Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Arko - Trophy

22.4.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Arko - Trophy
  • datum konání: 22.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiří Žák

Sociální sítě

Místo konání

Areál SKI hotelu Nové Město na Moravě
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 10 km
Převýšení: 100 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Žák
Polní 1363
Nové Město na Moravě
tel. 777 121 230

E-mailová adresa

zakis@post.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Arko - Trophy

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ493Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:43:5970
2MJ592Burian JanGymnázium Nové Město na Moravě9500:44:5862
3MJ2053Žák MartinGymnázium Nové Město na Moravě9600:50:4054
Muži A (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0170
2MA782Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:1062
3MA875Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:46:4754
4MA1030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:4048
5MA1196Mareš JiříKerteam8700:48:1644
6MA1298Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5240
7MA1513Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:49:0238
8MA1744Kříž OndřejOrel Žďár nad Sázavou8000:50:1736
9MA2154Kačín Miloslavneregistrován7900:50:4234
10MA2356Švadlena PavelK.O.B Choceň7500:54:0232
11MA3376Havelka MiloslavAgel Ultramaraton8000:59:3530
12MA3650Brabenec Alešneregistrován8701:01:1128
13MA4265Dubský RomanPřibyslav7801:02:3726
14MA4748Mička Michalneregistrován8701:05:3624
Muži B (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB241Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:4870
2MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5162
3MB942Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:0754
4MB1377Ptáček MilošPetrovičky7000:49:0048
5MB16100Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:0644
6MB1878Buriánek RomanČeská Třebová6500:50:2440
7MB4361Cafourek VladislavKramolna6801:03:4338
8MB4538Hájek Jiříneregistrován6601:05:1036
9MB5568Tomšů PetrMlýn Janderov6401:07:2734
Muži C (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:5570
2MC1481Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:0162
3MC1951Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:3154
4MC2284Vanta JosefSK Hronov6200:50:4448
5MC2649Chroust JanND SČK Krásná Lípa6000:57:1444
6MC2846Pohanka JiříSKI Club Pohledec6200:57:2840
7MC2986Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:57:3238
8MC3087Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:4736
9MC3752Brabenec Miroslavneregistrován5901:01:1734
10MC4163Kohoutek JaromírBrno5501:02:1532
11MC4447Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:05:0030
12MC5167Macháček Martinneregistrován5501:06:0528
13MC5239Knotek Iljaneregistrován5301:06:0626
14MC6662Polák Stanislavneregistrován5601:21:0524
Muži D (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2597Hájek FrantišekFGT Stolany4900:55:3270
2MD3469Vodička JanSK Salix Grymov4500:59:4162
3MD3571Kakač JosefFryšava pod Ž.H.4801:00:1354
4MD3964Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:3548
5MD4855Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:05:4344
6MD5857Mužátko StanislavSK Nové Město na Moravě4601:09:2040
7MD6459Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:18:3738
Muži E (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4980Marek FrantišekSK Hronov4101:05:5970
2ME5440Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:2262
3ME6160Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:13:4554
4ME6599Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:5748
Juniorky (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5688Tkadlecová AnnaGymnázium Nové Město na Moravě9601:07:3270
2ZJ5994Slováková ZuzanaGymnázium Nové Město na Moravě9401:09:5262
Ženy A (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2458Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:55:0570
2ZA3845Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:2962
Ženy B (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3174Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:58:1570
2ZB3290Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:59:2462
3ZB4695Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7701:05:1254
4ZB5389Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:07:0048
Ženy C (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2770Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:2070
2ZC4043Vlachynská LibušeAC Úherské Hradiště6201:01:4462
3ZC5085Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:06:0454
4ZC5733Jirásková EvaLanškroun6401:08:0148
5ZC6772Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:1944
Ženy D (trať 10 km, 100 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6079Dvořáková EvaProstějov5501:11:4870
2ZD6273Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:17:0662
3ZD6383Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1254
Trať 10 km, 100 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:0170
1MB241Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:43:4870
2MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5162
1MJ493Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:43:5970
2MJ592Burian JanGymnázium Nové Město na Moravě9500:44:5862
1MC616Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:5570
2MA782Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:46:1062
3MA875Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě9000:46:4754
3MB942Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:47:0754
4MA1030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:4048
5MA1196Mareš JiříKerteam8700:48:1644
6MA1298Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:48:5240
4MB1377Ptáček MilošPetrovičky7000:49:0048
2MC1481Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:49:0162
7MA1513Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:49:0238
5MB16100Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:50:0644
8MA1744Kříž OndřejOrel Žďár nad Sázavou8000:50:1736
6MB1878Buriánek RomanČeská Třebová6500:50:2440
3MC1951Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:3154
3MJ2053Žák MartinGymnázium Nové Město na Moravě9600:50:4054
9MA2154Kačín Miloslavneregistrován7900:50:4234
4MC2284Vanta JosefSK Hronov6200:50:4448
10MA2356Švadlena PavelK.O.B Choceň7500:54:0232
1ZA2458Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:55:0570
1MD2597Hájek FrantišekFGT Stolany4900:55:3270
5MC2649Chroust JanND SČK Krásná Lípa6000:57:1444
1ZC2770Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:2070
6MC2846Pohanka JiříSKI Club Pohledec6200:57:2840
7MC2986Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:57:3238
8MC3087Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:57:4736
1ZB3174Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:58:1570
2ZB3290Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:59:2462
11MA3376Havelka MiloslavAgel Ultramaraton8000:59:3530
2MD3469Vodička JanSK Salix Grymov4500:59:4162
3MD3571Kakač JosefFryšava pod Ž.H.4801:00:1354
12MA3650Brabenec Alešneregistrován8701:01:1128
9MC3752Brabenec Miroslavneregistrován5901:01:1734
2ZA3845Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:01:2962
4MD3964Leszkow PetrMK Hlinsko4401:01:3548
2ZC4043Vlachynská LibušeAC Úherské Hradiště6201:01:4462
10MC4163Kohoutek JaromírBrno5501:02:1532
13MA4265Dubský RomanPřibyslav7801:02:3726
7MB4361Cafourek VladislavKramolna6801:03:4338
11MC4447Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:05:0030
8MB4538Hájek Jiříneregistrován6601:05:1036
3ZB4695Uchytilová MonikaTJ Slavoj Pacov7701:05:1254
14MA4748Mička Michalneregistrován8701:05:3624
5MD4855Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:05:4344
1ME4980Marek FrantišekSK Hronov4101:05:5970
3ZC5085Kubrová DagmarHvězda Pardubice6301:06:0454
12MC5167Macháček Martinneregistrován5501:06:0528
13MC5239Knotek Iljaneregistrován5301:06:0626
4ZB5389Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:07:0048
2ME5440Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:07:2262
9MB5568Tomšů PetrMlýn Janderov6401:07:2734
1ZJ5688Tkadlecová AnnaGymnázium Nové Město na Moravě9601:07:3270
4ZC5733Jirásková EvaLanškroun6401:08:0148
6MD5857Mužátko StanislavSK Nové Město na Moravě4601:09:2040
2ZJ5994Slováková ZuzanaGymnázium Nové Město na Moravě9401:09:5262
1ZD6079Dvořáková EvaProstějov5501:11:4870
3ME6160Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:13:4554
2ZD6273Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:17:0662
3ZD6383Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:17:1254
7MD6459Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:18:3738
4ME6599Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:20:5748
14MC6662Polák Stanislavneregistrován5601:21:0524
5ZC6772Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:26:1944

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky za krásný závod - nádherná krosová trať, většinou po měkkým. Pro někoho náročná, pro někoho hravá :-) Petr Ulich a Evina Kollertová
evakollertova
jj, za trať 110% !! ;-)
turekm
http://connect.garmin.com/activity/170644890
horodej

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód