7.10.2001, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B1 | 5 | 41 | Petroňuk Viktor | TJ ČZV Praha | 00:31:00 | - | |
2 | B1 | 7 | 12 | Fux Stanislav | TJ Loko Beroun | 58 | 00:31:15 | - |
3 | B1 | 9 | 36 | Hellmich Karel | AC Start Karlovy Vary | 58 | 00:31:59 | - |
4 | B1 | 11 | 19 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:32:29 | - |
5 | B1 | 12 | 89 | Šika František | AC Trial Plzeň | 59 | 00:32:50 | - |
6 | B1 | 13 | 63 | Vaněk Petr | RT Praha | 61 | 00:33:09 | - |
7 | B1 | 15 | 62 | Tík František | Drůbežárna Vodňany | 57 | 00:33:14 | - |
8 | B1 | 26 | 27 | Olšjak Ladislav | SKP České Budějovice | 59 | 00:34:42 | - |
9 | B1 | 30 | 26 | Rodina Bohuslav | Štěkeň | 59 | 00:35:02 | - |
10 | B1 | 33 | 91 | Vitásek Josef | Buková u Příbrami | 58 | 00:35:28 | - |
11 | B1 | 34 | 20 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:35:36 | - |
12 | B1 | 44 | 25 | Vacarda Vladimír | Slovan Liberec | 59 | 00:36:15 | - |
13 | B1 | 65 | 99 | Huspeka Miroslav | Čejetice | 59 | 00:38:34 | - |
14 | B1 | 67 | 14 | Záruba Luděk | AC Praha | 59 | 00:38:46 | - |
15 | B1 | 69 | 42 | Slabý Josef | Sedlec - Prčice | 61 | 00:39:00 | - |
16 | B1 | 76 | 76 | Kříž Vladimír | SKI Klub Příbram | 58 | 00:40:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B2 | 10 | 5 | Čivrný Jiří | Slovan Liberec | 53 | 00:32:27 | - |
2 | B2 | 16 | 31 | Matěcha Miroslav | Teplice v Č. | 55 | 00:33:34 | - |
3 | B2 | 24 | 28 | Procházka Jiří | TJ Klatovy | 56 | 00:34:22 | - |
4 | B2 | 36 | 32 | Esner Ludvík | Tatran Klatovy | 56 | 00:35:47 | - |
5 | B2 | 43 | 44 | Westrmaier Jiří | SK Westrmaier Kolová | 53 | 00:36:11 | - |
6 | B2 | 46 | 48 | Pecháček Štěpán | Spartak Sezimovo Ústí | 53 | 00:36:26 | - |
7 | B2 | 47 | 40 | Janíček Jiří | NIC Praha | 56 | 00:36:27 | - |
8 | B2 | 50 | 35 | Rock Jan | AC Obora Hvězda | 54 | 00:36:43 | - |
9 | B2 | 62 | 1 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:38:29 | - |
10 | B2 | 75 | 38 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:40:37 | - |
11 | B2 | 88 | 9 | Hrubý Jiří | TJ Přeštice | 55 | 00:42:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 23 | 29 | Přibík Jiří | PSK Klatovy | 50 | 00:34:11 | - |
2 | C1 | 29 | 53 | Zeman Jiří | LOKO Beroun | 50 | 00:34:58 | - |
3 | C1 | 32 | 77 | Ganaj Karel | SV Stříbro | 51 | 00:35:15 | - |
4 | C1 | 51 | 50 | Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 51 | 00:37:02 | - |
5 | C1 | 54 | 8 | Kudrna Jiří | Spartak Praha 4 | 51 | 00:37:10 | - |
6 | C1 | 57 | 49 | Ján Jan | RC Vlašim | 51 | 00:37:28 | - |
7 | C1 | 60 | 97 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:38:22 | - |
8 | C1 | 74 | 86 | Chochola Vladimír | MK Kladno | 50 | 00:40:06 | - |
9 | C1 | 85 | 2 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:41:56 | - |
10 | C1 | 94 | 10 | Novák Karel | Union Praha | 47 | 00:43:41 | - |
11 | C1 | 99 | 18 | Mikeš Vlastislav | Sokol Příbram | 49 | 00:44:49 | - |
12 | C1 | 101 | 78 | Ouzký Vlastimil | AFK Chomutov | 48 | 00:45:12 | - |
13 | C1 | 102 | 69 | Malý Jaroslav | SK Tochovice | 51 | 00:45:14 | - |
14 | C1 | 104 | 37 | Detven Michal | AC Slovan Mariánské Lázně | 49 | 00:45:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 42 | 85 | Kříž Milan | TJ Liga 100 Praha | 46 | 00:35:59 | - |
2 | C2 | 63 | 90 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 00:38:30 | - |
3 | C2 | 64 | 34 | Pospíšil Antonín | SK Bering | 46 | 00:38:31 | - |
4 | C2 | 82 | 22 | Svoboda Jan | Příbram | 43 | 00:41:44 | - |
5 | C2 | 89 | 45 | Rataj Stanislav | Sokol Sedlec-Prčice | 42 | 00:42:55 | - |
6 | C2 | 92 | 83 | Fuchs Bedřich | TJ Dobříš | 44 | 00:43:30 | - |
7 | C2 | 109 | 54 | Kříž Vladimír | TJ Baník Příbram | 43 | 00:47:02 | - |
8 | C2 | 110 | 59 | Anděl Miroslav | OSK Oskarshamn | 42 | 00:47:10 | - |
- | C2 | - | 61 | Hoffman Stanislav | Dukla Příbram | 45 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 87 | 7 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:42:04 | - |
2 | D1 | 95 | 72 | Matějíček Hanuš | SV Stříbro | 41 | 00:43:45 | - |
3 | D1 | 96 | 16 | Vošický Jiří | Baník Příbram | 37 | 00:43:46 | - |
4 | D1 | 97 | 21 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:44:13 | - |
5 | D1 | 103 | 82 | Žid Milan | TJ Maratonstav Úpice | 41 | 00:45:28 | - |
6 | D1 | 107 | 3 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:46:40 | - |
7 | D1 | 114 | 95 | Vavřička Jaroslav | ČKD Hořovice | 39 | 00:48:35 | - |
8 | D1 | 122 | 84 | Skalník František | Tuchlovice | 37 | 00:53:58 | - |
- | D1 | - | 98 | Pokorný Ivan | BK HP Praha | 40 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 66 | 81 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 35 | 00:38:36 | - |
2 | D2 | 71 | 17 | Buchar Jan | KVG Fellbach Vrchlabí | 33 | 00:39:17 | - |
3 | D2 | 83 | 96 | Šrail Stanislav | DYN ZČE Plzeň | 31 | 00:41:45 | - |
4 | D2 | 105 | 13 | Mikoláš Václav | Žatec | 34 | 00:45:48 | - |
5 | D2 | 106 | 80 | Leheček Antonín | AVC Praha | 31 | 00:45:57 | - |
6 | D2 | 116 | 102 | Ort Miloš | Baník Příbram | 27 | 00:49:43 | - |
7 | D2 | 117 | 23 | Šlajs Karel | AVC Praha | 36 | 00:49:56 | - |
8 | D2 | 118 | 75 | Hlavín Josef | Milín | 33 | 00:50:17 | - |
9 | D2 | 121 | 87 | Pacner Ivan | SABZO Praha | 26 | 00:53:08 | - |
10 | D2 | 125 | 93 | Hladík Karel | Baník Příbram | 25 | 01:02:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZE | 18 | 217 | Holubová Radka | AC Kablo Kladno | 80 | 00:33:41 | - |
2 | ZE | 35 | 216 | Procházková Milena | Sokol SŠ České Budějovice | 72 | 00:35:40 | - |
3 | ZE | 45 | 215 | Petronyukova Myroslava | AC Kovosrot Praha | 87 | 00:36:16 | - |
4 | ZE | 55 | 221 | Matoušková Kateřina | TJ VTŽ Chomutov | 82 | 00:37:24 | - |
5 | ZE | 77 | 210 | Knížková Eliška | AC Čimelice | 82 | 00:40:44 | - |
6 | ZE | 79 | 226 | Lukášková Zlata | BK Beroun | 68 | 00:40:51 | - |
7 | ZE | 80 | 205 | Pokorová Jaroslava | Horský Opava | 72 | 00:41:04 | - |
8 | ZE | 84 | 222 | Lundáková Jana | VŠSK Brandýs | 76 | 00:41:53 | - |
9 | ZE | 91 | 220 | Maříková Markéta | Ekonom Praha | 75 | 00:43:07 | - |
10 | ZE | 112 | 228 | Dědková Lenka | Praha | 76 | 00:47:58 | - |
11 | ZE | 119 | 224 | Hrdinová Jaroslava | Ekonom Praha | 79 | 00:50:51 | - |
12 | ZE | 124 | 225 | Rejzková Jitka | Ekonom Praha | 76 | 00:57:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F1 | 70 | 209 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:39:05 | - |
2 | F1 | 72 | 211 | Válková Jitka | AC Čimelice | 66 | 00:39:40 | - |
3 | F1 | 115 | 207 | Kožíšková Lenka | SŠ Sokol České Budějovice | 66 | 00:48:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F2 | 81 | 227 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 00:41:16 | - |
2 | F2 | 98 | 208 | Zárubová Jana | AC 1890 Praha | 59 | 00:44:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F3 | 86 | 214 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 00:41:59 | - |
2 | F3 | 111 | 204 | Glovčíková Marie | AK Sprint Opava | 55 | 00:47:57 | - |
3 | F3 | 120 | 212 | Svobodová Dana | Příbram | 52 | 00:50:57 | - |
4 | F3 | 123 | 206 | Pláničková Eva | VS Tábor | 54 | 00:54:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F4 | 78 | 219 | Pokorná Věnceslava | AC Kovošrot | 48 | 00:40:49 | - |
2 | F4 | 93 | 223 | Popovová Jaroslava | AC Falcon Rokycany | 48 | 00:43:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | F5 | 113 | 218 | Hovorková Milena | TJ Petřiny Praha | 44 | 00:48:22 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.