hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2HRADY Bradledká Lhota - Kumburk

29.9.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2HRADY Bradledká Lhota - Kumburk
  • datum konání: 29.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Bradlecká Lhota

Sociální sítě

Místo konání

KD Bradlecká Lhota
10:00 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:30 hodin

Startovné

50 Kč (pouze závod na 7,2 km, dětské kategorie startovné neplatí)

Popis tratě

Délka: 7,2 km
Převýšení: 385 m

Ceny pro vítěze

Věcné v hodnotě 10.000 Kč
Finanční v hodnotě 21.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Hercík
Na Výsluní 347
403 23 Velké Březno
tel. 602 484 004

Internetové stránky

http://www.2hrady.cz

E-mailová adresa

2hrady@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 2HRADY Bradledká Lhota - Kumburk

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 01.10.2012, 07:48
  • zobrazeno již 857x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1183Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:3135
2MJ1778Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:33:2431
3MJ6113Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:40:4827
4MJ10081Sviger Jakubneregistrován9500:52:0024

Muži A (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:3135
2MA22Berka MartinAC Syner Turnov8500:28:4631
3MA34Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:29:4927
4MA43Berka RadimAC Syner Turnov8200:30:1624
5MA525Davídek DušanVrchlabí8100:30:4022
6MA829Malý JanSokol Nová Paka7300:31:3020
7MA1077Vagenknecht FrantišekKP/Nová Paka7700:32:1619
8MA1770Pelant VojtaEPO-TEAM8300:33:2418
9MA2362Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:3117
10MA2771Krásný PavelMladá Boleslav7500:35:0116
11MA2948Audrain SimonK.O.Poděbrady8300:35:1715
12MA3132Herman Janwww.kutil.eu8500:35:3614
13MA3293Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8200:35:3813
14MA3679Hron Tomᚊumavský triatlon Prachatice7700:36:4712
15MA3834Svatý TomášKruh7700:37:0311
16MA4076Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:37:2010
17MA46110Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:38:059
18MA4959Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:38:198
19MA5015Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:38:287
20MA5133Novotný JaroslavJičín9100:38:396
21MA5296Osvarko MichalRH Kartouzy Valdice7400:38:515
22MA5395Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7300:39:054
23MA6051Malý JaroslavLibštát8500:39:473
24MA67112Dlabola AdamASTAKRASTA Jičín7700:41:592
25MA6816Horáček StanislavStudenec8200:42:001
26MA7068Čapek MartinSyřenov7800:43:131
27MA76107Radoberský TomášSQS Vláknová OPtika a.s.8500:44:061
28MA8443Havránek DavidVitiněves7800:45:251
29MA8936Tomeš JakubChlapecká lhota9200:48:041
30MA9098Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7400:48:091
31MA946Kůtek JiříJičín9000:49:561
32MA9585Strnad KarelSQS Nová Paka7900:50:311
33MA9873Olbricht PetrÚstí nad Labem7500:51:121
34MA10111Šandera MartinMPČR Bombon7600:52:251

Muži B (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB645Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:0435
2MB7100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2231
3MB9108Cogan RudolfTOP 097100:32:1127
4MB1653Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:33:2024
5MB1984Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4522
6MB2089Černý MichalAC Slovan Liberec6400:33:5020
7MB21109Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:34:0719
8MB2472Novotný JiříKateřinky7100:34:3618
9MB2649Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:5417
10MB33101Šohaj PetrCyklopoint Jičín6800:35:4216
11MB3990Žák JiříContinental Sport Club6900:37:1815
12MB4269Karlík MichalLoko Trutnov6400:37:3714
13MB4547Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:5713
14MB4782Pour PavelSK Kartouzi6800:38:0712
15MB6244Belobrad IvanŽamberk6600:40:5711
16MB64102Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:41:2610
17MB6912Roblík BořivojRKDM Milovice6800:42:499
18MB80105Radim KarelLyžařský oddíl Stará Paka7100:45:038
19MB8366Čapek MilanOÚ Syřenov6500:45:217
20MB8792Smith GrahameVrchlabí6600:47:266
21MB88103Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:575
22MB9346Hlaváček JaroslavVitiněves6400:49:094
23MB10318Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:553
24MB11094Šindelář RudolfJicin Sky Sun6801:06:342

Muži C (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1367Vaněk PetrAC Praha6100:32:4335
2MC1465Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:32:4531
3MC2524Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:34:4027
4MC309Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:2724
5MC3564Valenta MichalHZS Praha6200:36:3322
6MC3722Vanta JosefSK Hronov6200:36:5920
7MC4457Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:37:5519
8MC4828Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:1518
9MC5755Skalický JosefŽichlínek6200:39:2617
10MC5975Kučera PetrStružinec6100:39:3416
11MC66104Sedlák JiříPřelouč5800:41:5115
12MC867Ge EvženMaratonské vrány5400:46:1614
13MC102106Radoberský MilošRybárna Radoberský5500:52:3013
14MC10839Marquis JacquesJooging club Lucon5401:00:24-

Muži D (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4341Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:4735
2MD5527Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:1731
3MD7121Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:1827

Muži E (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1252Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:32:3935
2ZJ7340Votočková EliškaKB Jilemnice9700:43:3431
3ZJ8258Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:45:1527

Ženy A (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2231Juračková Janawww.kutil.eu8600:34:1435
2ZA5437Lenčová JanaTJ Jičín9200:39:1231
3ZA7799Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:44:1127
4ZA8180Hronová JanaŠumavský triatlon Prachatice8000:45:0624
5ZA8574Kučerová PetraStružinec8800:45:3222
6ZA9217Horáčková JanaOrel Studenec8500:49:0420
7ZA10787Papugová KateřinaVolejbaby Sokol Nová Paka8600:57:1719
8ZA10986Hejtmanová JanaVolejbaby Sokol Nová Paka7801:03:0518

Ženy B (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1523Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:33:0735
2ZB2856Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:35:0531
3ZB4119Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:2827
4ZB5897Smith LucieVrchlabí7300:39:3324
5ZB7226Jampílková LucieJičín7300:43:3222
6ZB7430Svatá ZdeňkaKruh7700:43:4120
7ZB7588Deuseová ŠárkaTJ Lužany6900:43:5619
8ZB7950Krabcová IvanaJičín7200:44:4418
9ZB9142Votočková JaroslavaOK Jilemnice7200:48:4217
10ZB9691Mocová Dananeregistrována7400:50:4916
11ZB9935Lenčová JanaBezno6900:51:3015
12ZB10414Roblíková Markétaneregistrována7400:55:2114
13ZB10661Víchová PetraČejkovice7400:56:4413

Ženy C (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5654Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:1935
2ZC6560Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:2831

Ženy D (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3463Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:2835
2ZD6320Vacková HanaSK Hronov5600:41:1631
3ZD7810Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:3027
4ZD978Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:0224
5ZD10538Fludrain LiseNantes5600:56:00-

Trať 7,2 km, 385 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:3135
2MA22Berka MartinAC Syner Turnov8500:28:4631
3MA34Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:29:4927
4MA43Berka RadimAC Syner Turnov8200:30:1624
5MA525Davídek DušanVrchlabí8100:30:4022
1MB645Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:0435
2MB7100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2231
6MA829Malý JanSokol Nová Paka7300:31:3020
3MB9108Cogan RudolfTOP 097100:32:1127
7MA1077Vagenknecht FrantišekKP/Nová Paka7700:32:1619
1MJ1183Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:3135
1ZJ1252Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:32:3935
1MC1367Vaněk PetrAC Praha6100:32:4335
2MC1465Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:32:4531
1ZB1523Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:33:0735
4MB1653Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:33:2024
2MJ1778Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:33:2431
8MA1770Pelant VojtaEPO-TEAM8300:33:2418
5MB1984Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:4522
6MB2089Černý MichalAC Slovan Liberec6400:33:5020
7MB21109Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:34:0719
1ZA2231Juračková Janawww.kutil.eu8600:34:1435
9MA2362Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:3117
8MB2472Novotný JiříKateřinky7100:34:3618
3MC2524Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:34:4027
9MB2649Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:5417
10MA2771Krásný PavelMladá Boleslav7500:35:0116
2ZB2856Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:35:0531
11MA2948Audrain SimonK.O.Poděbrady8300:35:1715
4MC309Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:2724
12MA3132Herman Janwww.kutil.eu8500:35:3614
13MA3293Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín8200:35:3813
10MB33101Šohaj PetrCyklopoint Jičín6800:35:4216
1ZD3463Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:2835
5MC3564Valenta MichalHZS Praha6200:36:3322
14MA3679Hron Tomᚊumavský triatlon Prachatice7700:36:4712
6MC3722Vanta JosefSK Hronov6200:36:5920
15MA3834Svatý TomášKruh7700:37:0311
11MB3990Žák JiříContinental Sport Club6900:37:1815
16MA4076Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:37:2010
3ZB4119Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:2827
12MB4269Karlík MichalLoko Trutnov6400:37:3714
1MD4341Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:37:4735
7MC4457Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:37:5519
13MB4547Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:5713
17MA46110Tringela JosefTJ Sokol Lužany7700:38:059
14MB4782Pour PavelSK Kartouzi6800:38:0712
8MC4828Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:38:1518
18MA4959Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:38:198
19MA5015Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:38:287
20MA5133Novotný JaroslavJičín9100:38:396
21MA5296Osvarko MichalRH Kartouzy Valdice7400:38:515
22MA5395Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7300:39:054
2ZA5437Lenčová JanaTJ Jičín9200:39:1231
2MD5527Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:1731
1ZC5654Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:1935
9MC5755Skalický JosefŽichlínek6200:39:2617
4ZB5897Smith LucieVrchlabí7300:39:3324
10MC5975Kučera PetrStružinec6100:39:3416
23MA6051Malý JaroslavLibštát8500:39:473
3MJ6113Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:40:4827
15MB6244Belobrad IvanŽamberk6600:40:5711
2ZD6320Vacková HanaSK Hronov5600:41:1631
16MB64102Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:41:2610
2ZC6560Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:2831
11MC66104Sedlák JiříPřelouč5800:41:5115
24MA67112Dlabola AdamASTAKRASTA Jičín7700:41:592
25MA6816Horáček StanislavStudenec8200:42:001
17MB6912Roblík BořivojRKDM Milovice6800:42:499
26MA7068Čapek MartinSyřenov7800:43:131
3MD7121Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:43:1827
5ZB7226Jampílková LucieJičín7300:43:3222
2ZJ7340Votočková EliškaKB Jilemnice9700:43:3431
6ZB7430Svatá ZdeňkaKruh7700:43:4120
7ZB7588Deuseová ŠárkaTJ Lužany6900:43:5619
27MA76107Radoberský TomášSQS Vláknová OPtika a.s.8500:44:061
3ZA7799Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:44:1127
3ZD7810Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:3027
8ZB7950Krabcová IvanaJičín7200:44:4418
18MB80105Radim KarelLyžařský oddíl Stará Paka7100:45:038
4ZA8180Hronová JanaŠumavský triatlon Prachatice8000:45:0624
3ZJ8258Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:45:1527
19MB8366Čapek MilanOÚ Syřenov6500:45:217
28MA8443Havránek DavidVitiněves7800:45:251
5ZA8574Kučerová PetraStružinec8800:45:3222
12MC867Ge EvženMaratonské vrány5400:46:1614
20MB8792Smith GrahameVrchlabí6600:47:266
21MB88103Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:47:575
29MA8936Tomeš JakubChlapecká lhota9200:48:041
30MA9098Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7400:48:091
9ZB9142Votočková JaroslavaOK Jilemnice7200:48:4217
6ZA9217Horáčková JanaOrel Studenec8500:49:0420
22MB9346Hlaváček JaroslavVitiněves6400:49:094
31MA946Kůtek JiříJičín9000:49:561
32MA9585Strnad KarelSQS Nová Paka7900:50:311
10ZB9691Mocová Dananeregistrována7400:50:4916
4ZD978Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:0224
33MA9873Olbricht PetrÚstí nad Labem7500:51:121
11ZB9935Lenčová JanaBezno6900:51:3015
4MJ10081Sviger Jakubneregistrován9500:52:0024
34MA10111Šandera MartinMPČR Bombon7600:52:251
13MC102106Radoberský MilošRybárna Radoberský5500:52:3013
23MB10318Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:553
12ZB10414Roblíková Markétaneregistrována7400:55:2114
5ZD10538Fludrain LiseNantes5600:56:00-
13ZB10661Víchová PetraČejkovice7400:56:4413
7ZA10787Papugová KateřinaVolejbaby Sokol Nová Paka8600:57:1719
14MC10839Marquis JacquesJooging club Lucon5401:00:24-
8ZA10986Hejtmanová JanaVolejbaby Sokol Nová Paka7801:03:0518
24MB11094Šindelář RudolfJicin Sky Sun6801:06:342

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:3135
2MA22Berka MartinAC Syner Turnov8500:28:4631
3MA34Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:29:4927
4MA43Berka RadimAC Syner Turnov8200:30:1624
5MA525Davídek DušanVrchlabí8100:30:4022
6MB645Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:31:0420
7MB7100Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2219
8MA829Malý JanSokol Nová Paka7300:31:3018
9MB9108Cogan RudolfTOP 097100:32:1117
10MA1077Vagenknecht FrantišekKP/Nová Paka7700:32:1616
11MJ1183Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:3115
12MC1367Vaněk PetrAC Praha6100:32:4314
13MC1465Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:32:4513
14MB1653Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:33:2012
15MJ1778Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:33:2411
15MA1770Pelant VojtaEPO-TEAM8300:33:2411
17MB1984Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:459
18MB2089Černý MichalAC Slovan Liberec6400:33:508
19MB21109Kuželka TomášSokol Dřevěnice6800:34:077
20MA2362Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:34:316
21MB2472Novotný JiříKateřinky7100:34:365
22MC2524Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:34:404
23MB2649Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:543
24MA2771Krásný PavelMladá Boleslav7500:35:012
25MA2948Audrain SimonK.O.Poděbrady8300:35:171

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1252Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou9700:32:3935
2ZB1523Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:33:0731
3ZA2231Juračková Janawww.kutil.eu8600:34:1427
4ZB2856Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:35:0524
5ZD3463Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:36:2822
6ZB4119Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:2820
7ZA5437Lenčová JanaTJ Jičín9200:39:1219
8ZC5654Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:1918
9ZB5897Smith LucieVrchlabí7300:39:3317
10ZD6320Vacková HanaSK Hronov5600:41:1616
11ZC6560Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:2815
12ZB7226Jampílková LucieJičín7300:43:3214
13ZJ7340Votočková EliškaKB Jilemnice9700:43:3413
14ZB7430Svatá ZdeňkaKruh7700:43:4112
15ZB7588Deuseová ŠárkaTJ Lužany6900:43:5611
16ZA7799Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:44:1110
17ZD7810Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:44:309
18ZB7950Krabcová IvanaJičín7200:44:448
19ZA8180Hronová JanaŠumavský triatlon Prachatice8000:45:067
20ZJ8258Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:45:156
21ZA8574Kučerová PetraStružinec8800:45:325
22ZB9142Votočková JaroslavaOK Jilemnice7200:48:424
23ZA9217Horáčková JanaOrel Studenec8500:49:043
24ZB9691Mocová Dananeregistrována7400:50:492
25ZD978Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:021

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Organizace proprapcováná do posledního detailu, to se fakt jen tak nevidí. Co bylo psáno v propozicích bylo dodrženo !!! Škoda, že fotograf nenafotil konec startovního pole ...
John
Velmi pěkné zpestření ČP v bězích do vrchu. Mám vynikající zážitky z nové akce a tratě. Díky sousedům a divákům kolem tratě - Klepanda - Syřenov, to nemělo chybu. Na Kumburku bylo krásně a výhledy SUPER 360°. Tak blízko Bradlece a Tábora jsem dlouho v terénu nebyl. Moc děkuji všem pořadatelům.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód