Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický ovál (5 km na dráze)

1.7.2009, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Králický ovál (5 km na dráze)
  • datum konání: 1.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál při ZŠ Moravská, Králíky
čas prvního startu 17:00 hodin

Přihlášky

od 15:30 do 16:30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč, v ceně startovného po doběhu občerstvení (1x klobása, 1x nápoj dle vlastního výběru)

Popis tratě

5 km (na 300 m dlouhé dráze s tartanovým povrchem)

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,--, finanční ceny v hodnotě: 2.000,--
Závodníci obdrží na prvních třech místech diplom a věcnou cenu, v absolutním pořadí mužů a žen obdrží závodníci finanční ocenění (500, 300, 200).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lyžařský oddíl při TJ Jiskra Králíky
Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.6.2011Králický ovál66

Statistika závodu Králický ovál (5 km na dráze)

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 66

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Řemínek Matěj862
Marhold Petr782
Červ Miloslav502
Matyášová Jana652
Krňávek Vojtěch542
Merta Jaroslav352
Nechvílová Miroslava602
Sadílek Ota462
Záveský Filip932
Ing. Moravec Martin842
Kalous Petr772
Kostřicová Blanka612
Divíšek Jan932
Svatoš Otakar342
Šimůnková Zdena582
Marhold Luboš772
Šimůnek Jan822
Vacek Martin692
Chlup Jiří702
Krátká Anna692
Zika Josef712
Nechvíl Petr912
Krumer Miroslav492
Kubišta Oto532
Ducháček Jan682
Šimůnek Jan492
Horáček Michal752
Stránská Michaela972
Stránský Aleš602
Keprtová Miloslava482

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1132Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:13108,11
2MJ1244Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:17:14107,93
3MJ2823Živný MarekOrel Orlice9100:19:2383,96
4MJ293Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:3082,66
5MJ4451Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:21:5455,91
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:51102,36
2MA231Řemínek MatějAC Choceň8600:16:0499,65
3MA338Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:16:1297,99
4MA422Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:1796,95
5MA66Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:4491,34
6MA99Bogdał RomanMiedzygorze7900:16:5788,64
7MA1043Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:1085,94
8MA1445Šutera JosefAtletika Polička7900:17:2882,20
9MA158Bogdał PawełMiedzygorze7600:17:4977,83
10MA1718Zika JosefAtletika Zábřeh7100:18:0474,71
11MA1856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:1273,05
12MA2052Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:3368,69
13MA2136Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:3767,86
14MA2239Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:18:4266,82
15MA2357Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:4865,57
16MA2515Kunst JanÚstí nad Orlicí7500:19:1759,54
17MA2626Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:19:1959,13
18MA3019Kalous PetrSK Žamberk7700:19:5152,48
19MA3141Marhold PetrChoceň7800:19:5252,27
20MA3211Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:19:5651,44
21MA3740Marhold LubošChoceň7700:20:0749,15
22MA405Hejl RadekKrálíky7200:21:0337,51
23MA584Vacek JaroslavJiskra Králíky7300:25:000,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB561Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:16:43100,33
2MB614Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:44100,13
3MB830Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:4799,54
4MB1210Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:1494,16
5MB1613Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:5486,20
6MB2420Krátký LubošLanškroun6200:18:5075,05
7MB3212Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:19:5661,91
8MB5659Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:24:375,97
-MB-2Strnad JiříJogger Vrbno pod Pradědem64DNF-
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1921Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:17113,01
2MC3416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:20:0295,11
3MC3850Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:2191,88
4MC3927Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:20:4487,95
5MC4246Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1383,01
6MC5124Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:1362,56
7MC6137Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:4516,19
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4335Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:15109,56
2MD4767Krumer MiroslavOstrov4900:22:14100,75
3MD5266Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2889,69
4MD5960Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1174,31
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME531Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:24:23149,49
2ME6517Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:2550,51
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4154Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:08110,51
2ZJ4955Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:4795,72
3ZJ5062Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:0093,77
4ZJ6225Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:28:1646,55
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3464Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:02119,61
2ZA4653Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:05101,15
3ZA5542Marholdová LucieChoceň8300:24:3179,24
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2658Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:19112,61
2ZB3429Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:20:02105,66
3ZB4828Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:3081,73
4ZB5749Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:24:4060,71
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4563Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:03128,22
2ZC5448Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:26100,00
3ZC6033Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:35100,69
4ZC6365Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:2371,09
5ZC6447Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:2363,30
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:51102,36
2MA231Řemínek MatějAC Choceň8600:16:0499,65
3MA338Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:16:1297,99
4MA422Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:1796,95
1MB561Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:16:43100,33
2MB614Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:44100,13
5MA66Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:4491,34
3MB830Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:4799,54
6MA99Bogdał RomanMiedzygorze7900:16:5788,64
7MA1043Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:1085,94
1MJ1132Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:13108,11
4MB1210Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:17:1494,16
2MJ1244Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:17:14107,93
8MA1445Šutera JosefAtletika Polička7900:17:2882,20
9MA158Bogdał PawełMiedzygorze7600:17:4977,83
5MB1613Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:5486,20
10MA1718Zika JosefAtletika Zábřeh7100:18:0474,71
11MA1856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:1273,05
1MC1921Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:17113,01
12MA2052Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:3368,69
13MA2136Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:3767,86
14MA2239Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:18:4266,82
15MA2357Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:18:4865,57
6MB2420Krátký LubošLanškroun6200:18:5075,05
16MA2515Kunst JanÚstí nad Orlicí7500:19:1759,54
1ZB2658Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:19112,61
17MA2626Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:19:1959,13
3MJ2823Živný MarekOrel Orlice9100:19:2383,96
4MJ293Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:19:3082,66
18MA3019Kalous PetrSK Žamberk7700:19:5152,48
19MA3141Marhold PetrChoceň7800:19:5252,27
7MB3212Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:19:5661,91
20MA3211Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:19:5651,44
2MC3416Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:20:0295,11
1ZA3464Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:02119,61
2ZB3429Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:20:02105,66
21MA3740Marhold LubošChoceň7700:20:0749,15
3MC3850Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:20:2191,88
4MC3927Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:20:4487,95
22MA405Hejl RadekKrálíky7200:21:0337,51
1ZJ4154Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:08110,51
5MC4246Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1383,01
1MD4335Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:15109,56
5MJ4451Beznoska JanFK AGRIA Choceň9700:21:5455,91
1ZC4563Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:22:03128,22
2ZA4653Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:05101,15
2MD4767Krumer MiroslavOstrov4900:22:14100,75
3ZB4828Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:3081,73
2ZJ4955Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:4795,72
3ZJ5062Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:23:0093,77
6MC5124Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:1362,56
3MD5266Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2889,69
1ME531Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:24:23149,49
2ZC5448Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:26100,00
3ZA5542Marholdová LucieChoceň8300:24:3179,24
8MB5659Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:24:375,97
4ZB5749Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:24:4060,71
23MA584Vacek JaroslavJiskra Králíky7300:25:000,00
4MD5960Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:1174,31
3ZC6033Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:35100,69
7MC6137Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:4516,19
4ZJ6225Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:28:1646,55
4ZC6365Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:2371,09
5ZC6447Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:2363,30
2ME6517Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:2550,51

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Prosím o opravu ročníku narození Lucie Marholdové na 83, takto s ročníkem 88 to z ní udělalo "jinou" L. Marholdovou. Díky :) Petr Marhold
marhold
opraveno
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód