Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

10 jarních kilometrů

9.10.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 10 jarních kilometrů
  • datum konání: 9.10.2021
  • zobrazeno již 685x
  • místo konání: hřiště, Kunčina u Moravské Třebové
  • GPS: 49.7951267N, 16.6386358E
  • pořadatel: AK Slovan Moravská Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Fotbalový stadion v Kunčině u Moravské Třebové
15:00 hodin

Přihlášky

na místě od 12:00 hodin

Startovné

150 Kč hlavní závod, 80,- Kč hobby

Popis tratě

Délka: 10 km
Povrch: převážně asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Matuška
tel. 775 348 621

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.desetjarnichkm.cz/

E-mailová adresa

jarda24.m@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1234Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:41:04100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1976Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:43:54104,60
2ZJ2175Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:45:5895,40
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Novák JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:32:58110,45
2MA228Ploc JaroslavBenešovský běžecký klub8400:35:2796,17
3MA326Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:35:5693,39
4MA467Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:36:1391,76
5MA521Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:36:5887,45
6MA935Kobelka MichalLinhartice8700:39:2073,84
7MA1079Šebek MichalČeská Třebová8400:40:3866,36
8MA118Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:40:3966,27
9MA1539Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:42:2156,49
10MA223Holubář Patrik3D fitness RT0000:46:2133,49
11MA2481Urbášek Karelneregistrován9500:47:2227,65
12MA2943Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:50:349,25
13MA3549Fiala OndřejRozběháme Boskovicko8201:04:253,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB730Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:50112,22
2MB1337Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:41:4797,96
3MB1825Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:43:2889,82
4MB276Němec RadekLitomyšl7700:49:3060,64
5MB3018Grepl Pavel-7800:50:4954,28
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC836Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:39:00111,57
2MC1416Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:1795,71
3MC1622Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:5492,73
4MC1766Kalousek JanMalšovice7100:43:0691,76
5MC3732Krátký JosefHvězda Pardubice6501:06:293,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2071Dostál LadislavMoravská Třebová5600:45:46104,49
2MD2569Ráb PavelČeská Třebová5200:47:5295,51
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2870Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:35119,53
2ZA3180Šebková MartinaČeská Třebová9200:50:51114,92
3ZA3550Fialová VeronikaBoskovice8701:04:2565,54
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB664Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:38:45100,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:46:56113,94
2ZC2674Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:00109,71
3ZC3423Severová PetraHo Ho Ho7600:56:2576,35
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3231Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:51:25106,70
2ZD3317Vojtková Marieneregistrována6100:54:5993,30
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Novák JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:32:58110,45
2MA228Ploc JaroslavBenešovský běžecký klub8400:35:2796,17
3MA326Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:35:5693,39
4MA467Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:36:1391,76
5MA521Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:36:5887,45
1ZB664Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:38:45100,00
1MB730Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:50112,22
1MC836Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:39:00111,57
6MA935Kobelka MichalLinhartice8700:39:2073,84
7MA1079Šebek MichalČeská Třebová8400:40:3866,36
8MA118Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:40:3966,27
1MJ1234Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:41:04100,00
2MB1337Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:41:4797,96
2MC1416Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:1795,71
9MA1539Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:42:2156,49
3MC1622Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:5492,73
4MC1766Kalousek JanMalšovice7100:43:0691,76
3MB1825Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:43:2889,82
1ZJ1976Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:43:54104,60
1MD2071Dostál LadislavMoravská Třebová5600:45:46104,49
2ZJ2175Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:45:5895,40
10MA223Holubář Patrik3D fitness RT0000:46:2133,49
1ZC2333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:46:56113,94
11MA2481Urbášek Karelneregistrován9500:47:2227,65
2MD2569Ráb PavelČeská Třebová5200:47:5295,51
2ZC2674Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:00109,71
4MB276Němec RadekLitomyšl7700:49:3060,64
1ZA2870Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:35119,53
12MA2943Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:50:349,25
5MB3018Grepl Pavel-7800:50:4954,28
2ZA3180Šebková MartinaČeská Třebová9200:50:51114,92
1ZD3231Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:51:25106,70
2ZD3317Vojtková Marieneregistrována6100:54:5993,30
3ZC3423Severová PetraHo Ho Ho7600:56:2576,35
13MA3549Fiala OndřejRozběháme Boskovicko8201:04:253,00
3ZA3550Fialová VeronikaBoskovice8701:04:2565,54
5MC3732Krátký JosefHvězda Pardubice6501:06:293,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Novák JosefTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9700:32:58110,45
2MA228Ploc JaroslavBenešovský běžecký klub8400:35:2796,17
3MA326Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:35:5693,39
4MA467Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0100:36:1391,76
5MA521Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:36:5887,45
6MB730Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:38:5076,71
7MC836Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:39:0075,75
8MA935Kobelka MichalLinhartice8700:39:2073,84
9MA1079Šebek MichalČeská Třebová8400:40:3866,36
10MA118Berka JakubAK Slovan Moravská Třebová8800:40:3966,27
11MJ1234Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:41:0463,87
12MB1337Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:41:4759,75
13MC1416Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:42:1756,88
14MA1539Pospíšil JosefMoravská Třebová8500:42:2156,49
15MC1622Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:5453,33
16MC1766Kalousek JanMalšovice7100:43:0652,18
17MB1825Havlíček JaroslavMoravská Třebová7700:43:2850,07
18MD2071Dostál LadislavMoravská Třebová5600:45:4636,85
19MA223Holubář Patrik3D fitness RT0000:46:2133,49
20MA2481Urbášek Karelneregistrován9500:47:2227,65
21MD2569Ráb PavelČeská Třebová5200:47:5224,77
22MB276Němec RadekLitomyšl7700:49:3015,38
23MA2943Krejčí JakubBK Záchytka Moravská Třebová8900:50:349,25
24MB3018Grepl Pavel-7800:50:497,81
25MA3549Fiala OndřejRozběháme Boskovicko8201:04:253,00
26MC3732Krátký JosefHvězda Pardubice6501:06:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB664Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:38:45119,23
2ZJ1976Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:43:5495,21
3ZJ2175Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:45:5885,56
4ZC2333Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:46:5681,05
5ZC2674Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:48:0076,08
6ZA2870Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:49:3568,69
7ZA3180Šebková MartinaČeská Třebová9200:50:5162,78
8ZD3231Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:51:2560,14
9ZD3317Vojtková Marieneregistrována6100:54:5943,50
10ZC3423Severová PetraHo Ho Ho7600:56:2536,81
11ZA3550Fialová VeronikaBoskovice8701:04:253,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód