Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

18. ročník, Běh městem Jarmily Kratochvílové

31.3.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 18. ročník, Běh městem Jarmily Kratochvílové
  • datum konání: 31.3.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: NADAČNÍ FOND BMJK Golčův Jeníkov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 18. ročník, Běh městem Jarmily Kratochvílové

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Štefko RobertBanská Bystrica6800:45:23-
2MA242Blasinski ArturPolsko7400:45:37-
3MA364Ezayedi Ali MabrukLibye7800:46:21-
4MA446Kasprzyk JacekPolsko7000:47:07-
5MA553Veselý PetrAK Kroměříž6700:47:16-
6MA629Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:47:42-
7MA723Čotov IvanBulharsko6600:48:01-
8MA869Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:04-
9MA959Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:48:23-
10MA1145Dryja MarekPolsko7000:49:17-
11MA1224Vohlídal RobinDukla Praha8200:50:08-
12MA1356Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:50:27-
13MA1430Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:50:33-
14MA1552Pelouch LeošSK Chotěboř7500:51:10-
15MA1621Váňa KarelAC Čáslav7500:51:22-
16MA1816Musil JiříMK Hlinsko7200:51:29-
17MA2154Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:25-
18MA2275Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:35-
19MA2314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:41-
20MA2467Velínský RadekAFK Chrudim7200:52:44-
21MA262Tichý FrantišekAC Příseka6600:52:52-
22MA2735Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:53:01-
23MA2861Biolek MartinVratimov7300:53:13-
24MA2922Kadlec PetrAC Čejkovice6500:53:14-
25MA3255Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:53:21-
26MA3343Holický MilanAFK Pardubice6500:53:23-
27MA3838Čivrný JiříSlovan Liberec8000:53:48-
28MA4033Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:53:52-
29MA4131Kouřil KarelSKP Pardubice7200:53:59-
30MA4213Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:05-
31MA4512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:48-
32MA4651Bloudíček PetrAC Třešť8100:54:49-
33MA4719Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:55:15-
34MA4960Kudrna DavidSprint Čáslav7700:56:00-
35MA5139Sedláček OndřejTJ Háje Praha8200:56:16-
36MA5447Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:56:38-
37MA5563Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:06-
38MA577Tuček VáclavTURBO Chotěboř7700:57:16-
39MA6165Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:57:41-
40MA6378Trojan OndřejSK HZS Chrudim7800:57:59-
41MA648Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:58:01-
42MA6671Straka KamilAK Dačice6900:58:08-
43MA6882Duben JanJiskra Havlíčkův Brod8400:58:28-
44MA7017Semrád LadislavVilémov6700:59:01-
45MA7266Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:59:20-
46MA796Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:00:24-
47MA8362Bielčik PetrLichkov7101:01:08-
48MA8418Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:01:10-
49MA8572Pleskač VlastislavSokol Libice6901:01:22-
50MA8615Žanda JanSK Chotěboř6701:01:31-
51MA9340Arient JiříSprint Čáslav7801:02:40-
52MA9457Hynek PetrNové Město nad Metují6301:02:46-
53MA9544Hochnanský JanJM Demolex Bardejov6401:02:52-
54MA9637Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:03:01-
55MA9941Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:03:12-
56MA10325Jelínek JaromírTřemošnice7701:03:43-
57MA1061Semrád PavelVeselí nad Moravou6901:04:00-
58MA11148Krátký JosefLabe Tri Club6501:04:37-
59MA11249Luftner KarelVyšší Brod6801:04:43-
60MA12273Vavák MichalSokol Kutná Hora8001:06:47-
61MA12732Houžvička IvanTTC Český Brod6801:07:45-
62MA12950Repaň PavelSokol Hrabová7301:08:04-
63MA13058Rolenec PetrHostovlice6401:08:18-
64MA13274Dibelka JaroslavHabry8101:08:22-
65MA13727Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:09:31-
66MA13828Pilgr AlešOB Česká Třebová8001:09:32-
67MA14079Piskač OndřejPPP Uhelná Příbram8301:10:05-
68MA14381Vojta EmilČáslav7501:10:40-
69MA14620Švec MartinUhelná Příbram7701:10:58-
70MA15270Tomšů PetrMlýn Janderov6401:12:30-
71MA15377Ráliš JiříGolčův Jeníkov8001:12:32-
72MA16783Škraňka JanSvitavy7701:16:21-
73MA18176Borovec ZdeněkMost6401:20:57-
74MA18384Korel MarekBačkov8601:27:26-
75MA1865Horčička ZdeněkGolčův Jeníkov6501:44:54-
Muži B (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB10126Klimeš PetrDukla Praha5800:48:34-
2MB17127Čivrný JiříSlovan Liberec5300:51:25-
3MB19138Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:45-
4MB20140Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:51:58-
5MB25119Heleš IgorAK Jakl Karviná6100:52:45-
6MB31133Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:53:17-
7MB35117Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:53:38-
8MB36111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:43-
9MB39141Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6100:53:49-
10MB50131Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:56:08-
11MB52110Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:18-
12MB53136Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:56:19-
13MB56100Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:57:07-
14MB58134Vanta JosefTC Dobruška6200:57:28-
15MB62132Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:57:55-
16MB65122Zrno VladimírStrojírny Pacov5300:58:07-
17MB67144Schaffer PetrMlýn Janderov Chrudim6000:58:24-
18MB73120Brožek RadmilKRB Chrudim5400:59:25-
19MB74135Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:59:30-
20MB76147Polanský PetrIronman Sudoměř team5600:59:41-
21MB90129Ambrož JaroslavAC Praha5401:02:17-
22MB91139Otava MilošZruč nad Sázavou5701:02:20-
23MB98137Zítko JiříKRB Chrudim5401:03:05-
24MB102115Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5701:03:28-
25MB105109Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:03:54-
26MB107142Bureš JindřichSokol Čáslav5701:04:04-
27MB108118Alexa JiříKRB Chrudim5301:04:11-
28MB110130Kunc JosefLRS Vyškov6001:04:25-
29MB115116Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:05:42-
30MB119108Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:06:34-
31MB120105Berky JiříSDH Termesivy6201:06:41-
32MB131146Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:08:19-
33MB133121Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:08:29-
34MB141143Kos LadislavSlavia Praha OB5801:10:20-
35MB144103Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:46-
36MB160104Vodička JiříSokol Maleč5301:13:23-
37MB164145Čokrt VáclavTTC Český Brod5901:14:57-
38MB168128Bareš StanislavTřemošnice5601:16:49-
39MB169125Sobotka BohumilSokol Kolín5401:17:00-
40MB174101Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:18:00-
41MB176107Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:18:55-
42MB177113Horyna MiroslavZahradní Město5401:18:59-
Muži C (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC37180Smítka LadislavKPBKÚ Mělník5200:53:46-
2MC43192Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:54:13-
3MC44181Stolařík JosefACOH Praha5100:54:18-
4MC59171Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:30-
5MC69189Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:58:59-
6MC71165Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:59:15-
7MC78176Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:09-
8MC81160Martínek JiříSokol Kolín4901:00:44-
9MC87179Málek JaroslavChotěboř4601:01:44-
10MC88198Bříza VladimírChrudim5101:01:59-
11MC89191Kunášek KarelTT Slavoj Čáslav4801:02:10-
12MC92188Kvita JosefMK Kopřivnice5101:02:30-
13MC99194Zeman PavelKRB Chrudim4301:03:12-
14MC103172Rod VladimírKoma Ostrava4401:03:43-
15MC117166Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:15-
16MC121190Navara PetrTATRA Kopřivnice4501:06:45-
17MC126182Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:07:42-
18MC128163Kofroň StanislavCentropen Dačice5201:07:55-
19MC134186Krumer MiroslavOstrov4901:08:32-
20MC135173Vosyka LadislavTURBO Chotěboř5001:09:02-
21MC136196Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:09:14-
22MC142187Novák KarelUnion Praha4701:10:37-
23MC145177Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:10:47-
24MC147185Karas KarelBK Hodonín4501:11:22-
25MC149162Linhart MilošAC Náchod4401:11:48-
26MC151193Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:12:24-
27MC154184Šťavík JosefBK Hodonín4301:12:33-
28MC155168Tučný JanMK Pardubice4701:12:45-
29MC159178Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:13:15-
30MC162183Strnad BohumilAC Čáslav4301:14:26-
31MC171197Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:17:45-
32MC172167Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:17:47-
33MC173170Běhal JaromírSabzo Praha4801:17:55-
34MC178195Porsch BohumilSokol Senohraby4701:19:12-
35MC180175Poříz MilanChotěboř5101:20:25-
36MC182169Stehlík JaroslavPSK Union Praha5101:22:28-
37MC185164Smejkal JiříDatalusk Jihlava4501:30:16-
Muži D (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD60200Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:57:34-
2MD77209Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:59:51-
3MD80202Merunka JanASK MK Kladno4001:00:38-
4MD97208Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:03:02-
5MD109205Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:04:19-
6MD116210Bielčik JindřichLichkov4001:06:08-
7MD123201Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:07:09-
8MD156207Kodým LadislavSokol Kolín3801:12:52-
9MD157203Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:55-
10MD166204Straka JosefŠumperk3901:15:45-
Ženy A (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30309Biolková JanaSSK Vítkovice7400:53:16-
2ZA75311Haroková HanaACP Junior Brno7700:59:39-
3ZA101307Fousková PetraAC Čáslav8101:03:24-
4ZA124313Pavlíková VendulaSprint Čáslav8401:07:20-
5ZA125301Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:07:33-
6ZA148302Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:37-
7ZA158303Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:01-
8ZA165312Ouřecká RenátaPardubice7001:15:08-
9ZA170336Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:17-
10ZA175314Machová JanaGolčův Jeníkov7601:18:03-
11ZA184328Ranecká MarieHavlíčkův Brod6801:29:39-
Ženy B (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB34324Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:53:25-
2ZB48323Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:55:38-
3ZB82325Hanáková MiroslavaACP Brno6601:00:45-
4ZB113319Mališová KarlaUSK Praha6001:05:13-
5ZB114326Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:05:33-
6ZB118327Hnátková DagmarAC Čáslav6601:06:16-
7ZB139322Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:09:57-
8ZB150321Topolová JanaSprint Čáslav5601:12:23-
9ZB161315Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:14:06-
10ZB163318Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:14:47-
11ZB179316Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:19:13-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Štefko RobertBanská Bystrica6800:45:23-
2MA242Blasinski ArturPolsko7400:45:37-
3MA364Ezayedi Ali MabrukLibye7800:46:21-
4MA446Kasprzyk JacekPolsko7000:47:07-
5MA553Veselý PetrAK Kroměříž6700:47:16-
6MA629Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:47:42-
7MA723Čotov IvanBulharsko6600:48:01-
8MA869Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:04-
9MA959Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:48:23-
1MB10126Klimeš PetrDukla Praha5800:48:34-
10MA1145Dryja MarekPolsko7000:49:17-
11MA1224Vohlídal RobinDukla Praha8200:50:08-
12MA1356Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:50:27-
13MA1430Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:50:33-
14MA1552Pelouch LeošSK Chotěboř7500:51:10-
15MA1621Váňa KarelAC Čáslav7500:51:22-
2MB17127Čivrný JiříSlovan Liberec5300:51:25-
16MA1816Musil JiříMK Hlinsko7200:51:29-
3MB19138Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:45-
4MB20140Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:51:58-
17MA2154Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:52:25-
18MA2275Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:35-
19MA2314Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:41-
20MA2467Velínský RadekAFK Chrudim7200:52:44-
5MB25119Heleš IgorAK Jakl Karviná6100:52:45-
21MA262Tichý FrantišekAC Příseka6600:52:52-
22MA2735Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:53:01-
23MA2861Biolek MartinVratimov7300:53:13-
24MA2922Kadlec PetrAC Čejkovice6500:53:14-
1ZA30309Biolková JanaSSK Vítkovice7400:53:16-
6MB31133Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:53:17-
25MA3255Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:53:21-
26MA3343Holický MilanAFK Pardubice6500:53:23-
1ZB34324Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:53:25-
7MB35117Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:53:38-
8MB36111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:43-
1MC37180Smítka LadislavKPBKÚ Mělník5200:53:46-
27MA3838Čivrný JiříSlovan Liberec8000:53:48-
9MB39141Kašpárek PavelIronman Sudoměř team6100:53:49-
28MA4033Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:53:52-
29MA4131Kouřil KarelSKP Pardubice7200:53:59-
30MA4213Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:05-
2MC43192Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:54:13-
3MC44181Stolařík JosefACOH Praha5100:54:18-
31MA4512Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:48-
32MA4651Bloudíček PetrAC Třešť8100:54:49-
33MA4719Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:55:15-
2ZB48323Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:55:38-
34MA4960Kudrna DavidSprint Čáslav7700:56:00-
10MB50131Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:56:08-
35MA5139Sedláček OndřejTJ Háje Praha8200:56:16-
11MB52110Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:18-
12MB53136Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:56:19-
36MA5447Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:56:38-
37MA5563Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:57:06-
13MB56100Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:57:07-
38MA577Tuček VáclavTURBO Chotěboř7700:57:16-
14MB58134Vanta JosefTC Dobruška6200:57:28-
4MC59171Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:30-
1MD60200Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:57:34-
39MA6165Lejnar MartinZruč nad Sázavou7200:57:41-
15MB62132Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:57:55-
40MA6378Trojan OndřejSK HZS Chrudim7800:57:59-
41MA648Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:58:01-
16MB65122Zrno VladimírStrojírny Pacov5300:58:07-
42MA6671Straka KamilAK Dačice6900:58:08-
17MB67144Schaffer PetrMlýn Janderov Chrudim6000:58:24-
43MA6882Duben JanJiskra Havlíčkův Brod8400:58:28-
5MC69189Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:58:59-
44MA7017Semrád LadislavVilémov6700:59:01-
6MC71165Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:59:15-
45MA7266Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:59:20-
18MB73120Brožek RadmilKRB Chrudim5400:59:25-
19MB74135Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:59:30-
2ZA75311Haroková HanaACP Junior Brno7700:59:39-
20MB76147Polanský PetrIronman Sudoměř team5600:59:41-
2MD77209Fogaš PavolMK Kopřivnice4100:59:51-
7MC78176Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:09-
46MA796Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:00:24-
3MD80202Merunka JanASK MK Kladno4001:00:38-
8MC81160Martínek JiříSokol Kolín4901:00:44-
3ZB82325Hanáková MiroslavaACP Brno6601:00:45-
47MA8362Bielčik PetrLichkov7101:01:08-
48MA8418Čejka BořivojMTB Klub Sokol Chrudim8001:01:10-
49MA8572Pleskač VlastislavSokol Libice6901:01:22-
50MA8615Žanda JanSK Chotěboř6701:01:31-
9MC87179Málek JaroslavChotěboř4601:01:44-
10MC88198Bříza VladimírChrudim5101:01:59-
11MC89191Kunášek KarelTT Slavoj Čáslav4801:02:10-
21MB90129Ambrož JaroslavAC Praha5401:02:17-
22MB91139Otava MilošZruč nad Sázavou5701:02:20-
12MC92188Kvita JosefMK Kopřivnice5101:02:30-
51MA9340Arient JiříSprint Čáslav7801:02:40-
52MA9457Hynek PetrNové Město nad Metují6301:02:46-
53MA9544Hochnanský JanJM Demolex Bardejov6401:02:52-
54MA9637Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7601:03:01-
4MD97208Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:03:02-
23MB98137Zítko JiříKRB Chrudim5401:03:05-
13MC99194Zeman PavelKRB Chrudim4301:03:12-
55MA9941Horný PetrSK Kola Ledeč nad Sázavou6901:03:12-
3ZA101307Fousková PetraAC Čáslav8101:03:24-
24MB102115Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5701:03:28-
14MC103172Rod VladimírKoma Ostrava4401:03:43-
56MA10325Jelínek JaromírTřemošnice7701:03:43-
25MB105109Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:03:54-
57MA1061Semrád PavelVeselí nad Moravou6901:04:00-
26MB107142Bureš JindřichSokol Čáslav5701:04:04-
27MB108118Alexa JiříKRB Chrudim5301:04:11-
5MD109205Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:04:19-
28MB110130Kunc JosefLRS Vyškov6001:04:25-
58MA11148Krátký JosefLabe Tri Club6501:04:37-
59MA11249Luftner KarelVyšší Brod6801:04:43-
4ZB113319Mališová KarlaUSK Praha6001:05:13-
5ZB114326Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:05:33-
29MB115116Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:05:42-
6MD116210Bielčik JindřichLichkov4001:06:08-
15MC117166Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:15-
6ZB118327Hnátková DagmarAC Čáslav6601:06:16-
30MB119108Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:06:34-
31MB120105Berky JiříSDH Termesivy6201:06:41-
16MC121190Navara PetrTATRA Kopřivnice4501:06:45-
60MA12273Vavák MichalSokol Kutná Hora8001:06:47-
7MD123201Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:07:09-
4ZA124313Pavlíková VendulaSprint Čáslav8401:07:20-
5ZA125301Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:07:33-
17MC126182Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:07:42-
61MA12732Houžvička IvanTTC Český Brod6801:07:45-
18MC128163Kofroň StanislavCentropen Dačice5201:07:55-
62MA12950Repaň PavelSokol Hrabová7301:08:04-
63MA13058Rolenec PetrHostovlice6401:08:18-
32MB131146Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:08:19-
64MA13274Dibelka JaroslavHabry8101:08:22-
33MB133121Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:08:29-
19MC134186Krumer MiroslavOstrov4901:08:32-
20MC135173Vosyka LadislavTURBO Chotěboř5001:09:02-
21MC136196Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:09:14-
65MA13727Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:09:31-
66MA13828Pilgr AlešOB Česká Třebová8001:09:32-
7ZB139322Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:09:57-
67MA14079Piskač OndřejPPP Uhelná Příbram8301:10:05-
34MB141143Kos LadislavSlavia Praha OB5801:10:20-
22MC142187Novák KarelUnion Praha4701:10:37-
68MA14381Vojta EmilČáslav7501:10:40-
35MB144103Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:46-
23MC145177Kašpar MiroslavISCAREX Česká Třebová5001:10:47-
69MA14620Švec MartinUhelná Příbram7701:10:58-
24MC147185Karas KarelBK Hodonín4501:11:22-
6ZA148302Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:37-
25MC149162Linhart MilošAC Náchod4401:11:48-
8ZB150321Topolová JanaSprint Čáslav5601:12:23-
26MC151193Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:12:24-
70MA15270Tomšů PetrMlýn Janderov6401:12:30-
71MA15377Ráliš JiříGolčův Jeníkov8001:12:32-
27MC154184Šťavík JosefBK Hodonín4301:12:33-
28MC155168Tučný JanMK Pardubice4701:12:45-
8MD156207Kodým LadislavSokol Kolín3801:12:52-
9MD157203Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:55-
7ZA158303Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:13:01-
29MC159178Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:13:15-
36MB160104Vodička JiříSokol Maleč5301:13:23-
9ZB161315Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:14:06-
30MC162183Strnad BohumilAC Čáslav4301:14:26-
10ZB163318Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:14:47-
37MB164145Čokrt VáclavTTC Český Brod5901:14:57-
8ZA165312Ouřecká RenátaPardubice7001:15:08-
10MD166204Straka JosefŠumperk3901:15:45-
72MA16783Škraňka JanSvitavy7701:16:21-
38MB168128Bareš StanislavTřemošnice5601:16:49-
39MB169125Sobotka BohumilSokol Kolín5401:17:00-
9ZA170336Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7701:17:17-
31MC171197Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:17:45-
32MC172167Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:17:47-
33MC173170Běhal JaromírSabzo Praha4801:17:55-
40MB174101Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:18:00-
10ZA175314Machová JanaGolčův Jeníkov7601:18:03-
41MB176107Krása RomanISCAREX Česká Třebová5301:18:55-
42MB177113Horyna MiroslavZahradní Město5401:18:59-
34MC178195Porsch BohumilSokol Senohraby4701:19:12-
11ZB179316Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:19:13-
35MC180175Poříz MilanChotěboř5101:20:25-
73MA18176Borovec ZdeněkMost6401:20:57-
36MC182169Stehlík JaroslavPSK Union Praha5101:22:28-
74MA18384Korel MarekBačkov8601:27:26-
11ZA184328Ranecká MarieHavlíčkův Brod6801:29:39-
37MC185164Smejkal JiříDatalusk Jihlava4501:30:16-
75MA1865Horčička ZdeněkGolčův Jeníkov6501:44:54-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód