Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle 2014

19.9.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2014
  • datum konání: 19.9.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2014

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Bis MarekLanškroun0700:00:59-
2C222Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT0800:01:00-
3C233Daniel AdamLanškroun0700:01:02-
4C284Gregora LukášLanškroun0800:01:05-
5C295Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:01:06-
6C2126Teichmann Radek-0800:01:09-
7C2137Richtr MichalLanškroun0800:01:10-
8C2158Marhold JanChoceň0800:01:11-
9C2179Krátký LukášLanškroun0800:01:11-
10C21910Waclaw MichalLanškroun0800:01:12-
11C22111Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:14-
12C22312Stejskal HynekRC Dětský svět0800:01:17-
13C22413Mareš RomanRC Dětský svět0800:01:17-
14C22514Kárský MartinRC Dětský svět0700:01:18-
15C22715Dušánek FilipSDH Dolní Třešňovec0800:01:21-
16C22816Jirásek MilanSDH Dolní Třešňovec0700:01:23-
17C22917Marhold DanielHorní Jelení0900:01:23-
18C23018Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:25-
19C23419Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:33-
20C23620Pirkl VítČeská Třebová1000:01:36-
21C23821Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:37-
22C23922Dušek PavelSDH Dolní Třešňovec0900:01:52-
23C24123Richtr Jáchym-1100:02:05-
24C24324Dušek Petr-1100:02:19-
Děvčata 7 let a mladší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D241Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:02-
2D252Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:02-
3D263Dušková Tereza-0700:01:04-
4D274Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:01:05-
5D2105Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:01:06-
6D2116Marešová TerezaRC Dětský svět0700:01:08-
7D2147Skalická AnežkaLanškroun0700:01:11-
8D2168Dušková Žaneta-0900:01:11-
9D2189Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:12-
10D22010Vacková LucieRC Dětský svět0800:01:14-
11D22211Faltusová Pavla-0700:01:15-
12D22612Kodytková Lucie-0800:01:19-
13D23113Hepnarová StelaLanškroun0900:01:29-
14D23214Pluhařová StelaMŠ Výsluní0800:01:29-
15D23315Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:01:31-
16D23516Gregorová AnnaLanškroun1000:01:35-
17D23717Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:37-
18D24018Marholdová NikolaChoceň1000:01:57-
19D24219Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:02:12-
20D24420Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:02:44-
21D24521Stejskalová NinaLanškroun1100:02:45-
22D24622Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:02:51-
23D24723Adamcová VeronikaLetohrad1200:03:15-
24D24824Kodytková Nela-1000:03:16-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M161Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:37103,78
2M172Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:02:39101,58
3M1143Waclaw DanielLanškroun0500:02:4594,64
4M1154Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:02:4890,43
5M1185Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:02:5384,38
6M1216Švarc AdamDDM La0600:02:5680,49
7M1267Jurča FilipLanškroun0600:03:0569,09
8M1308Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:03:1063,09
9M1339Teichmann Vojtěch-0500:03:1852,99
10M13410Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:03:2050,79
11M13611Mareš DanielRC Dětský svět0600:03:2544,00
12M13812Jirásek JakubVýprachtice0600:03:2742,45
13M13913Vodák MatějSDH Dolní Třešňovec0500:03:3236,09
14M14014Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:03:3630,35
15M14115Hanyš MarekRC Dětský svět0600:03:4421,11
16M14316Fajt JiříSDH Dolní Třešňovec0500:03:5111,54
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT0500:02:42104,23
2Z1132Hamplová TerezaOstrov0500:02:43103,02
3Z1163Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5292,76
4Z1194Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:5588,76
5Z1235Vacková VendulaLanškroun0500:03:0280,57
6Z1276Křenková AdélaLanškroun0600:03:0774,29
7Z1287Dušánková Martina-0500:03:0773,95
8Z1298Langerová KristýnaLanškroun0500:03:0872,92
9Z1319Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:1168,82
10Z13210Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:03:1663,36
11Z13511Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:03:2256,37
12Z14412Kalousová PatricieŽamberk0500:03:5417,64
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M221Budig MatoušAtletika Polička0300:02:27108,85
2M252Skalický Vojtěch-0300:02:3598,30
3M283Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:02:3992,85
4M294Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:4092,33
5M2105Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:4091,64
6M2126Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:4289,23
7M2207Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:02:5671,82
8M2248Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0361,50
9M2259Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:0559,59
10M24210Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:03:503,00
11M24511Vodák FilipSDH Dolní Třešňovec0300:03:593,00
12M24612Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:04:133,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:02:23107,00
2Z232Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:2997,97
3Z243Burešová MarkétaIscarex junior team ČT0400:02:3195,02
4Z2174Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:5267,30
5Z2225Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:03:0056,38
6Z2376Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:03:2620,41
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:20119,17
2M3102Mareš AdamBadmitnon La0100:05:5599,32
3M3123Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:06:2681,52
4M3144Hai HonzaBadminton LA0100:06:3079,36
5M3165Hostovský JanSDH Dolní Třešňovec0200:06:5764,39
6M3196Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:07:2449,02
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z341Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:19115,67
2Z382Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:27110,98
3Z3153Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:3273,35
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:04104,87
2M432Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:10100,75
3M463Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:2094,38
4M474Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:05:2292,90
5M495Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:3485,53
6M4136Fajt FilipSDH Dolní Třešňovec9900:06:2949,80
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z421Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:08132,37
2Z4112Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany0000:06:0998,86
3Z4173Belobradová KarolínaŽamberk9900:07:0468,77
4Z4184Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:07:2060,19
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5511Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:32101,08
2M5522Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:32101,03
3M5553Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:4197,89
4M5614Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:1187,33
5M5935Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:12:3836,35
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5651Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:37118,48
2Z5752Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:12108,30
3Z51013Jílková JanaAtletika Polička9800:13:1573,22
4Z51044Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:13:2171,53
5Z51075Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:13:4963,65
6Z51166Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:15:0442,18
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ531Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:40112,11
2MJ632Pazdera AlešAtletika Polička9600:10:17100,07
3MJ703Jureček MichalCotkytle9600:10:5587,82
4MJ734Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:0783,72
5MJ1235Kubín TomášLanškroun9500:17:393,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ811Krátká HanaLanškroun9500:11:48100,00
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA491Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:22102,89
2MA502Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:09:30100,34
3MA543Machotka DominikActivity Lanškroun9400:09:4096,78
4MA564Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:09:5890,25
5MA575Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:09:5989,90
6MA586Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:0189,34
7MA597Vacek LiborActivity Lanškroun8600:10:0787,33
8MA608Klíma PetrAtletika Polička9300:10:1086,17
9MA669Češka MilanAtletika Polička8900:10:4175,24
10MA7410Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:1065,29
11MA7911Marhold PetrChoceň7800:11:2858,79
12MA8412Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:5350,08
13MA8613Marhold LubošHorní Jelení7700:11:5648,82
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB621Hejl RadekLetohrad7200:10:15107,22
2MB682Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4996,48
3MB693Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5096,30
4MB724Pocsai SándorČerti Kunčina7000:10:5993,55
5MB785Belobrad IvanŽamberk6600:11:2585,31
6MB806Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:11:4778,26
7MB887Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1071,10
8MB968Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:12:5557,12
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC641Krátký LubošLanškroun6200:10:20109,26
2MC672Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:46101,25
3MC773Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:2489,49
4MC914Kalous Tomᚎamberk6400:12:3667,28
5MC1055Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:13:3449,31
6MC1066Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:3549,13
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD871Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:09105,60
2MD892Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:3199,69
3MD943Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:12:5094,71
4MD954Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:5294,12
5MD1025Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1887,01
6MD1106Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:0574,58
7MD1127Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:2269,93
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1181Bielčik JindřichLichkov4000:15:55108,01
2ME1222Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:17:1491,99
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA711Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:57114,49
2ZA832Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:5398,81
3ZA913Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:12:3686,69
4ZA994Kalousová AlenaŽamberk8000:13:0977,44
5ZA1085Jelénková IvaZdiby8900:13:5065,85
6ZA1096Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:13:5265,16
7ZA1117Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:14:2057,35
8ZA1138Richtrová Hana-8200:14:2256,57
9ZA1159Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:14:4450,41
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB761Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:11:17115,88
2ZB902Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:3195,73
3ZB973Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5888,39
4ZB984Dostálová PetraLanškroun7800:13:0486,93
5ZB995Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:0985,58
6ZB1206Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:16:1135,93
7ZB1217Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:17:0521,32
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC821Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:11:50108,48
2ZC852Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:54107,49
3ZC1033Jirásková EvaLanškroun6400:13:2184,03
4ZC1144Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:14:4361,95
5ZC1245Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:115,58
6ZC1256Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:18:135,29
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1171Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:22103,63
2ZD1192Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:15:5796,37
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Serbousková SáraIscarex junior team ČT0400:02:23107,00
1M221Budig MatoušAtletika Polička0300:02:27108,85
2Z232Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:02:2997,97
3Z243Burešová MarkétaIscarex junior team ČT0400:02:3195,02
2M252Skalický Vojtěch-0300:02:3598,30
1M161Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:37103,78
2M172Svatoš MiroslavZŠ Rudoltice0500:02:39101,58
3M283Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:02:3992,85
4M294Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:4092,33
5M2105Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:4091,64
1Z1111Kumpoštová AndreaIscarex junior team ČT0500:02:42104,23
6M2126Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:4289,23
2Z1132Hamplová TerezaOstrov0500:02:43103,02
3M1143Waclaw DanielLanškroun0500:02:4594,64
4M1154Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:02:4890,43
3Z1163Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5292,76
4Z2174Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:5267,30
5M1185Borovský ŠimonSDH Dolní Třešňovec0500:02:5384,38
4Z1194Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:02:5588,76
7M2207Borovský MatějSDH Dolní Třešňovec0300:02:5671,82
6M1216Švarc AdamDDM La0600:02:5680,49
5Z2225Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:03:0056,38
5Z1235Vacková VendulaLanškroun0500:03:0280,57
8M2248Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0361,50
9M2259Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:03:0559,59
7M1267Jurča FilipLanškroun0600:03:0569,09
6Z1276Křenková AdélaLanškroun0600:03:0774,29
7Z1287Dušánková Martina-0500:03:0773,95
8Z1298Langerová KristýnaLanškroun0500:03:0872,92
8M1308Skalický JanSDH Dolní Třešňovec0600:03:1063,09
9Z1319Reslerová VeronikaVOTJ Lanškroun0600:03:1168,82
10Z13210Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:03:1663,36
9M1339Teichmann Vojtěch-0500:03:1852,99
10M13410Sedlák JakubSDH Dolní Třešňovec0600:03:2050,79
11Z13511Hájková BarboraVO TJ Lanškroun0600:03:2256,37
11M13611Mareš DanielRC Dětský svět0600:03:2544,00
6Z2376Nečesánková NelaSDH Dolní Třešňovec0400:03:2620,41
12M13812Jirásek JakubVýprachtice0600:03:2742,45
13M13913Vodák MatějSDH Dolní Třešňovec0500:03:3236,09
14M14014Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:03:3630,35
15M14115Hanyš MarekRC Dětský svět0600:03:4421,11
10M24210Bárnet MatějSDH Dolní Třešňovec0400:03:503,00
16M14316Fajt JiříSDH Dolní Třešňovec0500:03:5111,54
12Z14412Kalousová PatricieŽamberk0500:03:5417,64
11M24511Vodák FilipSDH Dolní Třešňovec0300:03:593,00
12M24612Skalický JakubSDH Dolní Třešňovec0400:04:133,00
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:04104,87
1Z421Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:05:08132,37
2M432Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:10100,75
1Z341Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:05:19115,67
1M351Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:20119,17
3M463Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:2094,38
4M474Chrobák AdamJiskra Ústí nad Orlicí0000:05:2292,90
2Z382Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:27110,98
5M495Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:3485,53
2M3102Mareš AdamBadmitnon La0100:05:5599,32
2Z4112Chrobáková KarolínaZŠ B. Smetany0000:06:0998,86
3M3123Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:06:2681,52
6M4136Fajt FilipSDH Dolní Třešňovec9900:06:2949,80
4M3144Hai HonzaBadminton LA0100:06:3079,36
3Z3153Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:06:3273,35
5M3165Hostovský JanSDH Dolní Třešňovec0200:06:5764,39
3Z4173Belobradová KarolínaŽamberk9900:07:0468,77
4Z4184Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:07:2060,19
6M3196Fajt VojtěchSDH Dolní Třešňovec0200:07:2449,02
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Bis MarekLanškroun0700:00:59-
2C222Kumpošt RadovanIscarex junior team ČT0800:01:00-
3C233Daniel AdamLanškroun0700:01:02-
1D241Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:02-
2D252Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:02-
3D263Dušková Tereza-0700:01:04-
4D274Hubálková GabrielaRC Dětský svět0800:01:05-
4C284Gregora LukášLanškroun0800:01:05-
5C295Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:01:06-
5D2105Hájková ZuzanaVK Lanškroun0800:01:06-
6D2116Marešová TerezaRC Dětský svět0700:01:08-
6C2126Teichmann Radek-0800:01:09-
7C2137Richtr MichalLanškroun0800:01:10-
7D2147Skalická AnežkaLanškroun0700:01:11-
8C2158Marhold JanChoceň0800:01:11-
8D2168Dušková Žaneta-0900:01:11-
9C2179Krátký LukášLanškroun0800:01:11-
9D2189Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:01:12-
10C21910Waclaw MichalLanškroun0800:01:12-
10D22010Vacková LucieRC Dětský svět0800:01:14-
11C22111Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:01:14-
11D22211Faltusová Pavla-0700:01:15-
12C22312Stejskal HynekRC Dětský svět0800:01:17-
13C22413Mareš RomanRC Dětský svět0800:01:17-
14C22514Kárský MartinRC Dětský svět0700:01:18-
12D22612Kodytková Lucie-0800:01:19-
15C22715Dušánek FilipSDH Dolní Třešňovec0800:01:21-
16C22816Jirásek MilanSDH Dolní Třešňovec0700:01:23-
17C22917Marhold DanielHorní Jelení0900:01:23-
18C23018Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:01:25-
13D23113Hepnarová StelaLanškroun0900:01:29-
14D23214Pluhařová StelaMŠ Výsluní0800:01:29-
15D23315Hanyšová EliškaRC Dětský svět0900:01:31-
19C23419Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:33-
16D23516Gregorová AnnaLanškroun1000:01:35-
20C23620Pirkl VítČeská Třebová1000:01:36-
17D23717Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:01:37-
21C23821Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:37-
22C23922Dušek PavelSDH Dolní Třešňovec0900:01:52-
18D24018Marholdová NikolaChoceň1000:01:57-
23C24123Richtr Jáchym-1100:02:05-
19D24219Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:02:12-
24C24324Dušek Petr-1100:02:19-
20D24420Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:02:44-
21D24521Stejskalová NinaLanškroun1100:02:45-
22D24622Bilerová AntonieRC Dětský svět1000:02:51-
23D24723Adamcová VeronikaLetohrad1200:03:15-
24D24824Kodytková Nela-1000:03:16-
1MA491Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:22102,89
2MA502Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:09:30100,34
1M5511Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:32101,08
2M5522Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:32101,03
1MJ531Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:09:40112,11
3MA543Machotka DominikActivity Lanškroun9400:09:4096,78
3M5553Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:4197,89
4MA564Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:09:5890,25
5MA575Kosuciński SlawomirMountain Top Polanica8100:09:5989,90
6MA586Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:0189,34
7MA597Vacek LiborActivity Lanškroun8600:10:0787,33
8MA608Klíma PetrAtletika Polička9300:10:1086,17
4M5614Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:10:1187,33
1MB621Hejl RadekLetohrad7200:10:15107,22
2MJ632Pazdera AlešAtletika Polička9600:10:17100,07
1MC641Krátký LubošLanškroun6200:10:20109,26
1Z5651Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:37118,48
9MA669Češka MilanAtletika Polička8900:10:4175,24
2MC672Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:46101,25
2MB682Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:10:4996,48
3MB693Scheuer JanActivity Lanškroun6600:10:5096,30
3MJ703Jureček MichalCotkytle9600:10:5587,82
1ZA711Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:57114,49
4MB724Pocsai SándorČerti Kunčina7000:10:5993,55
4MJ734Pavlas JanActivity Lanškroun9600:11:0783,72
10MA7410Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:1065,29
2Z5752Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:12108,30
1ZB761Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:11:17115,88
3MC773Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:11:2489,49
5MB785Belobrad IvanŽamberk6600:11:2585,31
11MA7911Marhold PetrChoceň7800:11:2858,79
6MB806Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:11:4778,26
1ZJ811Krátká HanaLanškroun9500:11:48100,00
1ZC821Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:11:50108,48
2ZA832Schauerová LenkaAtletika Polička8800:11:5398,81
12MA8412Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:5350,08
2ZC852Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:11:54107,49
13MA8613Marhold LubošHorní Jelení7700:11:5648,82
1MD871Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:09105,60
7MB887Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:1071,10
2MD892Červ MiloslavAtletika Polička5000:12:3199,69
2ZB902Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:3195,73
3ZA913Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:12:3686,69
4MC914Kalous Tomᚎamberk6400:12:3667,28
5M5935Šťovíček PetrSokol Ústí nad Orlicí9800:12:3836,35
3MD943Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:12:5094,71
4MD954Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:12:5294,12
8MB968Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:12:5557,12
3ZB973Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:12:5888,39
4ZB984Dostálová PetraLanškroun7800:13:0486,93
4ZA994Kalousová AlenaŽamberk8000:13:0977,44
5ZB995Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:13:0985,58
3Z51013Jílková JanaAtletika Polička9800:13:1573,22
5MD1025Vilhelm VáclavPřívrat5100:13:1887,01
3ZC1033Jirásková EvaLanškroun6400:13:2184,03
4Z51044Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:13:2171,53
5MC1055Skalický JosefARTLA Žichlínek6200:13:3449,31
6MC1066Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:13:3549,13
5Z51075Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč9700:13:4963,65
5ZA1085Jelénková IvaZdiby8900:13:5065,85
6ZA1096Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:13:5265,16
6MD1106Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:14:0574,58
7ZA1117Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:14:2057,35
7MD1127Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:14:2269,93
8ZA1138Richtrová Hana-8200:14:2256,57
4ZC1144Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:14:4361,95
9ZA1159Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:14:4450,41
6Z51166Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:15:0442,18
1ZD1171Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:15:22103,63
1ME1181Bielčik JindřichLichkov4000:15:55108,01
2ZD1192Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:15:5796,37
6ZB1206Chládková StanislavaActivity Lanškroun7600:16:1135,93
7ZB1217Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:17:0521,32
2ME1222Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:17:1491,99
5MJ1235Kubín TomášLanškroun9500:17:393,00
5ZC1245Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:18:115,58
6ZC1256Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:18:135,29

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Když už jsme u opravování výsledků v Iscarex poháru, prosím o započítání celkového pořadí z tohoto (seriálu) závodu do celkového hodnocení...ať je vše ok ;-)
adela.stranska
je zapocitano
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód