Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse

23.4.2021, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse
  • datum konání: 23.4.2021
  • zobrazeno již 302x

Sociální sítě

Místo konání

Forma závodu - online:
- závodníci běží v daném období (23. 4. - 9. 5. 2021)závod individuálně, tj. v čase, který si sami zvolí
- trať je možno proběhnout vícekrát - do výsledkového formuláře pak vyplní nejlepší změřený čas - prosíme o čestnost při měření času!
- starty, tratě a cíl budou řádně značeny - před vlastním měřením doporučujeme si trať projít. U procházení tratě, prosíme, neblokujte trať závodníkům, kteří již běží na čas.

Měření času běhu, výsledky:
- čas START - CÍL si měří každý závodník sám, a to na minuty a celé sekundy
- výsledný čas běhu je třeba zapsat do výsledkového webového formuláře (formulář možno vyplňovat od 23. 4. 2021) - odkaz

Vyhlášení výsledků:
- výsledková listina bude zveřejněna v ÚTERÝ 11. 5. 2021 na animo.zamberk.cz
- vítězové obdrží informaci ohledně předání cen prostřednictvím mailu

Přihlášky

není nutno se hlásit předem

Startovné

ZDARMA

Popis tratě

- nezpevněné parkové cesty:
- D1 - děti 5 let a mladší - 90 m
- D2 - děti 6 - 7 let - 190 m
- hlavní závod - žactvo, dorost, muži, ženy - délka 900 m, převýšení 45 m

Ceny pro vítěze

diplomy a věcné ceny pro 1. - 3. místo v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Lucie Kluková
mobil 739 046 252

Propozice závodu ve formátu PDF
Plán trati hlavního závodu ve formátu PDF
Plakát závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

klukova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.4.2020Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse-

Statistika závodu Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11266Brom TomášTýn nad Vltavou1600:00:22-
1C11267Chaloupková BedřiškaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1600:00:22-
3C13268Diblík MikulášHelvikovice1500:00:23-
3C13269Navrátil AdamŽamberk1600:00:23-
5C15270Suchomelová JohanaŽamberk1600:00:27-
6C16271Pražáková NelinkaŽamberk1700:00:28-
6C16272Fišer ČeněkDlouhoňovice1600:00:28-
8C18273Brom MatyášTýn nad Vltavou1800:00:29-
9C19274Vyplel JeronýmŽamberk1600:00:32-
10C110275Vyplelová Marie AnnaŽamberk1700:00:33-
11C111276Chaloupková DorotaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1800:00:35-
11C111277Suchomelová Barboražamberk1800:00:35-
13C113278Fantová JulieTetín1800:00:42-
14C114279Vetchý MikulášLanškroun1900:00:58-
15C115280Macháček JakubKunvald1900:01:23-
16C116281Růžička JakubPasivity Žamberk1900:01:24-
17C117282Kalousová KarlaŽamberk2000:01:57-
Dětii 6-7 let (trať 0,19 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21283Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:38-
2C22284Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:45-
2C22285Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:45-
2C22286Dufek ŠtěpánKameničná1400:00:45-
5C25287Krejsová MarieKameničná1400:00:47-
6C26288Malínková ZuzanaŽamberk1400:00:52-
7C27289Pražák VojtaŽamberk1400:00:55-
8C28290Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:59-
9C29291Fišer AntonínDlouhoňovice1400:01:02-
10C210292Hübnerová AnnaHejnice1500:01:05-
11C211293Mihulková LeontýnaŽamberk1600:01:18-
Nejmladší žáci I (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1132132Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:34114,45
2M1150150Mrklovský JanSokol Kameničná1200:04:46106,32
3M1186188Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:05:2679,23
4M1242242Mihulka Lukᚎamberk1300:08:113,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1197197Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:05:40123,53
2Z1208208Diblíková LilianaHelvikovice1300:06:01112,63
3Z1229231Kalousová JulieKameničná1200:07:3563,84
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M28284Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:04:08118,54
2M2124124Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:04:31101,71
3M2168168Krejsa MatějZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:0179,76
4M2169170Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:05:0576,83
5M2177177Prokopec MartinZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:1768,05
6M2179179Smrček JiříZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:1867,32
7M2207207Hynek DominikZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:5738,78
8M2219219Babák JáchymZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:06:563,00
9M2237237Lukáš PatrikZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:003,00
10M2249249Berky ErnestZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:593,00
11M2250250Lipenský BohumírZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:09:163,00
12M2265265Mižikár JanZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:11:043,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2148148Dufková AnežkaKameničná1100:04:45107,43
2Z2162162Krausová BarboraZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:04:55100,68
3Z2172172Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:05:0891,89
4Z2173174Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:1189,86
5Z2182183Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:05:2183,11
6Z2186186Blechová NikolaZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:2679,73
6Z2186187Koutná AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:05:2679,73
8Z2194194Szabó IsabellaKameničná1100:05:3474,32
9Z2220221Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:07:0016,22
10Z2222222Brebisová BeátaZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:07:118,78
11Z2224224Malínková VeronikaŽamberk1100:07:223,00
12Z2225225Vystavilová AnnaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:07:253,00
13Z2229230Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:07:353,00
14Z2236236Triebová ViktorieZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:07:543,00
15Z2237238Tomanová SofieZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:003,00
16Z2239239Fišerová NelaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:023,00
17Z2241241Čiháková VendulaHradec Kralove1100:08:063,00
18Z2247247Kalousová ŠárkaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:313,00
Mladší žáci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M35555Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:51105,61
2M36868Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:04:0197,19
2M36869Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:04:0197,19
4M37070Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:04:0296,35
5M37373Strnad VítBiatlon Letohrad0800:04:0494,67
6M37575Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0593,83
7M38686Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:04:1089,62
8M3109109Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:04:2279,52
9M3111111Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:2577,00
10M3128129Fajfr AlešŽamberk0900:04:3271,11
11M3131131Martinec VojtěchZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:04:3370,27
12M3138139Fogl TadeášZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:04:3965,22
13M3140140Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4064,38
14M3141141Nový JakubBiatlon Letohrad0900:04:4163,53
15M3175175Vlašic JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:1435,76
16M3184184Vítek FilipZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:2328,19
17M3203203Kadič MartinKameničná0900:05:543,00
18M3206206Tobiška VáclavZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:05:563,00
19M3210210Třešňák JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:163,00
20M3211211Kosař KryštofZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:193,00
21M3215215Dostál MatějZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:423,00
22M3226226Junek AdamZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:07:303,00
23M3243243Koryčanský TomášZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:08:163,00
24M3251251Blažek FilipZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:183,00
25M3256256Hažmuka ŠimonZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:483,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37171Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:04:03102,44
2Z38181Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0799,19
3Z38282Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0898,37
4Z3105105Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:04:2088,62
5Z3117118Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:04:3080,49
5Z3117117Štruncová EllaBiatlon Letohrad0800:04:3080,49
7Z3132133Svobodová KláraBiatlon Letohrad0900:04:3477,24
8Z3135136Špinlerová VanessaBiatlon Letohrad0900:04:3873,98
9Z3142142Grossmannová LucieBiatlon Letohrad0800:04:4270,73
10Z3143144Tlapáková NaděždaBiatlon Letohrad0900:04:4369,92
11Z3146147Urbanová AnnaBiatlon Letohrad0900:04:4469,11
12Z3153156Štěpánková LindaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:04:4865,85
13Z3160160Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5262,60
14Z3173173Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:05:1147,15
15Z3185185Hrabáčková NelaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:05:2535,77
16Z3193193Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:05:3031,71
17Z3196196Peřinová BarboraZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:3924,39
18Z3203205Vávrová ŠárkaZŠ Žamberk, Nádražní 7430800:05:5412,20
19Z3214214Bajtová JolanaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:06:393,00
20Z3217217Bártová AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:06:463,00
21Z3227227Bergmannová ŠárkaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:323,00
22Z3229229Thunová MichaelaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:353,00
23Z3232232Šubrtová NatálieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:07:443,00
24Z3233234Dinevová AnetaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:453,00
25Z3240240Čiháková ZuzanaHradec Kralove0900:08:043,00
26Z3244244Nastoupilová VanesaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:08:183,00
27Z3245245Silberová DorotaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:08:203,00
28Z3246246Karlíková KristýnaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:08:213,00
29Z3248248Brožková VenušeZŠ Nádtažní 743 Žamberk0800:08:483,00
30Z3252252Potočková TerezaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:253,00
31Z3253253Prausová JasmínaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:09:403,00
32Z3254255Venclová JolanaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:09:473,00
32Z3254254Grundová MarieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:473,00
34Z3257257Martincová DominikaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:563,00
35Z3258258Janíčková NatálieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:593,00
36Z3259259Kalousová SáraZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:043,00
37Z3260260Peškarová EsterZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:10:203,00
38Z3261261Janečková TerezaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:313,00
39Z3262262Petróci AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:453,00
40Z3263263Balcerová MarkétaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:10:473,00
41Z3264264Stejskalová LucieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:593,00
Starší žáci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M499Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:03:15105,97
2M42021Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:2398,01
3M42323Hurta ŠimonBiatlon Letohrad0600:03:2596,02
4M42424Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:03:2695,02
5M42525Suchodol ŠtěpánBiatlon Letohrad0600:03:2794,03
6M43132Řehák MarekAK Iscarex Česká Třebová0700:03:3190,05
7M44546Málek MichalBiatlon Letohrad0700:03:4180,10
8M44848Hájek DominikVencl tým0600:03:4576,12
9M45253Jaroš JosefŽamberk0600:03:4972,14
10M45454Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:03:5071,14
11M45556Jaroš MatějŽamberk0700:03:5170,15
12M45859Doleček PřemyslBiatlon Letohrad0700:03:5368,16
13M46666Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:0061,19
14M47880Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0655,22
15M4107108Brebis AlešZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:04:2140,30
16M4158159Malý AdamAtletika Žamberk0600:04:5011,44
17M4212212Černoch JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:06:213,00
Starší žákyně (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45050Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:47109,51
2Z46667Vetchá RozálieAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0098,60
3Z48285Stránská KristinaAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0891,89
4Z48989Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1189,37
5Z49397Hejlová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1586,01
5Z49394Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1586,01
7Z498100Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:04:1685,17
8Z4112112Salivarová SophiaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:2676,78
9Z4113113Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:04:2875,10
10Z4117119Lánová TerezaBiatlon Letohrad0600:04:3073,43
10Z4117120Kubová LucieBiatlon Letohrad0600:04:3073,43
12Z4124126Holčáková JolanaBiatlon Letohrad0600:04:3172,59
13Z4128130Vítková AdélaZŠ Žamberk, Nádražní 7430700:04:3271,75
14Z4146146Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:4461,68
15Z4151151Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:04:4759,16
16Z4163163Cviková VeronikaAtletika tj sokol Žamberk0600:04:5849,93
16Z4163164Kalášková KlaudieLukavice2870600:04:5849,93
18Z4165166Hájková LucieOB Česká Třebová0700:05:0048,25
19Z4195195Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:05:3518,88
20Z4201201Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4411,33
21Z4203204Trejtnarová IvaZŠ Žamberk, Nádražní 7430700:05:543,00
22Z4220220Dvořáková TerezaBiatlon Letohrad0700:07:003,00
23Z4235235Novotná SáraZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:07:473,00
Dorostenci (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M533Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:03:10101,39
2M545Hrubý JanBiatlon Letohrad0400:03:1299,30
2M546Gregor JanBiatlon Letohrad0400:03:1299,30
4M51314Štěrba FrantišekBiatlon Letohrad0500:03:1991,99
4M51315Balcar JakubBiatlon Letohrad0500:03:1991,99
4M51317Vetchý KryštofAK Iscarex Česká Třebová0400:03:1991,99
7M52022Fišer RadekBiatlon Letohrad0500:03:2387,80
8M52829Hauf MatějLukavice0500:03:3080,49
8M52828Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:3080,49
10M53333Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:3377,35
11M53637Kvaček AntonínBiatlon Letohrad0400:03:3476,31
12M54141Kovář PavelBiatlon Letohrad0500:03:3872,13
13M57577Štvrtecký DavidBiatlon Letohrad0500:04:0543,90
14M5114114Jordán JanŽamberk0500:04:2918,82
15M5138138Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:398,36
Dorostenky (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54747Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:03:42112,66
2Z57374Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:04:0494,09
3Z57576Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:04:0593,25
4Z59191Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:04:1386,50
5Z59292Chudějová AndreaBiatlon Letohrad0400:04:1485,65
6Z59395Kubíčková AdélaBiatlon Letohrad0500:04:1584,81
6Z59396Grossmannová KláraBiatlon Letohrad0400:04:1584,81
8Z5101103Fiurášková NelaBiatlon Letohrad0500:04:1882,28
8Z5101102Kánská LucieBiatlon Letohrad0400:04:1882,28
10Z5104104Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:04:1981,43
11Z5114116Štosová BarboraAK Iscarex Česká Třebová0500:04:2973,00
12Z5117122Marková NikolaBiatlon Letohrad0500:04:3072,15
13Z5124127Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:04:3171,31
14Z5135137Holčáková AdélaBiatlon Letohrad0400:04:3865,40
15Z5148149Šípková EliškaSDH Lukavice0400:04:4559,49
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Semirád JanBiatlon Letohrad0300:03:03107,03
2MJ77Költö MatějKb Letohrad0300:03:1396,49
2MJ78Štolfa ŠimonBiatlon Letohrad0300:03:1396,49
4MJ910Harcula MichalBiatlon Letohrad0300:03:1594,38
5MJ1212Bryscejn OndřejKB Letohrad0300:03:1891,21
6MJ1313Hermann JakubKB Letohrad0300:03:1990,16
7MJ1818Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM0300:03:2188,05
8MJ2526Dvořák MartinKlub biatlonu Letohrad0300:03:2781,72
9MJ6262Cvik Vojtěch1. FC Žamberk0300:03:5849,03
10MJ6365Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:5947,98
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3335Haufová ZuzanaLukavice0200:03:33116,12
2ZJ6363Tobišková KarolínaJaroměř0300:03:5993,67
3ZJ7172Motlová LucieKlub biatlonu Letohrad0200:04:0390,22
4ZJ101101Kubíčková Nikitaklub Biatlon Letohrad0200:04:1877,27
5ZJ117121Petráňová JanaDlouhoňovice0200:04:3066,91
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Moravec JiříJM Team Letohrad9600:03:02108,08
2MA44Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:1297,54
3MA911Vetchý JanAK Iscarex Česká Třebová8500:03:1594,38
4MA1316Hauf JanLukavice9900:03:1990,16
5MA1919Hájek Martin3D Fitness RT0100:03:2286,99
6MA2020Vařeka MartinŽamberk9100:03:2385,94
7MA2830Hanák PetrZáchlumí8400:03:3078,56
8MA3131Holubář Patrik3D fitness RT0000:03:3177,50
9MA3636Slabý JanTvoje Máma9000:03:3474,34
10MA3838Pelikovský MichalŽamberk8400:03:3573,29
11MA4040Zámečník PetrŽamberk9300:03:3771,18
12MA4344Kotyza Tomᚎamberk9200:03:4068,01
13MA5252Koblížek MiroslavLetohrad9200:03:4958,52
14MA5858Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:03:5354,31
15MA8283Lesák JakubOB Žamberk9600:04:0838,49
16MA8687Holovský JakubAtletika TJ Sokol Žamberk8600:04:1036,38
17MA109110Šípek VojtaLukavice9300:04:2223,73
18MA114115Středa JakubÚstí nad Orlicí9300:04:2916,34
19MA128128Mikyska KamilLetohrad, Červená8400:04:3213,18
20MA157157Vařeka JanŽamberk9600:04:493,00
21MA177178Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:173,00
22MA182182Stejskal MartinŽamberk9200:05:213,00
23MA202202Mazálek TomášÚstí nad Orlicí9100:05:523,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3334Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:03:33102,78
2MB3939Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:36100,00
3MB4242Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:03:3997,22
4MB4545Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:03:4195,37
5MB6161Diblík TomášHelvikovice8100:03:5582,41
6MB6364Němec RadekLitomyšl7700:03:5978,70
7MB7879Kalous PetrSK Žamberk7700:04:0672,22
7MB7878Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:0672,22
9MB8688Malý LubošDlouhoňovice7900:04:1068,52
10MB9898Kvaček LukášSokol Klášterec nad Orlicí7900:04:1662,96
11MB153154Lesák FrantišekŽamberk7500:04:4833,33
12MB171171Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:05:0616,67
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4343Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:40105,31
2MC4949Hauf JanLukavice7100:03:46100,00
3MC5757Keprta MiroslavŽamberk7000:03:5294,69
4MC165167Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:0034,51
5MC186190Baláš MiroslavMistrovice6800:05:2611,50
5MC186191Středa PetrÚstí nad Orlicí6400:05:2611,50
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5051Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:03:47117,67
2MD124125Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:04:3182,33
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME197198Tobiška VáclavOrientační běh4400:05:40100,00
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2727Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:03:29135,43
2ZA117123Goňová NikolaOB Žamberk9700:04:3087,40
3ZA143145Koblížková EliškaKunvald9200:04:4377,17
4ZA151152Šourková MarcelaŽamberk8900:04:4774,02
5ZA153155Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:4873,23
6ZA176176Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:05:1551,97
7ZA192192Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:05:2841,73
8ZA218218Kadič PavlaKameničná8700:06:483,00
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6060Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:03:54112,55
2ZB9393Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:1595,73
3ZB105106Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:04:2091,72
4ZB107107Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:04:2190,92
5ZB132134Dostálková LenkaLetohrad7700:04:3480,51
6ZB135135Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:3877,30
7ZB143143Dufková ŠárkaKameničná8100:04:4373,30
8ZB158158Jurčanová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí8100:04:5067,69
9ZB165165Koubová MarcelaRybník8000:05:0059,68
10ZB180181Fišerová AlenaDlouhoňovice8600:05:1944,46
11ZB186189Diblík RomanaHelvikovice8100:05:2638,85
12ZB199199Bromová HanaTýn nad Vltavou8600:05:4325,23
13ZB209209Fajfrová AndreaŽamberk7700:06:066,81
14ZB228228Nováková LenkaStěžery8000:07:333,00
15ZB233233Jarošová PetraŽamberk7900:07:453,00
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9090Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:12118,27
2ZC153153Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4892,31
3ZC160161Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:04:5289,42
4ZC180180Petráňová JanaDlouhoňovice7200:05:1969,95
5ZC199200Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:05:4352,64
6ZC213213Mikysková IvetaŽamberk7200:06:3018,75
7ZC223223Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:133,00
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km, 45 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9899Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:16140,99
2ZD169169Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:05:05110,56
3ZD216216Martincová HelenaOrientační běh Žamberk5000:06:4548,45
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11266Brom TomášTýn nad Vltavou1600:00:22-
1C11267Chaloupková BedřiškaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1600:00:22-
3C13268Diblík MikulášHelvikovice1500:00:23-
3C13269Navrátil AdamŽamberk1600:00:23-
5C15270Suchomelová JohanaŽamberk1600:00:27-
6C16271Pražáková NelinkaŽamberk1700:00:28-
6C16272Fišer ČeněkDlouhoňovice1600:00:28-
8C18273Brom MatyášTýn nad Vltavou1800:00:29-
9C19274Vyplel JeronýmŽamberk1600:00:32-
10C110275Vyplelová Marie AnnaŽamberk1700:00:33-
11C111276Chaloupková DorotaRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL1800:00:35-
11C111277Suchomelová Barboražamberk1800:00:35-
13C113278Fantová JulieTetín1800:00:42-
14C114279Vetchý MikulášLanškroun1900:00:58-
15C115280Macháček JakubKunvald1900:01:23-
16C116281Růžička JakubPasivity Žamberk1900:01:24-
17C117282Kalousová KarlaŽamberk2000:01:57-
Trať 0,19 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21283Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:38-
2C22284Krejsová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí1500:00:45-
2C22285Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:45-
2C22286Dufek ŠtěpánKameničná1400:00:45-
5C25287Krejsová MarieKameničná1400:00:47-
6C26288Malínková ZuzanaŽamberk1400:00:52-
7C27289Pražák VojtaŽamberk1400:00:55-
8C28290Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:59-
9C29291Fišer AntonínDlouhoňovice1400:01:02-
10C210292Hübnerová AnnaHejnice1500:01:05-
11C211293Mihulková LeontýnaŽamberk1600:01:18-
Trať 0,9 km, 45 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Moravec JiříJM Team Letohrad9600:03:02108,08
1MJ22Semirád JanBiatlon Letohrad0300:03:03107,03
1M533Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:03:10101,39
2MA44Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:1297,54
2M545Hrubý JanBiatlon Letohrad0400:03:1299,30
2M546Gregor JanBiatlon Letohrad0400:03:1299,30
2MJ78Štolfa ŠimonBiatlon Letohrad0300:03:1396,49
2MJ77Költö MatějKb Letohrad0300:03:1396,49
1M499Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:03:15105,97
4MJ910Harcula MichalBiatlon Letohrad0300:03:1594,38
3MA911Vetchý JanAK Iscarex Česká Třebová8500:03:1594,38
5MJ1212Bryscejn OndřejKB Letohrad0300:03:1891,21
4M51317Vetchý KryštofAK Iscarex Česká Třebová0400:03:1991,99
4MA1316Hauf JanLukavice9900:03:1990,16
4M51315Balcar JakubBiatlon Letohrad0500:03:1991,99
4M51314Štěrba FrantišekBiatlon Letohrad0500:03:1991,99
6MJ1313Hermann JakubKB Letohrad0300:03:1990,16
7MJ1818Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM0300:03:2188,05
5MA1919Hájek Martin3D Fitness RT0100:03:2286,99
7M52022Fišer RadekBiatlon Letohrad0500:03:2387,80
2M42021Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:2398,01
6MA2020Vařeka MartinŽamberk9100:03:2385,94
3M42323Hurta ŠimonBiatlon Letohrad0600:03:2596,02
4M42424Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:03:2695,02
8MJ2526Dvořák MartinKlub biatlonu Letohrad0300:03:2781,72
5M42525Suchodol ŠtěpánBiatlon Letohrad0600:03:2794,03
1ZA2727Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:03:29135,43
8M52828Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:3080,49
8M52829Hauf MatějLukavice0500:03:3080,49
7MA2830Hanák PetrZáchlumí8400:03:3078,56
8MA3131Holubář Patrik3D fitness RT0000:03:3177,50
6M43132Řehák MarekAK Iscarex Česká Třebová0700:03:3190,05
1ZJ3335Haufová ZuzanaLukavice0200:03:33116,12
1MB3334Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:03:33102,78
10M53333Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:3377,35
9MA3636Slabý JanTvoje Máma9000:03:3474,34
11M53637Kvaček AntonínBiatlon Letohrad0400:03:3476,31
10MA3838Pelikovský MichalŽamberk8400:03:3573,29
2MB3939Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:36100,00
11MA4040Zámečník PetrŽamberk9300:03:3771,18
12M54141Kovář PavelBiatlon Letohrad0500:03:3872,13
3MB4242Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:03:3997,22
12MA4344Kotyza Tomᚎamberk9200:03:4068,01
1MC4343Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:40105,31
4MB4545Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:03:4195,37
7M44546Málek MichalBiatlon Letohrad0700:03:4180,10
1Z54747Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:03:42112,66
8M44848Hájek DominikVencl tým0600:03:4576,12
2MC4949Hauf JanLukavice7100:03:46100,00
1MD5051Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:03:47117,67
1Z45050Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:47109,51
13MA5252Koblížek MiroslavLetohrad9200:03:4958,52
9M45253Jaroš JosefŽamberk0600:03:4972,14
10M45454Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:03:5071,14
1M35555Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:51105,61
11M45556Jaroš MatějŽamberk0700:03:5170,15
3MC5757Keprta MiroslavŽamberk7000:03:5294,69
12M45859Doleček PřemyslBiatlon Letohrad0700:03:5368,16
14MA5858Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:03:5354,31
1ZB6060Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:03:54112,55
5MB6161Diblík TomášHelvikovice8100:03:5582,41
9MJ6262Cvik Vojtěch1. FC Žamberk0300:03:5849,03
2ZJ6363Tobišková KarolínaJaroměř0300:03:5993,67
6MB6364Němec RadekLitomyšl7700:03:5978,70
10MJ6365Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:5947,98
2Z46667Vetchá RozálieAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0098,60
13M46666Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:0061,19
2M36868Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:04:0197,19
2M36869Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:04:0197,19
4M37070Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:04:0296,35
1Z37171Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:04:03102,44
3ZJ7172Motlová LucieKlub biatlonu Letohrad0200:04:0390,22
5M37373Strnad VítBiatlon Letohrad0800:04:0494,67
2Z57374Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:04:0494,09
13M57577Štvrtecký DavidBiatlon Letohrad0500:04:0543,90
3Z57576Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:04:0593,25
6M37575Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0593,83
7MB7878Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:0672,22
7MB7879Kalous PetrSK Žamberk7700:04:0672,22
14M47880Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0655,22
2Z38181Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0799,19
3Z48285Stránská KristinaAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0891,89
1M28284Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:04:08118,54
15MA8283Lesák JakubOB Žamberk9600:04:0838,49
3Z38282Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0898,37
7M38686Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:04:1089,62
16MA8687Holovský JakubAtletika TJ Sokol Žamberk8600:04:1036,38
9MB8688Malý LubošDlouhoňovice7900:04:1068,52
4Z48989Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1189,37
1ZC9090Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:12118,27
4Z59191Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:04:1386,50
5Z59292Chudějová AndreaBiatlon Letohrad0400:04:1485,65
2ZB9393Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:1595,73
5Z49394Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1586,01
6Z59395Kubíčková AdélaBiatlon Letohrad0500:04:1584,81
6Z59396Grossmannová KláraBiatlon Letohrad0400:04:1584,81
5Z49397Hejlová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1586,01
7Z498100Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:04:1685,17
1ZD9899Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:16140,99
10MB9898Kvaček LukášSokol Klášterec nad Orlicí7900:04:1662,96
4ZJ101101Kubíčková Nikitaklub Biatlon Letohrad0200:04:1877,27
8Z5101102Kánská LucieBiatlon Letohrad0400:04:1882,28
8Z5101103Fiurášková NelaBiatlon Letohrad0500:04:1882,28
10Z5104104Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:04:1981,43
4Z3105105Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:04:2088,62
3ZB105106Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:04:2091,72
15M4107108Brebis AlešZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:04:2140,30
4ZB107107Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:04:2190,92
8M3109109Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:04:2279,52
17MA109110Šípek VojtaLukavice9300:04:2223,73
9M3111111Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:2577,00
8Z4112112Salivarová SophiaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:2676,78
9Z4113113Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:04:2875,10
11Z5114116Štosová BarboraAK Iscarex Česká Třebová0500:04:2973,00
18MA114115Středa JakubÚstí nad Orlicí9300:04:2916,34
14M5114114Jordán JanŽamberk0500:04:2918,82
2ZA117123Goňová NikolaOB Žamberk9700:04:3087,40
12Z5117122Marková NikolaBiatlon Letohrad0500:04:3072,15
5ZJ117121Petráňová JanaDlouhoňovice0200:04:3066,91
10Z4117120Kubová LucieBiatlon Letohrad0600:04:3073,43
10Z4117119Lánová TerezaBiatlon Letohrad0600:04:3073,43
5Z3117118Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:04:3080,49
5Z3117117Štruncová EllaBiatlon Letohrad0800:04:3080,49
13Z5124127Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:04:3171,31
12Z4124126Holčáková JolanaBiatlon Letohrad0600:04:3172,59
2MD124125Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:04:3182,33
2M2124124Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:04:31101,71
19MA128128Mikyska KamilLetohrad, Červená8400:04:3213,18
10M3128129Fajfr AlešŽamberk0900:04:3271,11
13Z4128130Vítková AdélaZŠ Žamberk, Nádražní 7430700:04:3271,75
11M3131131Martinec VojtěchZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:04:3370,27
5ZB132134Dostálková LenkaLetohrad7700:04:3480,51
7Z3132133Svobodová KláraBiatlon Letohrad0900:04:3477,24
1M1132132Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:34114,45
6ZB135135Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:3877,30
8Z3135136Špinlerová VanessaBiatlon Letohrad0900:04:3873,98
14Z5135137Holčáková AdélaBiatlon Letohrad0400:04:3865,40
15M5138138Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:398,36
12M3138139Fogl TadeášZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:04:3965,22
13M3140140Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4064,38
14M3141141Nový JakubBiatlon Letohrad0900:04:4163,53
9Z3142142Grossmannová LucieBiatlon Letohrad0800:04:4270,73
7ZB143143Dufková ŠárkaKameničná8100:04:4373,30
10Z3143144Tlapáková NaděždaBiatlon Letohrad0900:04:4369,92
3ZA143145Koblížková EliškaKunvald9200:04:4377,17
14Z4146146Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:4461,68
11Z3146147Urbanová AnnaBiatlon Letohrad0900:04:4469,11
1Z2148148Dufková AnežkaKameničná1100:04:45107,43
15Z5148149Šípková EliškaSDH Lukavice0400:04:4559,49
2M1150150Mrklovský JanSokol Kameničná1200:04:46106,32
15Z4151151Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:04:4759,16
4ZA151152Šourková MarcelaŽamberk8900:04:4774,02
2ZC153153Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4892,31
11MB153154Lesák FrantišekŽamberk7500:04:4833,33
5ZA153155Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:4873,23
12Z3153156Štěpánková LindaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:04:4865,85
20MA157157Vařeka JanŽamberk9600:04:493,00
16M4158159Malý AdamAtletika Žamberk0600:04:5011,44
8ZB158158Jurčanová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí8100:04:5067,69
13Z3160160Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5262,60
3ZC160161Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:04:5289,42
2Z2162162Krausová BarboraZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:04:55100,68
16Z4163163Cviková VeronikaAtletika tj sokol Žamberk0600:04:5849,93
16Z4163164Kalášková KlaudieLukavice2870600:04:5849,93
4MC165167Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:0034,51
18Z4165166Hájková LucieOB Česká Třebová0700:05:0048,25
9ZB165165Koubová MarcelaRybník8000:05:0059,68
3M2168168Krejsa MatějZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:0179,76
2ZD169169Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:05:05110,56
4M2169170Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:05:0576,83
