Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

26. ročník, Dětřichovský memoriál

8.5.2001, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: 26. ročník, Dětřichovský memoriál
  • datum konání: 8.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Morovská Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 26. ročník, Dětřichovský memoriál

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1561Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:56-
2MJ2362Berger JanAK Moravská Třebová8400:29:43-
3MJ3963Dostál PetrHC PD Šumperk8500:34:05-
4MJ4764Štěpař MichalSušice8600:35:54-
Muži A (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:27-
2MA22Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:24:47-
3MA33Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:24:53-
4MA54Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:12-
5MA65Handl MichalAC Pardubice8100:25:50-
6MA76Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:00-
7MA87Kala MilanDTC Litomyšl7800:26:21-
8MA118Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:26:54-
9MA129Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:26:58-
10MA1410Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:40-
11MA2111Štěpař PetrSušice6400:29:06-
12MA2712Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:31:49-
13MA2813Nováček PetrKunčina7900:31:57-
14MA2914Horák JiříSušice7200:32:00-
15MA3615Hirt VladislavSušice6300:33:13-
16MA3816Roubínek MilanMoravská Třebová6300:33:57-
17MA4017Horák MichalMoravská Třebová7500:34:19-
18MA4518Barák PetrMoravská Třebová6400:34:45-
19MA4619Pavliš RadekMoravská Třebová6800:35:10-
20MA4820Racl MichalMoravská Třebová7400:36:03-
20MA4821Václavík PetrMoravská Třebová6500:36:03-
22MA5022Jirka VladislavMoravská Třebová7800:36:15-
23MA5623Nerušil JosefUničov6200:37:24-
24MA6024Křenek JiříBrno7400:37:57-
24MA6025Křenek TomášStaré Město7500:37:57-
26MA6226Navrátil JiříMoravská Třebová7300:38:44-
27MA6527Zemánek LubošMoravská Třebová6400:39:15-
28MA6829Prchal JindřichBoršov u Moravské Třebové8000:41:56-
28MA6828Machánek PavelMoravská Třebová7700:41:56-
30MA7030Racl PetrMARAST Moravská Třebová7600:42:13-
31MA7331Častulík JaromírMARAST Moravská Třebová6500:44:07-
31MA7332Schuster RadekMARAST Moravská Třebová7000:44:07-
33MA7533Havlík JaroslavMoravská Třebová7200:45:38-
34MA7634Lechner LubošMoravská Třebová7400:47:45-
35MA7735Bartoš MiroslavMARAST Moravská Třebová7800:49:24-
36MA7836Racl JaroslavMoravská Třebová7300:56:15-
Muži B (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB437Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:03-
2MB938Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:26:36-
3MB1639Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:07-
4MB1740Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:17-
5MB1841Hejl JanAC Šumperk5300:28:22-
6MB1942Bombera JiříSokol Městečko Trnávka5500:28:47-
7MB2043Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:00-
8MB2444Motálek PetrTJ JE Dukovany6100:30:29-
9MB2645Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:45-
10MB5446Zoubek JaromírMoravská Třebová5400:37:05-
11MB5847Jarmer FrantišekSvitavy5900:37:41-
Muži C (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1048Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:26:48-
2MC1349Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:27:31-
3MC2250Vodička JanŠela Sport Přerov4500:29:33-
4MC3051Fadrný JiříISCAREX Česká Třebová4900:32:05-
5MC3152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:25-
6MC4453Krumer MiroslavOstrov4900:34:40-
7MC6754Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:58-
Muži D (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2555Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:30:35-
2MD3556Bielčík JindřichLichkov 00:33:12-
3MD5957Šulc JiříPotštejn3700:37:53-
4MD7258Matoušek EmanuelMoravská Třebová2700:43:09-
5MD7959Berka JanKunčina3101:02:17-
5MD7960Kapucián AloisMoravská Třebová2101:02:17-
Ženy A (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA3365Valouchová MarieTJ Šumperk7300:32:57-
2ŽA3466Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:02-
3ŽA3767Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:33:56-
4ŽA4268Šedová JanaAC Choceň7300:34:31-
5ŽA4369Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:34:37-
6ŽA5270Kochanová PavlínaAC Pardubice8300:36:34-
7ŽA5371Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:36:50-
8ŽA5572Antlová HanaMoravská Třebová8400:37:11-
9ŽA5773Trojánková HelenaStaré Město8100:37:40-
10ŽA6474Kalová JitkaJanov7600:38:57-
11ŽA7175Galová KateřinaŠtíty8300:42:18-
Ženy B (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3276Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:32:51-
2ZB4077Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:34:19-
3ZB5178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:20-
4ZB6379Dostálová EvaSvitavy5900:38:49-
5ZB6680Koukalová DanaSokol Proseč5600:39:40-
Trať 8,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:27-
2MA22Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:24:47-
3MA33Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:24:53-
1MB437Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:03-
4MA54Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:25:12-
5MA65Handl MichalAC Pardubice8100:25:50-
6MA76Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:00-
7MA87Kala MilanDTC Litomyšl7800:26:21-
2MB938Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:26:36-
1MC1048Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:26:48-
8MA118Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:26:54-
9MA129Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:26:58-
2MC1349Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:27:31-
10MA1410Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:40-
1MJ1561Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:56-
3MB1639Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:28:07-
4MB1740Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:17-
5MB1841Hejl JanAC Šumperk5300:28:22-
6MB1942Bombera JiříSokol Městečko Trnávka5500:28:47-
7MB2043Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:00-
11MA2111Štěpař PetrSušice6400:29:06-
3MC2250Vodička JanŠela Sport Přerov4500:29:33-
2MJ2362Berger JanAK Moravská Třebová8400:29:43-
8MB2444Motálek PetrTJ JE Dukovany6100:30:29-
1MD2555Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:30:35-
9MB2645Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:45-
12MA2712Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:31:49-
13MA2813Nováček PetrKunčina7900:31:57-
14MA2914Horák JiříSušice7200:32:00-
4MC3051Fadrný JiříISCAREX Česká Třebová4900:32:05-
5MC3152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:32:25-
1ZB3276Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6400:32:51-
1ŽA3365Valouchová MarieTJ Šumperk7300:32:57-
2ŽA3466Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:02-
2MD3556Bielčík JindřichLichkov 00:33:12-
15MA3615Hirt VladislavSušice6300:33:13-
3ŽA3767Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:33:56-
16MA3816Roubínek MilanMoravská Třebová6300:33:57-
3MJ3963Dostál PetrHC PD Šumperk8500:34:05-
17MA4017Horák MichalMoravská Třebová7500:34:19-
2ZB4077Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová6500:34:19-
4ŽA4268Šedová JanaAC Choceň7300:34:31-
5ŽA4369Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:34:37-
6MC4453Krumer MiroslavOstrov4900:34:40-
18MA4518Barák PetrMoravská Třebová6400:34:45-
19MA4619Pavliš RadekMoravská Třebová6800:35:10-
4MJ4764Štěpař MichalSušice8600:35:54-
20MA4821Václavík PetrMoravská Třebová6500:36:03-
20MA4820Racl MichalMoravská Třebová7400:36:03-
22MA5022Jirka VladislavMoravská Třebová7800:36:15-
3ZB5178Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:20-
6ŽA5270Kochanová PavlínaAC Pardubice8300:36:34-
7ŽA5371Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:36:50-
10MB5446Zoubek JaromírMoravská Třebová5400:37:05-
8ŽA5572Antlová HanaMoravská Třebová8400:37:11-
23MA5623Nerušil JosefUničov6200:37:24-
9ŽA5773Trojánková HelenaStaré Město8100:37:40-
11MB5847Jarmer FrantišekSvitavy5900:37:41-
3MD5957Šulc JiříPotštejn3700:37:53-
24MA6024Křenek JiříBrno7400:37:57-
24MA6025Křenek TomášStaré Město7500:37:57-
26MA6226Navrátil JiříMoravská Třebová7300:38:44-
4ZB6379Dostálová EvaSvitavy5900:38:49-
10ŽA6474Kalová JitkaJanov7600:38:57-
27MA6527Zemánek LubošMoravská Třebová6400:39:15-
5ZB6680Koukalová DanaSokol Proseč5600:39:40-
7MC6754Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:58-
28MA6829Prchal JindřichBoršov u Moravské Třebové8000:41:56-
28MA6828Machánek PavelMoravská Třebová7700:41:56-
30MA7030Racl PetrMARAST Moravská Třebová7600:42:13-
11ŽA7175Galová KateřinaŠtíty8300:42:18-
4MD7258Matoušek EmanuelMoravská Třebová2700:43:09-
31MA7331Častulík JaromírMARAST Moravská Třebová6500:44:07-
31MA7332Schuster RadekMARAST Moravská Třebová7000:44:07-
33MA7533Havlík JaroslavMoravská Třebová7200:45:38-
34MA7634Lechner LubošMoravská Třebová7400:47:45-
35MA7735Bartoš MiroslavMARAST Moravská Třebová7800:49:24-
36MA7836Racl JaroslavMoravská Třebová7300:56:15-
5MD7959Berka JanKunčina3101:02:17-
5MD7960Kapucián AloisMoravská Třebová2101:02:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód