Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v krosu žactva a dorostu 2019, Mladá Boleslav

30.3.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v krosu žactva a dorostu 2019, Mladá Boleslav
  • datum konání: 30.3.2019
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v krosu žactva a dorostu 2019, Mladá Boleslav

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31128Lopour ŠimonBYAC Brno0600:06:450,00
2M32129Odehnal JakubVSK Univerzita Brno0600:06:460,00
3M33130Turek VojtěchTJ TŽ Třinec0600:06:560,00
4M34131Dvořák DaliborTJ Olympia Bruntál z.s.0600:06:590,00
5M36132Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:07:060,00
6M39133Slavík ŠimonAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:07:140,00
7M312134Zahálka ŠtěpánASK Lovosice0600:07:150,00
8M313135Bureš JosefČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0600:07:160,00
9M314136Melčák MatějAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:180,00
10M315137Souček OndřejMaratonstav Úpice0600:07:210,00
11M316138Pavlas DavidUSK PROVOD Ústí n/L.0600:07:230,00
12M317139Hanzelka DanielAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:250,00
13M319140Vorálek VáclavAtletika Jihlava z.s.0600:07:280,00
14M322141Klíček PetrTRIATLET Karlovy Vary z.s.0600:07:290,00
15M324144Dohnal JakubTJ VS Tábor, z. s.0700:07:310,00
15M324143Vodička JanTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:07:310,00
15M324142Šelong VojtěchTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0700:07:310,00
18M327145Tůma OndřejTJ Dukla Praha0600:07:320,00
18M327146Kozojed OndřejBechyňský atlet.klub Bechyně0700:07:320,00
18M327147Filipec JanAC Mladá Boleslav z.s.0600:07:320,00
21M330149Folwarczny DavidTJ TŽ Třinec0600:07:330,00
21M330148Küschner TadeášTJ Šumperk, z.s.0600:07:330,00
23M332150Kačur DanASK Lovosice0700:07:340,00
24M333151Mlích OndřejASK Slavia Praha0700:07:350,00
25M334154Hübner RichardTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0700:07:370,00
25M334153Raška VojtěchAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:370,00
25M334152Škarban JanAK ŠKODA Plzeň0600:07:370,00
28M337155Machalický JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha0700:07:390,00
28M337156Dreisig MikulášAtletika Jihlava z.s.0600:07:390,00
30M339157Daněk OldřichA. C. Sparta Praha0600:07:400,00
31M340159Vaníček BenjamínAC Turnov, z. s.0600:07:410,00
31M340158Mařas MatějAC Turnov, z. s.0700:07:410,00
33M343160Rada MichalT. J. Sokol České Budějovice0700:07:430,00
34M344161Kraus TomášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0700:07:440,00
35M348162Surga DavidTJ Dukla Praha0700:07:470,00
36M349163Bača JáchymAtletika Chrudim, z. s.0700:07:490,00
37M352165Bohun SebastianTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:07:520,00
37M352164Švec DanielAK Žatec0600:07:520,00
39M356166Šimurda MatějAtletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.0600:07:540,00
40M358167Melichar PavelTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0700:07:550,00
41M361169Bažout DominikAtletika Chrudim, z. s.0700:07:580,00
41M361168Bíman DavidAK Škoda Plzeň0700:07:580,00
43M363170Ellinger DenisASK Blansko0700:07:590,00
44M364171Havlíček RadekAC Čáslav z.s.0600:08:000,00
44M364172Valoušek OndřejAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:08:000,00
46M367174Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:08:010,00
46M367173Apltauer VáclavAC Čáslav0700:08:010,00
48M371175Kryčfalušij TomášTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:020,00
49M372176Janda JakubT. J. Sokol České Budějovice0600:08:030,00
49M372177Bradáč AdamASK Lovosice0700:08:030,00
51M376178Novák DavidTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:060,00
52M377179Veselý ŠimonAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:070,00
53M383180Tesner ČeněkUSK PROVOD Ústí n/L.0600:08:100,00
54M388181Bacílek MatějA. C. TEPO Kladno0700:08:120,00
55M389182Pernica AdamAC Čáslav z.s.0700:08:130,00
55M389183Kovařík VojtěchŠSK Újezd nad Lesy-Praha0700:08:130,00
57M392184Korbel MatyášTJ Lokomotiva Beroun z.s.0700:08:140,00
58M395185Holub ŠimonAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0700:08:190,00
58M395186Karola DavidSK Hranice, z.s.0600:08:190,00
58M395187Řehák MarekČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0700:08:190,00
61M3103188Motáň MichalAtletický klub Olomouc z.s.0700:08:240,00
62M3104189Nesvadba DanAK Šternberk0700:08:250,00
63M3105190Herbs VáclavA. C. TEPO Kladno0600:08:270,00
63M3105191Peterka JiříTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0700:08:270,00
65M3107192Straka JakubAC Čáslav z.s.0600:08:280,00
65M3107193Javůrek FilipTJ Sokol Hradec Králové0600:08:280,00
67M3110194Smékal KryštofTJ Olympia Bruntál z.s.0600:08:290,00
68M3112196Střecha VojtěchAtletický klub Hodonín,z.s.0700:08:310,00
68M3112195Straka FilipAC Čáslav z.s.0600:08:310,00
70M3114197Honl MartinAK ŠKODA Plzeň0600:08:330,00
71M3115198Gruber MatyášTJ Dukla Praha0700:08:340,00
72M3119200Vavroušek MichalUniverzitní sportovní klub Praha0600:08:360,00
72M3119199Zajíček MiroslavASK Slavia Praha0600:08:360,00
74M3123201Husár GabrielSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:370,00
74M3123202Koldovský MichalSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:08:370,00
76M3126203Vašata OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0700:08:380,00
77M3127204Hodač FilipUniverzitní sportovní klub Praha0700:08:390,00
78M3129205Hobryy RomanTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:410,00
79M3133206Hron VilémSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:08:430,00
80M3134207Malina MiroslavAC Čáslav z.s.0600:08:440,00
81M3136208Koptík LukášUniverzitní sportovní klub Praha0700:08:460,00
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35209(MS) Garguláková AlžbetaSlovensko0600:07:040,00
2Z37210Míková BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.0700:07:080,00
3Z38211Vávrová VeronikaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:07:110,00
4Z39212Hudečková LucieAC Moravská Slavia Brno, spolek0600:07:140,00
4Z39213Jarošová KarolínaASK Slavia Praha0600:07:140,00
6Z318214Štefanová AdélaTJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.0700:07:270,00
7Z319215Dušková KateřinaAC Slovan Liberec, z.s.0600:07:280,00
7Z319216Mandíková DanielaAtletika Jižní Město z.s.0700:07:280,00
9Z322217Chvátalová VendulaASK Slavia Praha0600:07:290,00
10Z342218Kučerová KarolínaAtletika Benešov0600:07:420,00
11Z344220Holubová AdélaT. J. Sokol České Budějovice0700:07:440,00
11Z344219Šeflová AdélaAC Slovan Liberec, z.s.0700:07:440,00
13Z347221Bystřičanová BarboraTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0600:07:460,00
14Z350222Šebrlová KateřinaSK Aritma Praha0600:07:510,00
14Z350223Václavíková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0700:07:510,00
16Z352225Navrátilová EvaAtletika Jihlava z.s.0600:07:520,00
16Z352224Vetchá RozálieČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0700:07:520,00
18Z356226Plecháčová AndreaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:07:540,00
19Z359227Kadlecová BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0600:07:560,00
19Z359228Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:07:560,00
21Z364229Hríbová EliškaASK Slavia Praha0600:08:000,00
22Z367231Kožíšková AnnaAtletika Chrudim, z.s.0700:08:010,00
22Z367230Karfíková VeronikaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:08:010,00
24Z372232Bezdíčková DominikaASK Blansko0600:08:030,00
25Z375233Burová TerezaTJ TŽ Třinec0600:08:050,00
26Z377236Veselková AdélaAC Rumburk, z.s.0600:08:070,00
26Z377235Hanzelková AmálieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:070,00
26Z377234Kučerová EmaASK Lovosice0700:08:070,00
29Z381237Křížová ViktorieElite Sport Boskovice, z. s.0600:08:090,00
29Z381238Tlamichová AuroraAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:090,00
31Z383239Křížová IzabelaAtletický klub Hodonín,z.s.0700:08:100,00
32Z385242Kramešová EliškaAtletika Jižní Město z.s.0600:08:110,00
32Z385241Pešlová PatricieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:110,00
32Z385240Sikorová SáraTJ Šumperk, z.s.0600:08:110,00
35Z389243Půčková AnnaTJ Jiskra Nový Bor0700:08:130,00
36Z392244Plecháčová TerezaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:140,00
37Z394245Švarcová TerezaAtletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.0600:08:160,00
38Z395246Mendreková KateřinaTJ Jäkl Karviná, z. s.0600:08:190,00
39Z399248Bělunková MichaelaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:200,00
39Z399247Hrnčířová TerezaASK Lovosice0700:08:200,00
41Z3101249Lošťáková SáraAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:08:220,00
41Z3101250Černá KlaudieAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:220,00
43Z3107251Káňová KristýnaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0700:08:280,00
44Z3110252Snizek NicoleAC Čáslav z.s.0600:08:290,00
45Z3115253Klepáčová NatálieASK Lovosice0600:08:340,00
46Z3117254Krososková KristýnaAC Čáslav z.s.0700:08:350,00
46Z3117255Ceé MichaelaASK Lovosice0600:08:350,00
48Z3119256Klimentová AnnaTJ Jiskra Nový Bor0700:08:360,00
48Z3119257Ficencová BarboraSK Nové Město nad Metují0600:08:360,00
50Z3123258Bučková NatálieAtletika Jihlava z.s.0700:08:370,00
51Z3128259Kollárová StellaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:08:400,00
52Z3129260Mičková KarolínaTJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.0600:08:410,00
52Z3129261Mikulková NatálieAK Most0700:08:410,00
54Z3132262Váchová MagdaAtletika Jižní Město z.s.0600:08:420,00
55Z3134263Berková EmaTJ Šumperk, z.s.0700:08:440,00
56Z3137264Valachová Lucie TerezaTJ Lokomotiva Beroun z.s.0600:08:480,00
57Z3138265Bundilová EliškaAK Šternberk z.s.0600:08:490,00
58Z3139266Kindová KristýnaAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:520,00
59Z3140267Benešová VeronikaAK ŠKODA Plzeň0600:08:540,00
59Z3140268Kličková BarboraSpartak Praha 40700:08:540,00
59Z3140269Sýkorová AnnaTJ Šumperk, z.s.0700:08:540,00
62Z3143272Hrčková BáraAK Emila Zátopka Kopřivnice0700:08:550,00
62Z3143271Hazdrová MichaelaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0700:08:550,00
62Z3143270Nejedlá LucieTJ Lokomotiva Beroun z.s.0700:08:550,00
65Z3146273Lisková MagdalénaAC Mladá Boleslav z.s.0600:08:560,00
65Z3146274Ježková TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:560,00
67Z3148277Pelešková GabrielaAC Čáslav z.s.0700:08:570,00
67Z3148276Pavlíčková VendulaTJ Jiskra Nový Bor0700:08:570,00
67Z3148275Paurová PavlínaAC Mladá Boleslav z.s.0700:08:570,00
70Z3151278Antušková KláraUniverzitní sportovní klub Praha0700:08:580,00
70Z3151279Pittnerová AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:580,00
70Z3151280Kociánová ViktorieTJ Olympia Bruntál z.s.0700:08:580,00
73Z3154281Šetlíková BarboraAC Domažlice, z. s.0600:08:590,00
74Z3155282Teplá HanaAtletika Jižní Město z.s.0700:09:020,00
75Z3156283Kalašová MagdaAtletika Líbeznice, z.s.0600:09:030,00
76Z3157284Součková KarolínaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0600:09:040,00
77Z3158285Nováková JarmilaTJ Jiskra Nový Bor0700:09:060,00
78Z3159286Vaňková KristýnaAC Čáslav0700:09:070,00
79Z3160287Melišíková ViktorieTJ Dukla Praha0700:09:080,00
80Z3161288Würknerová AdrianaTJ Baník Stříbro, spolek0700:09:110,00
81Z3162289Mezerová AnnaTJ Dukla Praha0700:09:140,00
81Z3162290Nidrová SofieTJ Dukla Praha0700:09:140,00
83Z3164291Mervartová MichaelaAtletika Chrudim, z.s.0600:09:160,00
84Z3165292Češková Tereza PetraSpartak Praha 40600:09:210,00
85Z3166293Ivasienková AnnaAK ŠKODA Plzeň0600:09:270,00
86Z3167294Trpková SilvieTJ VS Tábor, z. s.0600:09:360,00
87Z3168295Bidrmanová AlžbětaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:09:440,00
87Z3168296Ernestová SofieSK Nové Město nad Metují0700:09:440,00
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41297Odehnal JanVSK Univerzita Brno0400:09:560,00
1M41298Budín OndřejTJ Znojmo, z.s.0500:09:560,00
3M43299Dolák PavelSK ANTE Žďár nad Sázavou0400:09:570,00
4M44300Dočkal DanielTJ Jiskra Humpolec0500:10:040,00
5M45301Dražan MariánSK Sporting Příbram, Z.S.0400:10:070,00
6M46302Krejčíř JakubŠSK Újezd nad Lesy-Praha0400:10:090,00
7M47303Růža TomášVSK Univerzita Brno0500:10:170,00
8M48304Mitrenga NikodemTJ TŽ Třinec0400:10:190,00
9M49305Malina FrantišekAC Čáslav z.s.0500:10:220,00
10M410306Kozojed MartinBechyňský atlet.klub Bechyně0400:10:240,00
11M411307Homola JakubTJ VS Tábor, z. s.0500:10:290,00
12M412308Pavlík MojmírTJ Sokol Kolín-atletika0400:10:360,00
13M413309Hrdlička MatějSK Jeseniova0400:10:380,00
14M414310Šolc MatějSK Sporting Příbram, Z.S.0400:10:420,00
14M414311Placatka MatějSK Sporting Příbram0400:10:420,00
16M416312Slaba AlbertTRIATLET Karlovy Vary z.s.0400:10:430,00
17M418313Čada PetrAC Mladá Boleslav z.s.0500:10:440,00
18M420314Pavelek OndřejTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:10:480,00
19M421315Künstler MarekAtletický klub Olomouc z.s.0400:10:490,00
19M421316Bukáček MarekAtletika Polička0400:10:490,00
21M423317Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový Bor0400:10:500,00
22M424318Szkatula FrantišekTJ TŽ Třinec0400:10:530,00
23M425319Pergler MichalŠAK při ZŠ Přeštice0500:10:550,00
24M426320Vetchý KryštofČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:10:560,00
25M427321Surga JakubTJ Dukla Praha0400:10:580,00
26M428322Sulejmani DenisUniverzitní sportovní klub Praha0400:10:590,00
27M429323Češka Jiří PavelSpartak Praha 40400:11:010,00
28M431324Lachout KarelTRIATLET Karlovy Vary z.s.0400:11:020,00
29M434325Šantavý JakubSKP Nymburk, z.s.0400:11:040,00
30M435326Pavelek VojtěchTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:070,00
31M436327Apolen JanATLETIKA Kadaň z.s.0500:11:080,00
32M438328Haluzík MichalAtletický klub Olomouc z.s.0400:11:100,00
33M439329Dolejš MarekAtletika Jižní Město z.s.0400:11:110,00
34M440330Švígler JanAC Domažlice, z. s.0500:11:130,00
35M441331(MS) Bátovský BorisSlovensko0500:11:150,00
36M442332Hřebíček AloisAK Šternberk z.s.0500:11:170,00
37M443333Hošek OndřejSK Sporting Příbram, Z.S.0500:11:180,00
38M444334Drbola JanAC Turnov, z. s.0500:11:190,00
38M444335Hrubý RadekAK ŠKODA Plzeň0400:11:190,00
40M446336Novák MichalTJ Olympia Bruntál0400:11:200,00
41M448338Kroužel TomášSKP Nymburk, z.s.0500:11:210,00
41M448337Pánek BenediktT. J. Sokol České Budějovice0400:11:210,00
43M450339Svoboda BenjaminTJ Dukla Praha0500:11:230,00
44M452340Jašek JanAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:11:240,00
45M453341Klír JanSKP Nymburk, z.s.0400:11:270,00
46M456343Zajíc VojtěchAK ŠKODA Plzeň0500:11:300,00
46M456342Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:300,00
48M458344Špéra VáclavAtletický klub Hodonín,z.s.0400:11:310,00
49M460345Izotov AlexejSK Aktis Praha z.s.0400:11:320,00
49M460346Špiroch JiříTJ Baník Stříbro, spolek0500:11:320,00
51M465347Dusil JakubTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:11:370,00
52M466348Indra DanielAtletický klub Prostějov, z. s.0400:11:390,00
53M470349Málek MarekTJ Sokol Kolín-atletika0500:11:420,00
54M472350Glet OndřejSK Hranice, z.s.0500:11:450,00
55M474351Ben Abdellatif JonasTriatlet Karlovy Vary0500:11:460,00
56M475355Hrádocký RichardTJ Dukla Praha0400:11:470,00
56M475354Herrmann DominikTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:11:470,00
56M475353Červinka JáchymAC Mladá Boleslav z.s.0500:11:470,00
56M475352Sulák MatějAK Šternberk z.s.0400:11:470,00
60M481356Poruba MartinSSK Vítkovice, z.s.0400:11:500,00
61M482357Miškovský NickolasAtletický klub Prostějov, z. s.0500:11:510,00
62M483358Zahradník BedřichAtletický klub Olomouc z.s.0400:11:520,00
63M484360Škarda JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha0500:11:530,00
63M484359Hrubý PetrAC Čáslav z.s.0500:11:530,00
65M488361Fojtíček EduardAC Slovan Liberec, z.s.0400:11:550,00
66M493362Hanek ŠtěpánAC Moravská Slavia Brno, spolek0500:11:570,00
66M493363Müller JanUSK PROVOD Ústí n/L.0400:11:570,00
68M497364Skala AlbertMÍLAŘI Domažlice0500:12:000,00
69M4107365Hanek KryštofAC Moravská Slavia Brno, spolek0500:12:070,00
70M4110367Neumayer MatyášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0500:12:080,00
70M4110366Baxa KryštofTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0400:12:080,00
72M4112368Urbánek MatyášBYAC Brno0500:12:100,00
72M4112369Bobek LukášAC Mladá Boleslav z.s.0500:12:100,00
72M4112370Beneš DavidAC Čáslav z.s.0500:12:100,00
75M4116373Altrichter JakubAtletika Jihlava z.s.0400:12:120,00
75M4116372Sochůrek RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:12:120,00
75M4116371Beneš JanUniverzitní sportovní klub Praha0500:12:120,00
78M4124374Boháč VojtěchAC Čáslav z.s.0500:12:140,00
79M4125375Hron AntonínSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:12:160,00
80M4127376Ebert JakubAthletic Club Ústí n/L. z.s.0500:12:170,00
81M4131377Vitoul MartinAtletický klub Olomouc z.s.0400:12:190,00
82M4133378Bambuch LukášBYAC Brno0400:12:200,00
83M4142379Řehák OndřejSK Nové Město nad Metují0500:12:280,00
84M4149380Hamata LukášTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:12:330,00
85M4157381Pospíšil AdamAC Turnov, z. s.0500:12:380,00
86M4161382Matějovic ŠimonMÍLAŘI Domažlice0400:12:420,00
87M4167383König AntonínČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:12:470,00
88M4169384Kvapil AntonínAC Mladá Boleslav z.s.0400:12:490,00
89M4179385Němec ViktorA. C. TEPO Kladno0400:12:560,00
90M4193386Pour OndřejASK Lovosice0500:13:150,00
91M4198387Bundil TomášAK Šternberk z.s.0400:13:230,00
92M4201388Válek LeošTJ Sokol Hradec Králové0500:13:270,00
93M4210389Kremser JanSSK Vítkovice, z.s.0500:13:450,00
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z432390Hadravová KateřinaAC Česká Lípa0500:11:030,00
1Z432391Placatková TerezaSK Sporting Příbram0400:11:030,00
3Z437392Steinsová AdélaSK Sporting Příbram, Z.S.0400:11:090,00
4Z454393Cagašová AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:280,00
5Z460394Kučerová EliškaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:11:320,00
6Z463395Klimentová EmaAK Šternberk z.s.0500:11:330,00
7Z479396Bohatá NelaAC Slovan Liberec, z.s.0400:11:480,00
8Z480397Mičková KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:11:490,00
9Z488401Jonáková LucieT.J. Sokol Říčany a Radošovice0400:11:550,00
9Z488400Gieselová IvaTJ Šumperk, z.s.0400:11:550,00
9Z488399Kučerová AnetaAtletika Benešov0400:11:550,00
9Z488398Manuel Lurdes GloriaTJ VS Tábor, z. s.0500:11:550,00
13Z495402Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno0400:11:580,00
14Z498403Zrůstová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:12:010,00
15Z499404Kalibová KateřinaAK Most0400:12:020,00
16Z4103405Serbousková SáraČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:12:050,00
17Z4105406Brdičková KateřinaTJ Dukla Praha0500:12:060,00
18Z4107407Venoušová TerezieTJ Šumperk, z.s.0500:12:070,00
18Z4107408Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:12:070,00
20Z4116409Kumstátová PavlaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:12:120,00
21Z4127410Pošepná KarolínaAC Mladá Boleslav z.s.0500:12:170,00
22Z4130411Neumanová AdélaUSK PROVOD Ústí n/L.0400:12:180,00
23Z4131412Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0500:12:190,00
24Z4135413Dorazinová NelaSK Jeseniova0500:12:220,00
25Z4138414Somrová ŠárkaA. C. TEPO Kladno0400:12:230,00
26Z4141415Feilhauerová EmaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:12:270,00
27Z4142416Nováková AgátaAC Čáslav z.s.0500:12:280,00
28Z4145417Vlková AndreaTJ Sokol Kolín-atletika0400:12:300,00
29Z4146418Schwarczová AnetaAK ŠKODA Plzeň0400:12:320,00
29Z4146419Procházková NelaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0500:12:320,00
31Z4149420Faltová EliškaAC Česká Lípa0400:12:330,00
32Z4152423Šípková KarolínaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:12:340,00
32Z4152422Borová HanaSSK Vítkovice, z.s.0400:12:340,00
32Z4152421Kovačičová BarboraAC Čáslav0500:12:340,00
35Z4156424Teplá MagdalénaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0500:12:370,00
36Z4158425Marzová ŠtěpánkaMÍLAŘI Domažlice0500:12:410,00
37Z4161426Ťahanová ViktorieTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:12:420,00
38Z4164427Kollárová MarinaTJ Sokol Královské Vinohrady0400:12:440,00
39Z4165429Ježková KristýnaJAC Brno0400:12:450,00
39Z4165428Formanová PavlínaAK ŠKODA Plzeň0400:12:450,00
41Z4168430Plevová BarboraAC TJ Jičín0500:12:480,00
42Z4169431Kubecová LucieMÍLAŘI Domažlice0500:12:490,00
43Z4171432Šenkeříková SimonaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:12:500,00
44Z4175434Horákovská AdélaTJ Nové Město na Moravě z.s.0500:12:520,00
44Z4175433Drábová EliškaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0500:12:520,00
46Z4181435Nechanická JessicaTJ SOKOL Nová Paka0400:12:590,00
47Z4182436Nedopilková BarboraTJ Olympia Bruntál z.s.0400:13:020,00
47Z4182437Kostková BarbaraT. J. Sokol České Budějovice0400:13:020,00
49Z4184439Potácelová KristýnaTJ Olympia Bruntál z.s.0400:13:070,00
49Z4184438Babjáková NelaAK Most0500:13:070,00
51Z4186440Vilčková KarolínaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:13:090,00
52Z4188441Kluzová MichaelaTJ TŽ Třinec0500:13:120,00
53Z4189442Holá ZuzanaAK Most0400:13:130,00
53Z4189443Hrnčířová VendulaUSK PROVOD Ústí n/L.0400:13:130,00
53Z4189444Kovářová ZuzanaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0400:13:130,00
56Z4193445Vesecká NikolSK Sporting Příbram, Z.S.0400:13:150,00
57Z4196446Suchardová VeronikaAC TJ Jičín0400:13:200,00
58Z4199447Fialová MichaelaAK ŠKODA Plzeň0400:13:250,00
58Z4199448Krinwaldová LucieAC Mladá Boleslav z.s.0500:13:250,00
60Z4202449Herková TerezaAtletický klub Hodonín,z.s.0500:13:280,00
60Z4202450Helebrantová KateřinaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0500:13:280,00
62Z4204451Chalupská JulieAtletika Jihlava z.s.0500:13:310,00
63Z4205452Nechvílová MichaelaAC Pardubice0500:13:340,00
64Z4206453Růžičková NatálieAC Turnov, z. s.0500:13:360,00
65Z4207454Malá GábinaTJ Maratonstav Úpice0500:13:400,00
66Z4208456Vávrová NelaAC Mladá Boleslav z.s.0500:13:430,00
66Z4208455Šarounová MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0400:13:430,00
68Z4211457Štrosová AnetaUSK Praha0400:13:470,00
69Z4212458Šalátová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:13:490,00
69Z4212459Šimůnková JulieAC Čáslav z.s.0500:13:490,00
71Z4214460Lisková MiroslavaAC Mladá Boleslav z.s.0400:13:540,00
72Z4215461Hubenková KláraTJ VS Tábor, z. s.0500:13:560,00
73Z4216462Stoklasová ZuzanaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:14:010,00
74Z4218463Strnadová ElenaAC Pardubice0500:14:030,00
75Z4219464Kněbortová Švermová AntonieAC Turnov, z. s.0400:14:130,00
76Z4221465Vostatková RozálieASK Slavia Praha0500:14:190,00
77Z4222466Jíšová ZuzanaTJ VS Tábor, z. s.0400:14:210,00
78Z4223467Milionová RozálieTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0500:14:230,00
79Z4224468Jakubská BeátaTJ Sokol Hradec Králové0400:14:250,00
80Z4225469Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:14:280,00
81Z4226470Rubešová MichaelaAtletika Jižní Město0500:14:380,00
82Z4228471Kadlecová VendulaASK Slavia Praha0500:14:430,00
83Z4230472Rašková AnnaAC Domažlice, z. s.0400:14:560,00
84Z4231473Grégrová KristýnaAK Šternberk z.s.0500:14:570,00
85Z4232474Pospíšilová BarboraAC Turnov, z. s.0500:14:580,00
86Z4233475Vokáčová AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:15:430,00
87Z4234476Apltauerová HanaAC Čáslav z.s.0500:15:560,00
88Z4235477Pittnerová TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0400:16:020,00
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Davidík JakubTJ Baník Stříbro0200:13:020,00
2M522Šlapák DavidAC Slovan Liberec, z.s.0300:13:060,00
3M533Vrbovský BenjaminSSK Vítkovice, z.s.0200:13:140,00
4M544Hřebačka MatějAtletický klub Hodonín,z.s.0300:13:170,00
5M555Tlamka FilipElite Sport Boskovice, z. s.0200:13:240,00
6M566Hanyk MichalAC Turnov0200:13:280,00
7M577Stankov PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek0200:13:300,00
8M588Kolín JakubAC Mladá Boleslav z.s.0200:13:320,00
9M599Urbánek JakubJAC Brno0300:13:340,00
10M51010Boketta NicoAtletika Jižní Město z.s.0200:13:370,00
11M51111Šimůnek JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0300:13:420,00
12M51212Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:13:480,00
13M51313Řehula ŠimonT. J. Sokol České Budějovice0200:13:500,00
13M51314Brejška IvanT. J. Sokol České Budějovice0300:13:500,00
13M51315Šebo JanSKP Union Cheb - z.s.0200:13:500,00
16M51616Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:13:530,00
17M51717Štecher FilipAthletic club Mariánské Lázně, z.s.0300:13:540,00
18M51818Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:13:550,00
19M51919Budil JakubAtletika Písek, z.s.0200:14:020,00
20M52020Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:14:030,00
20M52021Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:14:030,00
22M52222Grégr JakubAK Šternberk0200:14:050,00
23M52323(MS) Bolehovský MichalPSK Olymp Praha, z.s.0200:14:060,00
24M52424Matolín MaximilianTJ Dukla Praha0300:14:070,00
25M52525Lukš PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:14:100,00
26M52626Kořínek AdamTJ Dukla Praha0200:14:120,00
27M52728Martínek DavidAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:14:140,00
27M52727Trávníček ŠtěpánTJ Baník Stříbro0300:14:140,00
29M52929Minol DanTJ Dukla Praha0300:14:150,00
30M53030Podolák LukášAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:14:180,00
31M53131Kotraba JanTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:14:200,00
32M53232Štrégl MatyášSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0300:14:220,00
33M53333Špok DavidAK ŠKODA Plzeň0300:14:230,00
33M53334Krišica MarekTJ TŽ Třinec0200:14:230,00
35M53537Hřích JanAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:14:240,00
35M53536Krabec JakubAC TJ Jičín0200:14:240,00
35M53535Perner MichalAC Čáslav z.s.0200:14:240,00
38M53838Pohanka MartinAC Moravská Slavia Brno, spolek0200:14:250,00
39M53939Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:14:280,00
40M54040Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:14:310,00
41M54141Němec OndřejAC Moravská Slavia Brno, spolek0200:14:340,00
42M54242Reichl TomášUSK PROVOD Ústí n/L.0200:14:360,00
43M54343Vostřel RadekAK Žatec0200:14:370,00
44M54444Hrabák DanielTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:14:400,00
45M54545Kofroň RadekT. J. Sokol České Budějovice0200:14:420,00
46M54647Vaidiš DanielSKP Union Cheb - z.s.0200:14:460,00
46M54646Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno0200:14:460,00
48M54848Kadraba PetrUSK PROVOD Ústí n/L.0200:14:470,00
49M54949Špale DavidAK ŠKODA Plzeň0300:14:500,00
50M55050Čermák JiříAC Turnov, z. s.0200:14:570,00
51M55151Alexa KryštofA. C. TEPO Kladno0300:14:590,00
51M55152Sedláček JaroslavPSK Olymp Praha0300:14:590,00
53M55353Marini MartinAC Rumburk, z.s.0300:15:000,00
54M55454Feranec AdamSSK Vítkovice, z.s.0200:15:110,00
55M55555Schejbal PavelAC Slovan Liberec, z.s.0200:15:120,00
56M55656Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:15:130,00
57M55757Kapoun JanAtletika Polička0300:15:190,00
58M55858Hojný MartinAC Mladá Boleslav z.s.0300:15:210,00
59M55959Filip Vojtěch VítězslTJ Dukla Praha0300:15:230,00
60M56060Klement TomášJAC Brno0300:15:240,00
61M56161Waclawik AndrzejTJ TŽ Třinec0300:15:280,00
62M56262Gribbin DanielSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0300:15:340,00
63M56363Pavelek JiříTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:15:390,00
64M56464Serafin OliverSK Aritma Praha0200:15:450,00
65M56565Synáček PetrUSK PROVOD Ústí n/L.0300:15:480,00
66M56666Prchlík MatějASK Lovosice0300:16:090,00
67M56767Košťál JakubAC Moravská Slavia Brno, spolek0300:16:110,00
68M56868Votýpka MichalTJ Jiskra Nový Bor0300:16:190,00
69M56969Jošt DavidTJ VS Tábor, z. s.0300:16:290,00
70M57070Hošťálek OndřejAtletický klub Prostějov, z. s.0300:16:350,00
71M57171Gabriško MiroslavTJ Baník Stříbro, spolek0200:16:400,00
72M57272Novák MichalTJ Baník Stříbro, spolek0300:16:590,00
73M57373Švejnoha JakubAC Moravská Slavia Brno, spolek0300:17:230,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51674Hynková VeronikaAC Pardubice0200:10:430,00
2Z51875Porubčanová ZuzanaASK ELNA Počerady0200:10:440,00
3Z52976Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:11:010,00
4Z54677Štoudková PavlaAK Olymp Brno, spolek0300:11:200,00
5Z55078Helebrantová PetraAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:11:230,00
6Z55479Hluší NatálieSK Speed Brno, spolek0200:11:280,00
7Z55880Pekařová JanaAC Turnov, z. s.0200:11:310,00
8Z56481Landsmannová EliškaAtletika Jižní Město z.s.0300:11:340,00
9Z56682Šenková ZuzanaSSK Vítkovice, z.s.0200:11:390,00
10Z56883Bezdíčková JanaHvězda Pardubice z.s.0300:11:400,00
11Z56984Charvátová TerezaAK Olymp Brno, spolek0200:11:410,00
12Z57185Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:11:440,00
13Z57286Zahrádková EliškaAK Most0300:11:450,00
14Z58488Přikrylová DanaSK Aritma Praha0300:11:530,00
14Z58487Vaculíková EditaTJ Dukla Praha0300:11:530,00
16Z59689(MS) Chlupáčová TerezaPSK Olymp Praha, z.s.0200:11:590,00
17Z59990Němcová AndreaAtletika Jihlava z.s.0200:12:020,00
18Z510191Piknerová ZuzanaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:12:030,00
19Z510292Dostálová AdélaSK Hranice, z.s.0300:12:040,00
20Z510393Ningerová KláraTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:12:050,00
21Z510594Belaníková AnnaAK Olomouc0200:12:060,00
22Z511295Hřebíčková LudmilaAK Šternberk z.s.0300:12:100,00
23Z511696(MS) Karasová DanielaSK Sporting Příbram, Z.S.0300:12:120,00
23Z511697(MS) Völflová NatálieTJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.0300:12:120,00
25Z512298Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa0200:12:130,00
25Z512299Burkhardtová AnneAC TJ Jičín0200:12:130,00
27Z5125100Podjuklová KristýnaSK Hranice, z.s.0300:12:160,00
28Z5127101Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:12:170,00
29Z5134102Vimmerová NikolaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:12:210,00
30Z5135103Vyvialová KláraASK Lovosice0200:12:220,00
30Z5135104Hesová BarboraTJ VS Tábor, z. s.0300:12:220,00
32Z5139105Vandasová AdélaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:12:260,00
32Z5139106Loufková BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:12:260,00
34Z5144107Bartošová VeronikaSK Jeseniova0200:12:290,00
35Z5146108Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín-atletika0300:12:320,00
36Z5149109Buchcarová NatálieAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:12:330,00
37Z5155110Schveinerová ViktorieTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:12:350,00
38Z5158111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:12:410,00
38Z5158112Pohlová AdélaJAC Brno0200:12:410,00
40Z5161113Miljanecová KristýnaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:12:420,00
41Z5172116Názlerová BarboraAC Moravská Slavia Brno, spolek0200:12:510,00
41Z5172115Svobodová VeronikaSK Hranice, z.s.0300:12:510,00
41Z5172114Flaman ZoeSKP Union Cheb - z.s.0200:12:510,00
44Z5177117Máchová IvanaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:12:530,00
45Z5178118Šebestová KateřinaAC Domažlice, z. s.0300:12:550,00
46Z5179119Carpentier MelanieAK ŠKODA Plzeň0200:12:560,00
47Z5186120Mervartová TerezaAtletika Chrudim, z.s.0200:13:090,00
48Z5192121Suchá NikolaAthletic Club Ústí n/L. z.s.0300:13:140,00
49Z5195122Kautzká KarolínaAC Turnov, z. s.0300:13:160,00
50Z5197123Skoumalová AnežkaTJ Znojmo, z.s.0300:13:210,00
51Z5217124Havlová VeronikaAK ŠKODA Plzeň0200:14:020,00
52Z5220125Holičová KarolínaAC Rumburk, z.s.0200:14:180,00
53Z5227126Bednaříková EmmaTJ Znojmo, z.s.0300:14:420,00
54Z5229127Apltauerová AlenaAC Čáslav z.s.0300:14:530,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31128Lopour ŠimonBYAC Brno0600:06:450,00
2M32129Odehnal JakubVSK Univerzita Brno0600:06:460,00
3M33130Turek VojtěchTJ TŽ Třinec0600:06:560,00
4M34131Dvořák DaliborTJ Olympia Bruntál z.s.0600:06:590,00
1Z35209(MS) Garguláková AlžbetaSlovensko0600:07:040,00
5M36132Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:07:060,00
2Z37210Míková BarboraTJ Lokomotiva Beroun z.s.0700:07:080,00
3Z38211Vávrová VeronikaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:07:110,00
4Z39212Hudečková LucieAC Moravská Slavia Brno, spolek0600:07:140,00
4Z39213Jarošová KarolínaASK Slavia Praha0600:07:140,00
6M39133Slavík ŠimonAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:07:140,00
7M312134Zahálka ŠtěpánASK Lovosice0600:07:150,00
8M313135Bureš JosefČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0600:07:160,00
9M314136Melčák MatějAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:180,00
10M315137Souček OndřejMaratonstav Úpice0600:07:210,00
11M316138Pavlas DavidUSK PROVOD Ústí n/L.0600:07:230,00
12M317139Hanzelka DanielAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:250,00
6Z318214Štefanová AdélaTJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.0700:07:270,00
7Z319216Mandíková DanielaAtletika Jižní Město z.s.0700:07:280,00
7Z319215Dušková KateřinaAC Slovan Liberec, z.s.0600:07:280,00
13M319140Vorálek VáclavAtletika Jihlava z.s.0600:07:280,00
14M322141Klíček PetrTRIATLET Karlovy Vary z.s.0600:07:290,00
9Z322217Chvátalová VendulaASK Slavia Praha0600:07:290,00
15M324142Šelong VojtěchTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0700:07:310,00
15M324143Vodička JanTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:07:310,00
15M324144Dohnal JakubTJ VS Tábor, z. s.0700:07:310,00
18M327146Kozojed OndřejBechyňský atlet.klub Bechyně0700:07:320,00
18M327147Filipec JanAC Mladá Boleslav z.s.0600:07:320,00
18M327145Tůma OndřejTJ Dukla Praha0600:07:320,00
21M330149Folwarczny DavidTJ TŽ Třinec0600:07:330,00
21M330148Küschner TadeášTJ Šumperk, z.s.0600:07:330,00
23M332150Kačur DanASK Lovosice0700:07:340,00
24M333151Mlích OndřejASK Slavia Praha0700:07:350,00
25M334154Hübner RichardTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0700:07:370,00
25M334153Raška VojtěchAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:07:370,00
25M334152Škarban JanAK ŠKODA Plzeň0600:07:370,00
28M337155Machalický JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha0700:07:390,00
28M337156Dreisig MikulášAtletika Jihlava z.s.0600:07:390,00
30M339157Daněk OldřichA. C. Sparta Praha0600:07:400,00
31M340159Vaníček BenjamínAC Turnov, z. s.0600:07:410,00
31M340158Mařas MatějAC Turnov, z. s.0700:07:410,00
10Z342218Kučerová KarolínaAtletika Benešov0600:07:420,00
33M343160Rada MichalT. J. Sokol České Budějovice0700:07:430,00
11Z344220Holubová AdélaT. J. Sokol České Budějovice0700:07:440,00
34M344161Kraus TomášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0700:07:440,00
11Z344219Šeflová AdélaAC Slovan Liberec, z.s.0700:07:440,00
13Z347221Bystřičanová BarboraTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0600:07:460,00
35M348162Surga DavidTJ Dukla Praha0700:07:470,00
36M349163Bača JáchymAtletika Chrudim, z. s.0700:07:490,00
14Z350222Šebrlová KateřinaSK Aritma Praha0600:07:510,00
14Z350223Václavíková AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0700:07:510,00
16Z352224Vetchá RozálieČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0700:07:520,00
37M352165Bohun SebastianTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:07:520,00
37M352164Švec DanielAK Žatec0600:07:520,00
16Z352225Navrátilová EvaAtletika Jihlava z.s.0600:07:520,00
39M356166Šimurda MatějAtletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.0600:07:540,00
18Z356226Plecháčová AndreaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:07:540,00
40M358167Melichar PavelTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0700:07:550,00
19Z359227Kadlecová BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0600:07:560,00
19Z359228Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:07:560,00
41M361168Bíman DavidAK Škoda Plzeň0700:07:580,00
41M361169Bažout DominikAtletika Chrudim, z. s.0700:07:580,00
43M363170Ellinger DenisASK Blansko0700:07:590,00
44M364171Havlíček RadekAC Čáslav z.s.0600:08:000,00
44M364172Valoušek OndřejAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:08:000,00
21Z364229Hríbová EliškaASK Slavia Praha0600:08:000,00
22Z367231Kožíšková AnnaAtletika Chrudim, z.s.0700:08:010,00
46M367173Apltauer VáclavAC Čáslav0700:08:010,00
46M367174Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:08:010,00
22Z367230Karfíková VeronikaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:08:010,00
48M371175Kryčfalušij TomášTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:020,00
49M372177Bradáč AdamASK Lovosice0700:08:030,00
24Z372232Bezdíčková DominikaASK Blansko0600:08:030,00
49M372176Janda JakubT. J. Sokol České Budějovice0600:08:030,00
25Z375233Burová TerezaTJ TŽ Třinec0600:08:050,00
51M376178Novák DavidTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:060,00
26Z377234Kučerová EmaASK Lovosice0700:08:070,00
26Z377236Veselková AdélaAC Rumburk, z.s.0600:08:070,00
26Z377235Hanzelková AmálieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:070,00
52M377179Veselý ŠimonAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:070,00
29Z381238Tlamichová AuroraAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:090,00
29Z381237Křížová ViktorieElite Sport Boskovice, z. s.0600:08:090,00
53M383180Tesner ČeněkUSK PROVOD Ústí n/L.0600:08:100,00
31Z383239Křížová IzabelaAtletický klub Hodonín,z.s.0700:08:100,00
32Z385242Kramešová EliškaAtletika Jižní Město z.s.0600:08:110,00
32Z385241Pešlová PatricieAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:110,00
32Z385240Sikorová SáraTJ Šumperk, z.s.0600:08:110,00
54M388181Bacílek MatějA. C. TEPO Kladno0700:08:120,00
55M389183Kovařík VojtěchŠSK Újezd nad Lesy-Praha0700:08:130,00
55M389182Pernica AdamAC Čáslav z.s.0700:08:130,00
35Z389243Půčková AnnaTJ Jiskra Nový Bor0700:08:130,00
36Z392244Plecháčová TerezaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:140,00
57M392184Korbel MatyášTJ Lokomotiva Beroun z.s.0700:08:140,00
37Z394245Švarcová TerezaAtletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.0600:08:160,00
58M395186Karola DavidSK Hranice, z.s.0600:08:190,00
58M395187Řehák MarekČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0700:08:190,00
58M395185Holub ŠimonAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0700:08:190,00
38Z395246Mendreková KateřinaTJ Jäkl Karviná, z. s.0600:08:190,00
39Z399248Bělunková MichaelaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0600:08:200,00
39Z399247Hrnčířová TerezaASK Lovosice0700:08:200,00
41Z3101249Lošťáková SáraAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:08:220,00
41Z3101250Černá KlaudieAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:220,00
61M3103188Motáň MichalAtletický klub Olomouc z.s.0700:08:240,00
62M3104189Nesvadba DanAK Šternberk0700:08:250,00
63M3105191Peterka JiříTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0700:08:270,00
63M3105190Herbs VáclavA. C. TEPO Kladno0600:08:270,00
65M3107193Javůrek FilipTJ Sokol Hradec Králové0600:08:280,00
65M3107192Straka JakubAC Čáslav z.s.0600:08:280,00
43Z3107251Káňová KristýnaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0700:08:280,00
67M3110194Smékal KryštofTJ Olympia Bruntál z.s.0600:08:290,00
44Z3110252Snizek NicoleAC Čáslav z.s.0600:08:290,00
68M3112195Straka FilipAC Čáslav z.s.0600:08:310,00
68M3112196Střecha VojtěchAtletický klub Hodonín,z.s.0700:08:310,00
70M3114197Honl MartinAK ŠKODA Plzeň0600:08:330,00
71M3115198Gruber MatyášTJ Dukla Praha0700:08:340,00
45Z3115253Klepáčová NatálieASK Lovosice0600:08:340,00
46Z3117254Krososková KristýnaAC Čáslav z.s.0700:08:350,00
46Z3117255Ceé MichaelaASK Lovosice0600:08:350,00
48Z3119257Ficencová BarboraSK Nové Město nad Metují0600:08:360,00
48Z3119256Klimentová AnnaTJ Jiskra Nový Bor0700:08:360,00
72M3119199Zajíček MiroslavASK Slavia Praha0600:08:360,00
72M3119200Vavroušek MichalUniverzitní sportovní klub Praha0600:08:360,00
50Z3123258Bučková NatálieAtletika Jihlava z.s.0700:08:370,00
74M3123201Husár GabrielSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:370,00
74M3123202Koldovský MichalSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:08:370,00
76M3126203Vašata OndřejTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.0700:08:380,00
77M3127204Hodač FilipUniverzitní sportovní klub Praha0700:08:390,00
51Z3128259Kollárová StellaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:08:400,00
52Z3129261Mikulková NatálieAK Most0700:08:410,00
52Z3129260Mičková KarolínaTJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.0600:08:410,00
78M3129205Hobryy RomanTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0600:08:410,00
54Z3132262Váchová MagdaAtletika Jižní Město z.s.0600:08:420,00
79M3133206Hron VilémSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0700:08:430,00
80M3134207Malina MiroslavAC Čáslav z.s.0600:08:440,00
55Z3134263Berková EmaTJ Šumperk, z.s.0700:08:440,00
81M3136208Koptík LukášUniverzitní sportovní klub Praha0700:08:460,00
56Z3137264Valachová Lucie TerezaTJ Lokomotiva Beroun z.s.0600:08:480,00
57Z3138265Bundilová EliškaAK Šternberk z.s.0600:08:490,00
58Z3139266Kindová KristýnaAtletika Stará Boleslav, z.s.0600:08:520,00
59Z3140269Sýkorová AnnaTJ Šumperk, z.s.0700:08:540,00
59Z3140268Kličková BarboraSpartak Praha 40700:08:540,00
59Z3140267Benešová VeronikaAK ŠKODA Plzeň0600:08:540,00
62Z3143270Nejedlá LucieTJ Lokomotiva Beroun z.s.0700:08:550,00
62Z3143271Hazdrová MichaelaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0700:08:550,00
62Z3143272Hrčková BáraAK Emila Zátopka Kopřivnice0700:08:550,00
65Z3146273Lisková MagdalénaAC Mladá Boleslav z.s.0600:08:560,00
65Z3146274Ježková TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:560,00
67Z3148277Pelešková GabrielaAC Čáslav z.s.0700:08:570,00
67Z3148276Pavlíčková VendulaTJ Jiskra Nový Bor0700:08:570,00
67Z3148275Paurová PavlínaAC Mladá Boleslav z.s.0700:08:570,00
70Z3151278Antušková KláraUniverzitní sportovní klub Praha0700:08:580,00
70Z3151279Pittnerová AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0600:08:580,00
70Z3151280Kociánová ViktorieTJ Olympia Bruntál z.s.0700:08:580,00
73Z3154281Šetlíková BarboraAC Domažlice, z. s.0600:08:590,00
74Z3155282Teplá HanaAtletika Jižní Město z.s.0700:09:020,00
75Z3156283Kalašová MagdaAtletika Líbeznice, z.s.0600:09:030,00
76Z3157284Součková KarolínaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0600:09:040,00
77Z3158285Nováková JarmilaTJ Jiskra Nový Bor0700:09:060,00
78Z3159286Vaňková KristýnaAC Čáslav0700:09:070,00
79Z3160287Melišíková ViktorieTJ Dukla Praha0700:09:080,00
80Z3161288Würknerová AdrianaTJ Baník Stříbro, spolek0700:09:110,00
81Z3162290Nidrová SofieTJ Dukla Praha0700:09:140,00
81Z3162289Mezerová AnnaTJ Dukla Praha0700:09:140,00
83Z3164291Mervartová MichaelaAtletika Chrudim, z.s.0600:09:160,00
84Z3165292Češková Tereza PetraSpartak Praha 40600:09:210,00
85Z3166293Ivasienková AnnaAK ŠKODA Plzeň0600:09:270,00
86Z3167294Trpková SilvieTJ VS Tábor, z. s.0600:09:360,00
87Z3168295Bidrmanová AlžbětaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0600:09:440,00
87Z3168296Ernestová SofieSK Nové Město nad Metují0700:09:440,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41297Odehnal JanVSK Univerzita Brno0400:09:560,00
1M41298Budín OndřejTJ Znojmo, z.s.0500:09:560,00
3M43299Dolák PavelSK ANTE Žďár nad Sázavou0400:09:570,00
4M44300Dočkal DanielTJ Jiskra Humpolec0500:10:040,00
5M45301Dražan MariánSK Sporting Příbram, Z.S.0400:10:070,00
6M46302Krejčíř JakubŠSK Újezd nad Lesy-Praha0400:10:090,00
7M47303Růža TomášVSK Univerzita Brno0500:10:170,00
8M48304Mitrenga NikodemTJ TŽ Třinec0400:10:190,00
9M49305Malina FrantišekAC Čáslav z.s.0500:10:220,00
10M410306Kozojed MartinBechyňský atlet.klub Bechyně0400:10:240,00
11M411307Homola JakubTJ VS Tábor, z. s.0500:10:290,00
12M412308Pavlík MojmírTJ Sokol Kolín-atletika0400:10:360,00
13M413309Hrdlička MatějSK Jeseniova0400:10:380,00
14M414310Šolc MatějSK Sporting Příbram, Z.S.0400:10:420,00
14M414311Placatka MatějSK Sporting Příbram0400:10:420,00
16M416312Slaba AlbertTRIATLET Karlovy Vary z.s.0400:10:430,00
1Z51674Hynková VeronikaAC Pardubice0200:10:430,00
17M418313Čada PetrAC Mladá Boleslav z.s.0500:10:440,00
2Z51875Porubčanová ZuzanaASK ELNA Počerady0200:10:440,00
18M420314Pavelek OndřejTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:10:480,00
19M421315Künstler MarekAtletický klub Olomouc z.s.0400:10:490,00
19M421316Bukáček MarekAtletika Polička0400:10:490,00
21M423317Pitoňák JakubTJ Jiskra Nový Bor0400:10:500,00
22M424318Szkatula FrantišekTJ TŽ Třinec0400:10:530,00
23M425319Pergler MichalŠAK při ZŠ Přeštice0500:10:550,00
24M426320Vetchý KryštofČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:10:560,00
25M427321Surga JakubTJ Dukla Praha0400:10:580,00
26M428322Sulejmani DenisUniverzitní sportovní klub Praha0400:10:590,00
27M429323Češka Jiří PavelSpartak Praha 40400:11:010,00
3Z52976Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:11:010,00
28M431324Lachout KarelTRIATLET Karlovy Vary z.s.0400:11:020,00
1Z432390Hadravová KateřinaAC Česká Lípa0500:11:030,00
1Z432391Placatková TerezaSK Sporting Příbram0400:11:030,00
29M434325Šantavý JakubSKP Nymburk, z.s.0400:11:040,00
30M435326Pavelek VojtěchTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:070,00
31M436327Apolen JanATLETIKA Kadaň z.s.0500:11:080,00
3Z437392Steinsová AdélaSK Sporting Příbram, Z.S.0400:11:090,00
32M438328Haluzík MichalAtletický klub Olomouc z.s.0400:11:100,00
33M439329Dolejš MarekAtletika Jižní Město z.s.0400:11:110,00
34M440330Švígler JanAC Domažlice, z. s.0500:11:130,00
35M441331(MS) Bátovský BorisSlovensko0500:11:150,00
36M442332Hřebíček AloisAK Šternberk z.s.0500:11:170,00
37M443333Hošek OndřejSK Sporting Příbram, Z.S.0500:11:180,00
38M444334Drbola JanAC Turnov, z. s.0500:11:190,00
38M444335Hrubý RadekAK ŠKODA Plzeň0400:11:190,00
4Z54677Štoudková PavlaAK Olymp Brno, spolek0300:11:200,00
40M446336Novák MichalTJ Olympia Bruntál0400:11:200,00
41M448337Pánek BenediktT. J. Sokol České Budějovice0400:11:210,00
41M448338Kroužel TomášSKP Nymburk, z.s.0500:11:210,00
43M450339Svoboda BenjaminTJ Dukla Praha0500:11:230,00
5Z55078Helebrantová PetraAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:11:230,00
44M452340Jašek JanAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:11:240,00
45M453341Klír JanSKP Nymburk, z.s.0400:11:270,00
6Z55479Hluší NatálieSK Speed Brno, spolek0200:11:280,00
4Z454393Cagašová AnnaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:11:280,00
46M456343Zajíc VojtěchAK ŠKODA Plzeň0500:11:300,00
46M456342Vacek MichalČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:11:300,00
7Z55880Pekařová JanaAC Turnov, z. s.0200:11:310,00
48M458344Špéra VáclavAtletický klub Hodonín,z.s.0400:11:310,00
5Z460394Kučerová EliškaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:11:320,00
49M460345Izotov AlexejSK Aktis Praha z.s.0400:11:320,00
49M460346Špiroch JiříTJ Baník Stříbro, spolek0500:11:320,00
6Z463395Klimentová EmaAK Šternberk z.s.0500:11:330,00
8Z56481Landsmannová EliškaAtletika Jižní Město z.s.0300:11:340,00
51M465347Dusil JakubTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:11:370,00
52M466348Indra DanielAtletický klub Prostějov, z. s.0400:11:390,00
9Z56682Šenková ZuzanaSSK Vítkovice, z.s.0200:11:390,00
10Z56883Bezdíčková JanaHvězda Pardubice z.s.0300:11:400,00
11Z56984Charvátová TerezaAK Olymp Brno, spolek0200:11:410,00
53M470349Málek MarekTJ Sokol Kolín-atletika0500:11:420,00
12Z57185Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:11:440,00
54M472350Glet OndřejSK Hranice, z.s.0500:11:450,00
13Z57286Zahrádková EliškaAK Most0300:11:450,00
55M474351Ben Abdellatif JonasTriatlet Karlovy Vary0500:11:460,00
56M475355Hrádocký RichardTJ Dukla Praha0400:11:470,00
56M475352Sulák MatějAK Šternberk z.s.0400:11:470,00
56M475353Červinka JáchymAC Mladá Boleslav z.s.0500:11:470,00
56M475354Herrmann DominikTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:11:470,00
7Z479396Bohatá NelaAC Slovan Liberec, z.s.0400:11:480,00
8Z480397Mičková KateřinaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:11:490,00
60M481356Poruba MartinSSK Vítkovice, z.s.0400:11:500,00
61M482357Miškovský NickolasAtletický klub Prostějov, z. s.0500:11:510,00
62M483358Zahradník BedřichAtletický klub Olomouc z.s.0400:11:520,00
63M484359Hrubý PetrAC Čáslav z.s.0500:11:530,00
63M484360Škarda JanŠSK Újezd nad Lesy-Praha0500:11:530,00
14Z58488Přikrylová DanaSK Aritma Praha0300:11:530,00
14Z58487Vaculíková EditaTJ Dukla Praha0300:11:530,00
9Z488400Gieselová IvaTJ Šumperk, z.s.0400:11:550,00
9Z488399Kučerová AnetaAtletika Benešov0400:11:550,00
65M488361Fojtíček EduardAC Slovan Liberec, z.s.0400:11:550,00
9Z488398Manuel Lurdes GloriaTJ VS Tábor, z. s.0500:11:550,00
9Z488401Jonáková LucieT.J. Sokol Říčany a Radošovice0400:11:550,00
66M493362Hanek ŠtěpánAC Moravská Slavia Brno, spolek0500:11:570,00
66M493363Müller JanUSK PROVOD Ústí n/L.0400:11:570,00
13Z495402Svobodová BarboraVSK Univerzita Brno0400:11:580,00
16Z59689(MS) Chlupáčová TerezaPSK Olymp Praha, z.s.0200:11:590,00
68M497364Skala AlbertMÍLAŘI Domažlice0500:12:000,00
14Z498403Zrůstová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:12:010,00
15Z499404Kalibová KateřinaAK Most0400:12:020,00
17Z59990Němcová AndreaAtletika Jihlava z.s.0200:12:020,00
18Z510191Piknerová ZuzanaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:12:030,00
19Z510292Dostálová AdélaSK Hranice, z.s.0300:12:040,00
20Z510393Ningerová KláraTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:12:050,00
16Z4103405Serbousková SáraČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0400:12:050,00
17Z4105406Brdičková KateřinaTJ Dukla Praha0500:12:060,00
21Z510594Belaníková AnnaAK Olomouc0200:12:060,00
18Z4107407Venoušová TerezieTJ Šumperk, z.s.0500:12:070,00
69M4107365Hanek KryštofAC Moravská Slavia Brno, spolek0500:12:070,00
18Z4107408Sigmundová AdélaŠAK Židlochovice, zapsaný spolek0500:12:070,00
70M4110367Neumayer MatyášTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0500:12:080,00
70M4110366Baxa KryštofTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0400:12:080,00
72M4112370Beneš DavidAC Čáslav z.s.0500:12:100,00
72M4112368Urbánek MatyášBYAC Brno0500:12:100,00
72M4112369Bobek LukášAC Mladá Boleslav z.s.0500:12:100,00
22Z511295Hřebíčková LudmilaAK Šternberk z.s.0300:12:100,00
75M4116371Beneš JanUniverzitní sportovní klub Praha0500:12:120,00
23Z511696(MS) Karasová DanielaSK Sporting Příbram, Z.S.0300:12:120,00
23Z511697(MS) Völflová NatálieTJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.0300:12:120,00
75M4116372Sochůrek RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:12:120,00
75M4116373Altrichter JakubAtletika Jihlava z.s.0400:12:120,00
20Z4116409Kumstátová PavlaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0500:12:120,00
25Z512299Burkhardtová AnneAC TJ Jičín0200:12:130,00
25Z512298Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa0200:12:130,00
78M4124374Boháč VojtěchAC Čáslav z.s.0500:12:140,00
27Z5125100Podjuklová KristýnaSK Hranice, z.s.0300:12:160,00
79M4125375Hron AntonínSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:12:160,00
80M4127376Ebert JakubAthletic Club Ústí n/L. z.s.0500:12:170,00
21Z4127410Pošepná KarolínaAC Mladá Boleslav z.s.0500:12:170,00
28Z5127101Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:12:170,00
22Z4130411Neumanová AdélaUSK PROVOD Ústí n/L.0400:12:180,00
23Z4131412Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0500:12:190,00
81M4131377Vitoul MartinAtletický klub Olomouc z.s.0400:12:190,00
82M4133378Bambuch LukášBYAC Brno0400:12:200,00
29Z5134102Vimmerová NikolaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:12:210,00
24Z4135413Dorazinová NelaSK Jeseniova0500:12:220,00
30Z5135103Vyvialová KláraASK Lovosice0200:12:220,00
30Z5135104Hesová BarboraTJ VS Tábor, z. s.0300:12:220,00
25Z4138414Somrová ŠárkaA. C. TEPO Kladno0400:12:230,00
32Z5139105Vandasová AdélaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:12:260,00
32Z5139106Loufková BarboraTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:12:260,00
26Z4141415Feilhauerová EmaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:12:270,00
83M4142379Řehák OndřejSK Nové Město nad Metují0500:12:280,00
27Z4142416Nováková AgátaAC Čáslav z.s.0500:12:280,00
34Z5144107Bartošová VeronikaSK Jeseniova0200:12:290,00
28Z4145417Vlková AndreaTJ Sokol Kolín-atletika0400:12:300,00
35Z5146108Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín-atletika0300:12:320,00
29Z4146419Procházková NelaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0500:12:320,00
29Z4146418Schwarczová AnetaAK ŠKODA Plzeň0400:12:320,00
36Z5149109Buchcarová NatálieAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:12:330,00
31Z4149420Faltová EliškaAC Česká Lípa0400:12:330,00
84M4149380Hamata LukášTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:12:330,00
32Z4152421Kovačičová BarboraAC Čáslav0500:12:340,00
32Z4152422Borová HanaSSK Vítkovice, z.s.0400:12:340,00
32Z4152423Šípková KarolínaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:12:340,00
37Z5155110Schveinerová ViktorieTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:12:350,00
35Z4156424Teplá MagdalénaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0500:12:370,00
85M4157381Pospíšil AdamAC Turnov, z. s.0500:12:380,00
36Z4158425Marzová ŠtěpánkaMÍLAŘI Domažlice0500:12:410,00
38Z5158112Pohlová AdélaJAC Brno0200:12:410,00
38Z5158111Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:12:410,00
86M4161382Matějovic ŠimonMÍLAŘI Domažlice0400:12:420,00
40Z5161113Miljanecová KristýnaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:12:420,00
37Z4161426Ťahanová ViktorieTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0400:12:420,00
38Z4164427Kollárová MarinaTJ Sokol Královské Vinohrady0400:12:440,00
39Z4165428Formanová PavlínaAK ŠKODA Plzeň0400:12:450,00
39Z4165429Ježková KristýnaJAC Brno0400:12:450,00
87M4167383König AntonínČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0500:12:470,00
41Z4168430Plevová BarboraAC TJ Jičín0500:12:480,00
88M4169384Kvapil AntonínAC Mladá Boleslav z.s.0400:12:490,00
42Z4169431Kubecová LucieMÍLAŘI Domažlice0500:12:490,00
43Z4171432Šenkeříková SimonaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0500:12:500,00
41Z5172114Flaman ZoeSKP Union Cheb - z.s.0200:12:510,00
41Z5172115Svobodová VeronikaSK Hranice, z.s.0300:12:510,00
41Z5172116Názlerová BarboraAC Moravská Slavia Brno, spolek0200:12:510,00
44Z4175434Horákovská AdélaTJ Nové Město na Moravě z.s.0500:12:520,00
44Z4175433Drábová EliškaŠSK Újezd nad Lesy-Praha0500:12:520,00
44Z5177117Máchová IvanaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0300:12:530,00
45Z5178118Šebestová KateřinaAC Domažlice, z. s.0300:12:550,00
89M4179385Němec ViktorA. C. TEPO Kladno0400:12:560,00
46Z5179119Carpentier MelanieAK ŠKODA Plzeň0200:12:560,00
46Z4181435Nechanická JessicaTJ SOKOL Nová Paka0400:12:590,00
47Z4182436Nedopilková BarboraTJ Olympia Bruntál z.s.0400:13:020,00
47Z4182437Kostková BarbaraT. J. Sokol České Budějovice0400:13:020,00
49Z4184438Babjáková NelaAK Most0500:13:070,00
49Z4184439Potácelová KristýnaTJ Olympia Bruntál z.s.0400:13:070,00
51Z4186440Vilčková KarolínaTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0500:13:090,00
47Z5186120Mervartová TerezaAtletika Chrudim, z.s.0200:13:090,00
52Z4188441Kluzová MichaelaTJ TŽ Třinec0500:13:120,00
53Z4189444Kovářová ZuzanaTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.0400:13:130,00
53Z4189443Hrnčířová VendulaUSK PROVOD Ústí n/L.0400:13:130,00
53Z4189442Holá ZuzanaAK Most0400:13:130,00
48Z5192121Suchá NikolaAthletic Club Ústí n/L. z.s.0300:13:140,00
90M4193386Pour OndřejASK Lovosice0500:13:150,00
56Z4193445Vesecká NikolSK Sporting Příbram, Z.S.0400:13:150,00
49Z5195122Kautzká KarolínaAC Turnov, z. s.0300:13:160,00
57Z4196446Suchardová VeronikaAC TJ Jičín0400:13:200,00
50Z5197123Skoumalová AnežkaTJ Znojmo, z.s.0300:13:210,00
91M4198387Bundil TomášAK Šternberk z.s.0400:13:230,00
58Z4199447Fialová MichaelaAK ŠKODA Plzeň0400:13:250,00
58Z4199448Krinwaldová LucieAC Mladá Boleslav z.s.0500:13:250,00
92M4201388Válek LeošTJ Sokol Hradec Králové0500:13:270,00
60Z4202449Herková TerezaAtletický klub Hodonín,z.s.0500:13:280,00
60Z4202450Helebrantová KateřinaAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0500:13:280,00
62Z4204451Chalupská JulieAtletika Jihlava z.s.0500:13:310,00
63Z4205452Nechvílová MichaelaAC Pardubice0500:13:340,00
64Z4206453Růžičková NatálieAC Turnov, z. s.0500:13:360,00
65Z4207454Malá GábinaTJ Maratonstav Úpice0500:13:400,00
66Z4208456Vávrová NelaAC Mladá Boleslav z.s.0500:13:430,00
66Z4208455Šarounová MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0400:13:430,00
93M4210389Kremser JanSSK Vítkovice, z.s.0500:13:450,00
68Z4211457Štrosová AnetaUSK Praha0400:13:470,00
69Z4212459Šimůnková JulieAC Čáslav z.s.0500:13:490,00
69Z4212458Šalátová VeronikaTRIATLET Karlovy Vary z.s.0500:13:490,00
71Z4214460Lisková MiroslavaAC Mladá Boleslav z.s.0400:13:540,00
72Z4215461Hubenková KláraTJ VS Tábor, z. s.0500:13:560,00
73Z4216462Stoklasová ZuzanaTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:14:010,00
51Z5217124Havlová VeronikaAK ŠKODA Plzeň0200:14:020,00
74Z4218463Strnadová ElenaAC Pardubice0500:14:030,00
75Z4219464Kněbortová Švermová AntonieAC Turnov, z. s.0400:14:130,00
52Z5220125Holičová KarolínaAC Rumburk, z.s.0200:14:180,00
76Z4221465Vostatková RozálieASK Slavia Praha0500:14:190,00
77Z4222466Jíšová ZuzanaTJ VS Tábor, z. s.0400:14:210,00
78Z4223467Milionová RozálieTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0500:14:230,00
79Z4224468Jakubská BeátaTJ Sokol Hradec Králové0400:14:250,00
80Z4225469Kubasová LeonaTJ MARATONSTAV Úpice0400:14:280,00
81Z4226470Rubešová MichaelaAtletika Jižní Město0500:14:380,00
53Z5227126Bednaříková EmmaTJ Znojmo, z.s.0300:14:420,00
82Z4228471Kadlecová VendulaASK Slavia Praha0500:14:430,00
54Z5229127Apltauerová AlenaAC Čáslav z.s.0300:14:530,00
83Z4230472Rašková AnnaAC Domažlice, z. s.0400:14:560,00
84Z4231473Grégrová KristýnaAK Šternberk z.s.0500:14:570,00
85Z4232474Pospíšilová BarboraAC Turnov, z. s.0500:14:580,00
86Z4233475Vokáčová AdélaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0500:15:430,00
87Z4234476Apltauerová HanaAC Čáslav z.s.0500:15:560,00
88Z4235477Pittnerová TerezaSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0400:16:020,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Davidík JakubTJ Baník Stříbro0200:13:020,00
2M522Šlapák DavidAC Slovan Liberec, z.s.0300:13:060,00
3M533Vrbovský BenjaminSSK Vítkovice, z.s.0200:13:140,00
4M544Hřebačka MatějAtletický klub Hodonín,z.s.0300:13:170,00
5M555Tlamka FilipElite Sport Boskovice, z. s.0200:13:240,00
6M566Hanyk MichalAC Turnov0200:13:280,00
7M577Stankov PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek0200:13:300,00
8M588Kolín JakubAC Mladá Boleslav z.s.0200:13:320,00
9M599Urbánek JakubJAC Brno0300:13:340,00
10M51010Boketta NicoAtletika Jižní Město z.s.0200:13:370,00
11M51111Šimůnek JanČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s0300:13:420,00
12M51212Horák JakubHvězda Pardubice z.s.0200:13:480,00
13M51313Řehula ŠimonT. J. Sokol České Budějovice0200:13:500,00
13M51314Brejška IvanT. J. Sokol České Budějovice0300:13:500,00
13M51315Šebo JanSKP Union Cheb - z.s.0200:13:500,00
16M51616Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:13:530,00
17M51717Štecher FilipAthletic club Mariánské Lázně, z.s.0300:13:540,00
18M51818Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:13:550,00
19M51919Budil JakubAtletika Písek, z.s.0200:14:020,00
20M52020Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:14:030,00
20M52021Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:14:030,00
22M52222Grégr JakubAK Šternberk0200:14:050,00
23M52323(MS) Bolehovský MichalPSK Olymp Praha, z.s.0200:14:060,00
24M52424Matolín MaximilianTJ Dukla Praha0300:14:070,00
25M52525Lukš PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:14:100,00
26M52626Kořínek AdamTJ Dukla Praha0200:14:120,00
27M52728Martínek DavidAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:14:140,00
27M52727Trávníček ŠtěpánTJ Baník Stříbro0300:14:140,00
29M52929Minol DanTJ Dukla Praha0300:14:150,00
30M53030Podolák LukášAtletika Stará Boleslav, z.s.0200:14:180,00
31M53131Kotraba JanTRIATLET Karlovy Vary z.s.0300:14:200,00
32M53232Štrégl MatyášSpartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE0300:14:220,00
33M53333Špok DavidAK ŠKODA Plzeň0300:14:230,00
33M53334Krišica MarekTJ TŽ Třinec0200:14:230,00
35M53537Hřích JanAK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.0300:14:240,00
35M53536Krabec JakubAC TJ Jičín0200:14:240,00
35M53535Perner MichalAC Čáslav z.s.0200:14:240,00
38M53838Pohanka MartinAC Moravská Slavia Brno, spolek0200:14:250,00
39M53939Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:14:280,00
40M54040Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:14:310,00
41M54141Němec OndřejAC Moravská Slavia Brno, spolek0200:14:340,00
42M54242Reichl TomášUSK PROVOD Ústí n/L.0200:14:360,00
43M54343Vostřel RadekAK Žatec0200:14:370,00
44M54444Hrabák DanielTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0300:14:400,00
45M54545Kofroň RadekT. J. Sokol České Budějovice0200:14:420,00
46M54647Vaidiš DanielSKP Union Cheb - z.s.0200:14:460,00
46M54646Chaloupka MilanVSK Univerzita Brno0200:14:460,00
48M54848Kadraba PetrUSK PROVOD Ústí n/L.0200:14:470,00
49M54949Špale DavidAK ŠKODA Plzeň0300:14:500,00
50M55050Čermák JiříAC Turnov, z. s.0200:14:570,00
51M55151Alexa KryštofA. C. TEPO Kladno0300:14:590,00
51M55152Sedláček JaroslavPSK Olymp Praha0300:14:590,00
53M55353Marini MartinAC Rumburk, z.s.0300:15:000,00
54M55454Feranec AdamSSK Vítkovice, z.s.0200:15:110,00
55M55555Schejbal PavelAC Slovan Liberec, z.s.0200:15:120,00
56M55656Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:15:130,00
57M55757Kapoun JanAtletika Polička0300:15:190,00
58M55858Hojný MartinAC Mladá Boleslav z.s.0300:15:210,00
59M55959Filip Vojtěch VítězslTJ Dukla Praha0300:15:230,00
60M56060Klement TomášJAC Brno0300:15:240,00
61M56161Waclawik AndrzejTJ TŽ Třinec0300:15:280,00
62M56262Gribbin DanielSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0300:15:340,00
63M56363Pavelek JiříTJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.0300:15:390,00
64M56464Serafin OliverSK Aritma Praha0200:15:450,00
65M56565Synáček PetrUSK PROVOD Ústí n/L.0300:15:480,00
66M56666Prchlík MatějASK Lovosice0300:16:090,00
67M56767Košťál JakubAC Moravská Slavia Brno, spolek0300:16:110,00
68M56868Votýpka MichalTJ Jiskra Nový Bor0300:16:190,00
69M56969Jošt DavidTJ VS Tábor, z. s.0300:16:290,00
70M57070Hošťálek OndřejAtletický klub Prostějov, z. s.0300:16:350,00
71M57171Gabriško MiroslavTJ Baník Stříbro, spolek0200:16:400,00
72M57272Novák MichalTJ Baník Stříbro, spolek0300:16:590,00
73M57373Švejnoha JakubAC Moravská Slavia Brno, spolek0300:17:230,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód