Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Peklák 2021, MČR, kvalifikace MS

19.9.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Peklák 2021, MČR, kvalifikace MS
  • datum konání: 19.9.2021
  • zobrazeno již 874x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: AK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Peklák, Česká Třebová
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

Prezentace: 8:30 - 11:30 hodin

Přihlášky do MČR

Podávají atletické oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 23. 8. do neděle 12. 9. 2021 23.59 hodin.

Přihlašování do veřejného závodu

Předem do 15.9. 23:59 prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE , startovné 150,- Kč. Platba startovného v den závodu na místě. Přihlášení v den závodu bude za zvýšené startovné 200,- Kč

Startovné

150 Kč pro předem přihlášené

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
okruhová trať vedená po sjezdovce a lesních cestách

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AK ISCAREX Česká Třebová
Aleš Stránský
Kozlovská 847
560 02 Česká Třebová
tel. 724 213 134

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://akiscarex.cz/

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.6.2016Peklák - kvalifikace na ME86

Statistika závodu Peklák 2021, MČR, kvalifikace MS

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 86

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana652
Metelková Táňa722
Chrascina Marek972
Šrůtek Stanislav582
Milesová Iva772
Sádlo Dominik952
Fejfar Ondřej892
Jirásková Eva642
Turek Martin802
Kovář Jáchym962
Stránská Adéla912

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18-19 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:24:41103,54
2MJ250Hojný JáchymTJ Nová Včelnice, z.s.0300:25:0999,82
3MJ349Máša JanTJ Lokomotiva Beroun z.s.0300:25:3396,64
4MJ446Doležal MatyášAK Šternberk z.s.0200:26:0492,53
5MJ544Juříček DanielSSK Vítkovice, z.s.0200:26:2589,74
6MJ660Lukš PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:26:5386,03
7MJ845Špale DavidAK ŠKODA Plzeň0300:27:1283,51
8MJ952Králik PavelUSK PROVOD Ústí n/L.0300:27:2182,31
9MJ1155Šimůnek JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.0300:28:0876,08
10MJ1253Krabec JakubAC TJ Jičín0200:29:1367,46
11MJ1482Mikulášek VítekKB Staré Město pod Landštejnem0300:30:0460,69
12MJ1559Gloza OndřejAK Štenberk z.s.0200:30:1659,10
-MJ-58Hroch MichalAtletický klub Olomouc z.s.03DNF-
-MJ-43Studnička OndřejTJ Šumperk, z.s.02DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ762Pekařová JanaAC Turnov, z. s.0200:27:07109,89
2ZJ1072Novotná VeronikaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0200:27:59103,82
3ZJ1667Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:30:2986,29
4ZJ1969Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:32:0774,84
5ZJ2175Veldová MichalaT.J.Sokol České Budějovice0200:32:3971,10
6ZJ2468Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:33:5262,57
7ZJ2770Motlová LucieAtletika TJ Sokol Žamberk0200:37:4435,46
8ZJ2998Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:40:0219,34
Muži A 20-39 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:33103,99
2MA21Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:51:30100,30
3MA36Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:52:4195,71
4MA47Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:52:4495,52
5MA517Sýkora VojtěchVSK Univerzita Brno9800:53:1493,58
6MA65Pelíšek DavidAtletický klub Olomouc z.s.9000:53:4391,71
7MA710Křivohlávek TomášTJ Šumperk, z.s.9500:53:5990,67
8MA820Brlica PavelSK Čtyři Dvory České Budějovice9300:54:3688,28
9MA94Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:55:3684,40
10MA1019Volák OndřejBěžecký klub Náchod0000:56:3080,91
11MA1511Jakoubek JakubSSK Vítkovice, z.s.9801:02:1558,62
12MA1615Kovář LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0101:02:4556,68
13MA18104Hlavatík JanJump sport F-M8501:03:5851,96
14MA2112Bukovjan Filip2BWINNER TEAM9001:05:3345,82
15MA31101Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9001:17:073,00
16MA3391Studnička Oldřich-9901:18:543,00
17MA35103Holubář Patrik3D Fitness RT0001:21:443,00
-MA-3Pavlišta VítAC Slovan Liberec, z.s.85DNF-
-MA-9Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.98DNF-
-MA-8Šacl JiříPSK Olymp Praha, z.s.94DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB19102Malátek AntonínPardubice7701:04:32116,32
2MB2714Turek MartinA. C. Sparta Praha8001:09:54101,04
3MB3021Vacek JakubPSK Olymp Praha, z.s.8101:16:2282,64
4MB3213Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7901:17:3079,41
5MB33100Simon PetrPolička7201:18:5475,43
6MB3696Němec RadekLitomyšl7701:23:0963,33
-MB-83Petrášek MiroslavAC Rumburk78DNF-
Muži C 50-59 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1792Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:30:48109,29
2MC2093Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:32:3298,56
3MC2295Kalousek JanMalšovice7100:33:3492,16
4MC3187Štigler Jan-6200:42:5634,16
Muži D 60-69 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2390Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:49103,44
2MD2585Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:0096,56
Muži E 70 let a starší (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2689Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:36:11100,00
Ženy A 20-34 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1122Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:59:10101,32
2ZA1324Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:59:3999,70
3ZA1425Macurová Barbora2BWINNER TEAM9900:59:5298,97
4ZA1729Veigertová GabrielaAC TJ Jičín0001:03:0788,06
5ZA2035Štiglerová SylvieUniverzitní sportovní klub Praha9901:04:5082,30
6ZA2230Novotná TerezaAK Olymp Brno, spolek9201:05:4679,16
7ZA2534Kouřilová SoňaAC Moravská Slavia Brno, spolek0101:08:0071,66
8ZA2633Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno, spolek0001:09:3566,35
9ZA2936Kraussová DominikaSSK Vítkovice, z.s.9801:11:1160,97
10ZA37105Veličková Michaela-9401:34:163,00
Ženy B 35-44 let (trať 12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1223Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:59:27113,85
2ZB2331Švestková Stružková HanaAtletický klub Račí údolí8301:06:0393,18
3ZB2432Metelková TáňaBěžecký klub Náchod7201:06:0792,97
4ZB2837Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7701:10:2879,35
Ženy C 45-54 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1388Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE7500:29:58130,58
2ZC3099Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:40:4769,42
Ženy D 55 let a starší (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1894Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:31:43131,64
2ZD2897Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:2296,34
3ZD3286Štiglerová Sylvana-6400:42:5772,01
Trať 5,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ141Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:24:41103,54
2MJ250Hojný JáchymTJ Nová Včelnice, z.s.0300:25:0999,82
3MJ349Máša JanTJ Lokomotiva Beroun z.s.0300:25:3396,64
4MJ446Doležal MatyášAK Šternberk z.s.0200:26:0492,53
5MJ544Juříček DanielSSK Vítkovice, z.s.0200:26:2589,74
6MJ660Lukš PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:26:5386,03
1ZJ762Pekařová JanaAC Turnov, z. s.0200:27:07109,89
7MJ845Špale DavidAK ŠKODA Plzeň0300:27:1283,51
8MJ952Králik PavelUSK PROVOD Ústí n/L.0300:27:2182,31
2ZJ1072Novotná VeronikaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0200:27:59103,82
9MJ1155Šimůnek JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.0300:28:0876,08
10MJ1253Krabec JakubAC TJ Jičín0200:29:1367,46
1ZC1388Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE7500:29:58130,58
11MJ1482Mikulášek VítekKB Staré Město pod Landštejnem0300:30:0460,69
12MJ1559Gloza OndřejAK Štenberk z.s.0200:30:1659,10
3ZJ1667Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:30:2986,29
1MC1792Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:30:48109,29
1ZD1894Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:31:43131,64
4ZJ1969Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:32:0774,84
2MC2093Sedláček RomanSBR Tri-Team Litomyšl6400:32:3298,56
5ZJ2175Veldová MichalaT.J.Sokol České Budějovice0200:32:3971,10
3MC2295Kalousek JanMalšovice7100:33:3492,16
1MD2390Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:49103,44
6ZJ2468Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:33:5262,57
2MD2585Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:0096,56
1ME2689Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:36:11100,00
7ZJ2770Motlová LucieAtletika TJ Sokol Žamberk0200:37:4435,46
2ZD2897Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:38:2296,34
8ZJ2998Kovářová JanaOB Lokomotiva Pardubice0200:40:0219,34
2ZC3099Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:40:4769,42
4MC3187Štigler Jan-6200:42:5634,16
3ZD3286Štiglerová Sylvana-6400:42:5772,01
Trať 12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:33103,99
2MA21Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:51:30100,30
3MA36Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:52:4195,71
4MA47Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:52:4495,52
5MA517Sýkora VojtěchVSK Univerzita Brno9800:53:1493,58
6MA65Pelíšek DavidAtletický klub Olomouc z.s.9000:53:4391,71
7MA710Křivohlávek TomášTJ Šumperk, z.s.9500:53:5990,67
8MA820Brlica PavelSK Čtyři Dvory České Budějovice9300:54:3688,28
9MA94Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:55:3684,40
10MA1019Volák OndřejBěžecký klub Náchod0000:56:3080,91
1ZA1122Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:59:10101,32
1ZB1223Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:59:27113,85
2ZA1324Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:59:3999,70
3ZA1425Macurová Barbora2BWINNER TEAM9900:59:5298,97
11MA1511Jakoubek JakubSSK Vítkovice, z.s.9801:02:1558,62
12MA1615Kovář LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0101:02:4556,68
4ZA1729Veigertová GabrielaAC TJ Jičín0001:03:0788,06
13MA18104Hlavatík JanJump sport F-M8501:03:5851,96
1MB19102Malátek AntonínPardubice7701:04:32116,32
5ZA2035Štiglerová SylvieUniverzitní sportovní klub Praha9901:04:5082,30
14MA2112Bukovjan Filip2BWINNER TEAM9001:05:3345,82
6ZA2230Novotná TerezaAK Olymp Brno, spolek9201:05:4679,16
2ZB2331Švestková Stružková HanaAtletický klub Račí údolí8301:06:0393,18
3ZB2432Metelková TáňaBěžecký klub Náchod7201:06:0792,97
7ZA2534Kouřilová SoňaAC Moravská Slavia Brno, spolek0101:08:0071,66
8ZA2633Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno, spolek0001:09:3566,35
2MB2714Turek MartinA. C. Sparta Praha8001:09:54101,04
4ZB2837Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7701:10:2879,35
9ZA2936Kraussová DominikaSSK Vítkovice, z.s.9801:11:1160,97
3MB3021Vacek JakubPSK Olymp Praha, z.s.8101:16:2282,64
15MA31101Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9001:17:073,00
4MB3213Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7901:17:3079,41
5MB33100Simon PetrPolička7201:18:5475,43
16MA3391Studnička Oldřich-9901:18:543,00
17MA35103Holubář Patrik3D Fitness RT0001:21:443,00
6MB3696Němec RadekLitomyšl7701:23:0963,33
10ZA37105Veličková Michaela-9401:34:163,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:50:33103,99
2MA21Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:51:30100,30
3MA36Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:52:4195,71
4MA47Šmahel MichalASK Slavia Praha9400:52:4495,52
5MA517Sýkora VojtěchVSK Univerzita Brno9800:53:1493,58
6MA65Pelíšek DavidAtletický klub Olomouc z.s.9000:53:4391,71
7MA710Křivohlávek TomášTJ Šumperk, z.s.9500:53:5990,67
8MA820Brlica PavelSK Čtyři Dvory České Budějovice9300:54:3688,28
9MA94Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:55:3684,40
10MA1019Volák OndřejBěžecký klub Náchod0000:56:3080,91
11MA1511Jakoubek JakubSSK Vítkovice, z.s.9801:02:1558,62
12MA1615Kovář LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0101:02:4556,68
13MA18104Hlavatík JanJump sport F-M8501:03:5851,96
14MB19102Malátek AntonínPardubice7701:04:3249,76
15MA2112Bukovjan Filip2BWINNER TEAM9001:05:3345,82
16MB2714Turek MartinA. C. Sparta Praha8001:09:5428,95
17MB3021Vacek JakubPSK Olymp Praha, z.s.8101:16:223,88
18MA31101Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9001:17:073,00
19MB3213Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7901:17:303,00
20MA3391Studnička Oldřich-9901:18:543,00
20MB33100Simon PetrPolička7201:18:543,00
22MA35103Holubář Patrik3D Fitness RT0001:21:443,00
23MB3696Němec RadekLitomyšl7701:23:093,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1122Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:59:10100,86
2ZB1223Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:59:2799,91
3ZA1324Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:59:3999,23
4ZA1425Macurová Barbora2BWINNER TEAM9900:59:5298,50
5ZA1729Veigertová GabrielaAC TJ Jičín0001:03:0787,57
6ZA2035Štiglerová SylvieUniverzitní sportovní klub Praha9901:04:5081,79
7ZA2230Novotná TerezaAK Olymp Brno, spolek9201:05:4678,65
8ZB2331Švestková Stružková HanaAtletický klub Račí údolí8301:06:0377,69
9ZB2432Metelková TáňaBěžecký klub Náchod7201:06:0777,47
10ZA2534Kouřilová SoňaAC Moravská Slavia Brno, spolek0101:08:0071,13
11ZA2633Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno, spolek0001:09:3565,80
12ZB2837Milesová IvaPSK Olymp Praha, z.s.7701:10:2862,83
13ZA2936Kraussová DominikaSSK Vítkovice, z.s.9801:11:1160,42
14ZA37105Veličková Michaela-9401:34:163,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Chybí mi výsledky kategorie juniorů do Poháru běhu do vrchu. Jsou zde výsledky MR, ale celkové. Díky za zslání. Franta Pechek
f.pechek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód