Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch

9.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch
  • datum konání: 9.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10:45 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:15 hodin v místě startu

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km
Převýšení: 536 m
silnice, cesty, lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petra Čtvrtečková
tel. 603 598 469
Tomáš Hermann
tel. 724 084 239

Propozice pořadatele ve formátu PDF

!!!POZOR!!! Vyhlášení výsledků proběhne v cíli, tj. na Suchém vrchu!

E-mailová adresa

horskybeh@jablonneno.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:19114,85
2MJ2110Vogl ŠtěpánRychnov9300:48:29101,91
3MJ4429Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:53:0383,25
Muži A (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:39:44104,22
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:5898,14
3MA325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0497,65
4MA553Malý JanSokol Nová Paka7300:42:0692,55
5MA754Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5088,94
6MA1149Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:5278,92
7MA1355Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0273,17
8MA1766Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:47:0867,75
9MA1941Toman RadekAFK Kornice8700:48:0463,15
10MA2858Štumpf EduardSokol Kunvald8000:49:4454,94
11MA3065Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:50:1152,72
12MA3161Socha LadislavSloupnice7500:50:1752,23
13MA3239Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:3350,92
14MA3762Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:51:5244,43
15MA4316Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:0038,84
16MA566Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:55:5224,72
17MA6264Vaníček JiříStudené CREW9000:57:1118,23
18MA6468Mikula PetrStudené CREW9100:59:296,90
19MA6742Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:00:423,00
Muži B (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB435Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:50107,91
2MB88Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:1297,04
3MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3895,05
4MB1026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:44:3994,97
5MB2350Doležal MartinSPS Sázava7000:48:4975,84
6MB2769Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:49:2872,86
7MB3238Sedláček RomanLanškroun6400:50:3367,88
8MB3923Belobrad IvanŽamberk6600:52:0560,84
9MB4144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:3658,47
10MB4530Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:53:1055,87
11MB4836Zachař JiříSruby7200:54:1151,20
12MB537Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:55:2845,31
Muži C (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC652Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:42:25118,04
2MC2017Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1692,95
3MC2633Vanta JosefSK Hronov6200:49:1189,01
4MC3457Hodek RomanSokol Kunvald6000:50:3982,72
5MC359Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1080,51
6MC385Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:51:5477,36
7MC4751Skalický JosefŽichlínek6200:53:5268,92
8MC5137Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:4065,49
9MC5527Dlabka Ludvík3D Fitness Race Team6000:55:4760,70
10MC5863Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:56:2557,98
11MC6167Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0355,27
12MC7840Wendlig MiroslavLuková5301:17:443,00
Muži D (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1412Krsek MiroslavM. K. Luková4900:46:09102,82
2MD1515Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:44100,33
3MD1824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3396,84
4MD2511Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:49:0490,36
5MD3628Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3379,75
6MD4018Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:1376,90
7MD5746Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:56:2059,32
8MD6560Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:4544,72
9MD6931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:03:0130,76
10MD7947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:073,00
Muži E (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5932Marek FrantišekSK Hronov4100:56:32118,49
2ME7420Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:0381,51
Juniorky (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ49515Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad9600:54:30117,11
2ZJ72516Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:4282,89
Ženy A (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16517Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:03106,58
2ZA24511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5998,63
3ZA29524Lauterbachová LucieLíšnice8100:49:5594,79
4ZA50509Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:3275,81
5ZA53508Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2871,98
6ZA71514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:1136,14
7ZA76512Uliasz AlicjaLSK Iskra Jaszkowa9001:13:413,00
Ženy B (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22510Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:42119,41
2ZB42505Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:52:47104,26
3ZB66513Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1976,33
Ženy C (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC45525Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:10106,92
2ZC52518Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:45101,17
3ZC63504Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1891,91
4ZC68507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:02:0674,48
5ZC77522Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:2326,24
6ZC80523Sedláčková HedvikaLanškroun6601:22:393,00
Ženy D (trať 9,1 km, 536 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD60521Vacková HanaSK Hronov5600:56:54118,29
2ZD70520Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:1398,12
3ZD73506Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4683,59
4ZD75519Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:2874,97
Trať 9,1 km, 536 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:39:44104,22
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:5898,14
3MA325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0497,65
1MB435Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:50107,91
4MA553Malý JanSokol Nová Paka7300:42:0692,55
1MC652Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:42:25118,04
5MA754Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5088,94
2MB88Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:1297,04
3MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3895,05
4MB1026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:44:3994,97
6MA1149Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:5278,92
1MJ1259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:19114,85
7MA1355Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0273,17
1MD1412Krsek MiroslavM. K. Luková4900:46:09102,82
2MD1515Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:44100,33
1ZA16517Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:03106,58
8MA1766Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:47:0867,75
3MD1824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3396,84
9MA1941Toman RadekAFK Kornice8700:48:0463,15
2MC2017Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1692,95
2MJ2110Vogl ŠtěpánRychnov9300:48:29101,91
1ZB22510Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:42119,41
5MB2350Doležal MartinSPS Sázava7000:48:4975,84
2ZA24511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5998,63
4MD2511Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:49:0490,36
3MC2633Vanta JosefSK Hronov6200:49:1189,01
6MB2769Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:49:2872,86
10MA2858Štumpf EduardSokol Kunvald8000:49:4454,94
3ZA29524Lauterbachová LucieLíšnice8100:49:5594,79
11MA3065Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:50:1152,72
12MA3161Socha LadislavSloupnice7500:50:1752,23
13MA3239Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:3350,92
7MB3238Sedláček RomanLanškroun6400:50:3367,88
4MC3457Hodek RomanSokol Kunvald6000:50:3982,72
5MC359Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1080,51
5MD3628Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3379,75
14MA3762Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:51:5244,43
6MC385Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:51:5477,36
8MB3923Belobrad IvanŽamberk6600:52:0560,84
6MD4018Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:1376,90
9MB4144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:3658,47
2ZB42505Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:52:47104,26
15MA4316Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:0038,84
3MJ4429Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:53:0383,25
1ZC45525Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:10106,92
10MB4530Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:53:1055,87
7MC4751Skalický JosefŽichlínek6200:53:5268,92
11MB4836Zachař JiříSruby7200:54:1151,20
1ZJ49515Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad9600:54:30117,11
4ZA50509Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:3275,81
8MC5137Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:4065,49
2ZC52518Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:45101,17
5ZA53508Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2871,98
12MB537Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:55:2845,31
9MC5527Dlabka Ludvík3D Fitness Race Team6000:55:4760,70
16MA566Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:55:5224,72
7MD5746Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:56:2059,32
10MC5863Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:56:2557,98
1ME5932Marek FrantišekSK Hronov4100:56:32118,49
1ZD60521Vacková HanaSK Hronov5600:56:54118,29
11MC6167Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0355,27
17MA6264Vaníček JiříStudené CREW9000:57:1118,23
3ZC63504Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1891,91
18MA6468Mikula PetrStudené CREW9100:59:296,90
8MD6560Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:4544,72
3ZB66513Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1976,33
19MA6742Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:00:423,00
4ZC68507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:02:0674,48
9MD6931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:03:0130,76
2ZD70520Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:1398,12
6ZA71514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:1136,14
2ZJ72516Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:4282,89
3ZD73506Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4683,59
2ME7420Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:0381,51
4ZD75519Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:2874,97
7ZA76512Uliasz AlicjaLSK Iskra Jaszkowa9001:13:413,00
5ZC77522Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:2326,24
12MC7840Wendlig MiroslavLuková5301:17:443,00
10MD7947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:073,00
6ZC80523Sedláčková HedvikaLanškroun6601:22:393,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:39:44104,22
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:5898,14
3MA325Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:41:0497,65
4MB435Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5093,87
5MA553Malý JanSokol Nová Paka7300:42:0692,55
6MC652Moravčík ZdeněkORBEA Czech6200:42:2590,99
7MA754Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:42:5088,94
8MB88Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:44:1282,21
9MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:44:3880,07
10MB1026Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:44:3979,99
11MA1149Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:5278,92
12MJ1259Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:45:1976,70
13MA1355Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0273,17
14MD1412Krsek MiroslavM. K. Luková4900:46:0972,60
15MD1515Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:4469,72
16MA1766Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:47:0867,75
17MD1824Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:47:3365,70
18MA1941Toman RadekAFK Kornice8700:48:0463,15
19MC2017Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:1662,17
20MJ2110Vogl ŠtěpánRychnov9300:48:2961,10
21MB2350Doležal MartinSPS Sázava7000:48:4959,46
22MD2511Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:49:0458,23
23MC2633Vanta JosefSK Hronov6200:49:1157,65
24MB2769Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:49:2856,26
25MA2858Štumpf EduardSokol Kunvald8000:49:4454,94
26MA3065Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:50:1152,72
27MA3161Socha LadislavSloupnice7500:50:1752,23
28MA3239Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:50:3350,92
28MB3238Sedláček RomanLanškroun6400:50:3350,92
30MC3457Hodek RomanSokol Kunvald6000:50:3950,42
31MC359Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:51:1047,88
32MD3628Vodička JanSK Salix Grymov4500:51:3345,99
33MA3762Janků PetrProfi Cargo Olomouc7400:51:5244,43
34MC385Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:51:5444,26
35MB3923Belobrad IvanŽamberk6600:52:0543,36
36MD4018Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:1342,70
37MB4144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:52:3640,82
38MA4316Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:53:0038,84
39MJ4429Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:53:0338,60
40MB4530Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:53:1038,02
41MC4751Skalický JosefŽichlínek6200:53:5234,57
42MB4836Zachař JiříSruby7200:54:1133,01
43MC5137Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:54:4030,63
44MB537Turek TomaszLKS Iskra Jaszkowa7100:55:2826,69
45MC5527Dlabka Ludvík3D Fitness Race Team6000:55:4725,13
46MA566Fafrowicz JakubLKS ISKRA Jaszkowa8300:55:5224,72
47MD5746Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:56:2022,42
48MC5863Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:56:2522,01
49ME5932Marek FrantišekSK Hronov4100:56:3221,43
50MC6167Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0318,89
51MA6264Vaníček JiříStudené CREW9000:57:1118,23
52MA6468Mikula PetrStudené CREW9100:59:296,90
53MD6560Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:59:455,58
54MA6742Wágner JanJablonné nad Orlicí8401:00:423,00
55MD6931Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:03:013,00
56ME7420Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:08:033,00
57MC7840Wendlig MiroslavLuková5301:17:443,00
58MD7947Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16517Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:03104,95
2ZB22510Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:48:4298,11
3ZA24511Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:5996,94
4ZA29524Lauterbachová LucieLíšnice8100:49:5593,07
5ZB42505Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:52:4781,18
6ZC45525Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:1079,59
7ZJ49515Fáberová ZuzanaBiatlon Letohrad9600:54:3074,07
8ZA50509Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc9000:54:3273,93
9ZC52518Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:4573,03
10ZA53508Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:55:2870,06
11ZD60521Vacková HanaSK Hronov5600:56:5464,12
12ZC63504Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:57:1862,46
13ZB66513Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:1949,95
14ZC68507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:02:0642,56
15ZD70520Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:03:1337,93
16ZA71514Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:1133,92
17ZJ72516Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:04:4231,78
18ZD73506Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4619,07
19ZD75519Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:287,88
20ZA76512Uliasz AlicjaLSK Iskra Jaszkowa9001:13:413,00
21ZC77522Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:233,00
22ZC80523Sedláčková HedvikaLanškroun6601:22:393,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 87%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 77%
Zpracování výsledků: 83%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
78%

Názory na závod

LUXUS!
stepulka.v
Trochu se rozhodily časomíře časy, se startovním číslem 38 jsem doběhl za číslem 65 viz fotografie před cílem jsou to 2 pozice pár sekund, i přes to hodnotím závod za velmi dobrý. Doběh na Suchém vrchu je vždy luxusní, včetně dopravy autobusem zpět.
roman.sedlacek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód