4.6.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
10.6.2023 | Knířovský běh | 146 |
11.6.2022 | Knířovský běh | 156 |
12.6.2021 | Knířovský běh | - |
13.6.2020 | Knířovský běh | - |
9.6.2018 | Knířovský běh | 269 |
10.6.2017 | Knířovský běh | 193 |
11.6.2016 | Knířovský běh | 216 |
20.6.2015 | Knířovský běh | 229 |
28.6.2014 | Knířovský běh | 213 |
15.6.2013 | Knířovský běh | 192 |
16.6.2012 | Knířovský běh | 182 |
18.6.2011 | Knířovský běh | 161 |
19.6.2010 | Knířovský běh | 141 |
27.6.2009 | Knířovský běh | 151 |
31.5.2008 | Knířovský běh | 121 |
16.6.2007 | Knířovský běh | 104 |
10.6.2006 | Knířovský běh | 134 |
12.6.2004 | Knířovský běh | 123 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Marek Jiří | 43 | 16 |
Kopecký Libor | 56 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Smoláková Dominika | 00 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Smolák Šimon | 08 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Boháč Pankrác | 06 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Smolák Bedřich | 03 | 9 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Kouřil Karel | 72 | 8 |
Brychtová Veronika | 10 | 8 |
Siegel Josef | 58 | 8 |
Smoláková Jiřina | 69 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Svatoš Otakar | 34 | 7 |
Štanclová Eliška | 94 | 7 |
Borková Agáta | 02 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Limburský Jan | 01 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 7 |
Radiměřský Karel | 87 | 7 |
Juránek Stanislav | 87 | 7 |
Štyndl Miroslav | 57 | 7 |
Vondra Vojtěch | 98 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:46 | - |
2 | Ž1 | 3 | 39 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:54 | - |
3 | Ž1 | 5 | 8 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:55 | - |
4 | Ž1 | 7 | 32 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
5 | Ž1 | 8 | 7 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:58 | - |
6 | Ž1 | 10 | 28 | Šimková Klára | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:01:13 | - |
7 | Ž1 | 11 | 25 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:21 | - |
8 | Ž1 | 12 | 27 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:23 | - |
9 | Ž1 | 13 | 41 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:24 | - |
10 | Ž1 | 18 | 46 | Burešová Kamila | Vysoké Mýto | 03 | 00:02:09 | - |
11 | Ž1 | 19 | 68 | Hýblová Kateřina | Džbánov | 01 | 00:02:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 20 | Kučera Martin | MŠ Žerotínova Vysoké Mýto | 98 | 00:00:51 | - |
2 | M1 | 4 | 11 | Němec Šimon | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:54 | - |
3 | M1 | 6 | 12 | Procházka Michal | Orlov | 99 | 00:00:56 | - |
4 | M1 | 9 | 69 | Hýbl Jan | Džbánov | 99 | 00:01:06 | - |
5 | M1 | 14 | 26 | Židek Václav | Litomyšl | 02 | 00:01:36 | - |
6 | M1 | 15 | 33 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:41 | - |
7 | M1 | 16 | 44 | Hotový Tobiáš | Praha | 02 | 00:01:47 | - |
8 | M1 | 17 | 60 | Procházka Dominik | Orlov | 03 | 00:02:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 34 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:49 | - |
2 | Ž2 | 2 | 30 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:52 | - |
3 | Ž2 | 3 | 51 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:52 | - |
4 | Ž2 | 4 | 10 | Jiskrová Anežka | Orel Vysoké Mýto | 96 | 00:01:53 | - |
5 | Ž2 | 5 | 4 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:02:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 12 | 37 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:36 | - |
2 | M2 | 17 | 70 | Švarc David | Džbánov | 97 | 00:03:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 1 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:06 | - |
2 | M3 | 3 | 43 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:09 | - |
3 | M3 | 4 | 18 | Pilnáček Radomír | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:11 | - |
4 | M3 | 6 | 73 | Svatoš Jindřich | Sokol Džbánov | 94 | 00:03:16 | - |
5 | M3 | 10 | 24 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:23 | - |
6 | M3 | 11 | 71 | Benda Lukáš | Sokol Džbánov | 95 | 00:03:35 | - |
7 | M3 | 15 | 21 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 16 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:00 | - |
2 | Ž3 | 5 | 17 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:15 | - |
3 | Ž3 | 7 | 50 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:17 | - |
4 | Ž3 | 8 | 5 | Štanclová Eliška | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:21 | - |
5 | Ž3 | 9 | 13 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:22 | - |
6 | Ž3 | 13 | 19 | Kučerová Lenka | Sokol Vysoké Mýto | 95 | 00:03:39 | - |
7 | Ž3 | 14 | 52 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:43 | - |
8 | Ž3 | 16 | 40 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:03:53 | - |
9 | Ž3 | 18 | 48 | Burešová Žaneta | Vysoké Mýto | 94 | 00:04:35 | - |
10 | Ž3 | 19 | 9 | Špačková Kristina | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:04:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 54 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:26 | - |
2 | ŽM | 5 | 55 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:32 | - |
3 | ŽM | 7 | 15 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:06:01 | - |
4 | ŽM | 9 | 22 | Vitíková Barbara | ZŠ Štefcova HK | 92 | 00:06:11 | - |
5 | ŽM | 10 | 3 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:06:16 | - |
6 | ŽM | 13 | 29 | Dušková Dominika | Orel Dolní Dobrouč | 92 | 00:07:07 | - |
7 | ŽM | 14 | 56 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:07:08 | - |
8 | ŽM | 15 | 64 | Nováková Markéta | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 75 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:11 | - |
2 | MM | 2 | 61 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:05:22 | - |
3 | MM | 4 | 45 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:32 | - |
4 | MM | 6 | 42 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:49 | - |
5 | MM | 8 | 36 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:06:09 | - |
6 | MM | 11 | 38 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:06:30 | - |
7 | MM | 12 | 65 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:07:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 47 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:10:53 | - |
2 | ŽS | 5 | 59 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:11:17 | - |
3 | ŽS | 6 | 57 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:20 | - |
4 | ŽS | 7 | 58 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:22 | - |
5 | ŽS | 8 | 14 | Štanclová Hana | Orel Vysoké Mýto | 91 | 00:12:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 80 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:19 | - |
2 | MS | 2 | 78 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:48 | - |
3 | MS | 3 | 62 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:09:57 | - |
4 | MS | 9 | 74 | Řehák David | Sokol Džbánov | 91 | 00:15:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 29 | 21 | Štancl Petr | Orel Vysoké Mýto | 89 | 00:29:17 | 82,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 14 | 35 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:24:50 | 115,22 |
2 | MJ | 19 | 98 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:26:31 | 102,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 19 | Adamec Josef | ATC Nekoř | 81 | 00:21:21 | 103,33 |
2 | MA | 3 | 92 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:21:35 | 101,12 |
3 | MA | 5 | 17 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:22:11 | 95,55 |
4 | MA | 6 | 82 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:22:38 | 91,44 |
5 | MA | 8 | 18 | Klášterecký Tomáš | OB Česká Třebová | 81 | 00:23:20 | 85,04 |
6 | MA | 11 | 95 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:23:46 | 81,06 |
7 | MA | 13 | 97 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:24:31 | 74,12 |
8 | MA | 20 | 10 | Štancl Ladislav | Orel Vysoké Mýto | 85 | 00:27:00 | 51,18 |
- | MA | - | 16 | Podškubka Viktor | Jiskra Litomyšl | 73 | DNF | - |
- | MA | - | 83 | Kopecký Pavel | Orel Vysoké Mýto | 86 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 77 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:21:33 | 104,76 |
2 | MB | 4 | 91 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:53 | 101,78 |
3 | MB | 7 | 12 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:22:48 | 93,46 |
4 | MB | 9 | 1 | Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 60 | 00:23:28 | 87,34 |
5 | MB | 15 | 93 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:24:54 | 74,40 |
6 | MB | 17 | 79 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:26:07 | 63,29 |
7 | MB | 18 | 84 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:26:15 | 62,08 |
8 | MB | 21 | 63 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:27:16 | 52,96 |
9 | MB | 39 | 11 | Štancl Ladislav | Orel Vysoké Mýto | 62 | 00:34:00 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 12 | 100 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:18 | 112,71 |
2 | MC | 16 | 72 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:26:04 | 98,98 |
3 | MC | 23 | 94 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:27:27 | 88,31 |
4 | MC | 28 | 31 | Zitko Jiří | KRB Chrudim | 54 | 00:29:09 | 75,24 |
5 | MC | 35 | 4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:32:05 | 52,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 10 | 85 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:23:35 | 125,38 |
2 | MD | 25 | 86 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:28:21 | 90,04 |
3 | MD | 27 | 96 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:29:05 | 84,58 |
4 | MD | 33 | 13 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:30:49 | 71,69 |
5 | MD | 34 | 90 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:31:43 | 65,11 |
6 | MD | 41 | 6 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:38:58 | 11,39 |
7 | MD | 42 | 53 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:39:59 | 3,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 38 | 67 | Novotná Marie | Orel Vysoké Mýto | 86 | 00:34:00 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 22 | 7 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:20 | 108,59 |
2 | ZA | 26 | 8 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:28:27 | 100,85 |
3 | ZA | 31 | 49 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:29:55 | 90,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 24 | 88 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:28:09 | 112,60 |
2 | ZB | 30 | 5 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:29:35 | 103,07 |
3 | ZB | 32 | 89 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:30:13 | 121,61 |
4 | ZB | 36 | 76 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:32:24 | 84,33 |
5 | ZB | 37 | 9 | Smoláková Jiřina | Orel Vysoké Mýto | 69 | 00:33:59 | 73,71 |
6 | ZB | 40 | 87 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:37:32 | 78,39 |
- | ZB | - | 81 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:46 | - |
1 | M1 | 2 | 20 | Kučera Martin | MŠ Žerotínova Vysoké Mýto | 98 | 00:00:51 | - |
2 | Ž1 | 3 | 39 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:54 | - |
2 | M1 | 4 | 11 | Němec Šimon | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:54 | - |
3 | Ž1 | 5 | 8 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:00:55 | - |
3 | M1 | 6 | 12 | Procházka Michal | Orlov | 99 | 00:00:56 | - |
4 | Ž1 | 7 | 32 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
5 | Ž1 | 8 | 7 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:00:58 | - |
4 | M1 | 9 | 69 | Hýbl Jan | Džbánov | 99 | 00:01:06 | - |
6 | Ž1 | 10 | 28 | Šimková Klára | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:01:13 | - |
7 | Ž1 | 11 | 25 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:21 | - |
8 | Ž1 | 12 | 27 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:23 | - |
9 | Ž1 | 13 | 41 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:24 | - |
5 | M1 | 14 | 26 | Židek Václav | Litomyšl | 02 | 00:01:36 | - |
6 | M1 | 15 | 33 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:41 | - |
7 | M1 | 16 | 44 | Hotový Tobiáš | Praha | 02 | 00:01:47 | - |
8 | M1 | 17 | 60 | Procházka Dominik | Orlov | 03 | 00:02:04 | - |
10 | Ž1 | 18 | 46 | Burešová Kamila | Vysoké Mýto | 03 | 00:02:09 | - |
11 | Ž1 | 19 | 68 | Hýblová Kateřina | Džbánov | 01 | 00:02:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 34 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:49 | - |
2 | Ž2 | 2 | 30 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:52 | - |
3 | Ž2 | 3 | 51 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:52 | - |
4 | Ž2 | 4 | 10 | Jiskrová Anežka | Orel Vysoké Mýto | 96 | 00:01:53 | - |
5 | Ž2 | 5 | 4 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:02:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 16 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:00 | - |
1 | M3 | 2 | 1 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:06 | - |
2 | M3 | 3 | 43 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:09 | - |
3 | M3 | 4 | 18 | Pilnáček Radomír | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:11 | - |
2 | Ž3 | 5 | 17 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:03:15 | - |
4 | M3 | 6 | 73 | Svatoš Jindřich | Sokol Džbánov | 94 | 00:03:16 | - |
3 | Ž3 | 7 | 50 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:17 | - |
4 | Ž3 | 8 | 5 | Štanclová Eliška | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:21 | - |
5 | Ž3 | 9 | 13 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:22 | - |
5 | M3 | 10 | 24 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:23 | - |
6 | M3 | 11 | 71 | Benda Lukáš | Sokol Džbánov | 95 | 00:03:35 | - |
1 | M2 | 12 | 37 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:36 | - |
6 | Ž3 | 13 | 19 | Kučerová Lenka | Sokol Vysoké Mýto | 95 | 00:03:39 | - |
7 | Ž3 | 14 | 52 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:43 | - |
7 | M3 | 15 | 21 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:52 | - |
8 | Ž3 | 16 | 40 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:03:53 | - |
2 | M2 | 17 | 70 | Švarc David | Džbánov | 97 | 00:03:55 | - |
9 | Ž3 | 18 | 48 | Burešová Žaneta | Vysoké Mýto | 94 | 00:04:35 | - |
10 | Ž3 | 19 | 9 | Špačková Kristina | Orel Vysoké Mýto | 95 | 00:04:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 75 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:11 | - |
2 | MM | 2 | 61 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:05:22 | - |
1 | ŽM | 3 | 54 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:26 | - |
3 | MM | 4 | 45 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:32 | - |
2 | ŽM | 5 | 55 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:32 | - |
4 | MM | 6 | 42 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:49 | - |
3 | ŽM | 7 | 15 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:06:01 | - |
5 | MM | 8 | 36 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:06:09 | - |
4 | ŽM | 9 | 22 | Vitíková Barbara | ZŠ Štefcova HK | 92 | 00:06:11 | - |
5 | ŽM | 10 | 3 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:06:16 | - |
6 | MM | 11 | 38 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:06:30 | - |
7 | MM | 12 | 65 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:07:05 | - |
6 | ŽM | 13 | 29 | Dušková Dominika | Orel Dolní Dobrouč | 92 | 00:07:07 | - |
7 | ŽM | 14 | 56 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:07:08 | - |
8 | ŽM | 15 | 64 | Nováková Markéta | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 80 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:19 | - |
2 | MS | 2 | 78 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:48 | - |
3 | MS | 3 | 62 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:09:57 | - |
1 | ŽS | 4 | 47 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:10:53 | - |
2 | ŽS | 5 | 59 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:11:17 | - |
3 | ŽS | 6 | 57 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:20 | - |
4 | ŽS | 7 | 58 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:22 | - |
5 | ŽS | 8 | 14 | Štanclová Hana | Orel Vysoké Mýto | 91 | 00:12:43 | - |
4 | MS | 9 | 74 | Řehák David | Sokol Džbánov | 91 | 00:15:49 | - |
Organizace závodu: 95% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 95% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 95% Ceny vítězům: 95% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 96% |
21.5.2024 (Úterý), svátek má Monika
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jiri.kucera.vm