Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

20. ročník, Lesní kros - mistrovství ČR veteránů

9.9.2001, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 20. ročník, Lesní kros - mistrovství ČR veteránů
  • datum konání: 9.9.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Tlučná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 20. ročník, Lesní kros - mistrovství ČR veteránů

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Kraitejl PetrBaník Stříbro7500:32:52-
2MA2210Mikeš MartinAC Start Karlovy Vary7900:33:06-
3MA3209Dostál ZbyněkAC Slovan Mariánské Lázně7200:33:09-
4MA4222Veber TomášTatran Chodov7400:33:25-
5MA5221Hojda RadislavSport Domažlice7200:33:40-
6MA7216Wipler MartinAK Bílina6600:34:10-
7MA14201Novák JakubSC Plzeň7900:36:13-
8MA18207Sladký RomanVSŽ Praha7200:36:33-
9MA19211Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6400:36:47-
10MA21202Horník JanSC Plzeň7000:36:58-
11MA24213Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:37:16-
12MA25206Kaftan FrantišekSLAV VŠ Plzeň7800:37:25-
13MA28223Friček MartinJunior Plzeň7900:37:43-
14MA29208Nohovec AlešŠťáhlavy7600:37:47-
15MA31224Škarda MilanZPB Plzeň6300:37:52-
16MA32219Koprnický KamilAC Trial Plzeň6600:37:55-
17MA33205Flaks JanAC Nýřany6200:38:01-
18MA35220Kelner DavidBaník Stříbro7500:38:12-
19MA38217Zísler TomášLK Škoda Plzeň8300:38:44-
20MA51204Voráček KarelSokol Dolany6300:41:02-
21MA61218Čížek PetrPlzeň7900:42:13-
22MA64203Klug MichalTlučná8200:42:31-
23MA78215Štádler MiroslavŽelezná Ruda6200:45:47-
24MA97214Šmíd PavelNýřany7600:53:45-
Muži 40-44 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6353Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:09-
2MB8366Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:34:24-
3MB9341Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:27-
4MB10354Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:35:13-
5MB11305Šika FrantišekAC Trial Plzeň5900:35:25-
6MB12300Razým VladislavSC Plzeň5700:35:37-
7MB13369Linhart JindřichOlymp Praha5800:35:41-
8MB16365Koníček JiříOK 24 Praha5900:36:24-
9MB34325Nenadál JaroslavBKN Praha5800:38:11-
10MB37350Zíd JanNB Domažlice6100:38:31-
11MB39315Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:38:56-
12MB40344Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:04-
13MB43368Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6000:39:27-
14MB45334Zíka JosefBaník Stříbro6000:39:45-
15MB53336Hrček PetrBrandýs nad Labem6100:41:22-
16MB58363Slabý JosefSedlec - Prčice6100:41:38-
17MB73348Váchal JosefDomažlice5900:44:34-
Muži 45-49 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14346Matěcha MiroslavTJ Trnovany5500:36:13-
2MC17319Malý JiříAC Česká Lípa5300:36:28-
3MC22303Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:36:59-
4MC29372Procházka JiříTJ Klatovy5600:37:47-
5MC36312Roubík FrantišekČerčany5600:38:29-
6MC42364Westrmaier JiříSK Kolová5300:39:10-
7MC47331Novák PavelRacek5300:40:10-
8MC48329Fliegel MiroslavSokol Hlubočepy5400:40:25-
9MC54357Potůček JiříVelké Přítočno5300:41:23-
10MC56376Janíček JiříNIC Praha5600:41:34-
11MC71304Dvořák OldřichAC Start Karlovy Vary5200:44:08-
12MC94380Kreml BohumilMost5300:51:44-
Muži 50-54 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20322Stolařík JosefACOH Praha5100:36:50-
2MD23370Přibík JiříPSK Klatovy5000:37:07-
3MD26323Zeman JiříLOKO Beroun5000:37:30-
4MD27367Kovárník StanislavAC Praha4800:37:34-
5MD41378Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:39:06-
6MD44361Fait KarelAGP Domažlice5000:39:43-
7MD50309Kavač JosefAVC Praha4800:40:41-
8MD52352Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:09-
9MD57371Kralovec JanSKP Domažlice5100:41:35-
10MD59301Kudrna JiříSpartak Praha 45100:41:50-
11MD68349Vorlíček RudolfKlement Řehlovice4700:42:58-
12MD70355Lerch VladislavMILO Olomouc4800:44:07-
13MD75316Cipl FrantišekBON BON Praha5100:45:06-
14MD76320Krumer MiroslavOstrov4900:45:19-
15MD90374Hájíček FrantišekSETA 1 Tábor5100:49:26-
16MD92345Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:36-
Muži 55-59 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC49310Krassa ManfredŠAK Chodov4400:40:30-
2MC55302Kučera OtakarTJ Přeštice4500:41:30-
3MC60326Pospíšil AntonínSK Bering4600:42:03-
4MC63307Cabrnoch JaroslavSlavoj Davle4400:42:28-
5MC65327Janový PetrAC Trial Plzeň4500:42:43-
6MC80317Plecháček JiříKvěta Mělník4400:46:11-
7MC81351Pendyk VáclavRadčice4200:46:16-
8MC82356Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:46:49-
9MC86306Zounar VladimírŠAK Chodov4200:48:27-
10MC91343März FrantišekSokol Kout4300:50:20-
11MC104308Pachman OtakarSabzo Praha4401:02:07-
Muži 60-64 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA46377Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:40:03-
2MA62381Merunka JanASK MK Kladno4000:42:22-
3MA66358Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:42:50-
4MA67362Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:42:51-
5MA72328Šusterka VáclavAVC Praha3800:44:22-
6MA74338Valtr BohumilZZN Domažlice4100:44:47-
7MA79335Tolar VladimírSV Stříbro4000:46:01-
8MA83313Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:47:25-
9MA84375Reitinger LadislavL 2000 Sezimovo Ústí3700:47:40-
10MA85340Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:02-
11MA89332Matějíček HanušSV Stříbro4100:49:01-
12MA96330Feňa František AVC Praha3900:53:38-
Muži 65-69 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M69347Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:43:46-
2M87359Mikoláš VáclavŽatec3400:48:36-
3M95318Šlajs Karel AVC Praha3600:53:34-
4M99321Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:54:11-
5M100324Klimpera JaroslavAVC Praha3600:54:28-
Muži 70-74 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M77339Šrail StanislavDYN ZČE Plzeň3100:45:42-
2M88311Leheček AntonínAVC Praha3100:48:46-
3M93373Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:51:14-
4M98333Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:53:48-
5M103337Elis MilošSK Vrané n./V.2701:00:48-
6M105314Fiřt VladimírAVC Praha2901:06:06-
Muži nad 75 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD101360Cupánek JosefSK Přerov2600:55:31-
2MD102342Pacner IvanTJ Praga2600:57:47-
Ženy do 34 let (trať 4,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15Šípová PetraAC Start Karlovy Vary8300:17:17-
2ZA27Zelenková LucieTTC Praha7400:17:43-
3ZA38Markelová PetraFJSRK Železná Ruda8400:17:48-
4ZA415Jandová ŠtěpánkaSKP Plzeň8500:17:52-
5ZA714Jandová KláraSKP Plzeň8500:18:02-
6ZA813Linhartová LadaSokol Plzeň8200:18:41-
7ZA1010Šlajzová EvaLTK Škoda Plzeň 8600:19:13-
8ZA112Mottlová MirkaŠkoda Plzeň8400:19:28-
9ZA123Lišková MichalaAC Start8200:19:32-
10ZA141Nová JanaTlučná6900:19:58-
11ZA159Blašková VeronikaBK - FC Kadaň8400:19:59-
12ZA2012Zíslerová TerezaLTK Škoda Plzeň 8500:21:16-
13ZA266Šandorová MichaelaSokol Kout8100:26:07-
Ženy 35-39 let (trať 4,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB623Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:17:57-
2ZB1624Šípová IrenaAC Start Karlovy Vary6200:20:07-
3ZB1728Hrubá JanaSV Baník Stříbro6400:20:08-
4ZB1927Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:44-
Ženy 40-44 let (trať 4,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž521Šroubková MartaSokol Plzeň6100:17:55-
2Ž929Pittermannová EvaAC Škoda Plzeň5700:19:12-
3Ž2325Procházková IrenaTJ Háje5700:22:44-
Ženy 45-49 let (trať 4,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2533Pláničková EvaVS Tábor5400:23:20-
Ženy 50-54 let (trať 4,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA1331Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:19:52-
2ŽA1830Kašparová JanaSokol Křivoklát4700:20:37-
3ŽA2122Říhová ZdeňkaŠAK Chodov4800:22:16-
4ŽA2226Zeidlerová JarmilaKopec5100:22:32-
Ženy 55-59 let (trať 4,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF2432Ročňáková MiloslavaSLAV Brandýs4500:23:14-
Ženy nad 60 let (trať 4,500 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 4,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA15Šípová PetraAC Start Karlovy Vary8300:17:17-
2ZA27Zelenková LucieTTC Praha7400:17:43-
3ZA38Markelová PetraFJSRK Železná Ruda8400:17:48-
4ZA415Jandová ŠtěpánkaSKP Plzeň8500:17:52-
1Ž521Šroubková MartaSokol Plzeň6100:17:55-
1ZB623Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:17:57-
5ZA714Jandová KláraSKP Plzeň8500:18:02-
6ZA813Linhartová LadaSokol Plzeň8200:18:41-
2Ž929Pittermannová EvaAC Škoda Plzeň5700:19:12-
7ZA1010Šlajzová EvaLTK Škoda Plzeň 8600:19:13-
8ZA112Mottlová MirkaŠkoda Plzeň8400:19:28-
9ZA123Lišková MichalaAC Start8200:19:32-
1ŽA1331Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:19:52-
10ZA141Nová JanaTlučná6900:19:58-
11ZA159Blašková VeronikaBK - FC Kadaň8400:19:59-
2ZB1624Šípová IrenaAC Start Karlovy Vary6200:20:07-
3ZB1728Hrubá JanaSV Baník Stříbro6400:20:08-
2ŽA1830Kašparová JanaSokol Křivoklát4700:20:37-
4ZB1927Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:44-
12ZA2012Zíslerová TerezaLTK Škoda Plzeň 8500:21:16-
3ŽA2122Říhová ZdeňkaŠAK Chodov4800:22:16-
4ŽA2226Zeidlerová JarmilaKopec5100:22:32-
3Ž2325Procházková IrenaTJ Háje5700:22:44-
1ŽF2432Ročňáková MiloslavaSLAV Brandýs4500:23:14-
1Ž2533Pláničková EvaVS Tábor5400:23:20-
13ZA266Šandorová MichaelaSokol Kout8100:26:07-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1212Kraitejl PetrBaník Stříbro7500:32:52-
2MA2210Mikeš MartinAC Start Karlovy Vary7900:33:06-
3MA3209Dostál ZbyněkAC Slovan Mariánské Lázně7200:33:09-
4MA4222Veber TomášTatran Chodov7400:33:25-
5MA5221Hojda RadislavSport Domažlice7200:33:40-
1MB6353Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:09-
6MA7216Wipler MartinAK Bílina6600:34:10-
2MB8366Hellmich KarelAC Start Karlovy Vary5800:34:24-
3MB9341Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:27-
4MB10354Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:35:13-
5MB11305Šika FrantišekAC Trial Plzeň5900:35:25-
6MB12300Razým VladislavSC Plzeň5700:35:37-
7MB13369Linhart JindřichOlymp Praha5800:35:41-
7MA14201Novák JakubSC Plzeň7900:36:13-
1MC14346Matěcha MiroslavTJ Trnovany5500:36:13-
8MB16365Koníček JiříOK 24 Praha5900:36:24-
2MC17319Malý JiříAC Česká Lípa5300:36:28-
8MA18207Sladký RomanVSŽ Praha7200:36:33-
9MA19211Votýpka RostislavPodhoran Černíkov6400:36:47-
1MD20322Stolařík JosefACOH Praha5100:36:50-
10MA21202Horník JanSC Plzeň7000:36:58-
3MC22303Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:36:59-
2MD23370Přibík JiříPSK Klatovy5000:37:07-
11MA24213Zeman ZbyšekSlávie VŠ Plzeň6900:37:16-
12MA25206Kaftan FrantišekSLAV VŠ Plzeň7800:37:25-
3MD26323Zeman JiříLOKO Beroun5000:37:30-
4MD27367Kovárník StanislavAC Praha4800:37:34-
13MA28223Friček MartinJunior Plzeň7900:37:43-
14MA29208Nohovec AlešŠťáhlavy7600:37:47-
4MC29372Procházka JiříTJ Klatovy5600:37:47-
15MA31224Škarda MilanZPB Plzeň6300:37:52-
16MA32219Koprnický KamilAC Trial Plzeň6600:37:55-
17MA33205Flaks JanAC Nýřany6200:38:01-
9MB34325Nenadál JaroslavBKN Praha5800:38:11-
18MA35220Kelner DavidBaník Stříbro7500:38:12-
5MC36312Roubík FrantišekČerčany5600:38:29-
10MB37350Zíd JanNB Domažlice6100:38:31-
19MA38217Zísler TomášLK Škoda Plzeň8300:38:44-
11MB39315Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:38:56-
12MB40344Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:04-
5MD41378Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:39:06-
6MC42364Westrmaier JiříSK Kolová5300:39:10-
13MB43368Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6000:39:27-
6MD44361Fait KarelAGP Domažlice5000:39:43-
14MB45334Zíka JosefBaník Stříbro6000:39:45-
1MA46377Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:40:03-
7MC47331Novák PavelRacek5300:40:10-
8MC48329Fliegel MiroslavSokol Hlubočepy5400:40:25-
1MC49310Krassa ManfredŠAK Chodov4400:40:30-
7MD50309Kavač JosefAVC Praha4800:40:41-
20MA51204Voráček KarelSokol Dolany6300:41:02-
8MD52352Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:09-
15MB53336Hrček PetrBrandýs nad Labem6100:41:22-
9MC54357Potůček JiříVelké Přítočno5300:41:23-
2MC55302Kučera OtakarTJ Přeštice4500:41:30-
10MC56376Janíček JiříNIC Praha5600:41:34-
9MD57371Kralovec JanSKP Domažlice5100:41:35-
16MB58363Slabý JosefSedlec - Prčice6100:41:38-
10MD59301Kudrna JiříSpartak Praha 45100:41:50-
3MC60326Pospíšil AntonínSK Bering4600:42:03-
21MA61218Čížek PetrPlzeň7900:42:13-
2MA62381Merunka JanASK MK Kladno4000:42:22-
4MC63307Cabrnoch JaroslavSlavoj Davle4400:42:28-
22MA64203Klug MichalTlučná8200:42:31-
5MC65327Janový PetrAC Trial Plzeň4500:42:43-
3MA66358Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:42:50-
4MA67362Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:42:51-
11MD68349Vorlíček RudolfKlement Řehlovice4700:42:58-
1M69347Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:43:46-
12MD70355Lerch VladislavMILO Olomouc4800:44:07-
11MC71304Dvořák OldřichAC Start Karlovy Vary5200:44:08-
5MA72328Šusterka VáclavAVC Praha3800:44:22-
17MB73348Váchal JosefDomažlice5900:44:34-
6MA74338Valtr BohumilZZN Domažlice4100:44:47-
13MD75316Cipl FrantišekBON BON Praha5100:45:06-
14MD76320Krumer MiroslavOstrov4900:45:19-
1M77339Šrail StanislavDYN ZČE Plzeň3100:45:42-
23MA78215Štádler MiroslavŽelezná Ruda6200:45:47-
7MA79335Tolar VladimírSV Stříbro4000:46:01-
6MC80317Plecháček JiříKvěta Mělník4400:46:11-
7MC81351Pendyk VáclavRadčice4200:46:16-
8MC82356Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:46:49-
8MA83313Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:47:25-
9MA84375Reitinger LadislavL 2000 Sezimovo Ústí3700:47:40-
10MA85340Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:02-
9MC86306Zounar VladimírŠAK Chodov4200:48:27-
2M87359Mikoláš VáclavŽatec3400:48:36-
2M88311Leheček AntonínAVC Praha3100:48:46-
11MA89332Matějíček HanušSV Stříbro4100:49:01-
15MD90374Hájíček FrantišekSETA 1 Tábor5100:49:26-
10MC91343März FrantišekSokol Kout4300:50:20-
16MD92345Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:36-
3M93373Matzner KarelTJ Vodní Stavby2900:51:14-
12MC94380Kreml BohumilMost5300:51:44-
3M95318Šlajs Karel AVC Praha3600:53:34-
12MA96330Feňa František AVC Praha3900:53:38-
24MA97214Šmíd PavelNýřany7600:53:45-
4M98333Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:53:48-
4M99321Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:54:11-
5M100324Klimpera JaroslavAVC Praha3600:54:28-
1MD101360Cupánek JosefSK Přerov2600:55:31-
2MD102342Pacner IvanTJ Praga2600:57:47-
5M103337Elis MilošSK Vrané n./V.2701:00:48-
11MC104308Pachman OtakarSabzo Praha4401:02:07-
6M105314Fiřt VladimírAVC Praha2901:06:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód