Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v běhu do vrchu - Běh na Šerák

1.8.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v běhu do vrchu - Běh na Šerák
  • datum konání: 1.8.2020
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v běhu do vrchu - Běh na Šerák

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 9,5 km, 820 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:40:45-
2MA211Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:42:54-
3MA312Pelíšek DavidAK Olomouc9000:43:53-
4MA413Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:44:20-
5MA514Šacl JiříPSK Olymp Praha, z.s.9400:46:17-
6MA615Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.9800:46:27-
7MA716Hájek DanielAtletika Polička8900:46:53-
8MA817Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:47:33-
9MA918Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:48:25-
10MA1019Herda JanSKP Nymburk8300:49:06-
11MA1120Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:50:01-
12MA1221Požár BorekTRIATLET Karlovy Vary z.s.0000:50:07-
13MA1622Vacek MatějT. J. Sokol České Budějovice 00:51:02-
14MA1723Turek MartinAC Sparta Praha8000:51:19-
15MA1924Hubáček JonášVSK Univerzita Brno9500:52:41-
16MA2125Bartas JanSK Babice8300:54:08-
17MA2226Kostecký TomášTJ Šumperk, z.s.9700:54:27-
18MA2527Chadim StanislavTJ Jiskra Otrokovice9100:58:16-
19MA2628Vacek JakubPSK Olymp Praha, z.s. 00:58:42-
20MA2729Hach Lukᚊtefko Running Team8400:59:05-
21MA2930Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7601:00:35-
22MA3131Krátký JosefHvězda Pardubice6501:44:58-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ144Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:31:25-
2MJ245Vrbovský BenjaminFenix Ski Team Jeseník0200:31:58-
3MJ346Studnička OndřejTJ Šumperk, z.s. 00:32:35-
4MJ447Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:33:54-
1ZJ532Koláčková AdélaAK Olymp Brno0100:34:12-
5MJ648Pilař OndřejAC Turnov, z. s. 00:34:23-
6MJ749Waněk HuberAC Turnov, z. s. 00:34:46-
7MJ850Šimůnek JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.0300:35:13-
8MJ951Čmelík MartinSK Hranice, z.s.0100:35:55-
9MJ1052Effenberger MarekVSK Univerzita Brno0100:36:05-
10MJ1153Stránský FilipHvězda Pardubice z.s. 00:36:39-
2ZJ1233Gieselová IvaTJ Šumperk, z.s.0400:37:02-
3ZJ1334Kouřilová SoňaAC Moravská Slavia Brno, spolek 00:37:43-
11MJ1454Slavík OndřejVSK Univerzita Brno0100:38:50-
4ZJ1535Pekařová JanaTJ Turnov0200:39:46-
12MJ1655Procházka NatanaelAK ŠKODA Plzeň 00:40:02-
5ZJ1736Ševčíková AnežkaTJ Klášterec n/O.0100:40:16-
13MJ1856Vostřel RadekAK Žatec0200:40:24-
6ZJ1937Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa0200:41:41-
7ZJ2038Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:42:05-
14MJ2157Mitrenga NikodemTJ TŽ Třinec0400:42:58-
8ZJ2239Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:44:59-
9ZJ2340Tůmová KateřinaSK Nové Město nad Metují0100:46:22-
10ZJ2441Gutwirthová AnežkaT. J. Sokol České Budějovice 00:47:43-
11ZJ2542Kostková BarbaraT. J. Sokol České Budějovice0400:48:19-
12ZJ2643Svobodová KateřinaTJ Jilemnice0200:48:24-
Trať 9,5 km, 820 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:40:45-
2MA211Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:42:54-
3MA312Pelíšek DavidAK Olomouc9000:43:53-
4MA413Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:44:20-
5MA514Šacl JiříPSK Olymp Praha, z.s.9400:46:17-
6MA615Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.9800:46:27-
7MA716Hájek DanielAtletika Polička8900:46:53-
8MA817Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:47:33-
9MA918Havlena JanVSK Univerzita Brno0000:48:25-
10MA1019Herda JanSKP Nymburk8300:49:06-
11MA1120Vetchý JanISCAREX Česká Třebová8500:50:01-
12MA1221Požár BorekTRIATLET Karlovy Vary z.s.0000:50:07-
1ZA131Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:50:18-
2ZA142Schorná Matyášová PavlaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.8000:50:37-
3ZA153Maršánová LuciePSK Olymp Praha, z.s.9000:50:44-
13MA1622Vacek MatějT. J. Sokol České Budějovice 00:51:02-
14MA1723Turek MartinAC Sparta Praha8000:51:19-
4ZA184Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.9100:51:44-
15MA1924Hubáček JonášVSK Univerzita Brno9500:52:41-
5ZA205Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:54:07-
16MA2125Bartas JanSK Babice8300:54:08-
17MA2226Kostecký TomášTJ Šumperk, z.s.9700:54:27-
6ZA236Dvořáková KristýnaUniverzitní sportovní klub Praha9600:56:14-
7ZA247Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:57:55-
18MA2527Chadim StanislavTJ Jiskra Otrokovice9100:58:16-
19MA2628Vacek JakubPSK Olymp Praha, z.s. 00:58:42-
20MA2729Hach Lukᚊtefko Running Team8400:59:05-
8ZA288Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno, spolek 00:59:24-
21MA2930Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7601:00:35-
9ZA309Delingerová MarieAK Kroměříž7601:02:38-
22MA3131Krátký JosefHvězda Pardubice6501:44:58-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

na moje poslední MČR v životě budu fakt dlouho vzpomínat, ale stálo to za to :
cagwe

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód