Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2022

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalibán ŠimonAK ISCAREX Česká Třebová14---400:03:48.89
2Horáček FilipAK ISCAREX Česká Třebová13---400:04:06.14
3Kotva FrantišekAK ISCAREX Česká Třebová14---300:04:16.33
4Křenek AdamTJ Spartak Letohrad14---300:04:17.74
5Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová14---400:04:38.46
6Petráž JiříČeská Třebová14---300:05:47.56
Nejmladší žákyně I 8-9 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimková KristýnaAK ISCAREX Česká Třebová14---300:04:25.80
2Haniková EmaČeská Třebová13---400:04:34.54
3Horáčková KláraAK ISCAREX Česká Třebová13---300:04:49.52
4Rybková VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová13---300:04:57.11
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Svojanovský MiroslavAtletika TJ Lanškroun11---300:02:59.80
2Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová11---300:03:02.64
3Moravec MatějSpartak Letohrad12---300:03:36.15
4Limberský FilipAK ISCAREX Česká Třebová12---300:04:09.65
5Nadtočij MichailAK Iscarex Česká Třebová11---400:04:46.76
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová11---300:03:28.92
2Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11---400:03:34.52
3Koutná DorotaAK ISCAREX Česká Třebová12---300:03:40.07
4Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová11---300:04:10.12
5Patková NatálieAK ISCAREX Česká Třebová12---400:04:25.72
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová09---300:08:48.93
2Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová09---400:09:18.40
3Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová09---300:09:55.85
4Cvrček JáchymAtletika Polička10---300:10:54.79
5Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová10---300:11:52.72
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10---400:10:50.96
2Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová09---300:11:02.78
3Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10---400:11:10.37
4Cviková KarolínaAK ISCAREX Česká Třebová10---400:11:45.86
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanik MaximAK Iscarex Česká Třebová07---400:08:48.09
2Řehák MarekAK ISCAREX Česká Třebová07---400:09:00.63
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová07---400:10:38.71
2Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová08---300:11:19.80
3Berková DanielaAtletika Žamberk08---400:11:40.82
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí06---400:18:17.95
2Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí06---300:19:07.43
3Cvrček JáchymAtletika Polička10---300:22:08.66
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová06---400:21:18.18
2Štosová BarboraAK ISCAREX Česká Třebová05---400:24:01.57
3Preislerová Elena MarieAK Iscarex Česká Třebová06---300:24:06.40
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04---400:18:54.46
2Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---300:22:29.71
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová87---400:16:18.53
2Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí01---300:16:47.12
3Šejbl PetrDOSI TEAM83---400:17:26.77
4Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL90---300:19:20.15
5Šebek MichalČeská Třebová84---400:20:08.85
6Dostál OndřejDOSI TEAM90---400:21:19.92
7Švec MartinVK Choceň87---300:22:56.22
8Andrš PetrOB Žamberk84---300:24:28.54
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mazal PetrPolička80---300:16:58.36
2Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80---300:18:14.28
3Šimek PetrŘetůvka77---300:19:13.67
4Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí79---300:19:45.20
5Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí77---400:21:19.14
6Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---400:23:07.78
7Haška Petr-79---300:26:26.03
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pocsai SándorČerti Kunčina70---300:19:07.79
2Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová65---300:20:18.68
3Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71---300:20:39.05
4Simon PetrPolička72---400:20:47.92
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:28:39.73
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová53---300:25:23.29
2Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58---400:31:46.07
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ráb PavelČeská Třebová52---300:24:34.90
2Sadílek OtaRUNSPORT46---400:33:01.26
3Pilgr BohuslavOB Česká Třebová51---300:35:15.59
4Červ MiloslavAtletika Polička50---300:41:56.76
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová04---400:24:11.02
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Veličková MichaelaTělocvikáři z Červenky94---300:23:57.35
2Šebková MartinaPeklák vždycky za Jendu92---300:24:49.32
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dolečková IvaPolička84---300:21:50.04
2Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84---400:24:21.35
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pirklová KateřinaLetohrad76---300:23:27.57
2Hájková LudmilaOB Česká Třebová75---300:27:48.73
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65---300:22:02.14
2Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová63---400:27:51.11
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.4.20221. Pekelný kilometr0
4.5.20222. Pekelný kilometr127
1.6.20223. Pekelný kilometr125
29.6.20224. Pekelný kilometr104
31.8.20225. Pekelný kilometr112