Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

141. Malá cena Monaka

16.5.2001, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 141. Malá cena Monaka
  • datum konání: 16.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 141. Malá cena Monaka

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Ženy a dívky (3,6 km) (trať 3,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž658Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:17:05-
2Ž1059Svobodová VeronikaHolice8100:18:59-
3Ž1160Mrštíková JanaLoko OB Pardubice8500:20:12-
4Ž1261Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:21:41-
Muži a chlapci (3,6 km) (trať 3,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M150Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:11:16-
2M251Drahokoupil AlešŠAK Chrudim8500:13:23-
3M352Vlach LukᚊAK Chrudim8500:14:07-
4M453Brožek RadmilKRB Chrudim5400:14:41-
5M554Fenyk FrantišekAFK Pardubice5300:16:37-
6M655Mrštík VáclavLoko OB Pardubice5000:17:05-
7M856Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:17:49-
8M957Bleha LubomírKRB Chrudim5200:18:36-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:04-
2MA22Musil JiříMK Hlinsko7200:35:18-
3MA43Velinský RadekAFK Chrudim7200:35:50-
4MA84Doucha JiříStart Náchod7100:38:27-
5MA125Tuček VáclavChotěboř7700:39:35-
6MA146Firych ZdeněkChotěboř7700:41:00-
7MA167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:00-
8MA178Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:42:03-
9MA189Novotný JiříSK Chotěboř6600:42:05-
10MA2010Mocek TomášAC Pardubice7900:42:12-
11MA3011Konečný RomanPardubice7400:46:24-
12MA3212Jirásko LubomírSrch7100:46:33-
13MA3913Jirásko DušanSrch7300:48:41-
14MA4014Sýkora VladimírOstrava6500:49:10-
15MA4315Mocek JanPardubice7400:50:28-
16MA4516Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:59:06-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:46-
2MB518Lomoz JanCKP Chrudim6000:37:43-
3MB619Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:38:12-
4MB720Kopáček MiroslavOB Chrast6000:38:23-
5MB921Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:44-
6MB1122Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:05-
7MB1523Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:12-
8MB1924Jirák JiříBK Pardubice5500:42:08-
9MB2325Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:43:51-
10MB2626Echinger RudolfKRB Chrudim5800:45:05-
11MB2827Zdeněk BílýMK Pardubice5900:45:42-
12MB3328Zelený JaromírChrudim5700:46:45-
13MB3529Páriš AttilaKRB Chrudim6000:47:03-
14MB3730Pecina VladimírKRB Chrudim5500:48:06-
15MB3831Petržílek ZdeněkŠkrovád5500:48:10-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1032Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:51-
2MC1333Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:51-
3MC2134Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:34-
4MC2235Čapský FrantišekPardubice4900:42:59-
5MC2436Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:44:17-
6MC2537Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:21-
7MC2938Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:53-
8MC4139Krumer MiroslavOstrov4900:49:12-
9MC4240Tučný JanMK Pardubice4700:50:27-
10MC4841Pšenička JiříTesla Pardubice4601:03:23-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2742Šusterka VáclavAVC Praha3800:45:12-
2MD3043Vorel MilanSlatiňany4000:46:24-
3MD3644Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:20-
4MD4445Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:51:05-
Muži E (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4946Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:05:07-
Ženy A (trať 10,000 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3447Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:57-
2ZB4548Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:59:06-
3ZB4749Blažková LenkaKRB Chrudim5901:01:00-
Ženy C (trať 10,000 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 3,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M150Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí7500:11:16-
2M251Drahokoupil AlešŠAK Chrudim8500:13:23-
3M352Vlach LukᚊAK Chrudim8500:14:07-
4M453Brožek RadmilKRB Chrudim5400:14:41-
5M554Fenyk FrantišekAFK Pardubice5300:16:37-
6M655Mrštík VáclavLoko OB Pardubice5000:17:05-
1Ž658Mrštíková KvětaLoko OB Pardubice8700:17:05-
7M856Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:17:49-
8M957Bleha LubomírKRB Chrudim5200:18:36-
2Ž1059Svobodová VeronikaHolice8100:18:59-
3Ž1160Mrštíková JanaLoko OB Pardubice8500:20:12-
4Ž1261Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:21:41-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:35:04-
2MA22Musil JiříMK Hlinsko7200:35:18-
1MB317Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:46-
3MA43Velinský RadekAFK Chrudim7200:35:50-
2MB518Lomoz JanCKP Chrudim6000:37:43-
3MB619Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:38:12-
4MB720Kopáček MiroslavOB Chrast6000:38:23-
4MA84Doucha JiříStart Náchod7100:38:27-
5MB921Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:44-
1MC1032Novotný JosefTransporta Chrudim4800:38:51-
6MB1122Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:05-
5MA125Tuček VáclavChotěboř7700:39:35-
2MC1333Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:51-
6MA146Firych ZdeněkChotěboř7700:41:00-
7MB1523Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:12-
7MA167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:00-
8MA178Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:42:03-
9MA189Novotný JiříSK Chotěboř6600:42:05-
8MB1924Jirák JiříBK Pardubice5500:42:08-
10MA2010Mocek TomášAC Pardubice7900:42:12-
3MC2134Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:34-
4MC2235Čapský FrantišekPardubice4900:42:59-
9MB2325Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:43:51-
5MC2436Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:44:17-
6MC2537Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:21-
10MB2626Echinger RudolfKRB Chrudim5800:45:05-
1MD2742Šusterka VáclavAVC Praha3800:45:12-
11MB2827Zdeněk BílýMK Pardubice5900:45:42-
7MC2938Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:45:53-
2MD3043Vorel MilanSlatiňany4000:46:24-
11MA3011Konečný RomanPardubice7400:46:24-
12MA3212Jirásko LubomírSrch7100:46:33-
12MB3328Zelený JaromírChrudim5700:46:45-
1ZB3447Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:46:57-
13MB3529Páriš AttilaKRB Chrudim6000:47:03-
3MD3644Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:20-
14MB3730Pecina VladimírKRB Chrudim5500:48:06-
15MB3831Petržílek ZdeněkŠkrovád5500:48:10-
13MA3913Jirásko DušanSrch7300:48:41-
14MA4014Sýkora VladimírOstrava6500:49:10-
8MC4139Krumer MiroslavOstrov4900:49:12-
9MC4240Tučný JanMK Pardubice4700:50:27-
15MA4315Mocek JanPardubice7400:50:28-
4MD4445Mudroch JaroslavKRB Chrudim3500:51:05-
2ZB4548Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:59:06-
16MA4516Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:59:06-
3ZB4749Blažková LenkaKRB Chrudim5901:01:00-
10MC4841Pšenička JiříTesla Pardubice4601:03:23-
1ME4946Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:05:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód