Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2014

23.8.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2014
  • datum konání: 23.8.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OÚ Němčice a Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2014

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1101Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová0500:04:28108,27
2M1122Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:04:36102,59
3M1163Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:04:5589,14
4M1174Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:05:0184,58
5M1225Kašpar MichalUO - Hylváty0600:05:3759,08
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z171Hamplová TerezaOstrov0500:04:25103,28
2Z182Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:04:25103,26
3Z1133Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:3893,47
4Z1144Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí0500:04:3893,29
5Z1205Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:05:1863,74
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Budig MatoušAtletika Polička0300:03:39125,05
2M262Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:04:2488,34
3M293Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:2686,61
4M2114Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:3083,54
5M2155Pávek OndraPeklák team0300:04:3976,77
6M2196Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:1746,13
7M2217Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:1845,05
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z221Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:51104,73
2Z232Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:51104,20
3Z243Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun0300:04:0791,07
4Z254Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:0890,22
5Z2185Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:05:1136,31
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:04112,32
2M372Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:12:3187,68
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z361Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:39132,99
2Z392Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:3989,99
3Z3113Matyášová Jitka-0100:15:3377,02
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:23101,24
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:23101,14
3M433Moravec JakubJM Team Letohrad9900:10:3497,62
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z451Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:11:15128,40
2Z482Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:13:1398,28
3Z4103Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:14:5173,32
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:18104,71
2M552Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:37100,86
3M593Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:1094,43
4M5464Kučera JanČeská Třebová9700:23:4715,05
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5201Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:04136,29
2Z5342Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:22:16108,81
3Z5613Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:28:3354,90
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:07112,95
2MJ162Jureček MichalCotkytle9600:18:2087,05
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ571Krátká HanaLanškroun9500:26:00100,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA41Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:33102,09
2MA62Machotka DominikActivity Lanškroun9400:16:42100,19
3MA73Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:16:5497,72
4MA104Vacek LiborActivity Lanškroun8600:17:3389,92
5MA115Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:3988,73
6MA126Roháček JanXC SPORT.CZ8200:17:4188,46
7MA197Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8600:19:0272,18
8MA218Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8700:19:2467,87
9MA229Kolář MichalNOTABLE Česká Třebová8600:19:3166,54
10MA2510Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:20:3054,64
11MA2811Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:21:2942,90
12MA3012Marhold LubošHorní Jelení7700:21:4240,29
13MA3313Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:22:1433,97
14MA3514Kyncl TomášČeská Třebová8000:22:2232,46
15MA4315Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:1022,73
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:15:23118,31
2MB82Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:0697,97
3MB153Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:1983,73
4MB174Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:4778,06
5MB185Chlup JiříActivity Lanškroun7000:18:5476,80
6MB236Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5564,85
7MB297Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:21:3644,80
8MB378Linhart TomášČeská Třebová7200:22:3533,24
9MB459Hampl AloisOstrov7000:23:3721,07
10MB5010Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:24:388,96
11MB5911Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:310,00
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:00109,49
2MC142Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:14106,96
3MC243Krátký LubošLanškroun6200:20:2783,55
4MC264Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:1674,96
5MC315Kalous Tomᚎamberk6400:21:4869,32
6MC426Roháček MichalXCSPORT.CZ6100:22:5956,74
7MC447Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1953,13
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD401Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:53107,47
2MD472Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:5199,36
3MD493Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3593,17
4MD524Leszkow JosefMK Hlinsko5100:24:4991,22
5MD555Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:25:5981,47
6MD566Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:25:5981,37
7MD657Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:30:1245,96
8MD758Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:015,37
9MD769Wendlig MiroslavLuková5300:37:440,00
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME361Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:28140,42
2ME662Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:1585,06
3ME693Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:31:4474,52
4ME744Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:5858,67
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA381Kalousová AlenaŽamberk8000:22:36110,22
2ZA482Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:0198,35
3ZA533Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:24:5091,43
4ZA624Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:28:4958,02
5ZA645Benešová MarcelaNOTABLE Česká Třebová8400:30:0946,77
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB321Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:12103,87
2ZB392Fojtíková HanaŽamberk7900:22:4998,41
3ZB413Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:5497,72
4ZB514Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:4581,40
5ZB585Dostálová PetraLanškroun7800:26:2866,21
6ZB686Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:31:0225,80
7ZB707Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:5817,57
8ZB728Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:32:3112,64
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC271Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:29136,82
2ZC542Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:06109,28
3ZC713Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:2453,90
4ZC734Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:3852,06
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD601Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:13108,04
2ZD632Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:29:19100,64
3ZD673Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:4191,32
4ZD774Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:5834,97
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Chlup TomášActivity Lanškroun0000:10:23101,24
2M422Gregora JanActivity Lanškroun0000:10:23101,14
3M433Moravec JakubJM Team Letohrad9900:10:3497,62
1M341Gregora FilipActivity Lanškroun0200:11:04112,32
1Z451Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:11:15128,40
1Z361Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:11:39132,99
2M372Kovář LukášOB Loko Česká Třebová0100:12:3187,68
2Z482Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:13:1398,28
2Z392Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:14:3989,99
3Z4103Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9900:14:5173,32
3Z3113Matyášová Jitka-0100:15:3377,02
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:15:23118,31
1MJ21Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:16:07112,95
1M531Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:16:18104,71
1MA41Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:33102,09
2M552Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:16:37100,86
2MA62Machotka DominikActivity Lanškroun9400:16:42100,19
3MA73Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:16:5497,72
2MB82Pocsai SándorČerti Kunčina7000:17:0697,97
3M593Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:17:1094,43
4MA104Vacek LiborActivity Lanškroun8600:17:3389,92
5MA115Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:3988,73
6MA126Roháček JanXC SPORT.CZ8200:17:4188,46
1MC131Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:00109,49
2MC142Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:18:14106,96
3MB153Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:18:1983,73
2MJ162Jureček MichalCotkytle9600:18:2087,05
4MB174Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí6900:18:4778,06
5MB185Chlup JiříActivity Lanškroun7000:18:5476,80
7MA197Elčkner MartinNOTABLE Česká Třebová8600:19:0272,18
1Z5201Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:04136,29
8MA218Kochánek PetrNOTABLE Česká Třebová8700:19:2467,87
9MA229Kolář MichalNOTABLE Česká Třebová8600:19:3166,54
6MB236Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:19:5564,85
3MC243Krátký LubošLanškroun6200:20:2783,55
10MA2510Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:20:3054,64
4MC264Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:1674,96
1ZC271Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:29136,82
11MA2811Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:21:2942,90
7MB297Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:21:3644,80
12MA3012Marhold LubošHorní Jelení7700:21:4240,29
5MC315Kalous Tomᚎamberk6400:21:4869,32
1ZB321Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:12103,87
13MA3313Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:22:1433,97
2Z5342Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:22:16108,81
14MA3514Kyncl TomášČeská Třebová8000:22:2232,46
1ME361Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:28140,42
8MB378Linhart TomášČeská Třebová7200:22:3533,24
1ZA381Kalousová AlenaŽamberk8000:22:36110,22
2ZB392Fojtíková HanaŽamberk7900:22:4998,41
1MD401Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:53107,47
3ZB413Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:5497,72
6MC426Roháček MichalXCSPORT.CZ6100:22:5956,74
15MA4315Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:1022,73
7MC447Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:23:1953,13
9MB459Hampl AloisOstrov7000:23:3721,07
4M5464Kučera JanČeská Třebová9700:23:4715,05
2MD472Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:5199,36
2ZA482Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:0198,35
3MD493Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:3593,17
10MB5010Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:24:388,96
4ZB514Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:24:4581,40
4MD524Leszkow JosefMK Hlinsko5100:24:4991,22
3ZA533Jelénková IvaAtletiko Zdiby8900:24:5091,43
2ZC542Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:06109,28
5MD555Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:25:5981,47
6MD566Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:25:5981,37
1ZJ571Krátká HanaLanškroun9500:26:00100,00
5ZB585Dostálová PetraLanškroun7800:26:2866,21
11MB5911Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:310,00
1ZD601Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:28:13108,04
3Z5613Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:28:3354,90
4ZA624Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:28:4958,02
2ZD632Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:29:19100,64
5ZA645Benešová MarcelaNOTABLE Česká Třebová8400:30:0946,77
7MD657Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:30:1245,96
2ME662Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:1585,06
3ZD673Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:4191,32
6ZB686Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:31:0225,80
3ME693Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:31:4474,52
7ZB707Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:5817,57
3ZC713Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:2453,90
8ZB728Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:32:3112,64
4ZC734Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:3852,06
4ME744Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:33:5858,67
8MD758Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:35:015,37
9MD769Wendlig MiroslavLuková5300:37:440,00
4ZD774Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:38:5834,97

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód