hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svitavský stýpl - krajský přebor

8.5.2014, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavský stýpl - krajský přebor
  • datum konání: 8.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský atletický stadion
10:15 - 11:50 hodin

Přihlášky

mailem na níže uvedenou adresu

Prezentace:

od 8:30 hodin v hlavní tribuně (nejpozději 30 minut před startem kategorie)

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz

E-mailová adresa

smernice@smernice.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 82)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 15 let a mladší (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Provazník JosefTJ Dvůr Králové n/L.9900:05:05-
2M433Trnka PavelATLETIKA Polička9900:06:00-
3M444Lajžner DavidATLETIKA Polička9900:06:27-

Dorostenci (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Muha LukášSlovensko9700:06:44-
2M526Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:06:55-

Dorostenky (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z521Žárská KlaudieSpartak Dubnica nad Váhom9900:05:28-

Junioři 18-19 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ221Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:50100,00

Juniorky 18-19 let (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ37Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:07:15103,88
2ZJ48Sedláková VeronikaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:07:20101,34
3ZJ59Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:3594,78

Muži A 20-59 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:09:16115,63
2MA323Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:10:1895,17
3MA424Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:10:3689,21
4MA525Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:1077,83
5MA626Klíma PetrATLETIKA Polička9300:11:1277,23
6MA727Češka MilanATLETIKA Polička8900:11:4466,54
7MA828Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:12:3948,57
8MA1229Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:13:10102,48
9MA1430Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:13:3097,52

Muži D 60 let a starší (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD610Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:08:37114,29
2MD711Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:3493,68
3MD812Vilhelm VáclavPřívrat5100:09:3992,02
4MD1313Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:56100,00
5MD1514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:0019,79

Ženy A 20-44 let (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA931Schauerová LenkaATLETIKA Polička8800:12:40102,23
2ZA1032Fickerová DanaBrno8500:12:46100,57
3ZA1133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:5997,21
4ZA1334Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:13:22118,27
5ZA1535Marholdová LucieAC Spartak Choceň8300:14:0380,54
6ZA1636Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:0894,11
7ZA1737Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:15:3787,62

Ženy C 45 let a starší (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC915Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:29114,42
2ZC1016Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:43110,32
3ZC1117Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:07104,78
4ZC1218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:4095,22
5ZC1419Kostřicová BlankaČTBK ISCAREX Č.Třebová6100:12:4175,26
6ZC1620Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:13:0269,32

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Provazník JosefTJ Dvůr Králové n/L.9900:05:05-
1Z521Žárská KlaudieSpartak Dubnica nad Váhom9900:05:28-
2M433Trnka PavelATLETIKA Polička9900:06:00-
3M444Lajžner DavidATLETIKA Polička9900:06:27-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M515Muha LukášSlovensko9700:06:44-
2M526Kačerovský MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9800:06:55-
1ZJ37Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:07:15103,88
2ZJ48Sedláková VeronikaTJ CHS TURBO Chotěboř9600:07:20101,34
3ZJ59Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:07:3594,78
1MD610Červ MiloslavATLETIKA Polička5000:08:37114,29
2MD711Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:3493,68
3MD812Vilhelm VáclavPřívrat5100:09:3992,02
1ZC915Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:10:29114,42
2ZC1016Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:43110,32
3ZC1117Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:07104,78
4ZC1218Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:4095,22
4MD1313Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:11:56100,00
5ZC1419Kostřicová BlankaČTBK ISCAREX Č.Třebová6100:12:4175,26
5MD1514Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:0019,79
6ZC1620Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:13:0269,32

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:09:16115,63
1MJ221Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:50100,00
2MA323Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:10:1895,17
3MA424Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:10:3689,21
4MA525Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:1077,83
5MA626Klíma PetrATLETIKA Polička9300:11:1277,23
6MA727Češka MilanATLETIKA Polička8900:11:4466,54
7MA828Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:12:3948,57
1ZA931Schauerová LenkaATLETIKA Polička8800:12:40102,23
2ZA1032Fickerová DanaBrno8500:12:46100,57
3ZA1133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:5997,21
8MA1229Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:13:10102,48
4ZA1334Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:13:22118,27
9MA1430Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:13:3097,52
5ZA1535Marholdová LucieAC Spartak Choceň8300:14:0380,54
6ZA1636Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:0894,11
7ZA1737Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:15:3787,62

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Gaisl LubošAC SYNER Turnov8500:09:16110,76
2MJ221Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:5099,47
3MA323Nikl LukášAC Spartak Choceň9100:10:1889,76
4MA424Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:10:3683,64
5MA525Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:11:1071,97
6MA626Klíma PetrATLETIKA Polička9300:11:1271,36
7MA727Češka MilanATLETIKA Polička8900:11:4460,38
8MA828Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:12:3941,94
9MA1229Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:13:1031,28
10MA1430Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:13:3024,55

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA931Schauerová LenkaATLETIKA Polička8800:12:40102,23
2ZA1032Fickerová DanaBrno8500:12:46100,57
3ZA1133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:5997,21
4ZA1334Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:13:2291,31
5ZA1535Marholdová LucieAC Spartak Choceň8300:14:0380,54
6ZA1636Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:15:0863,57
7ZA1737Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:15:3756,11

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód