Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MČR v krosu

29.3.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: MČR v krosu
  • datum konání: 29.3.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu MČR v krosu

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31155Idris Beshir RobinAK Olymp Brno0100:05:08-
2M32156Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun o.s.0100:05:22-
3M33157Slavík OndřejTJ Sokol Přísnotice0100:05:26-
4M34158Osolsobě JiříAtletický klub AHA Vyškov0100:05:28-
4M34159Štochl MarekAC Falcon Rokycany0100:05:28-
6M36160Hošek MichalSC Radotín Praha0100:05:30-
7M37161Horník AdamTJ Baník Stříbro0100:05:31-
8M38163Hodboď OndřejSKP Nymburk, o.s.0100:05:33-
8M38162Kabrda JiříTJ Nové Město na Moravě0100:05:33-
10M312164Hajzler SebastianAtletický klub AHA Vyškov0100:05:35-
11M313165Davidík JakubTJ Baník Stříbro0200:05:38-
12M315166Podnecký TomášTJ Sokol Kolín-atletika0100:05:41-
13M317167Jáč FilipASK ELNA Počerady0200:05:44-
14M319168Vyšín MarekTJ Baník Stříbro0100:05:47-
15M320169Weniger ŠimonASK Lovosice0100:05:50-
16M323170Lučan PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek0100:05:52-
17M326171Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:05:57-
17M326172Lubojacki JanTJ TŽ Třinec0200:05:57-
19M328173Grégr JakubAK Šternberk0200:05:58-
19M328174Viktora PavelAtletika Katovice o.s.0200:05:58-
21M332175Fišer FrantišekTJ Stodůlky Praha, o.s.0100:06:00-
21M332176Toman JanSK Kotlářka Praha0200:06:00-
23M337177Strnad MartinTJ Olympia Bruntál0200:06:02-
24M341178Kolek PetrA. C. TEPO Kladno0100:06:06-
25M343179Andrle RadekTJ Baník Stříbro0200:06:09-
26M345180Kertis OndřejTJ Baník Stříbro0100:06:11-
27M346181Martinák MichalAK Chemopetrol Litvínov0200:06:12-
28M359182Šmíd ŠtěpánAtletický klub AHA Vyškov0200:06:20-
29M361183Netrval JakubŠAK při ZŠ Přeštice0200:06:25-
30M364184Matulka AdamTJ Baník Stříbro0100:06:33-
Mladší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z38185Knotková MichaelaAK Hodonín0100:05:33-
1Z38186Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:05:33-
3Z314187Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:05:40-
4Z316188Burgstallerová KláraTJ Vodní stavby Tábor0100:05:43-
5Z318189Koláčková AdélaAC Moravská Slavia Brno0100:05:46-
6Z321190Kopcová EliškaTJ Slezan Frýdek-Místek0100:05:51-
6Z321191Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno0200:05:51-
8Z324192Kalovská ViktorieAC Moravská Slavia Brno0200:05:55-
9Z325193Tomanová KateřinaSK Kotlářka Praha0100:05:56-
10Z330194Vyskočilová AnnaAK Chemopetrol Litvínov0100:05:59-
10Z330195Kamarádová MarieTJ Nové Město na Moravě0200:05:59-
12Z332196Adlerová LucieTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0100:06:00-
13Z335197Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0100:06:01-
13Z335198Šťastná VeronikaASK Slavia Praha0100:06:01-
15Z337200Zahaluková ErikaTJ TŽ Třinec0200:06:02-
15Z337199Šimurdová MichaelaTJ TŽ Třinec0200:06:02-
17Z340201Piklová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice0100:06:04-
18Z341202Schwarzerová MiaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:06:06-
19Z344203Ševčíková AnežkaTJ Klášterec n/O.0100:06:10-
20Z346204Kučerová BáraAK Šternberk0100:06:12-
20Z346205Křenková KateřinaŠAK při ZŠ Přeštice0100:06:12-
22Z349207Gerberová AnnaAC Domažlice0100:06:13-
22Z349206Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:06:13-
24Z351208Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:06:17-
25Z352209Strnadová KláraAtletický klub AHA Vyškov0100:06:18-
26Z353215Bledá TerezaAC Mariánské Lázně, o.s.0100:06:19-
26Z353214Kopačková KateřinaT. J. Sokol České Budějovice0100:06:19-
26Z353213Jelínková AdélaAtletický klub AHA Vyškov0200:06:19-
26Z353212Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:06:19-
26Z353211Baňařová VendulaTJ Olympia Bruntál0100:06:19-
26Z353210Sedláková VendulaAC Moravská Slavia Brno0100:06:19-
32Z360216Mátlová RenataAtletický klub AHA Vyškov0200:06:21-
33Z362217Čechová HanaTJ Klášterec n/O.0200:06:28-
34Z363218Koutníková NikolaAC Mladá Boleslav o.s.0100:06:29-
35Z365219Wiesnerová LucieŠAK při ZŠ Přeštice0100:06:34-
36Z366220Dušková ValentýnaAC Falcon Rokycany0100:06:37-
37Z367221Pelová SimonaA. C. TEPO Kladno0100:06:38-
38Z368222Vacíková LucieŠAK při ZŠ Přeštice0200:06:39-
39Z369223Zítková JanaAC Falcon Rokycany0200:06:41-
40Z370224Jeřábková NinaTJ Jiskra Nový Bor0100:06:42-
41Z371225Dvořáková MarieTJ Klášterec n/O.0200:06:44-
42Z372226Krištofovičová AlexandraTJ Baník Stříbro0100:06:46-
43Z373227Hudečková ViktorieTJ Lokomotiva Beroun o.s.0100:06:49-
44Z374228Štulcová TerezaA. C. TEPO Kladno0100:06:51-
45Z375229Piňosová BarboraAtletický klub AHA Vyškov0100:06:54-
46Z376230Řezníčková LucieŠAK při ZŠ Přeštice0200:06:58-
47Z377231Londinová LucieAtletický klub AHA Vyškov0100:07:00-
47Z377232Ščasnárová MarieAC Mariánské Lázně, o.s.0200:07:00-
49Z379233Hynková TerezaAC Domažlice0100:07:28-
50Z380234Fronková RadkaAC Domažlice0100:08:00-
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41235Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:10:17-
2M42236Chloupek OndřejTJ Klášterec n/O.9900:10:32-
3M43237Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:10:36-
4M44238Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:10:39-
4M44239Vychopeň VojtěchMÍLAŘI Domažlice9900:10:39-
6M46240Honsa FrantišekSpartak Praha 40000:10:46-
7M47241Provazník JosefTJ Dvůr Králové n/L.9900:10:55-
8M48242Krýsl LukᚊAK při ZŠ Přeštice9900:10:58-
9M49243Uhlíř MarekAC Slovan Liberec, o.s.9900:11:07-
9M49244Málek VojtěchAC Slovan Liberec, o.s.9900:11:07-
11M411245Sasyn RenéTJ TŽ Třinec0000:11:13-
12M412246Šilhavý MartinTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:11:14-
13M414247Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:11:17-
14M415248Kryl TomášAK Olomouc9900:11:20-
15M417249Klimeš AdamTJ Vodní stavby Tábor9900:11:27-
16M419250Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:11:36-
17M420251Brychta JiříTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:11:37-
18M422252Žádník OndřejAK Šternberk0000:11:40-
19M423253Nohýnek PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:11:42-
20M425254Matějček AntonínT. J. Sokol České Budějovice0000:11:51-
21M426255Plátek DanielPSK Olymp Praha9900:11:53-
22M428257Volf VilémAC Slovan Liberec, o.s.9900:11:54-
22M428256Papp DominikAtletický klub AHA Vyškov9900:11:54-
24M430258Němec MichalTJ Slezan Frýdek-Místek9900:11:55-
24M430259Višňa MatějSC Radotín Praha9900:11:55-
26M433260Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno0000:11:59-
26M433261Štverák JakubTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:11:59-
28M435262Vosejpka JanTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:12:00-
29M436263Nejedlý JakubASK Slavia Praha9900:12:02-
30M439264Velda JanT. J. Sokol České Budějovice9900:12:08-
31M440265Škuta SvatoplukA. C. TEPO Kladno9900:12:13-
32M441266Krsek MatějA. C. TEPO Kladno0000:12:14-
33M443267Burian MatějPSK Olymp Praha0000:12:18-
34M444268Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:12:20-
35M445269Škojec JakubAK Hodonín0000:12:21-
36M449270Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:24-
37M452271Polák DavidSC Radotín Praha0000:12:33-
38M455272Nachtigall MatyášPSK Olymp Praha0000:12:40-
39M457273Páleník OndřejTJ Klášterec n/O.9900:12:47-
40M459274Janouch DavidTJ Dvůr Králové n/L.0000:12:52-
41M460275Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:12:57-
42M466276Vodička MartinVSK Univerzita Brno0000:13:11-
-M4-277Suchánek DanielVSK Univerzita Brno99DNF-
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z413278Prokešová AliceAthletic Runners Club Brno9900:11:16-
2Z416279Pavlásková PetraTJ Slezan Frýdek-Místek9900:11:25-
3Z418280Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:11:34-
4Z420281Placatková BarboraSK Sporting Příbram0000:11:37-
5Z424282Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č.Budějovice0000:11:49-
6Z426283Stýblová BáraCZE9900:11:53-
7Z430284Červínová MichaelaASK Lovosice9900:11:55-
8Z437285Surmová EliškaSSK Vítkovice0000:12:05-
9Z438286Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:12:06-
10Z441287De Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9900:12:14-
11Z446288Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:12:22-
12Z447290Jelínková KarolínaAtletický klub AHA Vyškov9900:12:23-
12Z447289Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:12:23-
14Z450291Krejčí KateřinaPSK Olymp Praha0000:12:26-
15Z451292Stránská DominikaAC Česká Lípa0000:12:30-
16Z453293Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:12:37-
17Z454294Suráková AnnaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:12:39-
18Z456295Matějková JanaASK Slavia Praha9900:12:43-
19Z458296Janulíková SarahAK Šternberk9900:12:51-
20Z460297Treglerová MichaelaASK Slavia Praha9900:12:57-
21Z462298Kieselová MichaelaJAC Brno0000:12:59-
21Z462299Malá SáraAK Most9900:12:59-
23Z464300Šedivá DenisaTJ Vodní stavby Tábor9900:13:02-
24Z465301Bělinová NatálieTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:13:07-
25Z467302Tvrzová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice9900:13:12-
26Z468303Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:13:17-
27Z469304Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:18-
27Z469305Heřmánková BáraAthletic Club Ústí n/L. o.s.9900:13:18-
29Z471307Brožková EliškaTRIATLET Karlovy Vary9900:13:19-
29Z471306Vernerová TerezaSK Kotlářka Praha0000:13:19-
31Z473308Bičišťová JuliePSK Olymp Praha0000:13:22-
32Z474309Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:13:26-
33Z475310Göghová ZuzanaVSK Univerzita Brno0000:13:30-
33Z475311Novotná VeronikaSK Sporting Příbram0000:13:30-
35Z477312Vranová ValerieAK Šternberk0000:13:36-
36Z478313Kučerová AnnaTJ Jiskra Nový Bor9900:13:54-
37Z479314Lokajíčková KláraTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:13:56-
37Z479315Ročková KarolínaAC Moravská Slavia Brno9900:13:56-
39Z481316Furišová BarboraAK Šternberk9900:14:06-
40Z482317Haškovcová AnnaASK Slavia Praha9900:14:12-
41Z483318Štefková IvaTJ TŽ Třinec0000:14:16-
42Z484319Urbánková ŠtěpánkaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:14:23-
43Z485320Marxová PavlínaTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:14:48-
44Z486321Birtusová KristýnaTJ Olympia Bruntál0000:14:58-
45Z487322Faltusová LenkaT. J. Sokol České Budějovice9900:15:29-
46Z488323Poncová TerezaAK Sokolov9900:15:30-
47Z489324Pancová AnežkaAK Sokolov0000:15:55-
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5129Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9700:13:18-
2M5230Budil RomanAtletika Písek, o.s.9700:13:21-
3M5331Šinágl ViktorPSK Olymp Praha9700:13:26-
4M5432Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:13:29-
5M5533Svěchota LukášSpartak Praha 49700:13:40-
6M5634Obhlídal VojtěchSK Kotlářka Praha9700:13:41-
7M5735Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:13:44-
8M5836Chwistek LukášSSK Vítkovice9700:13:52-
9M5937Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov9800:13:58-
10M51038Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:13:59-
10M51039Málek AlbertA. C. TEPO Kladno9700:13:59-
12M51240Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:14:04-
13M51341Hausenblas ŠimonASK Slavia Praha9800:14:08-
14M51442Symerský LukášSVČ Fokus Nový Jičín9800:14:09-
15M51543Hanuš PetrSK Kotlářka Praha9800:14:11-
16M51644Bárta VojtěchSSK Vítkovice9800:14:13-
17M51745Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:14:14-
18M51846Rebenda MartinAK Hodonín9800:14:15-
19M51947Kuriš ŠtěpánASK Slavia Praha9800:14:19-
20M52048Jirman ŠtěpánTJ Sokol Hradec Králové9700:14:20-
20M52049Průcha JosefT. J. Sokol České Budějovice9800:14:20-
22M52250Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:27-
23M52351Stabryn MiroslavSSK Vítkovice9700:14:31-
24M52452Scholaster VojtěchSSK Vítkovice9800:14:34-
25M52553Krákora OliverAC Slovan Liberec, o.s.9700:14:36-
26M52654Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:14:38-
27M52755Slavíček PavelASK Slavia Praha9800:14:39-
28M52856Furiš FilipAK Šternberk9700:14:40-
29M52957Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:14:53-
30M53058Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:14:54-
31M53159Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:14:59-
31M53160Secký LukášHvězda SKP Pardubice9700:14:59-
33M53361Knopf RobinMÍLAŘI Domažlice9700:15:00-
34M53462Stewart GeronSpartak Praha 49800:15:02-
34M53463Hejduk JanSK Nové Město nad Metují9800:15:02-
36M53664Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:15:07-
37M53765Pavliš MartinATLETIKA Polička9800:15:11-
38M53866Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:15:15-
38M53867Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:15:15-
40M54071Nový DanielTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9800:15:17-
40M54070Vodička TomášSC Radotín Praha9700:15:17-
40M54069Myška MichalTJ Lokomotiva Beroun o.s.9800:15:17-
40M54068Havíř ŠimonT. J. Sokol České Budějovice9800:15:17-
44M54472Štěpánek DavidAthletic Club Ústí n/L. o.s.9800:15:27-
45M54573Čech FilipAthletic Runners Club Brno9800:15:28-
46M54674Janů VojtěchSVČ Fokus Nový Jičín9800:15:34-
47M54775Hock JanASK Lovosice9800:15:35-
48M54876Semerád AntonínSC Radotín Praha9800:15:37-
49M54977Šimána FilipTJ Klášterec n/O.9800:15:42-
50M55078Šmejkal MichalA. C. TEPO Kladno9700:15:47-
51M55179Foltýn JakubTJ Klášterec n/O.9700:16:00-
52M55280Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:16:25-
52M55281Rajchart KarelAK ŠKODA Plzeň9800:16:25-
54M55482Ledvinka JakubA. C. TEPO Kladno9800:16:51-
55M55583Hevessy KarelA. C. TEPO Kladno9800:17:48-
56M55684Olič ZdeněkA. C. TEPO Kladno9700:19:34-
-M5-85Bartoník DominikAK Hodonín98DNF-
-M5-86Palán AntonínAtletika Jihlava97DNF-
-M5-87Sasínek PatrikAK Hodonín97DNF-
-M5-88Tesarčík JanTJ Slezan Frýdek-Místek98DNF-
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1130Zemaník JakubSSK Vítkovice9500:19:20-
2MJ2131Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:19:28-
3MJ3132Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:19:52-
4MJ4133Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:20:02-
5MJ5134Sasínek FilipAK Hodonín9600:20:10-
6MJ6135Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav o.s.9600:20:19-
7MJ7136Koutný JanASK Slavia Praha9500:20:23-
8MJ8137Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:33-
9MJ9138Smetana JakubAtletika Jihlava9600:20:41-
10MJ10139Šíp JanASK Slavia Praha9500:20:46-
11MJ11140Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:20:49-
12MJ12141Kákona DavidAK Hodonín9600:21:25-
13MJ13142Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:21:42-
14MJ15143Mach NikolaosTJ Dukla Praha9500:21:59-
15MJ16144Bílý VítAC Domažlice9500:22:06-
16MJ17145Ekl ŠimonAC Falcon Rokycany9600:22:08-
17MJ19146Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:22:19-
17MJ19147Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:22:19-
19MJ21148Čech JanTJ Nové Město na Moravě9600:22:24-
20MJ24149Konečný PetrVSK Univerzita Brno9500:22:42-
21MJ28150Ponc MartinAK Sokolov9500:23:02-
22MJ29151Svatoš LukášAC Domažlice9600:23:15-
23MJ33152Schneider MilanAC Moravská Slavia Brno9600:23:33-
24MJ35153Pánek VojtěchA. C. TEPO Kladno9500:24:28-
25MJ38154Bláha MartinA. C. TEPO Kladno9600:25:35-
Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:24-
2MA22Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:32:09-
3MA33Homoláč JiříAK Kroměříž9000:32:23-
4MA44Holuša JakubTJ Dukla Praha8800:32:29-
5MA55Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:49-
6MA66Procházka JanPSK Olymp Praha8400:33:00-
7MA77Král VojtěchAK Kroměříž8800:33:29-
8MA88Havlíček JosefT. J. Sokol České Budějovice9400:33:46-
9MA99Záveský FilipČTBK ISCAREX Č.Třebová9300:34:05-
9MA910Kohut JanVSK Univerzita Brno8500:34:05-
11MA1111Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:34:12-
12MA1212Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:34:27-
12MA1213Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:34:27-
14MA1414Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:34:30-
15MA1515Horáček MichalČTBK ISCAREX Č.Třebová7500:35:07-
16MA1616Csirik JiříAtletika Písek, o.s.9200:35:46-
17MA1717Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:35:58-
18MA1818Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:36:09-
19MA1919Steiner TomášVSK Univerzita Brno8600:36:16-
20MA2020Coufal JakubAK Bílina8600:36:21-
21MA2121Kovář MichalTJ Slavoj BANES Pacov7100:36:36-
22MA2222Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9200:37:39-
23MA2323Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:37:52-
24MA2424Havel FilipASK ELNA Počerady9100:38:19-
25MA2525Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:39:36-
26MA2626Šroubek VlastimilSC MARATHON PLZEŇ6100:40:44-
27MA2727Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:45:16-
28MA2828Hajtmar LubošAtletický klub AHA Vyškov8700:46:05-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31155Idris Beshir RobinAK Olymp Brno0100:05:08-
2M32156Dryák VojtěchTJ Lokomotiva Beroun o.s.0100:05:22-
3M33157Slavík OndřejTJ Sokol Přísnotice0100:05:26-
4M34158Osolsobě JiříAtletický klub AHA Vyškov0100:05:28-
4M34159Štochl MarekAC Falcon Rokycany0100:05:28-
6M36160Hošek MichalSC Radotín Praha0100:05:30-
7M37161Horník AdamTJ Baník Stříbro0100:05:31-
1Z38186Sádlová AdélaSK Nové Město nad Metují0100:05:33-
1Z38185Knotková MichaelaAK Hodonín0100:05:33-
8M38163Hodboď OndřejSKP Nymburk, o.s.0100:05:33-
8M38162Kabrda JiříTJ Nové Město na Moravě0100:05:33-
10M312164Hajzler SebastianAtletický klub AHA Vyškov0100:05:35-
11M313165Davidík JakubTJ Baník Stříbro0200:05:38-
3Z314187Sasynová KarolínaTJ TŽ Třinec0200:05:40-
12M315166Podnecký TomášTJ Sokol Kolín-atletika0100:05:41-
4Z316188Burgstallerová KláraTJ Vodní stavby Tábor0100:05:43-
13M317167Jáč FilipASK ELNA Počerady0200:05:44-
5Z318189Koláčková AdélaAC Moravská Slavia Brno0100:05:46-
14M319168Vyšín MarekTJ Baník Stříbro0100:05:47-
15M320169Weniger ŠimonASK Lovosice0100:05:50-
6Z321190Kopcová EliškaTJ Slezan Frýdek-Místek0100:05:51-
6Z321191Půstová ŠárkaVSK Univerzita Brno0200:05:51-
16M323170Lučan PatrikTJ Slezan Frýdek-Místek0100:05:52-
8Z324192Kalovská ViktorieAC Moravská Slavia Brno0200:05:55-
9Z325193Tomanová KateřinaSK Kotlářka Praha0100:05:56-
17M326172Lubojacki JanTJ TŽ Třinec0200:05:57-
17M326171Bahenský PetrT. J. Sokol České Budějovice0200:05:57-
19M328174Viktora PavelAtletika Katovice o.s.0200:05:58-
19M328173Grégr JakubAK Šternberk0200:05:58-
10Z330194Vyskočilová AnnaAK Chemopetrol Litvínov0100:05:59-
10Z330195Kamarádová MarieTJ Nové Město na Moravě0200:05:59-
12Z332196Adlerová LucieTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0100:06:00-
21M332175Fišer FrantišekTJ Stodůlky Praha, o.s.0100:06:00-
21M332176Toman JanSK Kotlářka Praha0200:06:00-
13Z335197Sikorová MarkétaTJ TŽ Třinec0100:06:01-
13Z335198Šťastná VeronikaASK Slavia Praha0100:06:01-
15Z337199Šimurdová MichaelaTJ TŽ Třinec0200:06:02-
23M337177Strnad MartinTJ Olympia Bruntál0200:06:02-
15Z337200Zahaluková ErikaTJ TŽ Třinec0200:06:02-
17Z340201Piklová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice0100:06:04-
24M341178Kolek PetrA. C. TEPO Kladno0100:06:06-
18Z341202Schwarzerová MiaAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice0100:06:06-
25M343179Andrle RadekTJ Baník Stříbro0200:06:09-
19Z344203Ševčíková AnežkaTJ Klášterec n/O.0100:06:10-
26M345180Kertis OndřejTJ Baník Stříbro0100:06:11-
27M346181Martinák MichalAK Chemopetrol Litvínov0200:06:12-
20Z346204Kučerová BáraAK Šternberk0100:06:12-
20Z346205Křenková KateřinaŠAK při ZŠ Přeštice0100:06:12-
22Z349207Gerberová AnnaAC Domažlice0100:06:13-
22Z349206Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň0100:06:13-
24Z351208Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:06:17-
25Z352209Strnadová KláraAtletický klub AHA Vyškov0100:06:18-
26Z353213Jelínková AdélaAtletický klub AHA Vyškov0200:06:19-
26Z353214Kopačková KateřinaT. J. Sokol České Budějovice0100:06:19-
26Z353215Bledá TerezaAC Mariánské Lázně, o.s.0100:06:19-
26Z353212Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:06:19-
26Z353211Baňařová VendulaTJ Olympia Bruntál0100:06:19-
26Z353210Sedláková VendulaAC Moravská Slavia Brno0100:06:19-
28M359182Šmíd ŠtěpánAtletický klub AHA Vyškov0200:06:20-
32Z360216Mátlová RenataAtletický klub AHA Vyškov0200:06:21-
29M361183Netrval JakubŠAK při ZŠ Přeštice0200:06:25-
33Z362217Čechová HanaTJ Klášterec n/O.0200:06:28-
34Z363218Koutníková NikolaAC Mladá Boleslav o.s.0100:06:29-
30M364184Matulka AdamTJ Baník Stříbro0100:06:33-
35Z365219Wiesnerová LucieŠAK při ZŠ Přeštice0100:06:34-
36Z366220Dušková ValentýnaAC Falcon Rokycany0100:06:37-
37Z367221Pelová SimonaA. C. TEPO Kladno0100:06:38-
38Z368222Vacíková LucieŠAK při ZŠ Přeštice0200:06:39-
39Z369223Zítková JanaAC Falcon Rokycany0200:06:41-
40Z370224Jeřábková NinaTJ Jiskra Nový Bor0100:06:42-
41Z371225Dvořáková MarieTJ Klášterec n/O.0200:06:44-
42Z372226Krištofovičová AlexandraTJ Baník Stříbro0100:06:46-
43Z373227Hudečková ViktorieTJ Lokomotiva Beroun o.s.0100:06:49-
44Z374228Štulcová TerezaA. C. TEPO Kladno0100:06:51-
45Z375229Piňosová BarboraAtletický klub AHA Vyškov0100:06:54-
46Z376230Řezníčková LucieŠAK při ZŠ Přeštice0200:06:58-
47Z377231Londinová LucieAtletický klub AHA Vyškov0100:07:00-
47Z377232Ščasnárová MarieAC Mariánské Lázně, o.s.0200:07:00-
49Z379233Hynková TerezaAC Domažlice0100:07:28-
50Z380234Fronková RadkaAC Domažlice0100:08:00-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41235Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:10:17-
2M42236Chloupek OndřejTJ Klášterec n/O.9900:10:32-
3M43237Kotyza DanielVSK Univerzita Brno0000:10:36-
4M44238Foller DavidVSK Univerzita Brno9900:10:39-
4M44239Vychopeň VojtěchMÍLAŘI Domažlice9900:10:39-
6M46240Honsa FrantišekSpartak Praha 40000:10:46-
7M47241Provazník JosefTJ Dvůr Králové n/L.9900:10:55-
8M48242Krýsl LukᚊAK při ZŠ Přeštice9900:10:58-
9M49244Málek VojtěchAC Slovan Liberec, o.s.9900:11:07-
9M49243Uhlíř MarekAC Slovan Liberec, o.s.9900:11:07-
11M411245Sasyn RenéTJ TŽ Třinec0000:11:13-
12M412246Šilhavý MartinTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:11:14-
1Z413278Prokešová AliceAthletic Runners Club Brno9900:11:16-
13M414247Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:11:17-
14M415248Kryl TomášAK Olomouc9900:11:20-
2Z416279Pavlásková PetraTJ Slezan Frýdek-Místek9900:11:25-
15M417249Klimeš AdamTJ Vodní stavby Tábor9900:11:27-
3Z418280Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:11:34-
16M419250Prášek ŠtefanVSK Univerzita Brno0000:11:36-
4Z420281Placatková BarboraSK Sporting Příbram0000:11:37-
17M420251Brychta JiříTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:11:37-
18M422252Žádník OndřejAK Šternberk0000:11:40-
19M423253Nohýnek PetrTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:11:42-
5Z424282Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č.Budějovice0000:11:49-
20M425254Matějček AntonínT. J. Sokol České Budějovice0000:11:51-
6Z426283Stýblová BáraCZE9900:11:53-
21M426255Plátek DanielPSK Olymp Praha9900:11:53-
22M428257Volf VilémAC Slovan Liberec, o.s.9900:11:54-
22M428256Papp DominikAtletický klub AHA Vyškov9900:11:54-
7Z430284Červínová MichaelaASK Lovosice9900:11:55-
24M430259Višňa MatějSC Radotín Praha9900:11:55-
24M430258Němec MichalTJ Slezan Frýdek-Místek9900:11:55-
26M433261Štverák JakubTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:11:59-
26M433260Hladký AdamAC Moravská Slavia Brno0000:11:59-
28M435262Vosejpka JanTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:12:00-
29M436263Nejedlý JakubASK Slavia Praha9900:12:02-
8Z437285Surmová EliškaSSK Vítkovice0000:12:05-
9Z438286Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:12:06-
30M439264Velda JanT. J. Sokol České Budějovice9900:12:08-
31M440265Škuta SvatoplukA. C. TEPO Kladno9900:12:13-
10Z441287De Sousa AlexandraMÍLAŘI Domažlice9900:12:14-
32M441266Krsek MatějA. C. TEPO Kladno0000:12:14-
33M443267Burian MatějPSK Olymp Praha0000:12:18-
34M444268Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:12:20-
35M445269Škojec JakubAK Hodonín0000:12:21-
11Z446288Duchoňová AndreaASK Slavia Praha9900:12:22-
12Z447290Jelínková KarolínaAtletický klub AHA Vyškov9900:12:23-
12Z447289Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:12:23-
36M449270Gregora JanACTIVITY Lanškroun0000:12:24-
14Z450291Krejčí KateřinaPSK Olymp Praha0000:12:26-
15Z451292Stránská DominikaAC Česká Lípa0000:12:30-
37M452271Polák DavidSC Radotín Praha0000:12:33-
16Z453293Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9900:12:37-
17Z454294Suráková AnnaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:12:39-
38M455272Nachtigall MatyášPSK Olymp Praha0000:12:40-
18Z456295Matějková JanaASK Slavia Praha9900:12:43-
39M457273Páleník OndřejTJ Klášterec n/O.9900:12:47-
19Z458296Janulíková SarahAK Šternberk9900:12:51-
40M459274Janouch DavidTJ Dvůr Králové n/L.0000:12:52-
41M460275Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:12:57-
20Z460297Treglerová MichaelaASK Slavia Praha9900:12:57-
21Z462298Kieselová MichaelaJAC Brno0000:12:59-
21Z462299Malá SáraAK Most9900:12:59-
23Z464300Šedivá DenisaTJ Vodní stavby Tábor9900:13:02-
24Z465301Bělinová NatálieTJ LIAZ Jablonec n/N.0000:13:07-
42M466276Vodička MartinVSK Univerzita Brno0000:13:11-
25Z467302Tvrzová VeronikaT. J. Sokol České Budějovice9900:13:12-
26Z468303Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:13:17-
27Z469304Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:13:18-
27Z469305Heřmánková BáraAthletic Club Ústí n/L. o.s.9900:13:18-
29Z471306Vernerová TerezaSK Kotlářka Praha0000:13:19-
29Z471307Brožková EliškaTRIATLET Karlovy Vary9900:13:19-
31Z473308Bičišťová JuliePSK Olymp Praha0000:13:22-
32Z474309Obstová KateřinaACTIVITY Lanškroun9900:13:26-
33Z475310Göghová ZuzanaVSK Univerzita Brno0000:13:30-
33Z475311Novotná VeronikaSK Sporting Příbram0000:13:30-
35Z477312Vranová ValerieAK Šternberk0000:13:36-
36Z478313Kučerová AnnaTJ Jiskra Nový Bor9900:13:54-
37Z479315Ročková KarolínaAC Moravská Slavia Brno9900:13:56-
37Z479314Lokajíčková KláraTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:13:56-
39Z481316Furišová BarboraAK Šternberk9900:14:06-
40Z482317Haškovcová AnnaASK Slavia Praha9900:14:12-
41Z483318Štefková IvaTJ TŽ Třinec0000:14:16-
42Z484319Urbánková ŠtěpánkaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9900:14:23-
43Z485320Marxová PavlínaTJ LIAZ Jablonec n/N.9900:14:48-
44Z486321Birtusová KristýnaTJ Olympia Bruntál0000:14:58-
45Z487322Faltusová LenkaT. J. Sokol České Budějovice9900:15:29-
46Z488323Poncová TerezaAK Sokolov9900:15:30-
47Z489324Pancová AnežkaAK Sokolov0000:15:55-
Trať 3,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1107Korvasová TerezaAK Hodonín9600:12:53-
2ZJ2108Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:13:18-
3ZJ3109Hrochová TerezaAC Česká Lípa9600:13:30-
4ZJ4110Sedláková VeronikaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:13:31-
1Z5589Beshirová CarmenAK Olymp Brno9800:13:33-
2Z5690Čechová TerezaTJ Nové Město na Moravě9800:13:36-
3Z5791Stránská MichaelaČTBK ISCAREX Č.Třebová9700:13:41-
5ZJ8111Siebeltová VeronikaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:13:52-
4Z5992Kupková VeronikaHvězda SKP Pardubice9700:13:59-
6ZJ10112Hausenblasová KarolínaASK Slavia Praha9600:14:07-
5Z51193Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec9800:14:08-
7ZJ12113Auersvaldová EliškaAC Čáslav9600:14:11-
6Z51394Civínová AdélaAK Most9800:14:12-
8ZJ14114Siebeltová KateřinaTJ Slezan Frýdek-Místek9600:14:24-
9ZJ15115Chukhno ViktoriyaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9600:14:26-
7Z51695Divišová KateřinaTJ Šumperk9700:14:29-
10ZJ17116Pelešková GabrielaAK Most9600:14:35-
11ZJ18117Franková AnetaT. J. Sokol České Budějovice9600:14:38-
12ZJ19118Závorková NatálieTJ Slezan Frýdek-Místek9600:14:39-
8Z52096Skalická LucieAK Olymp Brno9700:14:44-
13ZJ21119Mrázková KarolínaTJ TŽ Třinec9500:14:48-
14ZJ22120Novotná ZuzanaTJ Vodní stavby Tábor9600:14:55-
9Z52397Rašková IvetaTJ Slezan Frýdek-Místek9800:14:57-
15ZJ24121Lolková HanaAK Olymp Brno9600:15:00-
16ZJ25122Kryšková AnnaASK Slavia Praha9600:15:03-
10Z52698Dvořáková DagmarAtletický klub AHA Vyškov9800:15:06-
17ZJ27123Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín-atletika9500:15:08-
18ZJ28124Jílková AnnaA. C. TEPO Kladno9500:15:11-
11Z52999Lišková KateřinaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou9700:15:16-
12Z530100Šambergerová BarboraPSK Olymp Praha9700:15:23-
13Z531101Volková LucieT. J. Sokol České Budějovice9800:15:31-
19ZJ32125Galaczová EvaTJ Jäkl Karviná9600:15:38-
20ZJ33126Šindelářová KateřinaAK ŠKODA Plzeň9600:15:49-
21ZJ34127Zwienerová JitkaAK Olymp Brno9500:16:06-
14Z535102Horynová MagdalenaA. C. TEPO Kladno9700:16:16-
22ZJ36128Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:16:45-
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5129Kotek DavidT. J. Sokol České Budějovice9700:13:18-
2M5230Budil RomanAtletika Písek, o.s.9700:13:21-
3M5331Šinágl ViktorPSK Olymp Praha9700:13:26-
4M5432Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:13:29-
5M5533Svěchota LukášSpartak Praha 49700:13:40-
6M5634Obhlídal VojtěchSK Kotlářka Praha9700:13:41-
7M5735Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:13:44-
8M5836Chwistek LukášSSK Vítkovice9700:13:52-
9M5937Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov9800:13:58-
10M51038Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:13:59-
10M51039Málek AlbertA. C. TEPO Kladno9700:13:59-
12M51240Bárta MartinSK Nové Město nad Metují9800:14:04-
13M51341Hausenblas ŠimonASK Slavia Praha9800:14:08-
14M51442Symerský LukášSVČ Fokus Nový Jičín9800:14:09-
15M51543Hanuš PetrSK Kotlářka Praha9800:14:11-
16M51644Bárta VojtěchSSK Vítkovice9800:14:13-
17M51745Hájek VojtěchSK Nové Město nad Metují9800:14:14-
18M51846Rebenda MartinAK Hodonín9800:14:15-
19M51947Kuriš ŠtěpánASK Slavia Praha9800:14:19-
20M52048Jirman ŠtěpánTJ Sokol Hradec Králové9700:14:20-
20M52049Průcha JosefT. J. Sokol České Budějovice9800:14:20-
22M52250Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:14:27-
23M52351Stabryn MiroslavSSK Vítkovice9700:14:31-
24M52452Scholaster VojtěchSSK Vítkovice9800:14:34-
25M52553Krákora OliverAC Slovan Liberec, o.s.9700:14:36-
26M52654Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:14:38-
27M52755Slavíček PavelASK Slavia Praha9800:14:39-
28M52856Furiš FilipAK Šternberk9700:14:40-
29M52957Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:14:53-
30M53058Coubal MartinTJ Sokol Kolín-atletika9700:14:54-
31M53159Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec9800:14:59-
31M53160Secký LukášHvězda SKP Pardubice9700:14:59-
33M53361Knopf RobinMÍLAŘI Domažlice9700:15:00-
34M53462Stewart GeronSpartak Praha 49800:15:02-
34M53463Hejduk JanSK Nové Město nad Metují9800:15:02-
36M53664Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:15:07-
37M53765Pavliš MartinATLETIKA Polička9800:15:11-
38M53866Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:15:15-
38M53867Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:15:15-
40M54071Nový DanielTJ Sokol SG Plzeň-Petřín9800:15:17-
40M54070Vodička TomášSC Radotín Praha9700:15:17-
40M54069Myška MichalTJ Lokomotiva Beroun o.s.9800:15:17-
40M54068Havíř ŠimonT. J. Sokol České Budějovice9800:15:17-
44M54472Štěpánek DavidAthletic Club Ústí n/L. o.s.9800:15:27-
45M54573Čech FilipAthletic Runners Club Brno9800:15:28-
46M54674Janů VojtěchSVČ Fokus Nový Jičín9800:15:34-
47M54775Hock JanASK Lovosice9800:15:35-
48M54876Semerád AntonínSC Radotín Praha9800:15:37-
49M54977Šimána FilipTJ Klášterec n/O.9800:15:42-
50M55078Šmejkal MichalA. C. TEPO Kladno9700:15:47-
51M55179Foltýn JakubTJ Klášterec n/O.9700:16:00-
52M55280Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují9800:16:25-
52M55281Rajchart KarelAK ŠKODA Plzeň9800:16:25-
54M55482Ledvinka JakubA. C. TEPO Kladno9800:16:51-
55M55583Hevessy KarelA. C. TEPO Kladno9800:17:48-
56M55684Olič ZdeněkA. C. TEPO Kladno9700:19:34-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1130Zemaník JakubSSK Vítkovice9500:19:20-
2MJ2131Sádlo DominikSK Nové Město nad Metují9500:19:28-
3MJ3132Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:19:52-
4MJ4133Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:20:02-
5MJ5134Sasínek FilipAK Hodonín9600:20:10-
6MJ6135Vošvrda SebastiánAC Mladá Boleslav o.s.9600:20:19-
7MJ7136Koutný JanASK Slavia Praha9500:20:23-
8MJ8137Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:33-
9MJ9138Smetana JakubAtletika Jihlava9600:20:41-
10MJ10139Šíp JanASK Slavia Praha9500:20:46-
11MJ11140Gaura AdamTJ TŽ Třinec9600:20:49-
12MJ12141Kákona DavidAK Hodonín9600:21:25-
13MJ13142Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:21:42-
1ZA14325Sekanová LucieUniverzitní sportovní klub Praha8900:21:43-
14MJ15143Mach NikolaosTJ Dukla Praha9500:21:59-
15MJ16144Bílý VítAC Domažlice9500:22:06-
16MJ17145Ekl ŠimonAC Falcon Rokycany9600:22:08-
2ZA18326Miličková MarieHvězda SKP Pardubice9200:22:17-
17MJ19146Kostohryz MartinSpartak Praha 49600:22:19-
17MJ19147Raška DanielTJ Slezan Frýdek-Místek9600:22:19-
19MJ21148Čech JanTJ Nové Město na Moravě9600:22:24-
3ZA22327Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:22:27-
4ZA23328Pastorová PetraMaraton klub SEITL Ostrava7700:22:38-
20MJ24149Konečný PetrVSK Univerzita Brno9500:22:42-
5ZA25329Vašinová PetraSK Hranice9000:22:48-
6ZA26330Hanzlová RadkaUniverzitní sportovní klub Praha9400:22:50-
7ZA27331Blahutová BarboraTJ Sokol Opava9400:23:00-
21MJ28150Ponc MartinAK Sokolov9500:23:02-
22MJ29151Svatoš LukášAC Domažlice9600:23:15-
8ZA30332Šatrová DanaUniverzitní sportovní klub Praha8600:23:18-
9ZA31333Kriegelová KateřinaASK ELNA Počerady8400:23:24-
10ZA32334Šmákalová PetraTJ Sokol SG Plzeň-Petřín7700:23:28-
23MJ33152Schneider MilanAC Moravská Slavia Brno9600:23:33-
11ZA34335Beľová KatarínaAtletický klub ZTS Martin8400:24:04-
24MJ35153Pánek VojtěchA. C. TEPO Kladno9500:24:28-
12ZA35336Randáková HankaASK Slavia Praha8600:24:28-
13ZA37337Davidová LucieTJ Baník Stříbro9400:24:57-
25MJ38154Bláha MartinA. C. TEPO Kladno9600:25:35-
14ZA39338Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:25:37-
15ZA40339Stránská AdélaČTBK ISCAREX Č.Třebová9100:26:06-
16ZA41340Müllerová SoňaTJ Baník Stříbro8900:28:03-
17ZA42341Zaplatílková LucieA. C. TEPO Kladno9400:28:18-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kocourek MilanAK Kroměříž8700:31:24-
2MA22Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:32:09-
3MA33Homoláč JiříAK Kroměříž9000:32:23-
4MA44Holuša JakubTJ Dukla Praha8800:32:29-
5MA55Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:32:49-
6MA66Procházka JanPSK Olymp Praha8400:33:00-
7MA77Král VojtěchAK Kroměříž8800:33:29-
8MA88Havlíček JosefT. J. Sokol České Budějovice9400:33:46-
9MA99Záveský FilipČTBK ISCAREX Č.Třebová9300:34:05-
9MA910Kohut JanVSK Univerzita Brno8500:34:05-
11MA1111Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:34:12-
12MA1212Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:34:27-
12MA1213Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice9000:34:27-
14MA1414Míč RobertVSK Univerzita Brno9200:34:30-
15MA1515Horáček MichalČTBK ISCAREX Č.Třebová7500:35:07-
16MA1616Csirik JiříAtletika Písek, o.s.9200:35:46-
17MA1717Lajtkep PetrAC Slovan Liberec, o.s.7300:35:58-
18MA1818Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:36:09-
19MA1919Steiner TomášVSK Univerzita Brno8600:36:16-
20MA2020Coufal JakubAK Bílina8600:36:21-
21MA2121Kovář MichalTJ Slavoj BANES Pacov7100:36:36-
22MA2222Grün VojtěchVSK Univerzita Brno9200:37:39-
23MA2323Novotný OndřejVSK Univerzita Brno9200:37:52-
24MA2424Havel FilipASK ELNA Počerady9100:38:19-
25MA2525Borek AlešVSK Univerzita Brno7700:39:36-
26MA2626Šroubek VlastimilSC MARATHON PLZEŇ6100:40:44-
27MA2727Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:45:16-
28MA2828Hajtmar LubošAtletický klub AHA Vyškov8700:46:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód