hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Pekelný kilometr

ročník 2014

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Lepša Filip1. FC Rejlov Česká Třebová05---400:04:27.68
2Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05---400:04:35.61
3Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun06---400:04:54.38
4Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov06---500:05:00.75
5Kašpar MichalUO - Hylváty06---300:05:36.35

Nejmladší žákyně I 8-9 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hamplová TerezaOstrov05---400:04:24.26
2Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová05---400:04:24.29
3Klementová LuisaActivity Lanškroun06---500:04:37.44
4Paarová MartinaJiskra Ústí nad Orlicí05---400:04:37.68
5Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová06---400:05:17.37

Nejmladší žáci II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Budig MatoušAtletika Polička03---300:03:38.02
2Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí04---300:04:23.77
3Gregor JanSKI Klub Česká Třebová04---300:04:25.93
4Vetchý KryštofActivity Lanškroun04---300:04:29.75
5Pávek OndraPeklák team03---300:04:38.19
6Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---500:05:16.37
7Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03---300:05:17.72

Nejmladší žákyně II 10-11 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová04---500:03:50.03
2Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová04---500:03:50.66
3Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun03---400:04:06.13
4Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03---300:04:07.13
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04---300:05:10.64

Mladší žáci 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun02---400:11:03.75
2Kovář LukášOB Loko Česká Třebová01---300:12:30.91

Mladší žákyně 12-13 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hanáková KláraActivity Lanškroun02---500:11:38.65
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---500:14:38.54
3Matyášová Jitkaneregistrována01---300:15:32.78

Starší žáci 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun00---500:10:22.47
2Gregora JanActivity Lanškroun00---400:10:22.79
3Moravec JakubJM Team Letohrad99---300:10:33.82

Starší žákyně 14-15 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Obstová KateřinaActivity Lanškroun99---400:11:14.27
2Gregorová MonikaActivity Lanškroun00---500:13:12.65
3Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč99---400:14:50.73

Dorostenci 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98---400:16:17.59
2Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:16:36.88
3Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:17:09.05
4Kučera JanČeská Třebová97---500:23:46.41

Dorostenky 16-17 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---300:19:03.56
2Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98---300:22:15.48
3Gregorová LenkaActivity Lanškroun98---300:28:32.01

Junioři 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96---300:16:06.23
2Jureček MichalCotkytle96---400:18:19.99

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76---400:16:32.03
2Machotka DominikActivity Lanškroun94---500:16:41.52
3Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz80---400:16:53.91
4Vacek LiborActivity Lanškroun86---500:17:33.00
5Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87---400:17:39.00
6Roháček JanXCSPORT.CZ82---400:17:40.31
7Elčkner MartinNotable86---300:19:01.94
8Kochánek PetrNotable87---300:19:23.56
9Kolář MichalNotable86---300:19:30.22
10Růžička TomášCycling Team Brandýs85---300:20:29.84
11Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná86---300:21:28.70
12Marhold LubošHorní Jelení77---300:21:41.80
13Kubeš DavidActivity Lanškroun75---300:22:13.44
14Kyncl TomášČeská Třebová80---500:22:21.05
15Pilgr LuděkOB Česká Třebová76---300:23:09.82

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí72---400:15:22.59
2Pocsai SándorČerti Kunčina70---400:17:05.88
3Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65---400:18:18.19
4Pávek JiříSMC Fort Ústí nad Orlicí69---500:18:46.97
5Chlup JiříActivity Lanškroun70---300:18:53.36
6Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71---400:19:54.06
7Kačerovský MichalActivity Lanškroun69---300:21:35.87
8Linhart TomášČeská Třebová72---300:22:34.56
9Hampl AloisOstrov70---300:23:36.34
10Sadílek JindřichActivity Lanškroun73---300:24:37.84
11Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---300:27:30.64

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---400:17:59.50
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61---400:18:13.83
3Krátký LubošLanškroun62---300:20:26.52
4Sedláček RomanActivity Lanškroun64---300:21:15.17
5Kalous Tomᚎamberk64---300:21:47.13
6Roháček MichalXC Sport.cz61---300:22:58.40
7Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64---300:23:18.89

Muži D 60-69 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53---500:22:52.65
2Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---500:23:50.43
3Červ MiloslavAtletika Polička50---300:24:34.60
4Leszkow JosefMK Hlinsko51---400:24:48.50
5Sadílek OtaActivity Lanškroun46---500:25:58.02
6Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl52---400:25:58.75
7Pilgr BohuslavOB Česká Třebová51---300:30:11.18
8Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---300:35:00.55
9Wendlig MiroslavLuková53---400:37:43.88

Muži E 70 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko44---400:22:27.11
2Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35---400:30:14.44
3Brádle VáclavSokol Chuchelná37---300:31:43.44
4Rossi OttoISCAREX Česká Třebová43---400:33:57.24

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun95---300:25:59.61

Ženy A 30-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová AlenaŽamberk80---300:22:35.54
2Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91---300:24:00.34
3Jelénková IvaAtletiko Zdiby89---300:24:49.76
4Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl82---400:28:48.43
5Benešová MarcelaNotable84---300:30:08.73

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73---300:22:11.51
2Fojtíková HanaŽamberk79---300:22:48.60
3Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70---400:22:53.26
4Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79---400:24:44.08
5Dostálová PetraLanškroun78---400:26:27.16
6Pazderová AlenaVysoké Mýto75---300:31:01.51
7Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75---300:31:57.40
8Herclíková JaroslavaČeská Třebová72---400:32:30.85

Ženy C 45-54 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---300:21:28.49
2Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63---500:25:05.92
3Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66---400:32:23.27
4Kostřicová BlankaČeská Třebová61---400:32:37.79

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54---500:28:12.85
2Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl54---400:29:18.18
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---500:30:40.32
4Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---300:38:57.27


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.4.20141. Pekelný kilometr130
14.5.20142. Pekelný kilometr137
18.6.20143. Pekelný kilometr114
2.7.20144. Pekelný kilometr141
23.8.20145. Pekelný kilometr131