Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická Cross Country

17.3.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická Cross Country
  • datum konání: 17.3.2019
  • zobrazeno již 229x
  • pořadatel: AC PArdubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubické závodiště - Agrofert Park
dětské kategorie od 9:30 hodin
hlavní závod ve 12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE (do 15.3. 2019 19:00)
nebo na místě od 8:15 hodin

Startovné

mládežnické kategorie - 50 Kč
Běh rodičů a dětí - 0 Kč
Fit běh a hlavní závod - 150 kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
travnaté a zpevněné cesty, překážky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 777 571 106, 604 97 49 88 Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.3.2020Velká Pardubická Cross Country70
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125

Statistika závodu Velká Pardubická Cross Country

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 195

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krunka Kamil863
Jirásko Dušan732
Slabý Jan902
Koutník Lumír672
Jonášová Zdeňka642
Jirásko Lubomír712
Brožek Radmil542
Petržílek Zdeněk552
Vorel Milan402
Mannlová Jana802
Kraus Václav642
Voženílek Miroslav692
Vacarda Vladimír592
Bednář Josef502
Bílý Zdeněk592
Ožana Václav642
Vacek Jiří772
Fenclová Marta762
Cinková Jitka682
Mocek Tomáš792
Nečas Josef582

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:35:41-
2MA2142Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:10-
3MA328Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:38:16-
4MA48Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:24-
5MA520Jukl LukášPardubice9900:41:52-
6MA668Vokolek MichalAC Pardubice7200:43:02-
7MA7148Kozák OndřejVysoké Mýto8800:43:06-
8MA826Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:43:59-
9MA957Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:44:12-
10MA1011Hach Lukᚊtefko Running Team8400:44:52-
11MA1123Klimpl ZdeněkSparťan Pardubice9700:44:59-
12MA1242Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:45:17-
13MA1367Vaňura OndřejSokol Běrunice8100:46:19-
14MA1463Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:32-
15MA154Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:46:45-
16MA1662Tomášek MichalMaleč tým8800:47:02-
17MA173Bláha MilanAF Křovice5700:47:11-
18MA1852Slabý JanTvoje máma9000:47:31-
19MA1959Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:59-
20MA2047Pipek JanSK Babice8200:48:15-
21MA219Fišer DavidTvoje máma8000:49:32-
22MA225Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:19-
23MA2348Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:50:44-
24MA2413Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:51:45-
25MA2564Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:55-
26MA2639Moka MichalKRB Chrudim7900:53:49-
27MA2719Jonáš RadekSK Srch7600:53:58-
28MA2869Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:55:08-
29MA292Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:57:24-
30MA3025Kopik TomaszPoland7500:57:33-
31MA31146Bednář JosefSK Počaply5000:58:31-
32MA3229Kresta RomanOrel Židenice6501:00:52-
33MA3331Kubias OndřejPardubice7401:01:25-
34MA3446Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:02:21-
35MA3517Jedlička JiříDL Pardubice7301:02:51-
36MA3624Kolovrátník JiříJIROUS7701:03:17-
37MA37153Strejček JiříPraha8301:13:34-
Ženy (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA175Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:38-
2ZA2147Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8100:29:51-
3ZA3100Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:28-
4ZA4102Neradová SylvaMozarťák0000:33:39-
4ZA494Kudrnová AnnaSK Babice8600:33:39-
6ZA699Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:23-
7ZA778Hájková HanaCafe Bajer8800:34:35-
8ZA888Klapalová ZuzanaPecinda9000:34:37-
9ZA9149Formánková TerezaHolice v Čechách9900:35:58-
10ZA10150Juklová KateřinaPardubice9600:36:37-
11ZA1183Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:37:16-
12ZA1287Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:15-
13ZA1389Klimplová AlenaFC Pardubice9300:39:33-
14ZA14108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:06-
15ZA1571Cinková JitkaAC Pardubice6800:40:24-
16ZA1670Benedová LenkaSK Srch8500:41:48-
17ZA1791Kratochvílová JitkaKraťáci7400:41:51-
18ZA1895Kosíková LenkaVotice Team9400:42:08-
19ZA19110Shejbalová JanaRUN magazine team9100:42:49-
Fit běh (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1145Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:12:25-
2P2140Richter LukášPsinek8200:14:28-
3P365Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:03-
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1145Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:12:25-
2P2140Richter LukášPsinek8200:14:28-
3P365Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:03-
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA175Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:38-
2ZA2147Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8100:29:51-
3ZA3100Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:28-
4ZA4102Neradová SylvaMozarťák0000:33:39-
4ZA494Kudrnová AnnaSK Babice8600:33:39-
6ZA699Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:23-
7ZA778Hájková HanaCafe Bajer8800:34:35-
8ZA888Klapalová ZuzanaPecinda9000:34:37-
9ZA9149Formánková TerezaHolice v Čechách9900:35:58-
10ZA10150Juklová KateřinaPardubice9600:36:37-
11ZA1183Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:37:16-
12ZA1287Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:15-
13ZA1389Klimplová AlenaFC Pardubice9300:39:33-
14ZA14108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:06-
15ZA1571Cinková JitkaAC Pardubice6800:40:24-
16ZA1670Benedová LenkaSK Srch8500:41:48-
17ZA1791Kratochvílová JitkaKraťáci7400:41:51-
18ZA1895Kosíková LenkaVotice Team9400:42:08-
19ZA19110Shejbalová JanaRUN magazine team9100:42:49-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:35:41-
2MA2142Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:10-
3MA328Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:38:16-
4MA48Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:24-
5MA520Jukl LukášPardubice9900:41:52-
6MA668Vokolek MichalAC Pardubice7200:43:02-
7MA7148Kozák OndřejVysoké Mýto8800:43:06-
8MA826Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:43:59-
9MA957Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:44:12-
10MA1011Hach Lukᚊtefko Running Team8400:44:52-
11MA1123Klimpl ZdeněkSparťan Pardubice9700:44:59-
12MA1242Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:45:17-
13MA1367Vaňura OndřejSokol Běrunice8100:46:19-
14MA1463Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:32-
15MA154Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:46:45-
16MA1662Tomášek MichalMaleč tým8800:47:02-
17MA173Bláha MilanAF Křovice5700:47:11-
18MA1852Slabý JanTvoje máma9000:47:31-
19MA1959Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:59-
20MA2047Pipek JanSK Babice8200:48:15-
21MA219Fišer DavidTvoje máma8000:49:32-
22MA225Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:19-
23MA2348Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:50:44-
24MA2413Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:51:45-
25MA2564Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:55-
26MA2639Moka MichalKRB Chrudim7900:53:49-
27MA2719Jonáš RadekSK Srch7600:53:58-
28MA2869Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:55:08-
29MA292Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:57:24-
30MA3025Kopik TomaszPoland7500:57:33-
31MA31146Bednář JosefSK Počaply5000:58:31-
32MA3229Kresta RomanOrel Židenice6501:00:52-
33MA3331Kubias OndřejPardubice7401:01:25-
34MA3446Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:02:21-
35MA3517Jedlička JiříDL Pardubice7301:02:51-
36MA3624Kolovrátník JiříJIROUS7701:03:17-
37MA37153Strejček JiříPraha8301:13:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód