Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Predškolní chlapci r. 2011 a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT11---300:00:58.19
2Kouba RadimISCAREX Junior team ČT11---300:01:01.14
3Dušek PetrHorní Třešňovec11---300:01:05.09
4Resler MikulášLanškroun11---300:01:08.17
5Ficner Tomáš-11---200:01:11.41
6Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná11---200:01:14.25
7Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun11---200:01:19.56
8Hrubčík David-13---200:01:39.54
Předškolní děvčata r. 2011 a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11---300:01:00.94
2Skalická NelaLanškroun11---300:01:04.24
3Kalábová NatálieAK Moravská Třebová11---200:01:05.05
4Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun11---300:01:07.59
5Gregorová JanaActivity Lanškroun11---300:01:08.37
6Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí11---300:01:11.15
7Špatenková LindaLanškroun12---300:01:12.55
8Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun14---300:01:20.03
9Dufková MarieAC Pardubice13---200:01:47.77
10Jirásková Kateřina-16---200:03:19.96
Nejmladší žáci I
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Špatenka MatějActivity Lanškroun09---200:02:31.32
2Řehák LubomírActivity Lanškroun09---300:02:33.72
3Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09---300:02:40.57
4Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí10---200:02:45.12
5Veselý JanKB Letohrad10---200:02:50.15
6Rybička DominikISCAREX Junior team ČT09---300:02:51.40
7Pirkl VítISCAREX Junior team ČT10---300:02:52.20
8Veselý JakubKB Letohrad10---200:02:54.25
9Topinka TobiášActivity Lanškroun10---200:02:58.98
10Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09---300:03:03.91
11Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10---200:03:05.49
12Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí09---200:03:10.45
Nejmladší žákyně I
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková ŽanetaAtletika TJ Lanškroun09---300:02:39.96
2Koubová ElenISCAREX Junior team ČT09---300:02:41.09
3Václavíková DitaAK Mor.Třebová10---300:02:46.27
4Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT09---300:02:49.09
5Fliedrová AdélaF-Bike klub Sádek10---200:02:52.92
6Gregorová AnnaActivity Lanškroun10---200:02:55.99
7Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová10---300:02:58.80
8Hepnarová StelaLanškroun09---200:03:13.43
9Kodytková NelaZŠ Dobrovského10---200:03:17.02
10Přichystalová LucieActivity Lanškroun09---200:03:24.08
Nejmladší žáci II
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07---300:02:20.08
2Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---300:02:23.92
3Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07---300:02:25.14
4Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT08---300:02:27.04
5Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun08---200:02:31.11
6Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí08---200:02:31.81
7Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun08---200:02:34.91
8Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí07---200:02:35.60
9Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07---200:02:43.65
10Gregora LukášActivity Lanškroun08---200:02:49.99
11Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun07---200:02:51.17
Nejmladší žákyně II
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Steklá BarboraTJ Svitavy08---300:02:22.12
2Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07---300:02:25.87
3Matějková Viktoria ElaLubník07---300:02:31.47
4Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07---200:02:32.89
5Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07---300:02:42.74
6Skalická NikolActivity Lanškroun07---200:02:45.22
7Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07---200:02:47.13
8Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT08---200:02:48.33
9Dušková TerezaHorní Třešňovec07---200:02:57.52
10Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun08---200:03:00.62
Mladší žáci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Seidl LukášAtletika Dobruška05---200:05:05.44
2Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT05---300:05:09.60
3Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06---300:05:10.88
4Topinka JonášActivity Lanškroun05---200:05:36.98
Mladší žákyně
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05---300:05:28.18
2Hamplová TerezaActivity Lanškroun05---200:05:32.41
3Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT06---200:05:57.75
4Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06---200:06:03.13
5Kubešová KláraActivity Lanškroun06---300:06:11.78
Starší žáci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalISCAREX Junior team ČT04---300:04:48.37
2Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT04---200:04:57.37
3Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---200:05:39.84
Starší žákyně
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT04---300:04:57.55
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04---200:05:26.78
3Bartoňová AdélaAtletika Polička03---200:05:29.52
4Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03---200:05:55.47
5Kubešová EliškaActivity Lanškroun03---200:06:28.76
Dorostenci
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---200:10:45.76
2Moravec JanJM Team Letohrad02---200:11:26.60
Dorostenky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02---200:11:56.41
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:13:52.19
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kolomý AdamLanškroun00---200:11:05.50
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---300:10:38.42
2Adamec LukášHORO Česká Třebová87---200:10:40.75
3Novák MartinRudoltice83---300:11:20.65
4Marek TomášBrzdy Horní Čermná85---200:11:54.61
5Chaloupka JanMladkov - Široký důl90---200:12:05.02
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76---200:09:48.21
2Hejl RadekLetohrad72---200:10:12.93
3Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74---200:11:19.72
4Kubeš DavidActivity Lanškroun75---200:11:45.37
5Kapoun PetrAtletika Polička75---200:11:50.78
6Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---200:11:52.23
7Simon PetrPolička72---200:12:10.88
8Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:12:23.48
9Vacek JiříDlouhá Třebová77---300:12:40.06
10Němec RadekLitomyšl77---200:13:06.76
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62---300:10:45.13
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Štyndl MiroslavAtletika Polička57---200:12:40.37
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---200:12:55.48
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichELMA Tým40---200:17:55.41
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48---200:18:14.93
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Báčová Magdaléna-91---200:15:41.30
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vebrová MonikaČeská Třebová79---200:12:24.79
2Honsová HanaActivity Lanškroun79---200:12:58.59
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80---200:13:10.30
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---200:13:36.95
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---300:12:46.40
2Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64---200:14:50.27
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pešlová IvanaTJ Svitavy63---200:14:41.91
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---200:15:57.19
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---300:18:14.06


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.20181. Zemská míle173
15.6.20182. Zemská míle128
24.8.20183. Zemská míle110

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
29.9.20184. Zemská míle