12MB171171Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:05:0616,67
3Z2172172Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:05:0891,89
14Z3173173Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:05:1147,15
4Z2173174Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:1189,86
15M3175175Vlašic JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:1435,76
6ZA176176Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:05:1551,97
5M2177177Prokopec MartinZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:1768,05
21MA177178Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:173,00
6M2179179Smrček JiříZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:1867,32
4ZC180180Petráňová JanaDlouhoňovice7200:05:1969,95
10ZB180181Fišerová AlenaDlouhoňovice8600:05:1944,46
5Z2182183Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:05:2183,11
22MA182182Stejskal MartinŽamberk9200:05:213,00
16M3184184Vítek FilipZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:2328,19
15Z3185185Hrabáčková NelaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:05:2535,77
5MC186191Středa PetrÚstí nad Orlicí6400:05:2611,50
5MC186190Baláš MiroslavMistrovice6800:05:2611,50
11ZB186189Diblík RomanaHelvikovice8100:05:2638,85
3M1186188Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:05:2679,23
6Z2186187Koutná AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:05:2679,73
6Z2186186Blechová NikolaZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:2679,73
7ZA192192Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:05:2841,73
16Z3193193Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:05:3031,71
8Z2194194Szabó IsabellaKameničná1100:05:3474,32
19Z4195195Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:05:3518,88
17Z3196196Peřinová BarboraZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:3924,39
1Z1197197Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:05:40123,53
1ME197198Tobiška VáclavOrientační běh4400:05:40100,00
5ZC199200Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:05:4352,64
12ZB199199Bromová HanaTýn nad Vltavou8600:05:4325,23
20Z4201201Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4411,33
23MA202202Mazálek TomášÚstí nad Orlicí9100:05:523,00
17M3203203Kadič MartinKameničná0900:05:543,00
21Z4203204Trejtnarová IvaZŠ Žamberk, Nádražní 7430700:05:543,00
18Z3203205Vávrová ŠárkaZŠ Žamberk, Nádražní 7430800:05:5412,20
18M3206206Tobiška VáclavZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:05:563,00
7M2207207Hynek DominikZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:5738,78
2Z1208208Diblíková LilianaHelvikovice1300:06:01112,63
13ZB209209Fajfrová AndreaŽamberk7700:06:066,81
19M3210210Třešňák JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:163,00
20M3211211Kosař KryštofZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:193,00
17M4212212Černoch JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:06:213,00
6ZC213213Mikysková IvetaŽamberk7200:06:3018,75
19Z3214214Bajtová JolanaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:06:393,00
21M3215215Dostál MatějZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:423,00
3ZD216216Martincová HelenaOrientační běh Žamberk5000:06:4548,45
20Z3217217Bártová AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:06:463,00
8ZA218218Kadič PavlaKameničná8700:06:483,00
8M2219219Babák JáchymZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:06:563,00
22Z4220220Dvořáková TerezaBiatlon Letohrad0700:07:003,00
9Z2220221Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:07:0016,22
10Z2222222Brebisová BeátaZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:07:118,78
7ZC223223Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:133,00
11Z2224224Malínková VeronikaŽamberk1100:07:223,00
12Z2225225Vystavilová AnnaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:07:253,00
22M3226226Junek AdamZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:07:303,00
21Z3227227Bergmannová ŠárkaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:323,00
14ZB228228Nováková LenkaStěžery8000:07:333,00
22Z3229229Thunová MichaelaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:353,00
13Z2229230Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:07:353,00
3Z1229231Kalousová JulieKameničná1200:07:3563,84
23Z3232232Šubrtová NatálieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:07:443,00
24Z3233234Dinevová AnetaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:453,00
15ZB233233Jarošová PetraŽamberk7900:07:453,00
23Z4235235Novotná SáraZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:07:473,00
14Z2236236Triebová ViktorieZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:07:543,00
9M2237237Lukáš PatrikZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:003,00
15Z2237238Tomanová SofieZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:003,00
16Z2239239Fišerová NelaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:023,00
25Z3240240Čiháková ZuzanaHradec Kralove0900:08:043,00
17Z2241241Čiháková VendulaHradec Kralove1100:08:063,00
4M1242242Mihulka Lukᚎamberk1300:08:113,00
23M3243243Koryčanský TomášZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:08:163,00
26Z3244244Nastoupilová VanesaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:08:183,00
27Z3245245Silberová DorotaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:08:203,00
28Z3246246Karlíková KristýnaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:08:213,00
18Z2247247Kalousová ŠárkaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:313,00
29Z3248248Brožková VenušeZŠ Nádtažní 743 Žamberk0800:08:483,00
10M2249249Berky ErnestZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:593,00
11M2250250Lipenský BohumírZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:09:163,00
24M3251251Blažek FilipZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:183,00
30Z3252252Potočková TerezaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:253,00
31Z3253253Prausová JasmínaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:09:403,00
32Z3254254Grundová MarieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:473,00
32Z3254255Venclová JolanaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:09:473,00
25M3256256Hažmuka ŠimonZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:483,00
34Z3257257Martincová DominikaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:563,00
35Z3258258Janíčková NatálieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:593,00
36Z3259259Kalousová SáraZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:043,00
37Z3260260Peškarová EsterZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:10:203,00
38Z3261261Janečková TerezaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:313,00
39Z3262262Petróci AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:453,00
40Z3263263Balcerová MarkétaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:10:473,00
41Z3264264Stejskalová LucieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:593,00
12M2265265Mižikár JanZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:11:043,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Moravec JiříJM Team Letohrad9600:03:02103,24
2MJ22Semirád JanBiatlon Letohrad0300:03:03102,16
3M533Škrobánek JaroslavBiatlon Letohrad0400:03:1094,59
4MA44Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:03:1292,43
4M545Hrubý JanBiatlon Letohrad0400:03:1292,43
4M546Gregor JanBiatlon Letohrad0400:03:1292,43
7MJ77Költö MatějKb Letohrad0300:03:1391,35
7MJ78Štolfa ŠimonBiatlon Letohrad0300:03:1391,35
9M499Knápek ŠimonBiatlon Letohrad0700:03:1589,19
9MJ910Harcula MichalBiatlon Letohrad0300:03:1589,19
9MA911Vetchý JanAK Iscarex Česká Třebová8500:03:1589,19
12MJ1212Bryscejn OndřejKB Letohrad0300:03:1885,95
13MJ1313Hermann JakubKB Letohrad0300:03:1984,86
13M51314Štěrba FrantišekBiatlon Letohrad0500:03:1984,86
13M51315Balcar JakubBiatlon Letohrad0500:03:1984,86
13MA1316Hauf JanLukavice9900:03:1984,86
13M51317Vetchý KryštofAK Iscarex Česká Třebová0400:03:1984,86
18MJ1818Kubišta MartinENJOY RIDING TEAM0300:03:2182,70
19MA1919Hájek Martin3D Fitness RT0100:03:2281,62
20MA2020Vařeka MartinŽamberk9100:03:2380,54
20M42021Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:03:2380,54
20M52022Fišer RadekBiatlon Letohrad0500:03:2380,54
23M42323Hurta ŠimonBiatlon Letohrad0600:03:2578,38
24M42424Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:03:2677,30
25M42525Suchodol ŠtěpánBiatlon Letohrad0600:03:2776,22
25MJ2526Dvořák MartinKlub biatlonu Letohrad0300:03:2776,22
27M52828Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:3072,97
27M52829Hauf MatějLukavice0500:03:3072,97
27MA2830Hanák PetrZáchlumí8400:03:3072,97
30MA3131Holubář Patrik3D fitness RT0000:03:3171,89
30M43132Řehák MarekAK Iscarex Česká Třebová0700:03:3171,89
32M53333Schless AdamBiatlon Letohrad0400:03:3369,73
32MB3334Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:03:3369,73
34MA3636Slabý JanTvoje Máma9000:03:3468,65
34M53637Kvaček AntonínBiatlon Letohrad0400:03:3468,65
36MA3838Pelikovský MichalŽamberk8400:03:3567,57
37MB3939Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:03:3666,49
38MA4040Zámečník PetrŽamberk9300:03:3765,41
39M54141Kovář PavelBiatlon Letohrad0500:03:3864,32
40MB4242Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:03:3963,24
41MC4343Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:4062,16
41MA4344Kotyza Tomᚎamberk9200:03:4062,16
43MB4545Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:03:4161,08
43M44546Málek MichalBiatlon Letohrad0700:03:4161,08
45M44848Hájek DominikVencl tým0600:03:4556,76
46MC4949Hauf JanLukavice7100:03:4655,68
47MD5051Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:03:4754,59
48MA5252Koblížek MiroslavLetohrad9200:03:4952,43
48M45253Jaroš JosefŽamberk0600:03:4952,43
50M45454Suchodol OndřejBiatlon Letohrad0700:03:5051,35
51M35555Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5150,27
51M45556Jaroš MatějŽamberk0700:03:5150,27
53MC5757Keprta MiroslavŽamberk7000:03:5249,19
54MA5858Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:03:5348,11
54M45859Doleček PřemyslBiatlon Letohrad0700:03:5348,11
56MB6161Diblík TomášHelvikovice8100:03:5545,95
57MJ6262Cvik Vojtěch1. FC Žamberk0300:03:5842,70
58MB6364Němec RadekLitomyšl7700:03:5941,62
58MJ6365Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:5941,62
60M46666Rýdlo OndřejAtletika Žamberk0600:04:0040,54
61M36868Hanuš AdamBiatlon Letohrad0800:04:0139,46
61M36869Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:04:0139,46
63M37070Jansa MatějBiatlon Letohrad0800:04:0238,38
64M37373Strnad VítBiatlon Letohrad0800:04:0436,22
65M37575Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0535,14
65M57577Štvrtecký DavidBiatlon Letohrad0500:04:0535,14
67MB7878Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:04:0634,05
67MB7879Kalous PetrSK Žamberk7700:04:0634,05
67M47880Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0634,05
70MA8283Lesák JakubOB Žamberk9600:04:0831,89
70M28284Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:04:0831,89
72M38686Stejskal DanielBiatlon Letohrad0900:04:1029,73
72MA8687Holovský JakubAtletika TJ Sokol Žamberk8600:04:1029,73
72MB8688Malý LubošDlouhoňovice7900:04:1029,73
75MB9898Kvaček LukášSokol Klášterec nad Orlicí7900:04:1623,24
76M4107108Brebis AlešZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:04:2117,84
77M3109109Moravec VojtěchBiatlon Letohrad0800:04:2216,76
77MA109110Šípek VojtaLukavice9300:04:2216,76
79M3111111Šedivý EliášBiatlon Letohrad0800:04:2513,51
80M5114114Jordán JanŽamberk0500:04:299,19
80MA114115Středa JakubÚstí nad Orlicí9300:04:299,19
82M2124124Štěpán JakubAtletika Žamberk1100:04:317,03
82MD124125Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:04:317,03
84MA128128Mikyska KamilLetohrad, Červená8400:04:325,95
84M3128129Fajfr AlešŽamberk0900:04:325,95
86M3131131Martinec VojtěchZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:04:334,86
87M1132132Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:04:343,78
88M5138138Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:393,00
88M3138139Fogl TadeášZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:04:393,00
90M3140140Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:403,00
91M3141141Nový JakubBiatlon Letohrad0900:04:413,00
92M1150150Mrklovský JanSokol Kameničná1200:04:463,00
93MB153154Lesák FrantišekŽamberk7500:04:483,00
94MA157157Vařeka JanŽamberk9600:04:493,00
95M4158159Malý AdamAtletika Žamberk0600:04:503,00
96MC165167Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:05:003,00
97M2168168Krejsa MatějZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:013,00
98M2169170Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:05:053,00
99MB171171Zvoník PetrAtletika Žamberk7200:05:063,00
100M3175175Vlašic JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:143,00
101M2177177Prokopec MartinZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:173,00
101MA177178Živný Marek3D Fitness Race Team9100:05:173,00
103M2179179Smrček JiříZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:183,00
104MA182182Stejskal MartinŽamberk9200:05:213,00
105M3184184Vítek FilipZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:233,00
106M1186188Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:05:263,00
106MC186190Baláš MiroslavMistrovice6800:05:263,00
106MC186191Středa PetrÚstí nad Orlicí6400:05:263,00
109ME197198Tobiška VáclavOrientační běh4400:05:403,00
110MA202202Mazálek TomášÚstí nad Orlicí9100:05:523,00
111M3203203Kadič MartinKameničná0900:05:543,00
112M3206206Tobiška VáclavZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:05:563,00
113M2207207Hynek DominikZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:573,00
114M3210210Třešňák JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:163,00
115M3211211Kosař KryštofZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:193,00
116M4212212Černoch JakubZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:06:213,00
117M3215215Dostál MatějZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:06:423,00
118M2219219Babák JáchymZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:06:563,00
119M3226226Junek AdamZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:07:303,00
120M2237237Lukáš PatrikZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:003,00
121M1242242Mihulka Lukᚎamberk1300:08:113,00
122M3243243Koryčanský TomášZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:08:163,00
123M2249249Berky ErnestZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:593,00
124M2250250Lipenský BohumírZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:09:163,00
125M3251251Blažek FilipZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:183,00
126M3256256Hažmuka ŠimonZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:483,00
127M2265265Mižikár JanZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:11:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2727Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:03:29105,28
2ZJ3335Haufová ZuzanaLukavice0200:03:33101,55
3Z54747Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:03:4293,17
4Z45050Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:03:4788,51
5ZB6060Nováková BarboraAtletika Žamberk8300:03:5481,99
6ZJ6363Tobišková KarolínaJaroměř0300:03:5977,33
7Z46667Vetchá RozálieAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0076,40
8Z37171Koubová ElenAtletický klub ISCAREX Česká Třebová0900:04:0373,60
8ZJ7172Motlová LucieKlub biatlonu Letohrad0200:04:0373,60
10Z57374Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:04:0472,67
11Z57576Hrubá KláraSpartak Letohrad0400:04:0571,74
12Z38181Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0769,88
13Z38282Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0868,94
13Z48285Stránská KristinaAK Iscarex Česká Třebová0700:04:0868,94
15Z48989Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1166,15
16ZC9090Pirklová KateřinaLetohrad7600:04:1265,22
17Z59191Moskvová AgátaBiatlon Letohrad0500:04:1364,29
18Z59292Chudějová AndreaBiatlon Letohrad0400:04:1463,35
19ZB9393Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:04:1562,42
19Z49394Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1562,42
19Z59395Kubíčková AdélaBiatlon Letohrad0500:04:1562,42
19Z59396Grossmannová KláraBiatlon Letohrad0400:04:1562,42
19Z49397Hejlová KateřinaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1562,42
24ZD9899Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:04:1661,49
24Z498100Petrová ŠtěpánkaAK Iscarex Česká Třebová0700:04:1661,49
26ZJ101101Kubíčková Nikitaklub Biatlon Letohrad0200:04:1859,63
26Z5101102Kánská LucieBiatlon Letohrad0400:04:1859,63
26Z5101103Fiurášková NelaBiatlon Letohrad0500:04:1859,63
29Z5104104Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:04:1958,70
30Z3105105Faltusová EmaTJ Spartak Letohard0800:04:2057,76
30ZB105106Fojtíková HanaPasivity Žamberk7900:04:2057,76
32ZB107107Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:04:2156,83
33Z4112112Salivarová SophiaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:2652,17
34Z4113113Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová0600:04:2850,31
35Z5114116Štosová BarboraAK Iscarex Česká Třebová0500:04:2949,38
36Z3117117Štruncová EllaBiatlon Letohrad0800:04:3048,45
36Z3117118Mikysková DarjaBiatlon Letohrad0800:04:3048,45
36Z4117119Lánová TerezaBiatlon Letohrad0600:04:3048,45
36Z4117120Kubová LucieBiatlon Letohrad0600:04:3048,45
36ZJ117121Petráňová JanaDlouhoňovice0200:04:3048,45
36Z5117122Marková NikolaBiatlon Letohrad0500:04:3048,45
36ZA117123Goňová NikolaOB Žamberk9700:04:3048,45
43Z4124126Holčáková JolanaBiatlon Letohrad0600:04:3147,52
43Z5124127Kubíčková ZuzanaBiatlon Letohrad0500:04:3147,52
45Z4128130Vítková AdélaZŠ Žamberk, Nádražní 7430700:04:3246,58
46Z3132133Svobodová KláraBiatlon Letohrad0900:04:3444,72
46ZB132134Dostálková LenkaLetohrad7700:04:3444,72
48ZB135135Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:3840,99
48Z3135136Špinlerová VanessaBiatlon Letohrad0900:04:3840,99
48Z5135137Holčáková AdélaBiatlon Letohrad0400:04:3840,99
51Z3142142Grossmannová LucieBiatlon Letohrad0800:04:4237,27
52ZB143143Dufková ŠárkaKameničná8100:04:4336,34
52Z3143144Tlapáková NaděždaBiatlon Letohrad0900:04:4336,34
52ZA143145Koblížková EliškaKunvald9200:04:4336,34
55Z4146146Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:4435,40
55Z3146147Urbanová AnnaBiatlon Letohrad0900:04:4435,40
57Z2148148Dufková AnežkaKameničná1100:04:4534,47
57Z5148149Šípková EliškaSDH Lukavice0400:04:4534,47
59Z4151151Kubíčková NinaBiatlon Letohrad0700:04:4732,61
59ZA151152Šourková MarcelaŽamberk8900:04:4732,61
61ZC153153Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:04:4831,68
61ZA153155Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:04:4831,68
61Z3153156Štěpánková LindaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:04:4831,68
64ZB158158Jurčanová BarboraSokol Klášterec nad Orlicí8100:04:5029,81
65Z3160160Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5227,95
65ZC160161Pavelcová RomanaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:04:5227,95
67Z2162162Krausová BarboraZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:04:5525,16
68Z4163163Cviková VeronikaAtletika tj sokol Žamberk0600:04:5822,36
68Z4163164Kalášková KlaudieLukavice2870600:04:5822,36
70ZB165165Koubová MarcelaRybník8000:05:0020,50
70Z4165166Hájková LucieOB Česká Třebová0700:05:0020,50
72ZD169169Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:05:0515,84
73Z2172172Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:05:0813,04
74Z3173173Koutníková RozálieBiatlon Letohrad0900:05:1110,25
74Z2173174Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:05:1110,25
76ZA176176Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:05:156,52
77ZC180180Petráňová JanaDlouhoňovice7200:05:193,00
77ZB180181Fišerová AlenaDlouhoňovice8600:05:193,00
79Z2182183Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:05:213,00
80Z3185185Hrabáčková NelaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:05:253,00
81Z2186186Blechová NikolaZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:05:263,00
81Z2186187Koutná AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:05:263,00
81ZB186189Diblík RomanaHelvikovice8100:05:263,00
84ZA192192Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:05:283,00
85Z3193193Malá MarkétaAtletika Žamberk0800:05:303,00
86Z2194194Szabó IsabellaKameničná1100:05:343,00
87Z4195195Mikysková ElenAtletika Žamberk0700:05:353,00
88Z3196196Peřinová BarboraZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:05:393,00
89Z1197197Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:05:403,00
90ZB199199Bromová HanaTýn nad Vltavou8600:05:433,00
90ZC199200Vanická BlankaAtletika Žamberk7200:05:433,00
92Z4201201Páchová KarolínaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:443,00
93Z4203204Trejtnarová IvaZŠ Žamberk, Nádražní 7430700:05:543,00
93Z3203205Vávrová ŠárkaZŠ Žamberk, Nádražní 7430800:05:543,00
95Z1208208Diblíková LilianaHelvikovice1300:06:013,00
96ZB209209Fajfrová AndreaŽamberk7700:06:063,00
97ZC213213Mikysková IvetaŽamberk7200:06:303,00
98Z3214214Bajtová JolanaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:06:393,00
99ZD216216Martincová HelenaOrientační běh Žamberk5000:06:453,00
100Z3217217Bártová AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:06:463,00
101ZA218218Kadič PavlaKameničná8700:06:483,00
102Z4220220Dvořáková TerezaBiatlon Letohrad0700:07:003,00
102Z2220221Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:07:003,00
104Z2222222Brebisová BeátaZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:07:113,00
105ZC223223Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:07:133,00
106Z2224224Malínková VeronikaŽamberk1100:07:223,00
107Z2225225Vystavilová AnnaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:07:253,00
108Z3227227Bergmannová ŠárkaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:323,00
109ZB228228Nováková LenkaStěžery8000:07:333,00
110Z3229229Thunová MichaelaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:353,00
110Z2229230Kudláčková KristýnaAtletika Žamberk1000:07:353,00
110Z1229231Kalousová JulieKameničná1200:07:353,00
113Z3232232Šubrtová NatálieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:07:443,00
114ZB233233Jarošová PetraŽamberk7900:07:453,00
114Z3233234Dinevová AnetaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:07:453,00
116Z4235235Novotná SáraZŠ Nádražní 743 Žamberk0700:07:473,00
117Z2236236Triebová ViktorieZŠ Nádražní 743 Žamberk1000:07:543,00
118Z2237238Tomanová SofieZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:003,00
119Z2239239Fišerová NelaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:023,00
120Z3240240Čiháková ZuzanaHradec Kralove0900:08:043,00
121Z2241241Čiháková VendulaHradec Kralove1100:08:063,00
122Z3244244Nastoupilová VanesaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:08:183,00
123Z3245245Silberová DorotaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:08:203,00
124Z3246246Karlíková KristýnaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:08:213,00
125Z2247247Kalousová ŠárkaZŠ Nádražní 743 Žamberk1100:08:313,00
126Z3248248Brožková VenušeZŠ Nádtažní 743 Žamberk0800:08:483,00
127Z3252252Potočková TerezaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:253,00
128Z3253253Prausová JasmínaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:09:403,00
129Z3254254Grundová MarieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:473,00
129Z3254255Venclová JolanaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:09:473,00
131Z3257257Martincová DominikaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:563,00
132Z3258258Janíčková NatálieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:09:593,00
133Z3259259Kalousová SáraZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:043,00
134Z3260260Peškarová EsterZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:10:203,00
135Z3261261Janečková TerezaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:313,00
136Z3262262Petróci AdélaZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:453,00
137Z3263263Balcerová MarkétaZŠ Nádražní 743 Žamberk0800:10:473,00
138Z3264264Stejskalová LucieZŠ Nádražní 743 Žamberk0900:10:593,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód