Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2010

24.1.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2010
  • datum konání: 24.1.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2010

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 02 a mladší (trať 500 m (louka))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž115Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:34-
2Ž123Kulhánková EvaSK SKOL Brno0200:02:43-
3Ž132Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:51-
4Ž161Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:36-
5Ž184Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:04:35-
Předžáci r. 02 a mladší (trať 500 m (louka))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1415Theo Kolto MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:56-
2M1513Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:10-
3M1717Hermann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:55-
Žákyně nejmladší r. 00-01 (trať 1 km (hnědá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2233Zrníková AdélaMARS Svratka0000:04:42-
2Ž2325Trávníčková AnetaMARS Svratka0000:04:51-
3Ž2635Stoklasová DanielaMARS Svratka0000:05:20-
4Ž2728Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:24-
5Ž21126Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:05:52-
6Ž21234Mrklovská DanaTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:55-
7Ž21331Kroulíková ŽanetaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:06:00-
8Ž2147Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:06:26-
9Ž21529Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:06:26-
Žáci nejmladší r. 00-01 (trať 1 km (hnědá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:36-
2M2443Gregor TomášMARS Svratka0000:04:56-
3M2545Remeš TadeášKKL Hlinsko0100:05:02-
4M2844Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:35-
5M2949Hermann MatějTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:38-
6M21010Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:38-
7M21642Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:06:50-
8M21748Řehák RadimTJ Spartak OEZ Letohrad0100:07:34-
Žákyně mladší r. 98-99 (trať 2 km (zelená))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3156Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:08:13-
2Ž3257Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:08:21-
3Ž3358Čermáková JanaSK SKOL Brno9800:09:12-
4Ž3761Kadlecová KláraSK SKOL Brno9800:10:14-
5Ž3860Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:17-
6Ž31259Mudrochová AnetaKKL Hlinsko9900:11:32-
7Ž31362Nováková KamilaMARS Svratka9900:11:37-
8Ž31666Bálková KateřinaKKL Hlinsko9900:15:02-
Žáci mladší r. 98-99 (trať 2 km (zelená))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3480Stehno FilipKKL Hlinsko9900:09:23-
2M3577Beneš OndřejSK SKOL Brno9800:09:24-
3M3681Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:09:25-
4M3983Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:50-
5M31078Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:53-
6M31179Vítek ŠimonMARS Svratka9900:11:09-
7M3148Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:59-
8M31582Holfeuer DanielKKL Hlinsko9900:13:05-
Žákyně starší r. 96-97 (trať 3 km (fialová))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS192Švandová BarboraMARS Svratka9700:13:10-
2ŽS2102Remešová DenisaKKL Hlinsko9700:13:14-
3ŽS3101Makešová MichalaSK SKOL Brno9700:13:56-
4ŽS499Hladíková LucieSK SKOL Brno9700:15:04-
5ŽS594Čermáková VeronikaSK SKOL Brno9600:15:05-
6ŽS698Louvarová MichaelaKKL Hlinsko9700:15:42-
7ŽS7100Chlápková MagdalénaSK SKOL Brno9700:16:50-
8ŽS895Syrovátková VladislavaSK SKOL Brno9700:17:11-
9ŽS9103Cendelínová KateřinaSK SKOL Brno9700:20:18-
10ŽS1093Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:29-
Žáci starší r. 96-97 (trať 4 km (žlutá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1115Žemlička MilanKKL Hlinsko9600:15:23-
2MS2112Seifert VojtěchKKL Hlinsko9600:16:19-
3MS3113Trávníček MartinMARS Svratka9700:16:29-
4MS7114Crha RadekSK SKOL Brno9700:19:43-
5MS8111Málek AdamKKL Hlinsko9700:19:47-
Dorostenky mladší r. 94-95 (trať 4 km (žlutá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4122Hanychová SilvieSK SKOL Brno9400:17:06-
2ŽD5123Tůmová TerezaSK SKOL Brno9500:17:37-
3ŽD6125Kabelová DenisaKKL Hlinsko9500:19:10-
4ŽD9121Pecháčková NatálieSKI Klub Česká Třebová9500:21:22-
5ŽD10124Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:23:24-
Dorostenci mladší r. 94-95 (trať 5 km (4 km žlutá + 1 km hnědá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1131Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:16:15-
2MD2134Kalous MartinMARS Svratka9500:18:06-
3MD3133Kulhánek JanSK SKOL Brno9400:20:00-
4MD5132Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:22:15-
Dorostenky starší r. 92-93 (trať 5 km (4 km žlutá + 1 km hnědá))
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci starší r. 92-93 (trať 7 km (4 km žlutá + 3 km fialová))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1141Teplý JanMARS Svratka9300:26:01-
2MJ2142Čermák MichalSK SKOL Brno9300:27:39-
Ženy r. 91 a starší (trať 5 km (4 km žlutá + 1 km hnědá))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4152Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:13-
2ZA6151Hofmanová VeronikaSKI Klub Česká Třebová7800:23:07-
3ZA716Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:55-
Muži r. 71-91 (trať 10 km (4 + 4 km žlutá + 2 km zelená))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Svoboda PavelKKL Hlinsko7100:33:01-
2MA2167Rauchfuss MarekKKL Hlinsko9000:33:39-
3MA4166Kalous PetrSK Žamberk7700:35:17-
4MA5169Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:35:45-
5MA69Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:36:05-
6MA11161Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:39:37-
7MA12168Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:40:16-
8MA14170Vank PavelSK SKOL Brno9000:41:17-
9MA1514Kadlec PavelSK SKOL Brno9000:41:24-
10MA16164Telecký TomášSK SKOL Brno7500:43:27-
11MA17165Dědič PavelTOM Zálesáci Svitavy8300:46:19-
12MA18162Polák MariánLK Lenochod Opatov7700:48:33-
Veteráni r. 70 a starší (trať 10 km (4 + 4 km žlutá + 2 km zelená))
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB36Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:34:44-
2MB7173Stránský AlešSKI Klub Česká Třebová6000:36:07-
3MB8171Strnad TomášSK Žamberk6900:37:09-
4MB9172Novotný LuděkSK Žamberk6200:37:31-
5MB10174Kulhánek MartinSK SKOL Brno6300:39:30-
6MB1311Pospíšil MartinSK SKOL Brno6400:40:59-
Trať 500 m (louka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž115Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:02:34-
2Ž123Kulhánková EvaSK SKOL Brno0200:02:43-
3Ž132Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:51-
1M1415Theo Kolto MatějTJ Jiskra Králíky0300:02:56-
2M1513Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:10-
4Ž161Mrklovská MagdalenaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:36-
3M1717Hermann JakubTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:55-
5Ž184Stoklasová ZuzanaMARS Svratka0400:04:35-
Trať 2 km (zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3156Ostrejšová VendulaMARS Svratka9800:08:13-
2Ž3257Ostrejšová KateřinaMARS Svratka9800:08:21-
3Ž3358Čermáková JanaSK SKOL Brno9800:09:12-
1M3480Stehno FilipKKL Hlinsko9900:09:23-
2M3577Beneš OndřejSK SKOL Brno9800:09:24-
3M3681Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:09:25-
4Ž3761Kadlecová KláraSK SKOL Brno9800:10:14-
5Ž3860Koclířová AdélaTJ Spartak OEZ Letohrad9800:10:17-
4M3983Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:50-
5M31078Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:10:53-
6M31179Vítek ŠimonMARS Svratka9900:11:09-
6Ž31259Mudrochová AnetaKKL Hlinsko9900:11:32-
7Ž31362Nováková KamilaMARS Svratka9900:11:37-
7M3148Moravec JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9900:11:59-
8M31582Holfeuer DanielKKL Hlinsko9900:13:05-
8Ž31666Bálková KateřinaKKL Hlinsko9900:15:02-
Trať 3 km (fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS192Švandová BarboraMARS Svratka9700:13:10-
2ŽS2102Remešová DenisaKKL Hlinsko9700:13:14-
3ŽS3101Makešová MichalaSK SKOL Brno9700:13:56-
4ŽS499Hladíková LucieSK SKOL Brno9700:15:04-
5ŽS594Čermáková VeronikaSK SKOL Brno9600:15:05-
6ŽS698Louvarová MichaelaKKL Hlinsko9700:15:42-
7ŽS7100Chlápková MagdalénaSK SKOL Brno9700:16:50-
8ŽS895Syrovátková VladislavaSK SKOL Brno9700:17:11-
9ŽS9103Cendelínová KateřinaSK SKOL Brno9700:20:18-
10ŽS1093Fajfrová MarkétaTJ Spartak OEZ Letohrad9700:20:29-
Trať 4 km (žlutá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1115Žemlička MilanKKL Hlinsko9600:15:23-
2MS2112Seifert VojtěchKKL Hlinsko9600:16:19-
3MS3113Trávníček MartinMARS Svratka9700:16:29-
1ŽD4122Hanychová SilvieSK SKOL Brno9400:17:06-
2ŽD5123Tůmová TerezaSK SKOL Brno9500:17:37-
3ŽD6125Kabelová DenisaKKL Hlinsko9500:19:10-
4MS7114Crha RadekSK SKOL Brno9700:19:43-
5MS8111Málek AdamKKL Hlinsko9700:19:47-
4ŽD9121Pecháčková NatálieSKI Klub Česká Třebová9500:21:22-
5ŽD10124Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:23:24-
Trať 5 km (4 km žlutá + 1 km hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1131Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:16:15-
2MD2134Kalous MartinMARS Svratka9500:18:06-
3MD3133Kulhánek JanSK SKOL Brno9400:20:00-
1ZA4152Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:13-
4MD5132Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:22:15-
2ZA6151Hofmanová VeronikaSKI Klub Česká Třebová7800:23:07-
3ZA716Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:55-
Trať 7 km (4 km žlutá + 3 km fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1141Teplý JanMARS Svratka9300:26:01-
2MJ2142Čermák MichalSK SKOL Brno9300:27:39-
Trať 10 km (4 + 4 km žlutá + 2 km zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1163Svoboda PavelKKL Hlinsko7100:33:01-
2MA2167Rauchfuss MarekKKL Hlinsko9000:33:39-
1MB36Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:34:44-
3MA4166Kalous PetrSK Žamberk7700:35:17-
4MA5169Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:35:45-
5MA69Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:36:05-
2MB7173Stránský AlešSKI Klub Česká Třebová6000:36:07-
3MB8171Strnad TomášSK Žamberk6900:37:09-
4MB9172Novotný LuděkSK Žamberk6200:37:31-
5MB10174Kulhánek MartinSK SKOL Brno6300:39:30-
6MA11161Šimůnek JanSKI Klub Česká Třebová8200:39:37-
7MA12168Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:40:16-
6MB1311Pospíšil MartinSK SKOL Brno6400:40:59-
8MA14170Vank PavelSK SKOL Brno9000:41:17-
9MA1514Kadlec PavelSK SKOL Brno9000:41:24-
10MA16164Telecký TomášSK SKOL Brno7500:43:27-
11MA17165Dědič PavelTOM Zálesáci Svitavy8300:46:19-
12MA18162Polák MariánLK Lenochod Opatov7700:48:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód