hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2013

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová05---400:04:26.66
2Polášek MatějFK Česká Třebová04---300:04:46.35
3Vetchý KryštofActivity Lanškroun04---300:05:01.70
4Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová04---400:05:16.74
5Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad04---400:05:29.98

Nejmladší žákyně I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová04---400:04:06.57
2Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová04---300:04:24.16
3Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---300:05:08.77
4Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová05---400:05:39.16

Nejmladší žáci II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---300:04:17.43
2Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová03---300:04:41.87
3Chlup OndřejActivity Lanškroun03---400:04:47.68

Nejmladší žákyně II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun02---400:04:04.48
2Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03---300:04:32.51
3Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad02---400:05:06.11

Mladší žáci 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun00---400:10:07.53
2Pavlas LadislavActivity Lanškroun00---400:10:18.91
3Gregora JanActivity Lanškroun00---300:12:09.41

Mladší žákyně 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregorová MonikaActivity Lanškroun00---300:12:19.09

Starší žáci 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalActivity Lanškroun98---400:07:31.74
2Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:07:38.06
3Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí98---400:08:35.45

Starší žákyně 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř99---300:10:58.95
2Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř99---300:11:16.91
3Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř99---400:12:03.31

Dorostenci 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---300:16:13.56
2Pavlas JanActivity Lanškroun96---300:20:27.75

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cink TomášISCAREX Česká Třebová87---300:15:11.19
2Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93---300:16:17.07
3Turek MartinŽakis Team80---300:17:27.16
4Kučera LadislavČeská Třebová76---300:17:40.55
5Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87---400:18:03.17
6Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85---300:18:12.42
7Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:18:20.37
8Marhold LubošHorní Jelení77---300:20:53.32
9Kyncl TomášČeská Třebová80---400:21:50.39
10Štěpán PavelLoko Česká Třebová77---300:24:00.29
11Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75---400:24:25.16
12Vebr MichalČeská Třebová78---400:25:11.48

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---400:16:39.43
2Pocsai SándorČerti Kunčina70---400:17:34.47
3Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí72---300:17:47.45
4Pávek JiříPeklák team69---300:18:22.58
5Bumbálek JiříBC Česká Třebová69---400:19:29.13
6Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---300:19:56.35
7Kalous Tomᚎamberk64---400:22:20.53
8Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64---400:23:35.48
9Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:24:45.31

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61---300:19:07.84
2Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí60---300:19:37.01
3Krátký LubošLanškroun62---300:21:00.84
4Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56---400:22:56.18
5Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59---300:24:00.61

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko44---400:22:02.64
2Leszkow JosefMK Hlinsko51---400:24:29.66
3Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51---400:25:08.49
4Volf BřetislavActivity Lanškroun52---400:26:02.44
5Vilhelm VáclavPřívrat51---300:26:46.03
6Sadílek OtaActivity Lanškroun46---300:28:24.50
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---300:32:14.33
8Wendlig MiroslavLuková53---300:35:34.24

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43---300:33:16.11

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun95---300:27:22.75

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová79---300:18:11.02
2Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---400:23:45.95
3Kalousová AlenaŽamberk80---400:26:54.30

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:22:56.18
2Hrušková DarinaČeská Třebová75---400:27:28.45
3Herclíková JaroslavaČeská Třebová72---300:32:20.91

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---300:21:50.88
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---400:24:23.34
3Kostřicová BlankaČeská Třebová61---300:33:27.65

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová58---300:26:39.98
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:29:44.42
3Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54---300:29:45.66


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)0
15.5.20132. Pekelný kilometr112
5.6.20133. Pekelný kilometr104
3.7.20134. Pekelný kilometr122
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120