Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sádecká pila

1.8.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sádecká pila
  • datum konání: 1.8.2021
  • zobrazeno již 445x
  • místo konání: Sádek u Poličky
  • GPS: 49.7056311N, 16.2260947E

Sociální sítě

Místo konání

Sádek u Poličky (hřiště)
10:00 hodin

Přihlášky

na email tfliedr@seznam.cz
V přihlášce uveďte jméno, příjmení, ročník, tým/město.

Startovné

100 Kč pro předem přihlášené
150 Kč pro přihlášené na místě
platba při prezentaci u pořadatele
Startovné obsahuje: startovní číslo, pořadatelskou službu, Pivo/Limo

Popis tratě

Délka: 10 km
mapa bude zveřejněna během června

Ceny pro vítěze

Oceněni budou první tři muži a ženy v každé kategorii.
- obdrží originální cenu závodu, diplom, věcné ceny dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://sadeckapila.f-bikeklub.cz/

E-mailová adresa

tfliedr@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2020Sádecká pila33

Statistika závodu Sádecká pila

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 33

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gaži Lukáš002
Chaloupka Jan902
Fliedr Tomáš762
Garabík Tomáš822
Češka Radek822
Kyral Jiří912
Šutera Josef792
Kyncl Tomáš742
Borek Petr702
Pechová Helena932
Tmej Patrik912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:38:37102,78
2MA23Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:39:03100,57
3MA322Tmej PatrikFarmtec Team9100:39:4996,65
4MA513Toman RadekAFK Kornice8700:41:4886,52
5MA124Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:45:14119,53
6MA138Gaži LukášČeská Třebová0000:45:5565,50
7MA1534Suchý JiříRozběháme Svratku9000:46:1863,54
8MA1614Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:46:2163,29
9MA2224Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8200:51:1238,52
10MA2533Nykl TomášFBC Polička0400:52:1791,40
11MA2636Češka RadekMRT TEAM8200:52:3031,88
12MA2732Hegr OndřejFBC Polička0500:52:5289,07
13MA2945Reichman MichalPilsner Urquel9600:53:3326,51
14MA3248Brichta OndřejPilsner Urquel9700:54:2222,34
15MA341Šilar JiříVysoké Mýto8300:57:068,38
-MA-18Sázel PatrikKolárna93DNF-
Muži 40 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB47Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:40:00107,82
2MB626Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:2696,13
3MB727Kyncl TomášHolice7400:42:2796,05
4MB86Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:50120,61
5MB1035Šutera JosefAtletika Polička7900:44:3485,88
6MB1431Dvořák MiroslavBystré7500:46:0878,35
7MB1744Reichman MirkoPilsner Urquel7600:47:2272,43
8MB1816Kalousek JanMalšovice7100:48:3296,74
9MB1929Němec RadekLitomyšl7700:48:4166,10
10MB2017Neuman JiříKraskov7400:49:3461,86
11MB2428Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:51:5482,64
12MB2843Kaiser JiříLoko Plzeň7700:53:2943,04
13MB3537Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:0760,80
14MB3611Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:08100,00
15MB3738Jílek PetrFanoušek F-BIKE KLUB SÁDEK7400:58:5816,70
16MB3840Novotný PetrPilsner Urquel7600:59:2114,85
17MB4125Jeřábek JiříHolice7401:00:1910,21
18MB4210Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:01:33102,75
19MB4421Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:03:1697,25
20MB4646Pipta MichalPilsner Urquel7601:21:373,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA930Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:43:18130,73
2ZA319Marešová EvaPostřelmov8700:53:4689,81
3ZA3315Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8700:56:2579,45
4ZA3942Kaiserová KateřinaBAK Plzeň0300:59:38100,00
5ZA452Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:06:5338,54
Ženy 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1112Colburn KateřinaUSA8300:44:44117,79
2ZB2123Rokosová IvanaPolička8200:51:0192,19
3ZB2320Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:3390,02
4ZB3019Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:53:41134,76
5ZB3941Kaiserová LenkaBAK Plzeň7600:59:38116,45
6ZB4339Novotná KateřinaBAK Plzeň7801:02:2146,03
7ZB4647Piptová MagdaPilsner Urquel7501:21:3748,79
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:38:37102,78
2MA23Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:39:03100,57
3MA322Tmej PatrikFarmtec Team9100:39:4996,65
1MB47Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:40:00107,82
4MA513Toman RadekAFK Kornice8700:41:4886,52
2MB626Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:2696,13
3MB727Kyncl TomášHolice7400:42:2796,05
4MB86Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:50120,61
1ZA930Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:43:18130,73
5MB1035Šutera JosefAtletika Polička7900:44:3485,88
1ZB1112Colburn KateřinaUSA8300:44:44117,79
5MA124Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:45:14119,53
6MA138Gaži LukášČeská Třebová0000:45:5565,50
6MB1431Dvořák MiroslavBystré7500:46:0878,35
7MA1534Suchý JiříRozběháme Svratku9000:46:1863,54
8MA1614Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:46:2163,29
7MB1744Reichman MirkoPilsner Urquel7600:47:2272,43
8MB1816Kalousek JanMalšovice7100:48:3296,74
9MB1929Němec RadekLitomyšl7700:48:4166,10
10MB2017Neuman JiříKraskov7400:49:3461,86
2ZB2123Rokosová IvanaPolička8200:51:0192,19
9MA2224Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8200:51:1238,52
3ZB2320Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:3390,02
11MB2428Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:51:5482,64
10MA2533Nykl TomášFBC Polička0400:52:1791,40
11MA2636Češka RadekMRT TEAM8200:52:3031,88
12MA2732Hegr OndřejFBC Polička0500:52:5289,07
12MB2843Kaiser JiříLoko Plzeň7700:53:2943,04
13MA2945Reichman MichalPilsner Urquel9600:53:3326,51
4ZB3019Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:53:41134,76
2ZA319Marešová EvaPostřelmov8700:53:4689,81
14MA3248Brichta OndřejPilsner Urquel9700:54:2222,34
3ZA3315Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8700:56:2579,45
15MA341Šilar JiříVysoké Mýto8300:57:068,38
13MB3537Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:0760,80
14MB3611Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:08100,00
15MB3738Jílek PetrFanoušek F-BIKE KLUB SÁDEK7400:58:5816,70
16MB3840Novotný PetrPilsner Urquel7600:59:2114,85
4ZA3942Kaiserová KateřinaBAK Plzeň0300:59:38100,00
5ZB3941Kaiserová LenkaBAK Plzeň7600:59:38116,45
17MB4125Jeřábek JiříHolice7401:00:1910,21
18MB4210Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:01:33102,75
6ZB4339Novotná KateřinaBAK Plzeň7801:02:2146,03
19MB4421Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:03:1697,25
5ZA452Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:06:5338,54
7ZB4647Piptová MagdaPilsner Urquel7501:21:3748,79
20MB4646Pipta MichalPilsner Urquel7601:21:373,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:38:37102,78
2MA23Kyral JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí9100:39:03100,57
3MA322Tmej PatrikFarmtec Team9100:39:4996,65
4MB47Fliedr TomášF-BIKE KLUB SÁDEK7600:40:0095,72
5MA513Toman RadekAFK Kornice8700:41:4886,52
6MB626Fliedr JiříF-BIKE KLUB SÁDEK8000:42:2683,29
7MB727Kyncl TomášHolice7400:42:2783,20
8MB86Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:5081,25
9MB1035Šutera JosefAtletika Polička7900:44:3472,39
10MA124Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:45:1468,99
11MA138Gaži LukášČeská Třebová0000:45:5565,50
12MB1431Dvořák MiroslavBystré7500:46:0864,39
13MA1534Suchý JiříRozběháme Svratku9000:46:1863,54
14MA1614Chaloupka JanRun Team Široký Důl9000:46:2163,29
15MB1744Reichman MirkoPilsner Urquel7600:47:2258,09
16MB1816Kalousek JanMalšovice7100:48:3252,14
17MB1929Němec RadekLitomyšl7700:48:4151,37
18MB2017Neuman JiříKraskov7400:49:3446,86
19MA2224Garabík TomášF-BIKE KLUB SÁDEK8200:51:1238,52
20MB2428Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:51:5434,94
21MA2533Nykl TomášFBC Polička0400:52:1732,98
22MA2636Češka RadekMRT TEAM8200:52:3031,88
23MA2732Hegr OndřejFBC Polička0500:52:5230,00
24MB2843Kaiser JiříLoko Plzeň7700:53:2926,85
25MA2945Reichman MichalPilsner Urquel9600:53:3326,51
26MA3248Brichta OndřejPilsner Urquel9700:54:2222,34
27MA341Šilar JiříVysoké Mýto8300:57:068,38
28MB3537Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:57:078,30
29MB3611Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:083,11
30MB3738Jílek PetrFanoušek F-BIKE KLUB SÁDEK7400:58:583,00
31MB3840Novotný PetrPilsner Urquel7600:59:213,00
32MB4125Jeřábek JiříHolice7401:00:193,00
33MB4210Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5401:01:333,00
34MB4421Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:03:163,00
35MB4646Pipta MichalPilsner Urquel7601:21:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA930Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:43:18113,16
2ZB1112Colburn KateřinaUSA8300:44:44106,98
3ZB2123Rokosová IvanaPolička8200:51:0179,86
4ZB2320Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:3377,56
5ZB3019Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:53:4168,36
6ZA319Marešová EvaPostřelmov8700:53:4668,00
7ZA3315Chaloupková BarboraRun Team Široký Důl8700:56:2556,56
8ZA3942Kaiserová KateřinaBAK Plzeň0300:59:3842,68
8ZB3941Kaiserová LenkaBAK Plzeň7600:59:3842,68
10ZB4339Novotná KateřinaBAK Plzeň7801:02:2130,96
11ZA452Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:06:5311,40
12ZB4647Piptová MagdaPilsner Urquel7501:21:373,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód