Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vrchlabský kros - MČR veteránů

13.5.2006, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vrchlabský kros - MČR veteránů
  • datum konání: 13.5.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Vrchlabští osamělí běžci

Sociální sítě

Místo konání

vrchlabský zámek
10.00 hodin

Přihlášky

do 10. května 2006 na níže uvedenou adresu

Prezentace:

v den závodu od 8.30 do 9.30 hodin v hale zámku s omezeným počtem dodatečných přihlášek

Startovné

50 Kč splatné při prezentaci

Popis tratě

Všechny kategorie běží 4 okruhy - celkem 9400 m.
Hromadné starty před zámkem, dále parková cesta a ulice Dobrovského (700 m asfalt) - polní cesta a cesty v zahrádkářské kolonii (1400 m travnatý povrch) - návrat k zámku (300 m asfalt). Převýšení v jednom kole 30 m. Cíl v místě startu.

Ceny pro vítěze

MČR veteránů: 1., 2. a 3. místo v každé kategorii diplom a medaile.
Vrchlabský kros: tradiční finanční odměny.
Tombola - 50 losovaných cen.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jan Buchar
Tyršova 936
543 01 Vrchlabí
tel. 449 422 556

Internetové stránky

http://www.muvrchlabi.cz

E-mailová adresa

chrtkovazdena@muvrchlabi.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.5.2010Vrchlabský kros-

Statistika závodu Vrchlabský kros - MČR veteránů

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 35-39 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1438Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:56-
2M1623Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:17-
3M1727Brodský VladimírHSF Plzeň6800:33:22-
4M188Randák KarelSKI Jilemnice7100:33:29-
5M1114Malík VítFSC+Borovany6900:35:39-
6M12369Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:32-
Muži 40-44 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2124Holub MiroslavBukovice6600:32:15-
2M2135Soukup PetrKovohutě Příbram6500:36:04-
3M21945Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:37:20-
4M22170Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:58-
5M22353Karlík MichalLoko Trutnov6400:38:32-
6M22662Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:38:45-
7M23821Kraus PavelSokol Poniklá6500:41:29-
8M23961Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:41:37-
9M24160Votava VladimírVrchlabí6300:42:03-
10M24544Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:43:22-
11M25356Bien MilanSpartak Vrchlabí6300:45:27-
Muži 45-49 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3325Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:46-
2M3530Siegel JosefAC Choceň5800:33:13-
3M3918Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:11-
4M31211Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:56-
5M31448Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:36:15-
6M3206Slabý JosefSedlec - Prčice6100:37:37-
7M3323Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:50-
Muži 50-54 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4215Smrčka MilošBK Říčany5400:32:33-
2M41059Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:35:14-
3M4167Malý JiříAC Česká Lípa5300:36:39-
4M41747Trnka MilanLoko Trutnov5600:37:09-
5M42971Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:39:13-
6M43150Šlégr JiříSK Autorest5400:39:45-
7M44537Matějka MilanAC Syner Turnov5600:43:22-
8M45540Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:45:33-
Muži 55-59 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51534Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:36:23-
2M51814Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:12-
3M52235Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:38:04-
4M52546Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:41-
5M52832Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:09-
6M53052Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:18-
7M53667Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:41:01-
8M53742Vaníček PetrSpartak BS Vlašim4900:41:08-
9M54220Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:42:12-
10M54416Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:43:10-
11M54958Navrátil JosefSK Stračice4900:44:02-
Muži 60-64 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M62739Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:39:05-
2M64712Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:27-
3M6549Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:32-
4M65666Linhart MilošAC Náchod4400:45:37-
5M65828Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:48:41-
Muži 65-69 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M74043Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:41:43-
2M75222Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:54-
3M76168Janda PetrStudenec3700:50:04-
Muži 70-74 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M85033Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:44:28-
2M85749Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:10-
3M86057Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:28-
4M86764Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:27-
-M8-19Náhlovský JiříTJ Semily34DNF-
Muži 75-79 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M96265Leheček AntonínAVC Praha3100:50:10-
2M96455Matzner KarelM Team2900:51:52-
3M96563Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:52:20-
4M96817Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:53:49-
Ženy 35-39 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13426Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:40:45-
2Z13541Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:40:54-
3Z14851Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:43:49-
Ženy 40-44 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25929Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:14-
Ženy 45-49 let (trať 9,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 50-54 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43331Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:53-
2Z4512Vacková HanaSK Hronov5600:44:39-
Ženy 55-59 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54310Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:43:05-
Ženy 60-64 let (trať 9,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z66354Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs nad Labem4500:50:20-
2Z66636Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:52:50-
3Z66913Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:58-
Trať 9,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2124Holub MiroslavBukovice6600:32:15-
1M4215Smrčka MilošBK Říčany5400:32:33-
1M3325Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:46-
1M1438Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:32:56-
2M3530Siegel JosefAC Choceň5800:33:13-
2M1623Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:17-
3M1727Brodský VladimírHSF Plzeň6800:33:22-
4M188Randák KarelSKI Jilemnice7100:33:29-
3M3918Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:11-
2M41059Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:35:14-
5M1114Malík VítFSC+Borovany6900:35:39-
4M31211Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:35:56-
2M2135Soukup PetrKovohutě Příbram6500:36:04-
5M31448Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:36:15-
1M51534Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:36:23-
3M4167Malý JiříAC Česká Lípa5300:36:39-
4M41747Trnka MilanLoko Trutnov5600:37:09-
2M51814Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:37:12-
3M21945Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:37:20-
6M3206Slabý JosefSedlec - Prčice6100:37:37-
4M22170Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:58-
3M52235Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:38:04-
6M12369Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:32-
5M22353Karlík MichalLoko Trutnov6400:38:32-
4M52546Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:38:41-
6M22662Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:38:45-
1M62739Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:39:05-
5M52832Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:09-
5M42971Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:39:13-
6M53052Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:18-
6M43150Šlégr JiříSK Autorest5400:39:45-
7M3323Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:50-
1Z43331Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:53-
1Z13426Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:40:45-
2Z13541Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:40:54-
7M53667Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:41:01-
8M53742Vaníček PetrSpartak BS Vlašim4900:41:08-
7M23821Kraus PavelSokol Poniklá6500:41:29-
8M23961Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:41:37-
1M74043Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:41:43-
9M24160Votava VladimírVrchlabí6300:42:03-
9M54220Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:42:12-
1Z54310Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:43:05-
10M54416Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:43:10-
7M44537Matějka MilanAC Syner Turnov5600:43:22-
10M24544Lanta StanislavSpartak Police nad Metují6300:43:22-
2M64712Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:43:27-
3Z14851Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:43:49-
11M54958Navrátil JosefSK Stračice4900:44:02-
1M85033Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:44:28-
2Z4512Vacková HanaSK Hronov5600:44:39-
2M75222Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:44:54-
11M25356Bien MilanSpartak Vrchlabí6300:45:27-
3M6549Groh StanislavAC Vrchlabí4600:45:32-
8M45540Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:45:33-
4M65666Linhart MilošAC Náchod4400:45:37-
2M85749Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:10-
5M65828Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:48:41-
1Z25929Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:49:14-
3M86057Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:28-
3M76168Janda PetrStudenec3700:50:04-
1M96265Leheček AntonínAVC Praha3100:50:10-
1Z66354Ročňáková MiloslavaVŠSK Brandýs nad Labem4500:50:20-
2M96455Matzner KarelM Team2900:51:52-
3M96563Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:52:20-
2Z66636Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:52:50-
4M86764Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:27-
4M96817Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:53:49-
3Z66913Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:57:58-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód