Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros - MČR veteránů

27.6.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros - MČR veteránů
  • datum konání: 27.6.2021
  • zobrazeno již 584x
  • pořadatel: TJ Sokol Jaroměř – Oddíl atletiky

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř - Josefov areál pevnosti
10:00 - první kategorie
13:00 - hlavní závod

Přihlášky

Přihlášky on-line nejpozději do 11. dubna 2021

Startovné

členové Sokola platí dobrovolné startovné
děti mladší 13 let včetně startovné 50,–Kč
ostatní od 14 let startovné 100 Kč při platbě předem přes účet – přihlášení on-line
při přihlášení na místě – platba hotově 150 Kč – platí pro všechny přihlášky na místě v den závodu
startovné v Hobby běhu a Hobby běhu se psem je také dobrovolné (výtěžek ze startovného HOBBY běhu je určen pro handicapované)

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Tratě jsou vedeny po pěšinách, vlnitý terén, kopce, tráva, bez překážek, hlavní kategorie přebíhá silnici, která bude krátkodobě uzavřena. Užití treter je možné.

Ceny pro vítěze

Pro první tři závodníky ve všech kategoriích věnujeme věcné ceny. Součástí vyhlášení je tombola věcných cen podle startovních čísel – losováním.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Pour Jiří tel. 606 091 030

Internetové stránky

https://www.jaromerskykros.cz/

E-mailová adresa

info@jaromerskykros.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.10.2020Jaroměřský kros - MČR veteránů-
7.4.2019Jaroměřský kros367
8.4.2018Jaroměřský kros407
9.4.2017Jaroměřský kros317
10.4.2016Jaroměřský kros377
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
13.4.2014Jaroměřský kros354
13.4.2013Jaroměřský kros241
14.4.2012Jaroměřský kros188
16.4.2011Jaroměřský kros-

Statistika závodu Jaroměřský kros - MČR veteránů

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2618

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kutík Richard067
Sejkorová Lenka637
Šolc Vítězslav577
Hrůša Vojtěch997
Cejnarová Eliška997
Kopecký Vojtěch067
Dítě Marek047
Voborníková Marie057
Čech Ondřej047
Kopecká Adéla066
Šlechtová Marie526
Hejzlarová Aneta056
Šimůnková Pavla776
Horák Lukáš076
Nagy Adam066
Belobrad Ivan666
Minaříková Eliška046
Vebr Dominik036
Vondra Vojtěch986
Hurdálek Robert036
Serbousková Sára046
Bašková Zuzana046
Souček Šimon086
Prouzová Tereza046
Souček Ondřej066
Doudová Kateřina996
Mertlíková Eliška036
Skálová Renata086
Metelková Táňa726
Součková Tereza076
Borek Viktor045
Vavřín Jaromír065
Nikodýmová Denisa025
Hypešová Natálie995
Kačerovský Michal695
Keprtová Miloslava485
Hanáková Klára025
Machová Jolana055
Boháč Bonifác015
Dvořáková Klára065
Leszkow Petr445
Vavřín Lukáš105
Bubeníček Jiří515
Šimůnek Jan035
Nikodýmová Nikola045
Vacková Hana565
Jakubská Beáta045
Pavlová Karolína075
Borková Agáta025
Petiška Ondřej975

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21215Derner MartinJosefov1400:00:54-
2C24200Pezda ŠimonIrontime1400:01:02-
3C25174Kaplan MaxSruby1400:01:03-
4C27167Andrle AlěšTJ Sokol Jaroměř1700:01:10-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D22220Milfait Mia RonjaDukla Praha1600:00:57-
2D23206Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:59-
3D26214Dernerová VeronikaJosefov1400:01:08-
4D28222Nováková NelaTJ Sokol Jaroměř1800:01:40-
Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11137Duch MatyášÚpice1200:02:47102,76
2M12131Vašina MatějKlášterec nad Orlicí1200:02:48101,57
3M15122Vávra VojtěchTJ Sokol Jaroměř1200:02:5395,67
4M176Diviš JanStřela Žebrák1300:03:0186,22
5M19101Svetlák SimonAtletika Jaroměř1200:03:1273,23
6M116110Novák JiříJaroměř1300:03:3150,79
7M119100Erben EduardTJ Sokol Jaroměř1200:03:3644,88
Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z133Milfait Eliška AnnaDUKLA Praha1300:02:50102,71
2Z14141Blažejová AnitaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:02:51101,55
3Z16119Vorlová DanielaT. J. Sokol Studenec1200:02:5695,74
4Z18135Fleglová NicolSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1300:03:1079,50
5Z19112Kosáčková AliceT. J. Sokol Studenec1200:03:1277,18
6Z111133Nováková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř1300:03:1573,69
7Z112146Střížková AnežkaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:03:2166,73
8Z1135Trnečková ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:2463,25
9Z114138Nováková AlisaAtletika TJ Sokol Žamberk1200:03:2562,09
10Z115114Háková JohanaT. J. Sokol Studenec1200:03:2660,93
11Z116113Háková ZuzanaT. J. Sokol Studenec1200:03:3155,13
12Z118117Háková VeronikaT. J. Sokol Studenec1300:03:3253,97
13Z120115Galbavá TerezaT. J. Sokol Studenec1300:03:5131,91
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2113Pacholík MaxT. J. Sokol Studenec1100:03:23102,91
2M2211Diviš PavelStřela Žebrák1100:03:26100,00
3M24149Koudelka FrantišekSK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCE1100:03:2997,09
4M27148Fišer PatrikSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:3492,23
5M2941Frydrýšek ŠimonSlezan Frýdek-Místek1100:03:4482,52
6M211164Sychrovský TomášSokol Nový Hrádek1100:03:4977,67
7M21999Erben AntonínTJ Sokol Jaroměř1100:04:4721,36
8M220118Marek JiříkT. J. Sokol Studenec1100:05:053,88
9M221205Šulc DominikTJ Sokol Studenec1100:05:083,00
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z23140Havlíčková RozálieSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:27102,23
2Z25121Buďárková LauraT.J. Sokol Studenec1000:03:3099,36
3Z26132Nováková AnetaTJ Sokol Jaroměř1100:03:3198,41
4Z28136Duchová KarolínaÚpice1000:03:3594,59
5Z210116Korotvičková ElaT. J. Sokol Studenec1100:03:4684,08
6Z212111Háková BarboraT. J. Sokol Studenec1000:03:5179,30
7Z213108Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:5872,61
8Z214145Gerhátová SilvieSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:5971,66
9Z215156Suchá TerezaAtletika Jaroměř1000:04:1061,15
10Z216147Kurcanová AytanSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:04:1655,41
11Z217161Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:04:1853,50
12Z218139Nováková DenisaAtletika TJ Sokol Žamberk1000:04:4329,62
Mladší žáci (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31201Řehák LubomírISCAREX Česká Třebová0900:07:12101,99
2M3220Souček ŠimonTJ MARATONSTAV ÚPICE0800:07:15100,61
3M33129Rous MartinSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:07:2297,40
4M34123Kristejn JiříSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:07:2695,57
5M35120Horáček ŠimonT. J. Sokol Studenec0800:07:3093,74
6M36211Rybička DominikISCAREX JUNIOR team Česká Třebová0900:08:1274,48
7M39130Pácha OndřejSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:08:4459,82
8M310212Oliver PetiškaHCM Jaroměř0900:08:5156,61
9M311166Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:08:5355,69
10M316134Zolman FilipAtletika Sokol Jaroměř0800:09:5427,73
11M318152Vancl FilipSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:10:0622,23
Mladší žákyně (trať 1,37 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31128Zezulková SimonaSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:04:18103,30
2Z32207Dařbujánová DorotheaAC Pardubice0900:04:21101,02
3Z3315Nedvědová KarolínaT.J. Sokol Kolín0900:04:2895,68
4Z34127Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:04:3391,87
5Z35143Novotná DorotaSokol Hradec Králové0900:04:4086,53
6Z36163Machová VeronikaSokol Nový Hrádek0800:04:4285,01
7Z37162Machová VandaSokol Nový Hrádek0800:04:4880,43
8Z38126Mitvalská BarboraSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:04:5872,81
9Z39158Hovadová AlenaSokol Jaroměř0800:05:0468,23
10Z31016Štveráková KateřinaTJ Sokol Atletika Jaroměř0800:05:0964,42
11Z311153Koudelková EmaSK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCE0800:05:1659,09
12Z312208Dařbujánová ValentinaAC Pardubice0900:05:3743,07
13Z313142Atalošová AnetaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:06:0918,68
Starší žáci (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41160Kuhn FrantišekTj Maratonstav Úpice0600:07:55102,63
2M4227Souček OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE0600:08:01100,14
3M43155Horák LukášTj sokol Jaroměř0700:08:0897,23
4M44159Javůrek FilipTJ Sokol Hradec Králové0600:08:1395,15
5M45165Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:08:3785,18
6M46151Klazar FilipSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:5378,53
7M4826Kopecký VojtěchT.J. Sokol Jaroměř0600:09:3063,16
8M49169Hůlka TomášTj sokol Jaroměř0700:09:3361,91
9M410210Dařbuján MatoušPardubice0700:09:4158,59
10M411144Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:09:4756,09
Starší žákyně (trať 2,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47204Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:08:19108,32
2Z4823Kopecká AdélaJaroměř0600:08:40100,26
3Z412102Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř Atletika0700:09:0391,42
4Z413104Kholová EliškaTJ Sokol Jaroměř0700:09:0789,88
5Z414103Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:09:0889,50
6Z415125Kristejnová AnetaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:09:0989,12
7Z416106Hejnová EmaTJ sokol atletika Jaroměř0700:09:5471,83
8Z419109Tázlerová AnnaAtletika Jaroměř0700:10:1763,00
9Z420105Mrázková Anna TeréziaTJ Sokol Jaroměř0700:11:1839,56
10Z421107Trávníčková LucieTJ Sokol Jaroměř0700:11:3732,27
Dorostenci (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5232Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:12:21114,40
2M5434Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:14:1685,60
Dorostenky (trať 2,39 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5729Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:09:01130,54
2Z512150Pospíšilová KateřinaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:12:1669,46
Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1217Šimůnek JanAK Iscarex0300:11:22100,00
Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ330Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:13:14147,45
2ZJ535Dynterová MichaelaTJ SOKOL BĚLOVES0300:21:2852,55
Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2185Vokrouhlík MichalPrague8300:32:35115,10
2MA5172Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:58107,25
3MA2563Bartoň JanVrchlabí8400:39:1177,65
4MA33218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:4246,34
Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB180Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:32:07103,83
2MB3231Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:4799,76
3MB493Veber JosefLK Chodov7500:33:2096,40
4MB6168Fliedr TomášAtletika Polička7600:34:1790,60
5MB8184Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:34:3988,36
6MB1571Fajfr FrantišekVencl tým7200:35:4681,54
7MB1777Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:36:1978,18
8MB1966Bureš MartinČeská Třebová7400:36:5574,52
9MB20226Kyncl TomášPáni kluci7400:37:0573,50
10MB21124Kristejn ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí7900:37:5068,92
11MB22209Dařbuján LukášPardubice7700:38:1266,68
12MB23180Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:38:3664,23
13MB2479Hák MichalT. J. Sokol Studenec7500:38:5262,61
14MB2792Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:3658,13
15MB28186Mašek PetrVrchlabí7900:41:1847,74
16MB31179Musil JanBK PEKELNI BEZCI CYKLO-SPINN SOSNOVÁ U C.L.7300:43:3334,00
17MB34157Suchý JaroslavKrabčice8100:46:5113,84
18MB3869Dyntera MichalTJ SOKOL BĚLOVES7200:54:433,00
19MB3990Toman VáclavSokol Hradec Králové-Slavoj Český Brod7200:56:123,00
Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7178Buřil FrantišekVidochov6600:34:24101,54
2MC985Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové4700:34:4599,52
3MC1074Jančík BořekSalming/Run4fun6400:34:5198,94
4MC1165Bena PetrŠtefko Running Team6900:35:1296,92
5MC13181Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:2895,38
6MC1467Cihlář JanLoko Beroun7000:35:3694,62
7MC1878Malík VítCEWC Borovany6900:36:5087,50
8MC2688Šustr PavelTábor6600:39:3271,92
9MC29177Kalousek JanMalšovice7100:41:5857,88
10MC35183Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:5312,21
11MC36227Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:553,00
Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1286Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:35:16114,58
2MD16219Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:03110,46
3MD3072Flegl VlastimilBrtev5300:42:4874,97
4MD32230Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:44:2766,29
5MD37228Sedlák Jiřícafe Bajer5800:54:2014,33
6MD40233Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:223,64
Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME858Linhart KarelBK ReKa Křižanov5000:20:13108,88
2ME1059Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:20:46103,68
3ME1553Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:22:2987,45
4ME2055Hák JaroslavT. J. Sokol Studenec4600:23:4275,95
5ME21203Šejbl VáclavATK Písek4400:23:4775,16
6ME2356Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1870,27
7ME2561Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové4700:25:4157,20
8ME30213Dostál VáclavČernožice4200:29:0624,89
9ME31175Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:0724,74
10ME3254Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:29:4119,38
11ME3362Ulrich Josefliga 100 praha3700:30:597,09
12ME3452Bielčik JindřichLichkov4000:31:085,67
Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4234Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:18:35130,42
2ZA1740Fassati KristýnaSokol Josefov8800:22:5491,03
3ZA2237Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:24:1678,56
4ZA26173Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:1260,91
Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB245Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:44118,94
2ZB6223Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:4598,36
3ZB1146Prokopová LenkaSVVAT8100:21:1782,70
4ZB12170Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:21:3080,49
5ZB1744Milfait BlankaSci Nordico Dolomiti7700:22:5466,19
Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1182Metelková TáňaOK99 Hradec Králové7200:17:02120,75
2ZC3154Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE7500:17:58110,93
3ZC1336Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:22:0168,31
4ZC1949Šedová JanaSruby7300:23:0956,39
Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5176Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:07106,96
2ZD748Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:19:5598,88
3ZD9224Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:20:2394,17
4ZD1441Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:2373,97
5ZD1651Vlachynská LibušeSabzo6200:22:5169,26
6ZD24221Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:2852,93
7ZD2750Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:4330,21
8ZD28229Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:28:1414,89
9ZD2947Ročňáková MiloslavaZvole4500:28:528,50
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21215Derner MartinJosefov1400:00:54-
1D22220Milfait Mia RonjaDukla Praha1600:00:57-
2D23206Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:59-
2C24200Pezda ŠimonIrontime1400:01:02-
3C25174Kaplan MaxSruby1400:01:03-
3D26214Dernerová VeronikaJosefov1400:01:08-
4C27167Andrle AlěšTJ Sokol Jaroměř1700:01:10-
4D28222Nováková NelaTJ Sokol Jaroměř1800:01:40-
Trať 0,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11137Duch MatyášÚpice1200:02:47102,76
2M12131Vašina MatějKlášterec nad Orlicí1200:02:48101,57
1Z133Milfait Eliška AnnaDUKLA Praha1300:02:50102,71
2Z14141Blažejová AnitaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:02:51101,55
3M15122Vávra VojtěchTJ Sokol Jaroměř1200:02:5395,67
3Z16119Vorlová DanielaT. J. Sokol Studenec1200:02:5695,74
4M176Diviš JanStřela Žebrák1300:03:0186,22
4Z18135Fleglová NicolSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1300:03:1079,50
5Z19112Kosáčková AliceT. J. Sokol Studenec1200:03:1277,18
5M19101Svetlák SimonAtletika Jaroměř1200:03:1273,23
6Z111133Nováková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř1300:03:1573,69
7Z112146Střížková AnežkaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1200:03:2166,73
8Z1135Trnečková ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:03:2463,25
9Z114138Nováková AlisaAtletika TJ Sokol Žamberk1200:03:2562,09
10Z115114Háková JohanaT. J. Sokol Studenec1200:03:2660,93
6M116110Novák JiříJaroměř1300:03:3150,79
11Z116113Háková ZuzanaT. J. Sokol Studenec1200:03:3155,13
12Z118117Háková VeronikaT. J. Sokol Studenec1300:03:3253,97
7M119100Erben EduardTJ Sokol Jaroměř1200:03:3644,88
13Z120115Galbavá TerezaT. J. Sokol Studenec1300:03:5131,91
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2113Pacholík MaxT. J. Sokol Studenec1100:03:23102,91
2M2211Diviš PavelStřela Žebrák1100:03:26100,00
1Z23140Havlíčková RozálieSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1000:03:27102,23
3M24149Koudelka FrantišekSK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCE1100:03:2997,09
2Z25121Buďárková LauraT.J. Sokol Studenec1000:03:3099,36
3Z26132Nováková AnetaTJ Sokol Jaroměř1100:03:3198,41
4M27148Fišer PatrikSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:3492,23
4Z28136Duchová KarolínaÚpice1000:03:3594,59
5M2941Frydrýšek ŠimonSlezan Frýdek-Místek1100:03:4482,52
5Z210116Korotvičková ElaT. J. Sokol Studenec1100:03:4684,08
6M211164Sychrovský TomášSokol Nový Hrádek1100:03:4977,67
6Z212111Háková BarboraT. J. Sokol Studenec1000:03:5179,30
7Z213108Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:5872,61
8Z214145Gerhátová SilvieSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:03:5971,66
9Z215156Suchá TerezaAtletika Jaroměř1000:04:1061,15
10Z216147Kurcanová AytanSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE1100:04:1655,41
11Z217161Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:04:1853,50
12Z218139Nováková DenisaAtletika TJ Sokol Žamberk1000:04:4329,62
7M21999Erben AntonínTJ Sokol Jaroměř1100:04:4721,36
8M220118Marek JiříkT. J. Sokol Studenec1100:05:053,88
9M221205Šulc DominikTJ Sokol Studenec1100:05:083,00
Trať 1,37 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31128Zezulková SimonaSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:04:18103,30
2Z32207Dařbujánová DorotheaAC Pardubice0900:04:21101,02
3Z3315Nedvědová KarolínaT.J. Sokol Kolín0900:04:2895,68
4Z34127Kvačková ViktorieSOKOL Klášterec nad Orlicí0800:04:3391,87
5Z35143Novotná DorotaSokol Hradec Králové0900:04:4086,53
6Z36163Machová VeronikaSokol Nový Hrádek0800:04:4285,01
7Z37162Machová VandaSokol Nový Hrádek0800:04:4880,43
8Z38126Mitvalská BarboraSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:04:5872,81
9Z39158Hovadová AlenaSokol Jaroměř0800:05:0468,23
10Z31016Štveráková KateřinaTJ Sokol Atletika Jaroměř0800:05:0964,42
11Z311153Koudelková EmaSK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCE0800:05:1659,09
12Z312208Dařbujánová ValentinaAC Pardubice0900:05:3743,07
13Z313142Atalošová AnetaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0900:06:0918,68
Trať 2,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31201Řehák LubomírISCAREX Česká Třebová0900:07:12101,99
2M3220Souček ŠimonTJ MARATONSTAV ÚPICE0800:07:15100,61
3M33129Rous MartinSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:07:2297,40
4M34123Kristejn JiříSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:07:2695,57
5M35120Horáček ŠimonT. J. Sokol Studenec0800:07:3093,74
6M36211Rybička DominikISCAREX JUNIOR team Česká Třebová0900:08:1274,48
1Z47204Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:08:19108,32
2Z4823Kopecká AdélaJaroměř0600:08:40100,26
7M39130Pácha OndřejSOKOL Klášterec nad Orlicí0900:08:4459,82
8M310212Oliver PetiškaHCM Jaroměř0900:08:5156,61
9M311166Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:08:5355,69
3Z412102Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř Atletika0700:09:0391,42
4Z413104Kholová EliškaTJ Sokol Jaroměř0700:09:0789,88
5Z414103Pecháčková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:09:0889,50
6Z415125Kristejnová AnetaSOKOL Klášterec nad Orlicí0700:09:0989,12
7Z416106Hejnová EmaTJ sokol atletika Jaroměř0700:09:5471,83
10M316134Zolman FilipAtletika Sokol Jaroměř0800:09:5427,73
11M318152Vancl FilipSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0800:10:0622,23
8Z419109Tázlerová AnnaAtletika Jaroměř0700:10:1763,00
9Z420105Mrázková Anna TeréziaTJ Sokol Jaroměř0700:11:1839,56
10Z421107Trávníčková LucieTJ Sokol Jaroměř0700:11:3732,27
Trať 2,39 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41160Kuhn FrantišekTj Maratonstav Úpice0600:07:55102,63
2M4227Souček OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE0600:08:01100,14
3M43155Horák LukášTj sokol Jaroměř0700:08:0897,23
4M44159Javůrek FilipTJ Sokol Hradec Králové0600:08:1395,15
5M45165Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:08:3785,18
6M46151Klazar FilipSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:5378,53
1Z5729Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:09:01130,54
7M4826Kopecký VojtěchT.J. Sokol Jaroměř0600:09:3063,16
8M49169Hůlka TomášTj sokol Jaroměř0700:09:3361,91
9M410210Dařbuján MatoušPardubice0700:09:4158,59
10M411144Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:09:4756,09
2Z512150Pospíšilová KateřinaSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:12:1669,46
Trať 3,76 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1217Šimůnek JanAK Iscarex0300:11:22100,00
1M5232Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:12:21114,40
1ZJ330Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:13:14147,45
2M5434Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:14:1685,60
2ZJ535Dynterová MichaelaTJ SOKOL BĚLOVES0300:21:2852,55
Trať 4,78 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1182Metelková TáňaOK99 Hradec Králové7200:17:02120,75
1ZB245Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:44118,94
2ZC3154Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE7500:17:58110,93
1ZA4234Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:18:35130,42
1ZD5176Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:07106,96
2ZB6223Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:4598,36
2ZD748Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:19:5598,88
1ME858Linhart KarelBK ReKa Křižanov5000:20:13108,88
3ZD9224Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:20:2394,17
2ME1059Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:20:46103,68
3ZB1146Prokopová LenkaSVVAT8100:21:1782,70
4ZB12170Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:21:3080,49
3ZC1336Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:22:0168,31
4ZD1441Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:2373,97
3ME1553Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:22:2987,45
5ZD1651Vlachynská LibušeSabzo6200:22:5169,26
2ZA1740Fassati KristýnaSokol Josefov8800:22:5491,03
5ZB1744Milfait BlankaSci Nordico Dolomiti7700:22:5466,19
4ZC1949Šedová JanaSruby7300:23:0956,39
4ME2055Hák JaroslavT. J. Sokol Studenec4600:23:4275,95
5ME21203Šejbl VáclavATK Písek4400:23:4775,16
3ZA2237Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:24:1678,56
6ME2356Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1870,27
6ZD24221Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:2852,93
7ME2561Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové4700:25:4157,20
4ZA26173Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:1260,91
7ZD2750Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:4330,21
8ZD28229Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:28:1414,89
9ZD2947Ročňáková MiloslavaZvole4500:28:528,50
8ME30213Dostál VáclavČernožice4200:29:0624,89
9ME31175Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:0724,74
10ME3254Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:29:4119,38
11ME3362Ulrich Josefliga 100 praha3700:30:597,09
12ME3452Bielčik JindřichLichkov4000:31:085,67
Trať 9,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB180Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:32:07103,83
1MA2185Vokrouhlík MichalPrague8300:32:35115,10
2MB3231Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:4799,76
3MB493Veber JosefLK Chodov7500:33:2096,40
2MA5172Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:58107,25
4MB6168Fliedr TomášAtletika Polička7600:34:1790,60
1MC7178Buřil FrantišekVidochov6600:34:24101,54
5MB8184Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:34:3988,36
2MC985Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové4700:34:4599,52
3MC1074Jančík BořekSalming/Run4fun6400:34:5198,94
4MC1165Bena PetrŠtefko Running Team6900:35:1296,92
1MD1286Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:35:16114,58
5MC13181Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:2895,38
6MC1467Cihlář JanLoko Beroun7000:35:3694,62
6MB1571Fajfr FrantišekVencl tým7200:35:4681,54
2MD16219Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:03110,46
7MB1777Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:36:1978,18
7MC1878Malík VítCEWC Borovany6900:36:5087,50
8MB1966Bureš MartinČeská Třebová7400:36:5574,52
9MB20226Kyncl TomášPáni kluci7400:37:0573,50
10MB21124Kristejn ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí7900:37:5068,92
11MB22209Dařbuján LukášPardubice7700:38:1266,68
12MB23180Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:38:3664,23
13MB2479Hák MichalT. J. Sokol Studenec7500:38:5262,61
3MA2563Bartoň JanVrchlabí8400:39:1177,65
8MC2688Šustr PavelTábor6600:39:3271,92
14MB2792Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:3658,13
15MB28186Mašek PetrVrchlabí7900:41:1847,74
9MC29177Kalousek JanMalšovice7100:41:5857,88
3MD3072Flegl VlastimilBrtev5300:42:4874,97
16MB31179Musil JanBK PEKELNI BEZCI CYKLO-SPINN SOSNOVÁ U C.L.7300:43:3334,00
4MD32230Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:44:2766,29
4MA33218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:4246,34
17MB34157Suchý JaroslavKrabčice8100:46:5113,84
10MC35183Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:5312,21
11MC36227Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:553,00
5MD37228Sedlák Jiřícafe Bajer5800:54:2014,33
18MB3869Dyntera MichalTJ SOKOL BĚLOVES7200:54:433,00
19MB3990Toman VáclavSokol Hradec Králové-Slavoj Český Brod7200:56:123,00
6MD40233Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:223,64
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB180Miler JiříAC Mladá Boleslav7500:32:07102,33
2MA2185Vokrouhlík MichalPrague8300:32:3599,45
3MB3231Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:4798,22
4MB493Veber JosefLK Chodov7500:33:2094,84
5MA5172Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:33:5890,94
6MB6168Fliedr TomášAtletika Polička7600:34:1788,99
7MC7178Buřil FrantišekVidochov6600:34:2488,27
8MB8184Simon MartinTJ Sokol Jaroměř8000:34:3986,73
9MC985Stolárik PeterMestský športový klub Vrbové4700:34:4586,12
10MC1074Jančík BořekSalming/Run4fun6400:34:5185,50
11MC1165Bena PetrŠtefko Running Team6900:35:1283,35
12MD1286Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:35:1682,94
13MC13181Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:2881,71
14MC1467Cihlář JanLoko Beroun7000:35:3680,89
15MB1571Fajfr FrantišekVencl tým7200:35:4679,86
16MD16219Stewart EddieSpartak Praha 45600:36:0378,12
17MB1777Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:36:1976,47
18MC1878Malík VítCEWC Borovany6900:36:5073,29
19MB1966Bureš MartinČeská Třebová7400:36:5572,78
20MB20226Kyncl TomášPáni kluci7400:37:0571,76
21MB21124Kristejn ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí7900:37:5067,14
22MB22209Dařbuján LukášPardubice7700:38:1264,88
23MB23180Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:38:3662,42
24MB2479Hák MichalT. J. Sokol Studenec7500:38:5260,78
25MA2563Bartoň JanVrchlabí8400:39:1158,83
26MC2688Šustr PavelTábor6600:39:3256,68
27MB2792Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:39:3656,27
28MB28186Mašek PetrVrchlabí7900:41:1845,80
29MC29177Kalousek JanMalšovice7100:41:5841,70
30MD3072Flegl VlastimilBrtev5300:42:4836,57
31MB31179Musil JanBK PEKELNI BEZCI CYKLO-SPINN SOSNOVÁ U C.L.7300:43:3331,95
32MD32230Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:44:2726,41
33MA33218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:4224,88
34MB34157Suchý JaroslavKrabčice8100:46:5111,64
35MC35183Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:533,00
36MC36227Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:51:553,00
37MD37228Sedlák Jiřícafe Bajer5800:54:203,00
38MB3869Dyntera MichalTJ SOKOL BĚLOVES7200:54:433,00
39MB3990Toman VáclavSokol Hradec Králové-Slavoj Český Brod7200:56:123,00
40MD40233Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1182Metelková TáňaOK99 Hradec Králové7200:17:02106,19
2ZB245Nováková BarboraSokol Kunvald8300:17:4498,23
3ZC3154Fišerová DagmarSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE7500:17:5895,58
4ZA4234Musilová ErikaAK Slovan Moravská Třebová9100:18:3588,56
5ZD5176Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:0782,49
6ZB6223Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:4575,28
7ZD748Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:19:5573,39
8ZD9224Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:20:2368,08
9ZB1146Prokopová LenkaSVVAT8100:21:1757,84
10ZB12170Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:21:3055,37
11ZC1336Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:22:0149,49
12ZD1441Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:2345,32
13ZD1651Vlachynská LibušeSabzo6200:22:5140,01
14ZB1744Milfait BlankaSci Nordico Dolomiti7700:22:5439,44
14ZA1740Fassati KristýnaSokol Josefov8800:22:5439,44
16ZC1949Šedová JanaSruby7300:23:0936,60
17ZA2237Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:24:1623,89
18ZD24221Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:2821,62
19ZA26173Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:26:123,00
20ZD2750Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:26:433,00
21ZD28229Truhlářová ElenaSokol Kobylisy6500:28:143,00
22ZD2947Ročňáková MiloslavaZvole4500:28:523,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód