Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic

31.12.2018, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic
  • datum konání: 31.12.2018
  • zobrazeno již 818x
  • pořadatel: Atletický oddíl AMV Dlouhonovice

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřistě Dlouhoňovice
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin
nebo elektronicky na tuto e-mailovou adresu prihlasky@dlouhonovice.cz

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Povrch: asfalt
Profil: mírně zvlněný

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Vítek
tel. 731 708 702

Pozvánka ve formátu PDF

Internetové stránky

https://bit.ly/2UEWLzB

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.12.2019Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic-

Statistika závodu Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Hübl RadekRUN sport Salomon team8800:19:45-
2MA218Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:58-
3MA313Kalous Jan-9800:21:09-
4MA53Novák JosefHorní Čermná9700:21:41-
5MA621Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:08-
6MA72Pistulka OndřejPraha8800:22:18-
7MA1144Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:23:14-
8MA1217Wiedermann Ondřej3D fitnes RT ÚO8800:23:19-
9MA1614Holubář PatrikVenc tým ÚO0000:24:21-
10MA17118Drhlík MichalDlouhoňovice8400:24:36-
11MA1947Slabý JanTvoje máma9000:24:49-
12MA2249Zbíral DominikBrno8300:25:22-
13MA2312Moravec MilanGladiátor Race8400:25:44-
14MA2428Hynek MartinDlouhoňovice0100:26:05-
15MA2619Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:12-
16MA2948Fišer DavidČeské Libchavy8000:26:18-
17MA304Černý JanÚstí nad Orlicí9800:26:37-
18MA31134Malý LukášDlouhoňovice0300:26:44-
19MA3236Rous MatějVerměřovice0400:26:47-
20MA3446Hájek MartinŽamberk0100:26:51-
21MA3510Vliasz JacekLKS ISKRA Jaszkowa9200:27:01-
22MA389Sobezak Hubert-8700:27:28-
23MA3918Barvínek DanielDlouhoňovice0600:27:33-
24MA4212Vítek MichalDlouhoňovice8500:27:54-
25MA4327Fajer Marek-0600:28:03-
26MA4430Doleček RomanLíšnice7900:28:10-
27MA4551Smola JosefNáchod8000:28:31-
28MA4945Hájek DominikDlouhoňovice0600:29:39-
29MA5334Fišer JakubTvoje máma0700:30:45-
30MA5411Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:30:48-
31MA64137Lux RadekDlouhoňovice8400:34:09-
32MA6748Barvínek TomášDlouhoňovice8200:37:11-
33MA70136Barvínek MartinDlouhoňovice8000:38:02-
34MA7449Malý LubošDlouhoňovice7900:38:44-
34MA7450Malý AdamDlouhoňovice0600:38:44-
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB452Hejl RadekLetohrad7200:21:19-
2MB828Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:32-
3MB958Malátek AntonínPardubice7700:22:48-
4MB1029Vencl JiříVENCL Servis Žamberk7400:23:08-
5MB1354Pešava JanAtletika Jablonné7200:23:24-
6MB145Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:23:26-
7MB156Lux PetrTvoje Máma7600:23:50-
8MB2020Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:14-
9MB2139Kovář MilanČeské Budějovice7400:25:15-
10MB2522Vebr MichalČeská Třebová7800:26:10-
11MB2716Černoch MichalDlouhoňovice7700:26:13-
12MB358Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:27:01-
13MB4132Eliáš RadimVysoké Mýto7000:27:40-
14MB4823Nastoupil MilanVerměřovice7500:29:10-
15MB5246Langr JiříDlouhoňovice7700:30:35-
16MB6535Štajner MertinDlouhoňovice7600:34:58-
17MB6957Dostálek PetrLetohrad7200:37:35-
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2815Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:17-
2MC56135Malý JaromírDlouhoňovice6700:31:25-
4MC7645Brus MirekBrno6800:43:39-
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5955Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:00-
Ženy A 34 let a mladší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3341Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:26:50-
2ZA4631Eliášová SabinaSKI Team ČT9800:28:32-
3ZA5140Kubíčková IvaKOB ÚO0100:30:34-
4ZA6159Hejsková BohumilaDlouhoňovice8400:32:54-
5ZA66127Fousková ViktorieDlouhoňovice0300:36:44-
6ZA7143Šlezingrová MarkétaŽamberk9200:38:28-
6ZA7137Vítková BarboraDlouhoňovice9300:38:28-
8ZA7342Moravcová HanaŽamberk9400:38:29-
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1825Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:43-
2ZB3726Vebrová MonikaČeská Třebová7900:27:20-
3ZB4025Barvínková RomanaDlouhoňovice7900:27:34-
4ZB5047Hájková LudmilaDlouhoňovice7500:29:42-
5ZB5537Komůrková MartinaVerměřovice7800:31:05-
6ZB6024Kubová Lucie-8000:32:13-
7ZB6338Cabalková ŠtěpánkaZáchlumí7600:33:27-
8ZB6856Dostálková IvetaLetohrad7400:37:32-
-ZB-133Fousková PavlínaDlouhoňovice83DNF-
Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4753Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:28:38-
2ZC5833Šedová Jana-7300:31:45-
3ZC6244Petráňová JanaDlouhoňovice7200:33:07-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA135Hübl RadekRUN sport Salomon team8800:19:45-
2MA218Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:20:58-
3MA313Kalous Jan-9800:21:09-
1MB452Hejl RadekLetohrad7200:21:19-
4MA53Novák JosefHorní Čermná9700:21:41-
5MA621Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:22:08-
6MA72Pistulka OndřejPraha8800:22:18-
2MB828Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:32-
3MB958Malátek AntonínPardubice7700:22:48-
4MB1029Vencl JiříVENCL Servis Žamberk7400:23:08-
7MA1144Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:23:14-
8MA1217Wiedermann Ondřej3D fitnes RT ÚO8800:23:19-
5MB1354Pešava JanAtletika Jablonné7200:23:24-
6MB145Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:23:26-
7MB156Lux PetrTvoje Máma7600:23:50-
9MA1614Holubář PatrikVenc tým ÚO0000:24:21-
10MA17118Drhlík MichalDlouhoňovice8400:24:36-
1ZB1825Nováková BarboraSokol Kunvald8300:24:43-
11MA1947Slabý JanTvoje máma9000:24:49-
8MB2020Vacek JiříDlouhá Třebová7700:25:14-
9MB2139Kovář MilanČeské Budějovice7400:25:15-
12MA2249Zbíral DominikBrno8300:25:22-
13MA2312Moravec MilanGladiátor Race8400:25:44-
14MA2428Hynek MartinDlouhoňovice0100:26:05-
10MB2522Vebr MichalČeská Třebová7800:26:10-
15MA2619Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:26:12-
11MB2716Černoch MichalDlouhoňovice7700:26:13-
1MC2815Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:26:17-
16MA2948Fišer DavidČeské Libchavy8000:26:18-
17MA304Černý JanÚstí nad Orlicí9800:26:37-
18MA31134Malý LukášDlouhoňovice0300:26:44-
19MA3236Rous MatějVerměřovice0400:26:47-
1ZA3341Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:26:50-
20MA3446Hájek MartinŽamberk0100:26:51-
21MA3510Vliasz JacekLKS ISKRA Jaszkowa9200:27:01-
12MB358Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:27:01-
2ZB3726Vebrová MonikaČeská Třebová7900:27:20-
22MA389Sobezak Hubert-8700:27:28-
23MA3918Barvínek DanielDlouhoňovice0600:27:33-
3ZB4025Barvínková RomanaDlouhoňovice7900:27:34-
13MB4132Eliáš RadimVysoké Mýto7000:27:40-
24MA4212Vítek MichalDlouhoňovice8500:27:54-
25MA4327Fajer Marek-0600:28:03-
26MA4430Doleček RomanLíšnice7900:28:10-
27MA4551Smola JosefNáchod8000:28:31-
2ZA4631Eliášová SabinaSKI Team ČT9800:28:32-
1ZC4753Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:28:38-
14MB4823Nastoupil MilanVerměřovice7500:29:10-
28MA4945Hájek DominikDlouhoňovice0600:29:39-
4ZB5047Hájková LudmilaDlouhoňovice7500:29:42-
3ZA5140Kubíčková IvaKOB ÚO0100:30:34-
15MB5246Langr JiříDlouhoňovice7700:30:35-
29MA5334Fišer JakubTvoje máma0700:30:45-
30MA5411Miškolci TadeášSRTG Česká Třebová1000:30:48-
5ZB5537Komůrková MartinaVerměřovice7800:31:05-
2MC56135Malý JaromírDlouhoňovice6700:31:25-
2ZC5833Šedová Jana-7300:31:45-
1MD5955Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:00-
6ZB6024Kubová Lucie-8000:32:13-
4ZA6159Hejsková BohumilaDlouhoňovice8400:32:54-
3ZC6244Petráňová JanaDlouhoňovice7200:33:07-
7ZB6338Cabalková ŠtěpánkaZáchlumí7600:33:27-
31MA64137Lux RadekDlouhoňovice8400:34:09-
16MB6535Štajner MertinDlouhoňovice7600:34:58-
5ZA66127Fousková ViktorieDlouhoňovice0300:36:44-
32MA6748Barvínek TomášDlouhoňovice8200:37:11-
8ZB6856Dostálková IvetaLetohrad7400:37:32-
17MB6957Dostálek PetrLetohrad7200:37:35-
33MA70136Barvínek MartinDlouhoňovice8000:38:02-
6ZA7143Šlezingrová MarkétaŽamberk9200:38:28-
6ZA7137Vítková BarboraDlouhoňovice9300:38:28-
8ZA7342Moravcová HanaŽamberk9400:38:29-
34MA7449Malý LubošDlouhoňovice7900:38:44-
34MA7450Malý AdamDlouhoňovice0600:38:44-
4MC7645Brus MirekBrno6800:43:39-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč