Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. WMMR, Ustron, Poland 2001

22.9.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 1. WMMR, Ustron, Poland 2001
  • datum konání: 22.9.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 1. WMMR, Ustron, Poland 2001

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M40 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401559Donnelly ColinEryrt5900:32:43-
2M402580Strobl HelmutSVO Germoringer5900:34:14-
3M403594Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:34:22-
4M404633Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:30-
5M407644Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:56-
6M409569O'Doherty MichaelENG6000:35:13-
7M4013574Crowe DesmondShettleston6100:35:57-
8M4015641Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:36:15-
9M4017555Cvajnar BojanAthletic Federations of Slovenia5800:36:39-
10M4018573Ward AdamCatnethy Racing Club6100:36:42-
11M4021558Kaltak AsimAthletic Federations of Slovenia5700:36:59-
12M4022627Skowronski KazimierzGolonog5900:37:04-
13M4024557Avataneo MateoITA6100:37:08-
14M4025578Stevenson JohnOchil Hill Runners6100:37:10-
15M4026608Balošák VladimírŠKP Čadca5900:37:14-
16M4029552Švihel MiroslavBS Sloupné5800:37:29-
17M4031577Bohuslav JaroslavTJ JE Dukovany5900:37:37-
18M4033575Johnson MarkMetro Aberdeen5800:37:45-
19M4037606Jaroš JanKKM Čadca6100:37:55-
20M4040616Siemaszko ZbigniewKB Wroclaw5800:38:03-
21M4042571Spenceley AndrewCarnietay5900:38:11-
22M4044587Kolínek ZdeněkAK Perná5900:38:13-
23M4045566Niedziela StefanAmator Klub Biegacza Knurow5900:38:14-
24M4047589Wrzesinski AndrzejRemag Katowice6100:38:33-
25M4048581Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:38:35-
26M4049631Dudzis KrzysztofElk5800:38:40-
27M4052593Slowioczek RomanJablunkov5900:39:05-
28M4056591Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:39:20-
29M4058640Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:39:27-
30M4064642Roman KrzysztofULKS Opal Kudowa Zdrój5900:39:41-
31M4066603Fendek FrantišekZP Sport Podbrezova5700:39:45-
32M4068636Uher JaroslavTJ Sušice5700:39:52-
33M4071635Krčmář PetrTJ Sušice5800:40:05-
34M4077615Talikadze RomanLKS Sarna Kościan5800:40:17-
35M4079613Berky RobertAMK Nové Zámky5700:40:25-
36M4083630Makowski MarekJW. 2568 Wegorzewo6000:40:32-
37M4084561Kaleta JanLKS Swit Ciecina6000:40:33-
38M4085592Martynek VladislavSKI Mosty5900:40:34-
39M4088583Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:46-
40M4089601Košcielniak KazimierzLKS Bystra5800:40:54-
41M4092599Moczek AndrzejStart Domena B-B6000:41:02-
42M4099551Ličman AlešTatran Všechovice5900:41:15-
43M40103629Pospiszyl BenedyktKlub Biegacza Branice6000:41:20-
44M40111621Šwitoń MarianLZS Sokol Bukownica6000:41:37-
45M40115626Pelc CzeslawRybnik5700:41:50-
46M40130602Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:42:25-
47M40134607Rebros JanKKM Čadca5900:42:35-
48M40139560Wielopolski MarekAnsbach5600:42:47-
49M40142643Wieczorkowski WładysławPoznań5600:42:50-
50M40146553Tengattini EzioAtletica Paratico6100:42:57-
51M40154619Kordziński KazimierzWKB META Lublinec5800:43:16-
52M40160625Siwczyk AndrezejEnergetyk Rybnik5700:43:30-
53M40169611Krywult MiroslawB-B5900:43:53-
54M40172609Marek DalimilASK Blansko6000:43:58-
55M40175556Benec JozeAthletic Federations of Slovenia5800:44:06-
56M40179572Galas ZbigniewTKKF Czelad6000:44:10-
57M40184590Sindera MiroslawTKKF MOSiR Czelad5900:44:21-
58M40192620Rosinski ZbigniewWKB META Lublinec6000:44:30-
59M40197585Janiszewski MieczyslawBulk-Cargo Port6000:44:36-
60M40200610Pirkl JaroslavKOLA Novák5700:44:47-
60M40200637Vyšín JiříKarlovy Vary5900:44:47-
62M40204638Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:44:59-
63M40211605Cisárik EmilKKM Čadca6000:45:16-
64M40220562Jasinski MarekKrolewski K.B. Ursynow Warszawa6000:45:41-
65M40223598Dyrlaga StanislawR. K. B. Baca Radziechowy5800:45:52-
66M40225622Padyšák ŠtefanKRB Dub.5800:45:54-
67M40227565Kuc WitoldAKB Knurow6100:45:59-
68M40228618Batruch WilhelmZagorz5700:46:00-
69M40230628Sadowski PiotrSN Klasyk Warszawa5800:46:03-
70M40232634Malanowski JaroslawDelta Triathlon Plock5900:46:08-
71M40236563Gruszka MarianAmator Klub Biegacza Knurow5800:46:18-
72M40239600Marszalek WladyslawZywiec6000:46:28-
73M40243586Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:45-
74M40247582Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:46:55-
75M40250597Zelichowski MarekZagorze5800:47:04-
76M40252617Gielar MarianSanok5700:47:11-
77M40260604Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:47:31-
78M40275567Legowski JanuszLKS Ziemi Puckiej5800:48:01-
79M40282612Kalazi JozefAMK Nové Zámky5700:48:20-
80M40297639Kotek JaroslavBaník Stříbro5900:49:00-
81M40308623Molec DušanJogging klub Dubnica5700:49:32-
82M40309568Lis JaroslawLKS Ziemi Puckiej6100:49:34-
83M40312596Ficon JanRadziechowy5800:49:39-
84M40313584Stecula LeszekUOM Bytom6100:49:40-
85M40321614Csongrady RudolfAMK Nové Zámky5900:49:58-
86M40335576Baxter PeterWesterlands CCC5700:50:49-
87M40371579Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:52:47-
88M40403588Witkowski GrzegorzContract Warszawa5900:55:00-
89M40419632Garncarz AdolfTRS Sila Ustron5700:55:56-
90M40426595Wysocki PiotrOgnisko TKKF Piekary5800:56:37-
91M40433564Zawadzki RomanAKB Knurow6000:57:17-
92M40440570Gaworczyk KrzysztofB-B5700:58:27-
93M40492554Filipek JerzyKWK Piast Tychy5701:12:05-
-M40-624Bocinec StanislawJogging klub Dubnica61DNF-
M45 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M455417Anning SamENG5600:34:39-
2M456427Varney KeithMetro Aberdeen5500:34:45-
3M458440Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:57-
4M459409Pfisterer HansHSV Hockenheim5300:35:13-
5M4511411Fontan Pier PaoloITA5500:35:44-
6M4512432Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:35:51-
7M4514438Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:01-
8M4516407Munzel WolfgangLAZ-Obernburg-Miltenberg5200:36:23-
9M4519428Handel Karl-HeinzTV Bad Brückenau5600:36:49-
10M4530445Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:37:34-
11M4534449Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:37:47-
12M4535454Grabski StanislawRzeszów5500:37:52-
13M4543498Sobek MiroslavMatador Púchov5600:38:12-
14M4546480Osipowicz AntoniKB Huta Katow5400:38:32-
15M4550500Líška ĽubomírAK Žilina5300:38:46-
16M4552507Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:39:05-
17M4555420Sedov VladimirPechory5500:39:16-
18M4557477Gurgul RyszardKWK Piast B-B5500:39:26-
19M4559514Kerley JohnBlandford5500:39:30-
20M4560468Wild AloisTSV Mattighofen5400:39:34-
21M4562508Matecha MiroslavTJ Hveda Trnovany5500:39:37-
22M4563471Reschke Roman9 RWT5100:39:40-
23M4567515Denca JanRudnik5300:39:46-
24M4569443Gorak HenrykKB KWK Piast Tychy5300:39:53-
25M4573430Bohm ZdeněkMaratonstav Úpice5100:40:07-
26M4575478Wojnowski JanAKB Supermaraton-100 B-B5500:40:12-
27M4578446Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:40:21-
28M4581484Kazimierczak MiroslawSanok5200:40:28-
28M4581437Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:28-
30M4594460Nalewajka EdwardNKB-Klobuck5500:41:05-
31M4597472Lesniewski StanislawTKKF Saturn Czeladz5500:41:11-
32M4598493Gren ZygmuntGren5500:41:13-
33M45101457Motyka TadeuszSrubena-Zywiec5500:41:17-
34M45103412Votano AntonioITA5500:41:20-
35M45107419Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:41:24-
36M45109482Ostrowierch TarasijKlub Biegacza w Hajnowce5500:41:32-
37M45110405Prezelj SlavkoNova Gorica5600:41:33-
38M45112488Kocyba HenrykWKB META Lublinec5500:41:42-
39M45116401Přívětivý MiroslavTatran Všechovice5300:41:52-
40M45118426Goldsworthy JohnCalloway Harriers5400:41:54-
41M45121489Chowanski JanKB Zryw Ostrzeszow5600:42:01-
42M45122512Ates RudolfULKS Opal Kudowa Zdrój5400:42:05-
43M45123513Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:42:14-
44M45128410Klemenc AntonAthletic Federations of Slovenia5500:42:22-
45M45131425Marsh Poulson John Trviotdale Harriers5300:42:32-
46M45135502Dymek StanislawTKKF Plock5400:42:36-
46M45135511Ziolko JanPKS Jadwiga Krakow5200:42:36-
48M45138479Cwiklinski WaldemarTKKF Czeladz5200:42:42-
49M45141403Bonassi LucianoAtletico Paratico5300:42:49-
50M45143422Kopijasz LeonardBrzeszcze5100:42:51-
51M45148465Bluszcz StefanSwierklany5200:42:59-
52M45151494Glos JerzyRKS Energetyk Rybnik5200:43:11-
53M45152463Huba CzeslawTRS Sila Ustron5600:43:12-
54M45153466Pollak MilanKKM Čadca5500:43:13-
55M45158436Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:43:21-
56M45161503Maczynski CzeslawTKKF Plock5200:43:35-
57M45164497Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:43-
58M45166462Jurczak RyszardKB Huta Katow5300:43:46-
59M45167429Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:43:48-
60M45170424Mielcarek LeszekBytom5500:43:56-
61M45174439Gajdoš JaroslavAK Perná5600:44:01-
62M45177504Stanczak EdmundTKKF Orlen Puck5300:44:09-
63M45186481Chmiel JerzyWisla5200:44:24-
64M45187404Dakskobler JozefSLO5300:44:25-
65M45195486Gacek AndrzejMKN Muszyna5300:44:33-
66M45203470Sitek RyszardRadlin5400:44:56-
67M45205413Pavlica DusanAthletic Federations of Slovenia5200:45:05-
68M45208434Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:45:13-
69M45215444Arnold WaldemarWarszawa5000:45:21-
70M45218461Oziebala IgnacNKB-Klobuck5300:45:32-
71M45219476Fijak JerzySupermaraton5600:45:40-
72M45224495Jurczak SzczepanKB Huta Katow5200:45:53-
73M45226452Gryniewicz CzeslawAKB Supermaraton-100 B-B5200:45:58-
74M45229483Noworzyn JanOSiR Skalka5500:46:01-
75M45232464Mietkiewicz RyszardTKKF Saturn Czeladz5600:46:08-
76M45238501Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:22-
77M45246499Czetmayer JozefMatador Púchov5300:46:52-
78M45248431Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:56-
79M45249473Gawel TadeuszKB Huta Katowice5200:46:58-
80M45255469Balbus MichalTKKF Saturn Czeladz5200:47:16-
81M45257485Suchy FranciszekTKKF Beskidek5200:47:21-
82M45265496Buk RyszardAKB-Supermaraton 1005400:47:42-
83M45271458Kruczynski MarianZywiec5300:47:50-
83M45271423Wilk TadeuszTKKF-MOSiR Czeladz5200:47:50-
85M45277418Rinka ErichBK Kravaře5400:48:02-
86M45278414Dudek EdwardBaca Radziechowy5400:48:04-
87M45282402Cortinovis MicheleATL Paratico5300:48:20-
88M45289406Cufer VojkoAthletic Federations of Slovenia5300:48:38-
89M45291453Kufel PiotrAKB Supermaraton-1005100:48:48-
90M45294516Kordyaczny KrzysztofPOL5300:48:56-
91M45295490Petro LadislavJogging klub Dubnica5400:48:58-
92M45300450Zawalski WlodzimierzTKKF Old Boys Bukowa5200:49:06-
93M45306433Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:49:24-
94M45310474Machon MarianZZ Kadra Andaluzja5300:49:35-
95M45320475Talik JanGroniczek Straconka5200:49:55-
96M45323467Pytlik LucjanRadlin5500:50:01-
97M45329455Ptak ZbigniewP. K. Therma5200:50:22-
98M45333415Zochol EdmundLKS Ziemi Puckiej5400:50:39-
99M45338416Legierski TadeuszIstebna5600:51:00-
100M45343505Hájíček FrantišekSETA 1 Tábor5100:51:18-
101M45354448Wisniewski MarianTP S. A. TP Dublitel5400:51:42-
102M45362487Rasiuk FranciszekKlub Biegacza Branice5600:52:08-
103M45364435Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:52:26-
104M45378451Zavacký PavelMaraton Košice5500:52:59-
105M45411421Korczynski LeszekB-B5300:55:33-
106M45413456Juraszek AntoniInfonet Zywiec5600:55:39-
107M45414509Kreml BohumilMost5300:55:45-
108M45417506Sedláček PavelTriatlon Brno5300:55:54-
109M45464459Mularczyk MarianNKB-Klobuck5501:02:02-
110M45501447Kobrzynski BronislawKlub Biegacza Reebok Warszawa5202:10:00-
-M45-408Voler DragoAthletic Federations of Slovenia55DNF-
-M45-441Mach VáclavMaratonstav Úpice55DNF-
-M45-442Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice54DNF-
-M45-491Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.53DNF-
-M45-492Tichý JozefJogging klub Dubnica52DNF-
-M45-510Hrabák JiříMost54DNF-
M50 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5020337Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:36:52-
2M5023257Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:37:05-
3M5027301Haider LudwigULC Steinangerl Götzens4900:37:16-
4M5028255Rogelj JozeAthletic Federations of Slovenia5100:37:17-
5M5036326Sviták StanislavAK Žilina5000:37:54-
6M5038274Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:58-
7M5039328Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:59-
8M5041308Zajac LeszekWalbrzych5000:38:10-
9M5051264Armitage DavidCosmic Hill Bashers5100:39:04-
10M5061307Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:39:36-
11M5065273Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:44-
12M5071271Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:40:05-
13M5074256Hafner FrancLubljana4900:40:08-
14M5080254Oblak AlojzAthletic Federations of Slovenia4700:40:26-
15M5086331Ganaj KarelSV Baník Stříbro5100:40:36-
16M5090309Lyznicki ZigmundDuathlon Mok Mszana Dolna5100:41:00-
17M5093276Vladar JanKB Turčianské Teplice4800:41:03-
18M50100334Pánek PavelLiga 2000 Žírovnice5000:41:16-
19M50102252Merlak KonradAthletic Federations of Slovenia4800:41:19-
20M50105316Sikora StefanTKKF - Beskidek Bielsko-Biała4900:41:21-
21M50113289Kachel ZdzisławŻywiec5000:41:47-
22M50119324Lemancewicz JanES-System Wikasy5100:41:55-
23M50126284Nowak CzeslawAmatorski klub Biegacza5100:42:20-
24M50132305Ruszkowski JanuszLZS Bystryca Klodzka4700:42:33-
25M50139251Chytil VladimírTatran Všechovice5000:42:47-
26M50145266Macleod MurdoWesterlands CCC5100:42:56-
27M50157315Radomski ZbigniewTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5100:43:20-
28M50165304Mojzyszek MaciejNowy Targ4600:43:45-
29M50170293Dyrda WladyslawKB Huta Katowice4700:43:56-
30M50175283Pietrosz AdamBAZALT Gracze4800:44:06-
31M50181310Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:44:14-
32M50183267Adams KeithGlasgow5100:44:16-
33M50185298Chojnacki StanislawMOSiR Czeladz5000:44:22-
34M50187303Bednarek JanWandrus Zory5000:44:25-
35M50189325Lemancewicz LeonGizycko5000:44:26-
36M50190268Křenek FrantišekTJ JE Dukovany4900:44:28-
37M50196278Frgelec JozefPodbrezova5000:44:35-
38M50198313Nalepka JerzySanok5000:44:37-
39M50199322Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:44:42-
40M50216330Kakač JosefAVC Praha4800:45:23-
41M50237296Scigocki JanOSiR Strzelce Opolskie5100:46:19-
42M50241312Antolak EdwardMOSiR TKKF Czeladz5100:46:33-
43M50244290Dziekoński TadeuszMKS Juvenia Białystok5000:46:46-
44M50261318Ruta TadeuszLodz5000:47:32-
45M50264265Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:47:37-
46M50266287Dudziak AndrzejLeczna4700:47:43-
47M50269282Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:47:47-
48M50270281Trombik EmilČeský Těšín4600:47:49-
49M50273260Stolarczyk StanislawLKS Swit Ciecina5000:47:53-
50M50279321Kawecki MarianKlub Biegacza Branice4900:48:08-
51M50285314Balka JerzyWejherowo5100:48:27-
52M50286299Heinrich HenrykTRS Sila5100:48:30-
53M50288269Szyller JerzyB-B4900:48:37-
54M50290258Figura AndrzejSwit Ciecina5100:48:46-
55M50292323Krumer MiroslavOstrov4900:48:51-
56M50298297Czajecki MarcelMOSiR TKKF Czeladz5100:49:01-
57M50299294Wajdzik PiotrSkoczow4800:49:03-
58M50301272Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:49:07-
59M50315259Fairfax BruceTasmania5000:49:46-
60M50330275Sýkora JanZP Sport Podbrezova4900:50:24-
61M50332261Smyczek HenrykAKB Knurow5000:50:29-
62M50339319Hlavka JozefJogging klub Dubnica5100:51:01-
63M50342292Kulej WieslawNKB-Klobuck5100:51:16-
64M50348288Dworak JerzyTRS Sila Ustron5000:51:27-
65M50356306Rogozinski JanuszKB Huta Katowice4900:51:49-
66M50360263Duda StanislavLoko Ostrava4800:51:59-
67M50374295Twardy ZdzislawOSiR Strzelce Opolskie4900:52:55-
68M50376302Mentlik JozefZory4900:52:56-
69M50388332Detven MichalAC Slovan Mariánské Lázně4900:53:50-
70M50389311Sládek JaroslavBBS Bratislava5000:53:52-
71M50393286Grygiel BolesławMMKS Kędzierzyn Koźle4700:54:18-
72M50407327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:15-
73M50409300Luszuzymak TadeuszRadlin5100:55:24-
74M50412280Grzesczak BoguslavWarszawa5100:55:35-
75M50425270Kraska TadeuszRadom4900:56:32-
76M50430320Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4700:57:01-
77M50441279Slawek TadeuszGoleszow4600:58:45-
78M50447329Stehlík OldřichPraha4800:59:22-
79M50462336Štěpánek FrantišekMost4701:01:31-
80M50469262Staskiewicz MarianLZS Widziszewo4901:03:05-
81M50478317Georg AndrzejTRS Sila Ustron4801:05:03-
82M50480291Hlad WojciechNKB-Klobuck5101:06:22-
83M50481335Vrabec VladislavAC Slovan Liberec4701:07:04-
84M50485333Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:07:30-
85M50499285Jakubiec RomanTKKF Beskidek Bielsko-Biała4801:21:11-
-M50-253Favarin BrunoMirano48DNF-
-M50-277Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice50DNF-
-M50-338Cerepusták OndraSokol Kolín48DNF-
M55 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5570152Biemann GötzSKI Harrachov4300:40:04-
2M5576148Shields JamesClydesdale Harriers4500:40:16-
3M5587165Zaleski HenrykWKB Piast Wroclaw4500:40:42-
4M5590147Milligan DouglasSolway Running Club4600:41:00-
5M55105175Bartko VladimírTatrasvit Svit-Socks4500:41:21-
6M55108151Krystosik HenrykAKM Olsztyn4600:41:30-
7M55120179Vodička JanStavební podnik Přerov4500:42:00-
8M55124173Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:17-
9M55127188Zagorski ZygmuntKlub Biegacza Branice4400:42:21-
10M55132170Maciejczek JanCieszyn4200:42:33-
11M55137164Podžorný ErvinČeský Těšín4100:42:39-
12M55144167Zieba StanislawPZU S. A.4400:42:54-
13M55147142Savic VladimirAthletic Federations of Slovenia4300:42:58-
14M55149145Burns William KeithCarnethy HR4200:43:06-
15M55155182Trybulec FrederykMielec4100:43:18-
16M55159194Krassa ManfredŠAK Chodov4400:43:23-
17M55163161Pawlak MarekTychy4500:43:42-
18M55167157Gorzolka PawelTRS Sila Ustron4200:43:48-
19M55172154Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:43:58-
20M55177160Roskowski StanislawTychy4400:44:09-
21M55180192Škrleta JanNová Včelnice4600:44:11-
22M55182178Konopka JánŠKP Čadca4600:44:15-
23M55210153Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:14-
24M55217177Guba IvanKKM Čadca4500:45:24-
25M55234183Tyka EdwardK. B. Skalka Swietochlow4300:46:17-
26M55240162Kopyt JanKB Reebok4600:46:32-
27M55245146Swjatecki JerzyBulk-Cargo Port4400:46:48-
28M55267150Meiklejohn AlanFife Athletic Club4600:47:44-
29M55284176Majcherczyk WaclawMOSiR TKKF Czeladz4300:48:23-
30M55287180Sielski NorbertKlub Biegacza Rybnik4200:48:32-
31M55302193Zounar VladimírŠAK Chodov4200:49:08-
32M55318159Pietrek HenrykMasters Weteran Katowice4400:49:52-
33M55319171Prokopiuk AleksanderModerator Hajnowka4500:49:54-
34M55324156Gorzolka JanTRS Sila Ustron4600:50:04-
35M55331189Medrala CzeslawAKB Supermaraton-1004600:50:27-
36M55344169Zywiol TomaszCieszyn4600:51:19-
37M55345172Muller TomaszNKB-Klobuck4600:51:22-
38M55349190Karpinski ZdzislawKB Witar Tarnobrzeg4200:51:28-
39M55355187Fojcik WilhemRybnik4300:51:45-
40M55358155Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:51:53-
41M55367143Bucan RadeLubljana4500:52:30-
42M55369191Szajda AdamKB Witar Tarnobrzeg4600:52:38-
43M55372163Wartak JanKS Topole-Katowice4200:52:48-
44M55385141Begus SreckoTolmin4600:53:31-
45M55390168Zacharovský DušanBiathlon Turčianské Teplice4300:54:06-
46M55398181Jurzyca EdwardOrzesze-Zawada4400:54:36-
47M55449158Szczepanski ZbyslawRaciborz4400:59:34-
48M55460166Kowalczyk MieczyslawAmatorski klub Biegacza4601:01:25-
49M55461144Noworyta JacekKB Reebok Warszawa4201:01:26-
50M55467149Majzlan BlažejMK Slovenský Orol Prievidza4201:02:52-
51M55471184Liko AntonJogging klub Dubnica4601:03:30-
52M55484174Janus WojciechKB Huta Katowice4601:07:29-
-M55-186Daško JozefJogging klub Dubnica n/V.42DNF-
-M55-185Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.45DNF-
M60 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M605473Scheiber KasparCrazy Runner Team3900:39:08-
2M60125100Weber JohannLCAV Doubrava3800:42:18-
3M6012885Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:42:22-
4M6015592Chwastyk KarolKąty Wrocławskie3800:43:18-
5M6019371Bertazzoli VittorioATL Paratico4000:44:31-
6M6020284Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:44:54-
7M6021394Trefon EmanuelTKKF Piekary Sl.4100:45:19-
8M6022181Tomecki JerzyTKKF Energo Myslowice4100:45:44-
9M60234104Koplinger ErichBBS Bratislava4000:46:17-
10M6025077Piasecki IreneuszChampion Czempin4100:47:04-
11M6025479Florian AdolphLKS Ziemi Puckiej4000:47:14-
12M60256105Bielčik JindřichLichkov4000:47:19-
13M6025887Babka JozefZP Sport Podbrezova4100:47:23-
14M6026280Kurek Edward TeodorSila Ustron3900:47:36-
15M6030393Policht IreneuszL. W. Bogdanka S. A.3900:49:12-
16M60314108Tolar VladimírSV Stříbro4000:49:44-
17M6032686Lacny AndrzejTRS Sila Ustron3700:50:15-
18M60328101Szemraj JerzyPiekary Slaskie4000:50:21-
19M6035189Grzech TadeuszTherma Tychy4100:51:30-
20M6035275Hribernik FrancLubljana4100:51:36-
21M60359114Reitinger LadislavL 2000 Sezimovo Ústí3700:51:56-
22M60361109Kašpar JosefAVC Praha3800:52:03-
23M6036590Sedmák StanislavVelké Kostolany4000:52:28-
24M60377106Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:57-
25M6038672Siciarz AndrzejKrakow-Ski3600:53:40-
26M60387112Matějíček HanušSV Stříbro4100:53:47-
27M6039099Hrubý MilanASK Blansko3800:54:06-
28M6039274Trontelj MiroAthletic Federations of Slovenia4000:54:15-
29M6039496Pala StefanNKB-Klobuck3900:54:20-
30M60397115Červenka KarelChemopetrol Litvínov4100:54:34-
31M60399111Kadeřábek RudolfPraha3900:54:38-
32M6040078Stuchlík KarelBK Kravaře3700:54:48-
33M6040298Kubík JosefPtačina Adamov3800:54:55-
34M6040597Dzida EugeniuszSkoczow4000:55:09-
35M60420107Domanski JacekWTT Wheeler4100:56:06-
36M6042288Tomczak CezaryWKB Piast Wroclaw3900:56:15-
37M6042895Pasterny FranciszekSila Ustron3600:56:50-
38M6043283Nowak AdamTKKF Saturn Czeladz4000:57:14-
39M60443103Jagodzinski RomanKB Huta Katowice4100:58:57-
40M60445102Zemczak JozefCKiR Fiat Auto Pol. B-B3900:59:11-
41M6045182Fok MarianChorzow3700:59:46-
42M60459110Szabó LudvíkAVC Praha3701:01:23-
43M6047376Kudowicz AdamSN Klasyk Warszawa4001:03:44-
44M6047491Fertakowski ZdzislawKS Topole-Katowice3701:03:48-
45M60475116Glinski TadeuszWas Warszawa4101:04:04-
46M60486113Domanský IvoAVC Praha3801:07:55-
M65 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6516230Gauld BillCarnethy3300:43:41-
2M6519321Baggia BrunoAltetica Valli di Non e Sole3400:44:31-
3M6521137Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:45:16-
4M6522232Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:45:50-
5M6525238Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:11-
6M6531623Gologranc AlojzAthletic Federations of Slovenia3200:49:48-
7M6532528Trčka JosefSokol Opava3500:50:07-
8M6532736Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:17-
9M6534125Res JakobAthletic Federations of Slovenia3500:51:10-
10M6534734Číž FrantišekSlovenský orol Prievidza3500:51:25-
11M6536635Hradňanský FrantišekBaník Handlová3500:52:29-
12M6537033Hajro AntonSBS Klačany3500:52:41-
13M6537442Gaman JaroslavHBSK Havířov3500:52:55-
14M6537953PokojskiTKKF Kolejarz Bydgoszcz3500:53:00-
15M6538254Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3400:53:15-
16M6540729Duffy PeterNorthern Veterans A.C.3500:55:15-
17M6541027Szkudlarek MichalTKKF Gryf3300:55:31-
18M6541550Šlajs KarelAVC Praha3600:55:48-
19M6541641Lopatka KazimierzChorzow3500:55:50-
20M6542445Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3500:56:20-
21M6542947Droszczak JozefBrenna3400:56:53-
22M6543522Zimmermann MilanKrižik A. S. Prešov3600:58:04-
23M6544426Kot EugeniuszOSiR TKKF Czeladz3500:59:05-
24M6544639Działoński JerzyTKKF Łódź3500:59:13-
25M6544852Zima AntonínRadmicik3400:59:27-
26M6545346Witczak MikolajBielik Bielawa3501:00:08-
27M6545443Fraczek AntoniLKS-Myszkow3501:00:12-
28M6545531Wujko JozefTKKF Czeladz3301:00:23-
29M6545849Klimpera JaroslavAVC Praha3601:00:50-
30M6546340Biskupiak HenrykSila Ustron3601:02:01-
31M6546524Siek HenrykPoznan3101:02:11-
32M6546851Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:02:57-
33M6548248Otčenášek LubošAVC Praha3501:07:07-
34M6548344Szczotka RomanLKS Gorki Wielkie3501:07:19-
M70+ (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M702811Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron3000:48:18-
2M7033314Leheček AntonínAVC Praha3100:50:39-
3M703575Gnauck GerhardPirna2900:51:52-
4M703837Stadniczuk MichalKB Zryw Namyslow3000:53:24-
5M703953Wojtkowiak KazimierzTKKF Saturn Czeladz2600:54:22-
6M704018Varga VincentMetropol Košice2700:54:50-
7M704219Konieczny MieczyslawZielona Gora3100:56:12-
8M7043813Dolenský PřemyslTJ Auto Škoda Ml. Boleslav2000:58:12-
9M7044912Pacner IvanTJ Praga2600:59:34-
10M704522Marciak CzeslawMOSiR TKKF Czeladz2900:59:59-
11M7047211Malanowski EugeniuszDelta Triathlon Plock2801:03:38-
12M7049015Fiřt VladimírAVC Praha2901:10:47-
13M704914Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:04-
14M7049410Krywult TadeuszB-B2501:12:57-
15M704966Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:14:32-
-M70-16Elis MilošSK Vrané n./V.27DNF-
W35 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3532906Melicherová LudmilaBardejov6400:37:43-
2W3594903Ridley SusanEdinburgh Southern Harriers6500:41:05-
3W35191901Burt LouiseFife Athletic Club6300:44:29-
4W35207904Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6300:45:09-
5W35259908Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:47:26-
6W35337902Scott ElsbethWesterlands6300:50:53-
7W35418907Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:55-
8W35436905Janiszewska MariannaBulk-Cargo Port6400:58:09-
W40 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4096854Armitage SoniaCosmic Hill Bashers6000:41:07-
2W40114861Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:41:48-
3W40214856Menhennet ChristineWesterlands CCC5600:45:20-
4W40231853Becconsall SueTodmorden Harriers5900:46:05-
5W40262852Bohinc VeronikaAthletic Federations of Slovenia5600:47:36-
6W40268864Pštrossová MarieAVC Praha5900:47:46-
7W40274855Stewart MoiraCarnethy Hill Runners5700:47:58-
8W40275863Vyšinová IvetaKarlovy Vary6100:48:01-
9W40280862Kopec IrenaTKKF Czeladz5700:48:09-
10W40321859Szmel EwaKSBG Jelenia Gora5800:49:58-
11W40346851Cufer MarjetaAthletic Federations of Slovenia5800:51:23-
12W40404858Gwiazdon KatarzynaGSK PTTK Prudnik5900:55:04-
13W40431866Miotk TeresaOlimp Gdynia5900:57:05-
14W40456865Wszolek HelenaKrakow5701:00:32-
15W40489860Merta HalinaMOSiR Czeladz6001:09:58-
16W40500857Malinowska MarzenaWarszawa5901:45:00-
W45 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W45117811Moras DanilaLeoni Di San Marco Karton5500:41:53-
2W45208804Prowse Jo AnneKeighley and Craven AC5300:45:13-
3W45242806Scott JocelynFife Athletic Club5300:46:40-
4W45293803Leskiewicz ZofiaTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5200:48:55-
5W45296805Mierzwiak HalinaWDA-Swiecie5100:48:59-
6W45305813Banasiak Alicja-MariaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5200:49:19-
7W45311814Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:49:36-
8W45316802Bucan SonjaAthletic Federations of Slovenia5200:49:48-
9W45336808Vacková HanaSK Hronov5600:50:52-
10W45350816Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:51:29-
11W45381812Rusnáková MargitaAMK Nové Zámky5300:53:05-
12W45406807Jennison NoreenWesterlands CCC5400:55:10-
13W45434801Cufer MilojkaAthletic Federations of Slovenia5400:57:59-
14W45437810Mokrzycka KrystynaWKB Piast Wroclaw5200:58:10-
15W45479815Pláničková EvaKadeřnictví Eva Tábor5401:05:28-
-W45-809Paulů BlankaAC Jilemnice54DNF-
W50 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50150753Fairfax LouiseTasmania5100:43:07-
2W50206755Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:45:08-
3W50304754Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:49:16-
4W50340751Kotar HedvikaAthletic Federations of Slovenia4800:51:05-
5W50363759Norer EmanuelaLSV 1990 Kitzbühel4800:52:14-
6W50368765Polewka BarbaraGlubczyce4900:52:35-
7W50380762Říhová ZdeňkaŠAK Chodov4800:53:01-
8W50384761Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:25-
9W50396760McLaughlin PatriciaWesterlands CCC5100:54:31-
10W50439758Dyrda TeresaSkok Poludnie4900:58:13-
11W50466752Gil BarbaraMKS Kasztelan Sierc4601:02:31-
12W50470763Vidimová IvanaSokol Mníšek pod Brdy5101:03:16-
13W50487757Zywiol DanutaCieszyn4801:07:56-
14W50493764Beltowska-Krol AnnaPKS Jadwiga Krakow4901:12:35-
15W50495756Ciesielská MariaOpole4701:13:31-
W55 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W55307722Regitz ErikaTV Denzlingen4600:49:29-
2W55352724Turowska KrystynaJelenia Gora4600:51:36-
3W55373726Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4400:52:49-
4W55476723Dzurošková TatianaKanoe Tatra Klub4601:04:05-
5W55477721Hocevar Trontelj SilvaAthletic Federations of Slovenia4301:04:39-
6W55497725Masarová MagdalenaBS Trnava4501:16:35-
W60 (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W60422703Tomczak IrmaWKB Piast 3600:56:15-
2W60427705Sochorcová RůženaAVC Praha4100:56:42-
3W60442704Kleinová MáriaBS Prievidza3800:58:54-
4W60498706Wysocka MariaKoalicija Polska3901:20:38-
W65+ (trať 8,05 km, 605 m )
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65457701Marcibálová MáriaSlávia Čadca3401:00:37-
2W65488702Kondziolka DanutaSila Ustron3301:08:53-
Trať 8,05 km, 605 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401559Donnelly ColinEryrt5900:32:43-
2M402580Strobl HelmutSVO Germoringer5900:34:14-
3M403594Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:34:22-
4M404633Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:30-
1M455417Anning SamENG5600:34:39-
2M456427Varney KeithMetro Aberdeen5500:34:45-
5M407644Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:56-
3M458440Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:57-
6M409569O'Doherty MichaelENG6000:35:13-
4M459409Pfisterer HansHSV Hockenheim5300:35:13-
5M4511411Fontan Pier PaoloITA5500:35:44-
6M4512432Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:35:51-
7M4013574Crowe DesmondShettleston6100:35:57-
7M4514438Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:01-
8M4015641Macíček MiroslavMK Kopřivnice6100:36:15-
8M4516407Munzel WolfgangLAZ-Obernburg-Miltenberg5200:36:23-
9M4017555Cvajnar BojanAthletic Federations of Slovenia5800:36:39-
10M4018573Ward AdamCatnethy Racing Club6100:36:42-
9M4519428Handel Karl-HeinzTV Bad Brückenau5600:36:49-
1M5020337Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:36:52-
11M4021558Kaltak AsimAthletic Federations of Slovenia5700:36:59-
12M4022627Skowronski KazimierzGolonog5900:37:04-
2M5023257Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:37:05-
13M4024557Avataneo MateoITA6100:37:08-
14M4025578Stevenson JohnOchil Hill Runners6100:37:10-
15M4026608Balošák VladimírŠKP Čadca5900:37:14-
3M5027301Haider LudwigULC Steinangerl Götzens4900:37:16-
4M5028255Rogelj JozeAthletic Federations of Slovenia5100:37:17-
16M4029552Švihel MiroslavBS Sloupné5800:37:29-
10M4530445Bichler LudwigFT Jahn Landsberg5400:37:34-
17M4031577Bohuslav JaroslavTJ JE Dukovany5900:37:37-
1W3532906Melicherová LudmilaBardejov6400:37:43-
18M4033575Johnson MarkMetro Aberdeen5800:37:45-
11M4534449Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:37:47-
12M4535454Grabski StanislawRzeszów5500:37:52-
5M5036326Sviták StanislavAK Žilina5000:37:54-
19M4037606Jaroš JanKKM Čadca6100:37:55-
6M5038274Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:58-
7M5039328Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:59-
20M4040616Siemaszko ZbigniewKB Wroclaw5800:38:03-
8M5041308Zajac LeszekWalbrzych5000:38:10-
21M4042571Spenceley AndrewCarnietay5900:38:11-
13M4543498Sobek MiroslavMatador Púchov5600:38:12-
22M4044587Kolínek ZdeněkAK Perná5900:38:13-
23M4045566Niedziela StefanAmator Klub Biegacza Knurow5900:38:14-
14M4546480Osipowicz AntoniKB Huta Katow5400:38:32-
24M4047589Wrzesinski AndrzejRemag Katowice6100:38:33-
25M4048581Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:38:35-
26M4049631Dudzis KrzysztofElk5800:38:40-
15M4550500Líška ĽubomírAK Žilina5300:38:46-
9M5051264Armitage DavidCosmic Hill Bashers5100:39:04-
27M4052593Slowioczek RomanJablunkov5900:39:05-
16M4552507Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:39:05-
1M605473Scheiber KasparCrazy Runner Team3900:39:08-
17M4555420Sedov VladimirPechory5500:39:16-
28M4056591Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:39:20-
18M4557477Gurgul RyszardKWK Piast B-B5500:39:26-
29M4058640Urban JaroslavSSK ZS Kounice5800:39:27-
19M4559514Kerley JohnBlandford5500:39:30-
20M4560468Wild AloisTSV Mattighofen5400:39:34-
10M5061307Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:39:36-
21M4562508Matecha MiroslavTJ Hveda Trnovany5500:39:37-
22M4563471Reschke Roman9 RWT5100:39:40-
30M4064642Roman KrzysztofULKS Opal Kudowa Zdrój5900:39:41-
11M5065273Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:44-
31M4066603Fendek FrantišekZP Sport Podbrezova5700:39:45-
23M4567515Denca JanRudnik5300:39:46-
32M4068636Uher JaroslavTJ Sušice5700:39:52-
24M4569443Gorak HenrykKB KWK Piast Tychy5300:39:53-
1M5570152Biemann GötzSKI Harrachov4300:40:04-
12M5071271Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:40:05-
33M4071635Krčmář PetrTJ Sušice5800:40:05-
25M4573430Bohm ZdeněkMaratonstav Úpice5100:40:07-
13M5074256Hafner FrancLubljana4900:40:08-
26M4575478Wojnowski JanAKB Supermaraton-100 B-B5500:40:12-
2M5576148Shields JamesClydesdale Harriers4500:40:16-
34M4077615Talikadze RomanLKS Sarna Kościan5800:40:17-
27M4578446Kacíř ZdeněkČeský Těšín5600:40:21-
35M4079613Berky RobertAMK Nové Zámky5700:40:25-
14M5080254Oblak AlojzAthletic Federations of Slovenia4700:40:26-
28M4581437Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:28-
28M4581484Kazimierczak MiroslawSanok5200:40:28-
36M4083630Makowski MarekJW. 2568 Wegorzewo6000:40:32-
37M4084561Kaleta JanLKS Swit Ciecina6000:40:33-
38M4085592Martynek VladislavSKI Mosty5900:40:34-
15M5086331Ganaj KarelSV Baník Stříbro5100:40:36-
3M5587165Zaleski HenrykWKB Piast Wroclaw4500:40:42-
39M4088583Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:46-
40M4089601Košcielniak KazimierzLKS Bystra5800:40:54-
4M5590147Milligan DouglasSolway Running Club4600:41:00-
16M5090309Lyznicki ZigmundDuathlon Mok Mszana Dolna5100:41:00-
41M4092599Moczek AndrzejStart Domena B-B6000:41:02-
17M5093276Vladar JanKB Turčianské Teplice4800:41:03-
30M4594460Nalewajka EdwardNKB-Klobuck5500:41:05-
2W3594903Ridley SusanEdinburgh Southern Harriers6500:41:05-
1W4096854Armitage SoniaCosmic Hill Bashers6000:41:07-
31M4597472Lesniewski StanislawTKKF Saturn Czeladz5500:41:11-
32M4598493Gren ZygmuntGren5500:41:13-
42M4099551Ličman AlešTatran Všechovice5900:41:15-
18M50100334Pánek PavelLiga 2000 Žírovnice5000:41:16-
33M45101457Motyka TadeuszSrubena-Zywiec5500:41:17-
19M50102252Merlak KonradAthletic Federations of Slovenia4800:41:19-
34M45103412Votano AntonioITA5500:41:20-
43M40103629Pospiszyl BenedyktKlub Biegacza Branice6000:41:20-
20M50105316Sikora StefanTKKF - Beskidek Bielsko-Biała4900:41:21-
5M55105175Bartko VladimírTatrasvit Svit-Socks4500:41:21-
35M45107419Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:41:24-
6M55108151Krystosik HenrykAKM Olsztyn4600:41:30-
36M45109482Ostrowierch TarasijKlub Biegacza w Hajnowce5500:41:32-
37M45110405Prezelj SlavkoNova Gorica5600:41:33-
44M40111621Šwitoń MarianLZS Sokol Bukownica6000:41:37-
38M45112488Kocyba HenrykWKB META Lublinec5500:41:42-
21M50113289Kachel ZdzisławŻywiec5000:41:47-
2W40114861Balošáková AnnaŠKP Čadca6100:41:48-
45M40115626Pelc CzeslawRybnik5700:41:50-
39M45116401Přívětivý MiroslavTatran Všechovice5300:41:52-
1W45117811Moras DanilaLeoni Di San Marco Karton5500:41:53-
40M45118426Goldsworthy JohnCalloway Harriers5400:41:54-
22M50119324Lemancewicz JanES-System Wikasy5100:41:55-
7M55120179Vodička JanStavební podnik Přerov4500:42:00-
41M45121489Chowanski JanKB Zryw Ostrzeszow5600:42:01-
42M45122512Ates RudolfULKS Opal Kudowa Zdrój5400:42:05-
43M45123513Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa5500:42:14-
8M55124173Leszkow PetrMK Hlinsko4400:42:17-
2M60125100Weber JohannLCAV Doubrava3800:42:18-
23M50126284Nowak CzeslawAmatorski klub Biegacza5100:42:20-
9M55127188Zagorski ZygmuntKlub Biegacza Branice4400:42:21-
44M45128410Klemenc AntonAthletic Federations of Slovenia5500:42:22-
3M6012885Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:42:22-
46M40130602Blaško MilanŠport Rysy Poprad6100:42:25-
45M45131425Marsh Poulson John Trviotdale Harriers5300:42:32-
10M55132170Maciejczek JanCieszyn4200:42:33-
24M50132305Ruszkowski JanuszLZS Bystryca Klodzka4700:42:33-
47M40134607Rebros JanKKM Čadca5900:42:35-
46M45135511Ziolko JanPKS Jadwiga Krakow5200:42:36-
46M45135502Dymek StanislawTKKF Plock5400:42:36-
11M55137164Podžorný ErvinČeský Těšín4100:42:39-
48M45138479Cwiklinski WaldemarTKKF Czeladz5200:42:42-
48M40139560Wielopolski MarekAnsbach5600:42:47-
25M50139251Chytil VladimírTatran Všechovice5000:42:47-
49M45141403Bonassi LucianoAtletico Paratico5300:42:49-
49M40142643Wieczorkowski WładysławPoznań5600:42:50-
50M45143422Kopijasz LeonardBrzeszcze5100:42:51-
12M55144167Zieba StanislawPZU S. A.4400:42:54-
26M50145266Macleod MurdoWesterlands CCC5100:42:56-
50M40146553Tengattini EzioAtletica Paratico6100:42:57-
13M55147142Savic VladimirAthletic Federations of Slovenia4300:42:58-
51M45148465Bluszcz StefanSwierklany5200:42:59-
14M55149145Burns William KeithCarnethy HR4200:43:06-
1W50150753Fairfax LouiseTasmania5100:43:07-
52M45151494Glos JerzyRKS Energetyk Rybnik5200:43:11-
53M45152463Huba CzeslawTRS Sila Ustron5600:43:12-
54M45153466Pollak MilanKKM Čadca5500:43:13-
51M40154619Kordziński KazimierzWKB META Lublinec5800:43:16-
4M6015592Chwastyk KarolKąty Wrocławskie3800:43:18-
15M55155182Trybulec FrederykMielec4100:43:18-
27M50157315Radomski ZbigniewTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5100:43:20-
55M45158436Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:43:21-
16M55159194Krassa ManfredŠAK Chodov4400:43:23-
52M40160625Siwczyk AndrezejEnergetyk Rybnik5700:43:30-
56M45161503Maczynski CzeslawTKKF Plock5200:43:35-
1M6516230Gauld BillCarnethy3300:43:41-
17M55163161Pawlak MarekTychy4500:43:42-
57M45164497Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:43-
28M50165304Mojzyszek MaciejNowy Targ4600:43:45-
58M45166462Jurczak RyszardKB Huta Katow5300:43:46-
59M45167429Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:43:48-
18M55167157Gorzolka PawelTRS Sila Ustron4200:43:48-
53M40169611Krywult MiroslawB-B5900:43:53-
60M45170424Mielcarek LeszekBytom5500:43:56-
29M50170293Dyrda WladyslawKB Huta Katowice4700:43:56-
19M55172154Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:43:58-
54M40172609Marek DalimilASK Blansko6000:43:58-
61M45174439Gajdoš JaroslavAK Perná5600:44:01-
55M40175556Benec JozeAthletic Federations of Slovenia5800:44:06-
30M50175283Pietrosz AdamBAZALT Gracze4800:44:06-
20M55177160Roskowski StanislawTychy4400:44:09-
62M45177504Stanczak EdmundTKKF Orlen Puck5300:44:09-
56M40179572Galas ZbigniewTKKF Czelad6000:44:10-
21M55180192Škrleta JanNová Včelnice4600:44:11-
31M50181310Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:44:14-
22M55182178Konopka JánŠKP Čadca4600:44:15-
32M50183267Adams KeithGlasgow5100:44:16-
57M40184590Sindera MiroslawTKKF MOSiR Czelad5900:44:21-
33M50185298Chojnacki StanislawMOSiR Czeladz5000:44:22-
63M45186481Chmiel JerzyWisla5200:44:24-
64M45187404Dakskobler JozefSLO5300:44:25-
34M50187303Bednarek JanWandrus Zory5000:44:25-
35M50189325Lemancewicz LeonGizycko5000:44:26-
36M50190268Křenek FrantišekTJ JE Dukovany4900:44:28-
3W35191901Burt LouiseFife Athletic Club6300:44:29-
58M40192620Rosinski ZbigniewWKB META Lublinec6000:44:30-
5M6019371Bertazzoli VittorioATL Paratico4000:44:31-
2M6519321Baggia BrunoAltetica Valli di Non e Sole3400:44:31-
65M45195486Gacek AndrzejMKN Muszyna5300:44:33-
37M50196278Frgelec JozefPodbrezova5000:44:35-
59M40197585Janiszewski MieczyslawBulk-Cargo Port6000:44:36-
38M50198313Nalepka JerzySanok5000:44:37-
39M50199322Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:44:42-
60M40200610Pirkl JaroslavKOLA Novák5700:44:47-
60M40200637Vyšín JiříKarlovy Vary5900:44:47-
6M6020284Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:44:54-
66M45203470Sitek RyszardRadlin5400:44:56-
62M40204638Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:44:59-
67M45205413Pavlica DusanAthletic Federations of Slovenia5200:45:05-
2W50206755Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:45:08-
4W35207904Kubrová DagmarLabe Tri Club Hradec Králové6300:45:09-
2W45208804Prowse Jo AnneKeighley and Craven AC5300:45:13-
68M45208434Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:45:13-
23M55210153Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:14-
63M40211605Cisárik EmilKKM Čadca6000:45:16-
3M6521137Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:45:16-
7M6021394Trefon EmanuelTKKF Piekary Sl.4100:45:19-
3W40214856Menhennet ChristineWesterlands CCC5600:45:20-
69M45215444Arnold WaldemarWarszawa5000:45:21-
40M50216330Kakač JosefAVC Praha4800:45:23-
24M55217177Guba IvanKKM Čadca4500:45:24-
70M45218461Oziebala IgnacNKB-Klobuck5300:45:32-
71M45219476Fijak JerzySupermaraton5600:45:40-
64M40220562Jasinski MarekKrolewski K.B. Ursynow Warszawa6000:45:41-
8M6022181Tomecki JerzyTKKF Energo Myslowice4100:45:44-
4M6522232Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:45:50-
65M40223598Dyrlaga StanislawR. K. B. Baca Radziechowy5800:45:52-
72M45224495Jurczak SzczepanKB Huta Katow5200:45:53-
66M40225622Padyšák ŠtefanKRB Dub.5800:45:54-
73M45226452Gryniewicz CzeslawAKB Supermaraton-100 B-B5200:45:58-
67M40227565Kuc WitoldAKB Knurow6100:45:59-
68M40228618Batruch WilhelmZagorz5700:46:00-
74M45229483Noworzyn JanOSiR Skalka5500:46:01-
69M40230628Sadowski PiotrSN Klasyk Warszawa5800:46:03-
4W40231853Becconsall SueTodmorden Harriers5900:46:05-
75M45232464Mietkiewicz RyszardTKKF Saturn Czeladz5600:46:08-
70M40232634Malanowski JaroslawDelta Triathlon Plock5900:46:08-
9M60234104Koplinger ErichBBS Bratislava4000:46:17-
25M55234183Tyka EdwardK. B. Skalka Swietochlow4300:46:17-
71M40236563Gruszka MarianAmator Klub Biegacza Knurow5800:46:18-
41M50237296Scigocki JanOSiR Strzelce Opolskie5100:46:19-
76M45238501Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:22-
72M40239600Marszalek WladyslawZywiec6000:46:28-
26M55240162Kopyt JanKB Reebok4600:46:32-
42M50241312Antolak EdwardMOSiR TKKF Czeladz5100:46:33-
3W45242806Scott JocelynFife Athletic Club5300:46:40-
73M40243586Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:45-
43M50244290Dziekoński TadeuszMKS Juvenia Białystok5000:46:46-
27M55245146Swjatecki JerzyBulk-Cargo Port4400:46:48-
77M45246499Czetmayer JozefMatador Púchov5300:46:52-
74M40247582Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:46:55-
78M45248431Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:46:56-
79M45249473Gawel TadeuszKB Huta Katowice5200:46:58-
10M6025077Piasecki IreneuszChampion Czempin4100:47:04-
75M40250597Zelichowski MarekZagorze5800:47:04-
5M6525238Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:11-
76M40252617Gielar MarianSanok5700:47:11-
11M6025479Florian AdolphLKS Ziemi Puckiej4000:47:14-
80M45255469Balbus MichalTKKF Saturn Czeladz5200:47:16-
12M60256105Bielčik JindřichLichkov4000:47:19-
81M45257485Suchy FranciszekTKKF Beskidek5200:47:21-
13M6025887Babka JozefZP Sport Podbrezova4100:47:23-
5W35259908Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:47:26-
77M40260604Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:47:31-
44M50261318Ruta TadeuszLodz5000:47:32-
5W40262852Bohinc VeronikaAthletic Federations of Slovenia5600:47:36-
14M6026280Kurek Edward TeodorSila Ustron3900:47:36-
45M50264265Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:47:37-
82M45265496Buk RyszardAKB-Supermaraton 1005400:47:42-
46M50266287Dudziak AndrzejLeczna4700:47:43-
28M55267150Meiklejohn AlanFife Athletic Club4600:47:44-
6W40268864Pštrossová MarieAVC Praha5900:47:46-
47M50269282Zuček MiloslavMK Beskyd Třinec4800:47:47-
48M50270281Trombik EmilČeský Těšín4600:47:49-
83M45271423Wilk TadeuszTKKF-MOSiR Czeladz5200:47:50-
83M45271458Kruczynski MarianZywiec5300:47:50-
49M50273260Stolarczyk StanislawLKS Swit Ciecina5000:47:53-
7W40274855Stewart MoiraCarnethy Hill Runners5700:47:58-
78M40275567Legowski JanuszLKS Ziemi Puckiej5800:48:01-
8W40275863Vyšinová IvetaKarlovy Vary6100:48:01-
85M45277418Rinka ErichBK Kravaře5400:48:02-
86M45278414Dudek EdwardBaca Radziechowy5400:48:04-
50M50279321Kawecki MarianKlub Biegacza Branice4900:48:08-
9W40280862Kopec IrenaTKKF Czeladz5700:48:09-
1M702811Mrozinski BoleslawTSR Sila Ustron3000:48:18-
87M45282402Cortinovis MicheleATL Paratico5300:48:20-
79M40282612Kalazi JozefAMK Nové Zámky5700:48:20-
29M55284176Majcherczyk WaclawMOSiR TKKF Czeladz4300:48:23-
51M50285314Balka JerzyWejherowo5100:48:27-
52M50286299Heinrich HenrykTRS Sila5100:48:30-
30M55287180Sielski NorbertKlub Biegacza Rybnik4200:48:32-
53M50288269Szyller JerzyB-B4900:48:37-
88M45289406Cufer VojkoAthletic Federations of Slovenia5300:48:38-
54M50290258Figura AndrzejSwit Ciecina5100:48:46-
89M45291453Kufel PiotrAKB Supermaraton-1005100:48:48-
55M50292323Krumer MiroslavOstrov4900:48:51-
4W45293803Leskiewicz ZofiaTKKF - Beskidek Bielsko-Biała5200:48:55-
90M45294516Kordyaczny KrzysztofPOL5300:48:56-
91M45295490Petro LadislavJogging klub Dubnica5400:48:58-
5W45296805Mierzwiak HalinaWDA-Swiecie5100:48:59-
80M40297639Kotek JaroslavBaník Stříbro5900:49:00-
56M50298297Czajecki MarcelMOSiR TKKF Czeladz5100:49:01-
57M50299294Wajdzik PiotrSkoczow4800:49:03-
92M45300450Zawalski WlodzimierzTKKF Old Boys Bukowa5200:49:06-
58M50301272Stibor MilanTJ Maratonstav Úpice5000:49:07-
31M55302193Zounar VladimírŠAK Chodov4200:49:08-
15M6030393Policht IreneuszL. W. Bogdanka S. A.3900:49:12-
3W50304754Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:49:16-
6W45305813Banasiak Alicja-MariaTKKF Beskidek Bielsko-Biała5200:49:19-
93M45306433Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:49:24-
1W55307722Regitz ErikaTV Denzlingen4600:49:29-
81M40308623Molec DušanJogging klub Dubnica5700:49:32-
82M40309568Lis JaroslawLKS Ziemi Puckiej6100:49:34-
94M45310474Machon MarianZZ Kadra Andaluzja5300:49:35-
7W45311814Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:49:36-
83M40312596Ficon JanRadziechowy5800:49:39-
84M40313584Stecula LeszekUOM Bytom6100:49:40-
16M60314108Tolar VladimírSV Stříbro4000:49:44-
59M50315259Fairfax BruceTasmania5000:49:46-
8W45316802Bucan SonjaAthletic Federations of Slovenia5200:49:48-
6M6531623Gologranc AlojzAthletic Federations of Slovenia3200:49:48-
32M55318159Pietrek HenrykMasters Weteran Katowice4400:49:52-
33M55319171Prokopiuk AleksanderModerator Hajnowka4500:49:54-
95M45320475Talik JanGroniczek Straconka5200:49:55-
10W40321859Szmel EwaKSBG Jelenia Gora5800:49:58-
85M40321614Csongrady RudolfAMK Nové Zámky5900:49:58-
96M45323467Pytlik LucjanRadlin5500:50:01-
34M55324156Gorzolka JanTRS Sila Ustron4600:50:04-
7M6532528Trčka JosefSokol Opava3500:50:07-
17M6032686Lacny AndrzejTRS Sila Ustron3700:50:15-
8M6532736Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:17-
18M60328101Szemraj JerzyPiekary Slaskie4000:50:21-
97M45329455Ptak ZbigniewP. K. Therma5200:50:22-
60M50330275Sýkora JanZP Sport Podbrezova4900:50:24-
35M55331189Medrala CzeslawAKB Supermaraton-1004600:50:27-
61M50332261Smyczek HenrykAKB Knurow5000:50:29-
98M45333415Zochol EdmundLKS Ziemi Puckiej5400:50:39-
2M7033314Leheček AntonínAVC Praha3100:50:39-
86M40335576Baxter PeterWesterlands CCC5700:50:49-
9W45336808Vacková HanaSK Hronov5600:50:52-
6W35337902Scott ElsbethWesterlands6300:50:53-
99M45338416Legierski TadeuszIstebna5600:51:00-
62M50339319Hlavka JozefJogging klub Dubnica5100:51:01-
4W50340751Kotar HedvikaAthletic Federations of Slovenia4800:51:05-
9M6534125Res JakobAthletic Federations of Slovenia3500:51:10-
63M50342292Kulej WieslawNKB-Klobuck5100:51:16-
100M45343505Hájíček FrantišekSETA 1 Tábor5100:51:18-
36M55344169Zywiol TomaszCieszyn4600:51:19-
37M55345172Muller TomaszNKB-Klobuck4600:51:22-
11W40346851Cufer MarjetaAthletic Federations of Slovenia5800:51:23-
10M6534734Číž FrantišekSlovenský orol Prievidza3500:51:25-
64M50348288Dworak JerzyTRS Sila Ustron5000:51:27-
38M55349190Karpinski ZdzislawKB Witar Tarnobrzeg4200:51:28-
10W45350816Roman ElzbietaULKS OPAL Kudowa5400:51:29-
19M6035189Grzech TadeuszTherma Tychy4100:51:30-
2W55352724Turowska KrystynaJelenia Gora4600:51:36-
20M6035275Hribernik FrancLubljana4100:51:36-
101M45354448Wisniewski MarianTP S. A. TP Dublitel5400:51:42-
39M55355187Fojcik WilhemRybnik4300:51:45-
65M50356306Rogozinski JanuszKB Huta Katowice4900:51:49-
3M703575Gnauck GerhardPirna2900:51:52-
40M55358155Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:51:53-
21M60359114Reitinger LadislavL 2000 Sezimovo Ústí3700:51:56-
66M50360263Duda StanislavLoko Ostrava4800:51:59-
22M60361109Kašpar JosefAVC Praha3800:52:03-
102M45362487Rasiuk FranciszekKlub Biegacza Branice5600:52:08-
5W50363759Norer EmanuelaLSV 1990 Kitzbühel4800:52:14-
103M45364435Frýba HugoTJ Horní Kostelec5200:52:26-
23M6036590Sedmák StanislavVelké Kostolany4000:52:28-
11M6536635Hradňanský FrantišekBaník Handlová3500:52:29-
41M55367143Bucan RadeLubljana4500:52:30-
6W50368765Polewka BarbaraGlubczyce4900:52:35-
42M55369191Szajda AdamKB Witar Tarnobrzeg4600:52:38-
12M6537033Hajro AntonSBS Klačany3500:52:41-
87M40371579Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:52:47-
43M55372163Wartak JanKS Topole-Katowice4200:52:48-
3W55373726Spira IrinaLSV 1990 Kitzbühel4400:52:49-
13M6537442Gaman JaroslavHBSK Havířov3500:52:55-
67M50374295Twardy ZdzislawOSiR Strzelce Opolskie4900:52:55-
68M50376302Mentlik JozefZory4900:52:56-
24M60377106Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:52:57-
104M45378451Zavacký PavelMaraton Košice5500:52:59-
14M6537953PokojskiTKKF Kolejarz Bydgoszcz3500:53:00-
7W50380762Říhová ZdeňkaŠAK Chodov4800:53:01-
11W45381812Rusnáková MargitaAMK Nové Zámky5300:53:05-
15M6538254Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3400:53:15-
4M703837Stadniczuk MichalKB Zryw Namyslow3000:53:24-
8W50384761Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:25-
44M55385141Begus SreckoTolmin4600:53:31-
25M6038672Siciarz AndrzejKrakow-Ski3600:53:40-
26M60387112Matějíček HanušSV Stříbro4100:53:47-
69M50388332Detven MichalAC Slovan Mariánské Lázně4900:53:50-
70M50389311Sládek JaroslavBBS Bratislava5000:53:52-
27M6039099Hrubý MilanASK Blansko3800:54:06-
45M55390168Zacharovský DušanBiathlon Turčianské Teplice4300:54:06-
28M6039274Trontelj MiroAthletic Federations of Slovenia4000:54:15-
71M50393286Grygiel BolesławMMKS Kędzierzyn Koźle4700:54:18-
29M6039496Pala StefanNKB-Klobuck3900:54:20-
5M703953Wojtkowiak KazimierzTKKF Saturn Czeladz2600:54:22-
9W50396760McLaughlin PatriciaWesterlands CCC5100:54:31-
30M60397115Červenka KarelChemopetrol Litvínov4100:54:34-
46M55398181Jurzyca EdwardOrzesze-Zawada4400:54:36-
31M60399111Kadeřábek RudolfPraha3900:54:38-
32M6040078Stuchlík KarelBK Kravaře3700:54:48-
6M704018Varga VincentMetropol Košice2700:54:50-
33M6040298Kubík JosefPtačina Adamov3800:54:55-
88M40403588Witkowski GrzegorzContract Warszawa5900:55:00-
12W40404858Gwiazdon KatarzynaGSK PTTK Prudnik5900:55:04-
34M6040597Dzida EugeniuszSkoczow4000:55:09-
12W45406807Jennison NoreenWesterlands CCC5400:55:10-
72M50407327Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:15-
16M6540729Duffy PeterNorthern Veterans A.C.3500:55:15-
73M50409300Luszuzymak TadeuszRadlin5100:55:24-
17M6541027Szkudlarek MichalTKKF Gryf3300:55:31-
105M45411421Korczynski LeszekB-B5300:55:33-
74M50412280Grzesczak BoguslavWarszawa5100:55:35-
106M45413456Juraszek AntoniInfonet Zywiec5600:55:39-
107M45414509Kreml BohumilMost5300:55:45-
18M6541550Šlajs KarelAVC Praha3600:55:48-
19M6541641Lopatka KazimierzChorzow3500:55:50-
108M45417506Sedláček PavelTriatlon Brno5300:55:54-
7W35418907Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:55-
89M40419632Garncarz AdolfTRS Sila Ustron5700:55:56-
35M60420107Domanski JacekWTT Wheeler4100:56:06-
7M704219Konieczny MieczyslawZielona Gora3100:56:12-
1W60422703Tomczak IrmaWKB Piast 3600:56:15-
36M6042288Tomczak CezaryWKB Piast Wroclaw3900:56:15-
20M6542445Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3500:56:20-
75M50425270Kraska TadeuszRadom4900:56:32-
90M40426595Wysocki PiotrOgnisko TKKF Piekary5800:56:37-
2W60427705Sochorcová RůženaAVC Praha4100:56:42-
37M6042895Pasterny FranciszekSila Ustron3600:56:50-
21M6542947Droszczak JozefBrenna3400:56:53-
76M50430320Füllöp VladimírJogg. Klub Dubnica N.V.4700:57:01-
13W40431866Miotk TeresaOlimp Gdynia5900:57:05-
38M6043283Nowak AdamTKKF Saturn Czeladz4000:57:14-
91M40433564Zawadzki RomanAKB Knurow6000:57:17-
13W45434801Cufer MilojkaAthletic Federations of Slovenia5400:57:59-
22M6543522Zimmermann MilanKrižik A. S. Prešov3600:58:04-
8W35436905Janiszewska MariannaBulk-Cargo Port6400:58:09-
14W45437810Mokrzycka KrystynaWKB Piast Wroclaw5200:58:10-
8M7043813Dolenský PřemyslTJ Auto Škoda Ml. Boleslav2000:58:12-
10W50439758Dyrda TeresaSkok Poludnie4900:58:13-
92M40440570Gaworczyk KrzysztofB-B5700:58:27-
77M50441279Slawek TadeuszGoleszow4600:58:45-
3W60442704Kleinová MáriaBS Prievidza3800:58:54-
39M60443103Jagodzinski RomanKB Huta Katowice4100:58:57-
23M6544426Kot EugeniuszOSiR TKKF Czeladz3500:59:05-
40M60445102Zemczak JozefCKiR Fiat Auto Pol. B-B3900:59:11-
24M6544639Działoński JerzyTKKF Łódź3500:59:13-
78M50447329Stehlík OldřichPraha4800:59:22-
25M6544852Zima AntonínRadmicik3400:59:27-
47M55449158Szczepanski ZbyslawRaciborz4400:59:34-
9M7044912Pacner IvanTJ Praga2600:59:34-
41M6045182Fok MarianChorzow3700:59:46-
10M704522Marciak CzeslawMOSiR TKKF Czeladz2900:59:59-
26M6545346Witczak MikolajBielik Bielawa3501:00:08-
27M6545443Fraczek AntoniLKS-Myszkow3501:00:12-
28M6545531Wujko JozefTKKF Czeladz3301:00:23-
14W40456865Wszolek HelenaKrakow5701:00:32-
1W65457701Marcibálová MáriaSlávia Čadca3401:00:37-
29M6545849Klimpera JaroslavAVC Praha3601:00:50-
42M60459110Szabó LudvíkAVC Praha3701:01:23-
48M55460166Kowalczyk MieczyslawAmatorski klub Biegacza4601:01:25-
49M55461144Noworyta JacekKB Reebok Warszawa4201:01:26-
79M50462336Štěpánek FrantišekMost4701:01:31-
30M6546340Biskupiak HenrykSila Ustron3601:02:01-
109M45464459Mularczyk MarianNKB-Klobuck5501:02:02-
31M6546524Siek HenrykPoznan3101:02:11-
11W50466752Gil BarbaraMKS Kasztelan Sierc4601:02:31-
50M55467149Majzlan BlažejMK Slovenský Orol Prievidza4201:02:52-
32M6546851Porde JosefSokol Roudnice nad Labem3201:02:57-
80M50469262Staskiewicz MarianLZS Widziszewo4901:03:05-
12W50470763Vidimová IvanaSokol Mníšek pod Brdy5101:03:16-
51M55471184Liko AntonJogging klub Dubnica4601:03:30-
11M7047211Malanowski EugeniuszDelta Triathlon Plock2801:03:38-
43M6047376Kudowicz AdamSN Klasyk Warszawa4001:03:44-
44M6047491Fertakowski ZdzislawKS Topole-Katowice3701:03:48-
45M60475116Glinski TadeuszWas Warszawa4101:04:04-
4W55476723Dzurošková TatianaKanoe Tatra Klub4601:04:05-
5W55477721Hocevar Trontelj SilvaAthletic Federations of Slovenia4301:04:39-
81M50478317Georg AndrzejTRS Sila Ustron4801:05:03-
15W45479815Pláničková EvaKadeřnictví Eva Tábor5401:05:28-
82M50480291Hlad WojciechNKB-Klobuck5101:06:22-
83M50481335Vrabec VladislavAC Slovan Liberec4701:07:04-
33M6548248Otčenášek LubošAVC Praha3501:07:07-
34M6548344Szczotka RomanLKS Gorki Wielkie3501:07:19-
52M55484174Janus WojciechKB Huta Katowice4601:07:29-
84M50485333Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4701:07:30-
46M60486113Domanský IvoAVC Praha3801:07:55-
13W50487757Zywiol DanutaCieszyn4801:07:56-
2W65488702Kondziolka DanutaSila Ustron3301:08:53-
15W40489860Merta HalinaMOSiR Czeladz6001:09:58-
12M7049015Fiřt VladimírAVC Praha2901:10:47-
13M704914Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:11:04-
93M40492554Filipek JerzyKWK Piast Tychy5701:12:05-
14W50493764Beltowska-Krol AnnaPKS Jadwiga Krakow4901:12:35-
14M7049410Krywult TadeuszB-B2501:12:57-
15W50495756Ciesielská MariaOpole4701:13:31-
15M704966Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:14:32-
6W55497725Masarová MagdalenaBS Trnava4501:16:35-
4W60498706Wysocka MariaKoalicija Polska3901:20:38-
85M50499285Jakubiec RomanTKKF Beskidek Bielsko-Biała4801:21:11-
16W40500857Malinowska MarzenaWarszawa5901:45:00-
110M45501447Kobrzynski BronislawKlub Biegacza Reebok Warszawa5202:10:00-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód