKČT Žamberk4100:04:290,00
32MA9032Vanický ZdeněkVandas team Žamberk7000:04:290,00
13MC9156Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:290,00
15MC9257Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:04:300,00
16MC9358Bittner KurtŽamberk3900:04:310,00
2ZB94120Havlová JaroslavaŽamberk6500:04:329,00
5ŽK95138Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:328,00
4ŽM9687Třináctý JanGymnázium Žamberk8900:04:338,00
3ZB97121Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:368,00
2ŽD98127Fuchsová MartinaAC Choceň8400:04:379,00
11MS9981Řemínek MatějAC Choceň8600:04:380,00
3ZA100117Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:04:398,00
17MC10159Krůmer MiroslavOstrov4900:04:390,00
5ŽM10288Andrle MartinGymnázium Žamberk8800:04:399,00
5ŽM10389Řehák AdamSokol Žamberk9200:04:397,00
7ŽM10490Štětina JanGymnázium Žamberk8700:04:418,00
4ZA105118Jedličková JanaSokol Žamberk6900:04:487,00
8ŽM10691Peřina Lukᚎamberk8800:04:487,00
4ZB107122Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:04:497,00
9ŽM10892Fiedler RadekLetohrad8900:04:516,00
5ŽS109132Nechvílová VeronikaAC Choceň8500:04:576,00
10ŽM11093Novotný JanSokol Žamberk9000:04:595,00
11ŽM11194Všetička VojtěchŽamberk9200:05:014,00
11ŽM11295Kovář DavidSokol Žamberk8900:05:013,00
6ŽK113139Čechalová MarkétaSokol Mistrovice8900:05:047,00
13ŽM11496Kulhavý TomášSokol Žamberk8800:05:046,00
7ŽK115140Havlová MichaelaŽamberk 00:05:066,00
14ŽM11697Skála RomanŽamberk8900:05:062,00
15ŽM11798Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:05:09-
16ŽM11899Klása JosefŽamberk9100:05:151,00
8ŽK119141Řeháková BáraSG ANIMO Žamberk9000:05:205,00
8ŽK120142Novotná VendulaŽamberk9000:05:204,00
5ZB121123Řemínková JanaAC Choceň5800:05:206,00
10ŽK122143Šponarová LucieSokol Žamberk9100:05:213,00
12MS12382Beran JanSokol Žamberk8600:05:220,00
11ŽK124144Vítková DanaSokol Žamberk9100:05:232,00
12ŽK125145Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:241,00
12ŽK126146Jirásková BáraLanškroun9100:05:240,00
13MS12783Vrkoč OndřejSokol Žamberk8600:05:250,00
17ŽM128100Kalousek TomášSokol Žamberk8900:05:280,00
14ŽK129147Halbrštátová SoňaAtletika Albrechtice9100:05:310,00
18ŽM130101Křičenský MichalJablonné nad Orlicí9200:05:330,00
15ŽK131148Langrová MagdalénaŽamberk9200:05:350,00
19ŽM132102Ježek JanSokol Žamberk9000:05:350,00
16ŽK133149Dobšíčková JanaAtletika Jablonné nad Orlicí9100:05:360,00
17ŽK134150Skalová ŠťepánkaŽamberk9000:05:380,00
20ŽM135103Mazura PetrŽamberk8900:05:390,00
21ŽM136104Kroulík Tomᚎamberk8900:05:470,00
22ŽM137105Gottwald Lukᚎamberk9000:05:560,00
2ŽJ138125Krčmářová MartinaŽamberk8200:05:579,00
23ŽM139106Morávek DominikŽamberk9200:05:570,00
18ŽK139151Langerová KristýnaŽamberk9000:05:570,00
23ŽM141107Klášterecký MichalŽamberk9000:05:570,00
19ŽK142152Kalousková IvetaSokol Žamberk9000:05:590,00
20ŽK143153Krajčíková LucieŽamberk9100:06:020,00
25ŽM144108Exler MartinŽamberk9300:06:100,00
21ŽK145154Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:110,00
33MA14633Friml PetrŽamberk6300:06:180,00
26ŽM147109Doleček MartinŽamberk9000:06:190,00
18MC14860Kalous VladimírŽamberk4300:06:200,00
22ŽK149155Plocková MirkaSokol Žamberk9000:06:200,00
27ŽM150110Friml FilipŽamberk9300:06:290,00
6ŽS151133Chadimová MichaelaŽamberk8500:06:305,00
28ŽM152111Morávek JanŽamberk8900:06:420,00
23ŽK153156Chadimová JaroslavaŽamberk9100:06:590,00
29ŽM154112Martínek LukášSokol Žamberk8700:07:075,00
30ŽM155113Křičenský TomášJablonné nad Orlicí9500:07:260,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód