Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Havlovický půlmaraton

7.4.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Havlovický půlmaraton
  • datum konání: 7.4.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Havlovický půlmaraton

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Ezayedi Ali M.Puma ČR7801:04:47-
2MA2186Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 01:12:49-
3MA394Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:13:35-
4MA473Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:13:47-
5MA572Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:14:16-
6MA7195Louda PetrAC Turnov6401:18:09-
7MA999Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:19:49-
8MA10148Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:20:37-
9MA15191Kubeček LadislavTJ Havlovice6201:24:17-
10MA19137Meisner ZbyněkTrutnov6901:26:43-
11MA21145Hynek PetrNové Město n. Metují6301:28:16-
12MA23194Vašíček MartinSKI Radvanice7101:29:19-
13MA2695Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6201:30:58-
14MA3071Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:33:04-
15MA41189Tomšů PetrMlýn Janderov6401:40:35-
16MA44196Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:44:33-
Muži B (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6140Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5601:15:44-
2MB893Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:19:08-
3MB1379Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:23:11-
4MB22138Alexa JiříKRB Chrudim5301:28:17-
5MB27185Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:31:19-
6MB3976Drozd JiříSeverka Pardubice5701:39:05-
7MB45150Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:44:45-
Muži C (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1197Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:22:46-
2MC12149Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:22:47-
3MC1475Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:23:42-
4MC16187Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:24:32-
5MC17141Kober JosefDolní Olešnice5001:25:14-
6MC18188Opitz JaromírHradec Králové5101:25:59-
7MC20139Binter KarelLoko Trutnov5101:26:45-
8MC2477Krajtl SvatoplukPardubice4901:29:34-
9MC29102Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:32:25-
10MC31193Linhart MilošAC Náchod4401:33:13-
11MC32100Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:33:49-
12MC4391Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:40:57-
13MC4792Tučný JanMK Pardubice4701:46:54-
Muži D (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2896Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:31:50-
2MD33177Šteinc LudvíkVrchlabí4101:33:54-
3MD3474Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:34:30-
4MD3690Bielčík JindřichLichkov 01:36:50-
5MD38144Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:38:24-
6MD39147Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:39:05-
7MD4298Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:40:40-
Ženy A (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25192Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:30:18-
2ZA3780Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:37:05-
Ženy B (trať 21,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3578Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:36:47-
2ZB46198Vacková HanaSK Hronov5601:46:12-
Trať 21,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1146Ezayedi Ali M.Puma ČR7801:04:47-
2MA2186Lohynský JaroslavLOKO Trutnov 01:12:49-
3MA394Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7101:13:35-
4MA473Šesták KarelMaratonstav Úpice7101:13:47-
5MA572Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6801:14:16-
1MB6140Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5601:15:44-
6MA7195Louda PetrAC Turnov6401:18:09-
2MB893Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5901:19:08-
7MA999Alexa JaroslavKRB Chrudim7401:19:49-
8MA10148Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6201:20:37-
1MC1197Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5101:22:46-
2MC12149Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:22:47-
3MB1379Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:23:11-
3MC1475Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:23:42-
9MA15191Kubeček LadislavTJ Havlovice6201:24:17-
4MC16187Krejcar PetrMaratonstav Úpice4501:24:32-
5MC17141Kober JosefDolní Olešnice5001:25:14-
6MC18188Opitz JaromírHradec Králové5101:25:59-
10MA19137Meisner ZbyněkTrutnov6901:26:43-
7MC20139Binter KarelLoko Trutnov5101:26:45-
11MA21145Hynek PetrNové Město n. Metují6301:28:16-
4MB22138Alexa JiříKRB Chrudim5301:28:17-
12MA23194Vašíček MartinSKI Radvanice7101:29:19-
8MC2477Krajtl SvatoplukPardubice4901:29:34-
1ZA25192Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8101:30:18-
13MA2695Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6201:30:58-
5MB27185Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:31:19-
1MD2896Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:31:50-
9MC29102Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:32:25-
14MA3071Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:33:04-
10MC31193Linhart MilošAC Náchod4401:33:13-
11MC32100Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:33:49-
2MD33177Šteinc LudvíkVrchlabí4101:33:54-
3MD3474Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:34:30-
1ZB3578Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:36:47-
4MD3690Bielčík JindřichLichkov 01:36:50-
2ZA3780Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7601:37:05-
5MD38144Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:38:24-
6MD39147Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:39:05-
6MB3976Drozd JiříSeverka Pardubice5701:39:05-
15MA41189Tomšů PetrMlýn Janderov6401:40:35-
7MD4298Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:40:40-
12MC4391Novotný JiříClub 21 Letohrad4501:40:57-
16MA44196Krátký JosefKPBKÚ Mělník6501:44:33-
7MB45150Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5201:44:45-
2ZB46198Vacková HanaSK Hronov5601:46:12-
13MC4792Tučný JanMK Pardubice4701:46:54-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód