Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

15. ročník, O lukavický kahan

16.9.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 15. ročník, O lukavický kahan
  • datum konání: 16.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Lukavice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 15. ročník, O lukavický kahan

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 3,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ164Vlach LukᚊAK Chrudim8500:12:20-
2MJ465Horský JiříSpartak Slatiňany8600:13:42-
3MJ566Tenkrát DavidSokol Lukavice8400:14:08-
4MJ1367Beksa TomášFranta Gym8300:19:06-
5MJ1468Čechovský PetrSokol Lukavice8400:19:07-
Muži A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:22:05-
2MA33Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:22:27-
3MA44Musil JiříMK Hlinsko7200:22:38-
4MA66Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:22:54-
5MA99Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:41-
6MA1010Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:24:45-
7MA1414Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:25:10-
8MA1717Mocek TomášAC Pardubice7900:25:34-
9MA2525Kusý LiborChrudim7200:27:13-
10MA3131Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:29:05-
11MA3333Alexa RichardKRB Chrudim7900:29:19-
12MA3636Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:29:54-
13MA4646Hájek TomášVysoké Mýto7700:32:20-
14MA5050Kopecký VladimírSDH Luže7800:35:21-
Muži B (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:22:21-
2MB55Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:43-
3MB77Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:22:59-
4MB1111Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:46-
5MB1515Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:25:19-
6MB1616Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:25:28-
7MB1919Brožek RadmilKRB Chrudim5400:26:00-
8MB2121Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:11-
9MB2626Zítko JiříKRB Chrudim5400:27:32-
10MB2929Zajíc JanKRB Chrudim5300:28:34-
11MB3030Honzíček LubošKRB Chrudim5900:28:46-
12MB3232Alexa JiříKRB Chrudim5300:29:18-
13MB3434Páriš AttilaKRB Chrudim6000:29:22-
14MB3535Petržílek ZdeněkSlatiňany5500:29:52-
Muži C (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:23:44-
2MC1212Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:24:50-
3MC1313Novotný JosefTransporta Chrudim4800:24:57-
4MC1818Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:25:47-
5MC2020Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:26:08-
6MC2222Bříza VladimírChrudim5100:26:12-
7MC2727Zeman PavelKRB Chrudim4300:27:43-
8MC2828Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:01-
9MC3939Pecka JosefŘečany4900:30:16-
10MC4242Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:31:12-
11MC4343Pšenička JiříTesla Pardubice4600:31:43-
12MC4545Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:32:16-
13MC4747Navrátil JaroslavKavon Pardubice4200:32:21-
14MC4949Černík JosefTrnová5000:34:14-
15MC5151Kvošek MiroslavPardubice4200:39:08-
Muži D (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2323Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:26:28-
2MD2424Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:26:55-
3MD3737Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:02-
4MD3838Vorel MilanSlatiňany4000:30:12-
5MD4040Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:30:45-
6MD4141Doležal StanislavBK Pardubice3800:31:04-
7MD4444Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:31:51-
8MD4848Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:32:33-
9MD5252Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3300:43:05-
10MD5353Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3200:46:30-
Ženy 18 let a starší (trať 3,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž254Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7700:13:14-
2Ž355Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:13:22-
3Ž656Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:14:13-
4Ž757Vacková HanaSK Hronov5600:14:54-
5Ž858Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:11-
6Ž959Koukalová DanaSokol Proseč5600:15:23-
7Ž1060Beranová PetraSpartak Slatiňany8100:15:43-
8Ž1161Svobodová VeronikaHolice8100:17:53-
9Ž1262Knaposká PetraVysoké Mýto8300:19:02-
10Ž1563Hoffmannová SvětlanaSokol Břehy6100:22:03-
Trať 3,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ164Vlach LukᚊAK Chrudim8500:12:20-
1Ž254Tomanová MonikaAO Nové Měto na Moravě7700:13:14-
2Ž355Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:13:22-
2MJ465Horský JiříSpartak Slatiňany8600:13:42-
3MJ566Tenkrát DavidSokol Lukavice8400:14:08-
3Ž656Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:14:13-
4Ž757Vacková HanaSK Hronov5600:14:54-
5Ž858Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:15:11-
6Ž959Koukalová DanaSokol Proseč5600:15:23-
7Ž1060Beranová PetraSpartak Slatiňany8100:15:43-
8Ž1161Svobodová VeronikaHolice8100:17:53-
9Ž1262Knaposká PetraVysoké Mýto8300:19:02-
4MJ1367Beksa TomášFranta Gym8300:19:06-
5MJ1468Čechovský PetrSokol Lukavice8400:19:07-
10Ž1563Hoffmannová SvětlanaSokol Břehy6100:22:03-
Trať 7,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:22:05-
1MB22Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:22:21-
2MA33Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:22:27-
3MA44Musil JiříMK Hlinsko7200:22:38-
2MB55Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:43-
4MA66Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:22:54-
3MB77Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:22:59-
1MC88Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:23:44-
5MA99Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:41-
6MA1010Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:24:45-
4MB1111Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:46-
2MC1212Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:24:50-
3MC1313Novotný JosefTransporta Chrudim4800:24:57-
7MA1414Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:25:10-
5MB1515Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:25:19-
6MB1616Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:25:28-
8MA1717Mocek TomášAC Pardubice7900:25:34-
4MC1818Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:25:47-
7MB1919Brožek RadmilKRB Chrudim5400:26:00-
5MC2020Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:26:08-
8MB2121Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:11-
6MC2222Bříza VladimírChrudim5100:26:12-
1MD2323Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:26:28-
2MD2424Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:26:55-
9MA2525Kusý LiborChrudim7200:27:13-
9MB2626Zítko JiříKRB Chrudim5400:27:32-
7MC2727Zeman PavelKRB Chrudim4300:27:43-
8MC2828Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:01-
10MB2929Zajíc JanKRB Chrudim5300:28:34-
11MB3030Honzíček LubošKRB Chrudim5900:28:46-
10MA3131Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:29:05-
12MB3232Alexa JiříKRB Chrudim5300:29:18-
11MA3333Alexa RichardKRB Chrudim7900:29:19-
13MB3434Páriš AttilaKRB Chrudim6000:29:22-
14MB3535Petržílek ZdeněkSlatiňany5500:29:52-
12MA3636Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:29:54-
3MD3737Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:02-
4MD3838Vorel MilanSlatiňany4000:30:12-
9MC3939Pecka JosefŘečany4900:30:16-
5MD4040Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:30:45-
6MD4141Doležal StanislavBK Pardubice3800:31:04-
10MC4242Proněk StanislavLiga 100 Hradec Králové4500:31:12-
11MC4343Pšenička JiříTesla Pardubice4600:31:43-
7MD4444Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:31:51-
12MC4545Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:32:16-
13MA4646Hájek TomášVysoké Mýto7700:32:20-
13MC4747Navrátil JaroslavKavon Pardubice4200:32:21-
8MD4848Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:32:33-
14MC4949Černík JosefTrnová5000:34:14-
14MA5050Kopecký VladimírSDH Luže7800:35:21-
15MC5151Kvošek MiroslavPardubice4200:39:08-
9MD5252Sokol LumírRC Žlutý pes Pardubice3300:43:05-
10MD5353Konečný JiříTJ Krásný Dvůr3200:46:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód