Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX POHÁR

Ročník 2024

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Anikieiev SašaAtletika Žamberk16878,331010/10 záv.
2Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová16606,0466/6 záv.
3Malátek VítekAtletika Žamberk16573,0366/6 záv.
4Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí15548,5466/6 záv.
5Kovář FilipTJ Dlouhá Třebová16534,966/6 záv.
6Navrátil AdamAtletika Žamberk16533,5966/6 záv.
7Pech LukášAtletika Žamberk15467,655/5 záv.
8Hájek AlešDlouhoňovice15465,4155/5 záv.
9Dušánek DanielJiskra Ústí nad Orlicí15410,4244/4 záv.
10Hromádko TheodorSki team Svratka15377,3844/4 záv.
11Kaplánek DominikTJ Atletika Lanškroun15359,2755/5 záv.
12Veverka TomášAtletika Žamberk16322,4444/4 záv.
13Brůna MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí15311,6955/5 záv.
14Klement DanielLanškroun15308,9633/3 záv.
15Čanda KryštofTJ Spartak Letohrad15295,9133/3 záv.
Kompletní pořadí všech 93 závodníku v této kategorii
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Faltejsková NellaTJ Dlouhá Třebová1593699/9 záv.
2Nováčková KateřinaAC Choceň15798,4288/8 záv.
3Gregušová KláraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí16626,3988/8 záv.
4Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad15579,2777/7 záv.
5Malátková VeronikaAtletika Žamberk16480,3666/6 záv.
6Kailová ElenAtletika T. J. Sokol Žamberk16396,1155/5 záv.
7Plundrová EvelínaAtletika Žamberk16382,7155/5 záv.
8Bothe MiriamTJ Spartak Letohrad16349,0244/4 záv.
9Langrová JolanaAtletika Lanškroun16278,8444/4 záv.
10Houdková EmílieChoceň16271,7733/3 záv.
11Barvínková TerezaAtletika Žamberk15265,6633/3 záv.
12Hanušová ErikaTJ Spartak Letohrad16236,5533/3 záv.
13Hrdinová Berenika AnnaAtletika Žamberk15234,3333/3 záv.
14Hartmanová EliškaKlub Biatlonu Letohrad17224,2733/3 záv.
15Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad15198,9233/3 záv.
Kompletní pořadí všech 91 závodníku v této kategorii
Nejmladší žáci II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář MatyášTJ Dlouhá Třebová141027,411210/12 záv.
2Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí13897,571010/10 záv.
3Hartman TomášTJ Spartak Letohrad14859,121110/11 záv.
4Janoušek JanTJ Spartak Brandýs nad Orlicí14664,8277/7 záv.
5Malátek MatějAtletika Žamberk14566,0666/6 záv.
6Vašina TadeášTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí14498,2455/5 záv.
7Flídr NikolasAK ISCAREX Česká Třebová14441,6855/5 záv.
8Křenek AdamTJ Spartak Letohrad14262,3633/3 záv.
9Sklenka FilipAtletika Žamberk14226,8133/3 záv.
10Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek13205,5233/3 záv.
11Sedláček JakubOrel Žatčany13192,2222/2 záv.
12Kalousek JanOrel Dolní Dobrouč13189,3622/2 záv.
13Sláma Maxmilián4 Sports Team Svitavy13186,3622/2 záv.
14Maixner OndřejOrel Dolní Dobrouč14181,7922/2 záv.
15Svoboda TobiášHasiči Dolní Čermná14175,8822/2 záv.
Kompletní pořadí všech 65 závodníku v této kategorii
Nejmladší žákyně II 10-11 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad13799,3988/8 záv.
2Švestková JohankaAK Račí údolí14589,8966/6 záv.
3Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad13573,3777/7 záv.
4Boháčová NelaAtletika Polička14504,8955/5 záv.
5Veverková NatálieAtletika Žamberk13502,5155/5 záv.
6Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek13434,0755/5 záv.
7Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad13426,7555/5 záv.
8Břoušková BarboraZŠ Březová n.Sv./DDM ČT14399,9855/5 záv.
9Bašková SáraActivity Lanškroun13305,6144/4 záv.
10Koutníková ViktorieTJ SPARTAK Letohrad13302,1244/4 záv.
11Kynštová AnnaOrel Vysoké Mýto14274,233/3 záv.
12Diblíková LilianaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí13265,3533/3 záv.
13Brychtová KristýnaTJ Jiskra Litomyšl13246,5333/3 záv.
14Štanderová KláraAtletika Žamberk14235,2933/3 záv.
15Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad14228,4633/3 záv.
Kompletní pořadí všech 87 závodníku v této kategorii
Mladší žáci 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vácha JanTJ Spartak Letohrad11885,499/9 záv.
2Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová11827,9288/8 záv.
3Katzer TomášTJ Spartak Letohrad12646,9277/7 záv.
4Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí12481,9455/5 záv.
5Dvořák JakubSK8 Slalom Polička12478,5977/7 záv.
6Dušek AdamTJ Spartak Letohrad12357,7844/4 záv.
7Sklenář DavidVerměřovice12241,0833/3 záv.
8Dušánek MarekJiskra Ústí nad Orlicí11204,8433/3 záv.
9Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí12191,4822/2 záv.
10Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1118522/2 záv.
11Teplý TobiášSBR TRI Team Litomyšl12183,5522/2 záv.
12Maixner MatějOrel Dolní Dobrouč11181,7522/2 záv.
13Strnad JanTJ Spartak Letohrad11178,222/2 záv.
14Moravec MatějTJ Spartak Letohrad12175,9133/3 záv.
15Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí12175,3322/2 záv.
Kompletní pořadí všech 53 závodníku v této kategorii
Mladší žákyně 12-13 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Letenská Lucie NelaSK Solnice111022,691010/10 záv.
2Janoušková BarboraJiskra Ústí nad Orlicí12654,0677/7 záv.
3Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11494,8966/6 záv.
4Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová11475,4655/5 záv.
5Boháčová AdélaAtletika Polička1241644/4 záv.
6Kovářová MagdalénaTJ Dlouhá Třebová12414,0955/5 záv.
7Skalická NelaAK ISCAREX Česká Třebová11376,4955/5 záv.
8Šmolíková AdélaLitomyšl12331,3744/4 záv.
9Frimlová NikolTJ Sokol Klášterec nad Orlicí12227,8733/3 záv.
10Dostálková Barbora AnnaMy od Kopřivy12196,3433/3 záv.
11Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí12188,0522/2 záv.
12Machová RozálieAtletika Polička12186,9822/2 záv.
13Kopfštejnová SáraJiskra Ústí nad Oricí11184,7722/2 záv.
14Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí11168,5422/2 záv.
15Halasová AnežkaOrel Vyškov11163,8522/2 záv.
Kompletní pořadí všech 52 závodníku v této kategorii
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr AlešAtletika Žamberk091016,91010/10 záv.
2Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0962466/6 záv.
3Dostálek ŠimonMy od Kopřivy10567,0788/8 záv.
4Mančál VojtěchAK ISCAREX Česká Třebová09204,6422/2 záv.
5Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč10183,322/2 záv.
6Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09176,0633/3 záv.
7Pražan AdamSportreg10170,3222/2 záv.
8Grundloch JonášAtletika Polička09162,5622/2 záv.
9Doležal AdamOrel Vyškov10149,6722/2 záv.
10Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0910411/1 záv.
11Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová09100,1711/1 záv.
12Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad09100,1511/1 záv.
13Mazel TomášNMMOR0998,7111/1 záv.
14Sedláček VáclavOrel Žatčany1096,522/2 záv.
15Skřička JanBrno Starý Lískovec; Orel1092,5811/1 záv.
Kompletní pořadí všech 38 závodníku v této kategorii
Starší žákyně 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedrová AdélaF-BIKE KLUB SÁDEK10756,2188/8 záv.
2Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí10617,5277/7 záv.
3Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová10481,6855/5 záv.
4Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10437,4255/5 záv.
5Veselá Nela Valentýna-09394,3244/4 záv.
6Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová09301,6333/3 záv.
7Brychtová VeronikaTJ Jiskra Litomyšl10251,633/3 záv.
8Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová09204,9522/2 záv.
9Kulhavá KateřinaTJ Spartak Letohrad09204,6922/2 záv.
10Stratilová AnnaAtletika Žamberk10193,0622/2 záv.
11Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad10181,8622/2 záv.
12Málková LucieTJ Spartak Letohrad1010411/1 záv.
12Koutníková RozárieBiatlon Letohrad0910411/1 záv.
12Jílková LucieTJ Svitavy1010411/1 záv.
15Holingerová AlžbětaK.O.B. Choceň0999,7711/1 záv.
Kompletní pořadí všech 37 závodníku v této kategorii
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Suldovský ŠimonVencl tým Ústí nad Orlicí08617,8566/6 záv.
2Schless PatrikLetohrad07482,7866/6 záv.
3Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08397,844/4 záv.
4Matějíček ŠtěpánOrel Dolní Dobrouč07384,6544/4 záv.
5Matějíček ŠimonOrel Dolní Dobrouč0831233/3 záv.
6Šolc AntonínOREL Dolní Dobrouč08275,8733/3 záv.
7Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0720822/2 záv.
8Mezera TomášOrel Židenice08195,4722/2 záv.
9Ryška DanielTJ Spartak Letohrad07190,6722/2 záv.
10Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad07187,522/2 záv.
11Strnad VítTJ Spartak Letohrad08173,7922/2 záv.
12Teichmann RadekTJ Lanškroun08172,6722/2 záv.
13Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0710411/1 záv.
13Šimek VojtěchK.O.B. Choceň1010411/1 záv.
15Vlasák OndřejAO NMNM08101,5711/1 záv.
Kompletní pořadí všech 31 závodníku v této kategorii
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Morávková LucieVencl tým Ústí nad Orlicí08508,3555/5 záv.
2Jedličková TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí08380,6744/4 záv.
3Lorencová HanaLitomyšl07276,3233/3 záv.
4Kvačková ViktorieTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí08156,8222/2 záv.
5Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad08148,1322/2 záv.
6Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0810411/1 záv.
6Groulíková BarboraSporteg0810411/1 záv.
6Nimshausová HelenaK.O.B. Choceň0810411/1 záv.
6Sysrová Eliška-0710411/1 záv.
10Petrošová TerezaTJ Spartak Letohrad079711/1 záv.
11Zezulková SimonaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0895,9511/1 záv.
12Prýglová SylvaAO Nové Město na Moravě0795,8511/1 záv.
13Filipi MichaelaLitomyšl0894,0311/1 záv.
14Hegerová RozálieVencl Tým Ústí nad Orlicí0791,3511/1 záv.
15Biberlová AdélaAtletika Polička0888,5211/1 záv.
Kompletní pořadí všech 25 závodníku v této kategorii
Junioři 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí06827,7988/8 záv.
2Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová05726,8788/8 záv.
3Koblovský JakubAK Slovan Moravská Třebová0510411/1 záv.
3Dočkal DanielNMMOR0510411/1 záv.
3Brůna MichalAlbrechtice u Lanškrouna0610411/1 záv.
3Hunta ŠimonTJ Spartak Letohrad0610411/1 záv.
7Macháček FilipOrel Dolní Čermná06101,9611/1 záv.
8Junk PřemyslÚstí nad Orlicí0692,3511/1 záv.
9Hurta ŠimonTJ Spartak Letohrad0690,4111/1 záv.
10Brůna MichalAlbrechtice0789,0511/1 záv.
11Kamarád VítTJ NMNM0589,0411/1 záv.
12Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0686,7111/1 záv.
13Svozil AdamAK Moravská Třebová0885,1911/1 záv.
14Čtvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad0580,0711/1 záv.
15Jančařík TomášOrel Židenice0575,2111/1 záv.
Kompletní pořadí všech 18 závodníku v této kategorii
Muži A 20-39 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí911061,781111/11 záv.
2Kubišta MichalLetohrad901043,961111/11 záv.
3Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová871012,941312/13 záv.
4Čejka PavelDolní Dobrouč90652,399/9 záv.
5Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí88614,6366/6 záv.
6Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04597,321412/14 záv.
7Radiměřský KarelAK ISCAREX Česká Třebová87580,6188/8 záv.
8Holovský JakubAtletika Žamberk86456,6466/6 záv.
9Tlapák JaroslavAK ISCAREX Česká Třebová87388,1344/4 záv.
10Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová93386,4444/4 záv.
11Borek FilipČeská Třebová90290,1355/5 záv.
12Řemínek MatějAC Choceň86286,7655/5 záv.
13Šmolík JosefTJ Jiskra Litomyšl89253,3733/3 záv.
14Krejčí MichalPísečná85238,6433/3 záv.
15Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová03204,3522/2 záv.
Kompletní pořadí všech 125 závodníku v této kategorii
Muži B 40-49 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK761112,521111/11 záv.
2Šimek PetrVencl Tým/www.zeleneudoli.cz771040,681111/11 záv.
3Hůlka RadekČeská Třebová80873,991111/11 záv.
4Petr JiříLezník80709,7977/7 záv.
5Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80669,6788/8 záv.
6Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička75643,5777/7 záv.
7Suldovský PavelHorní Čermná Athletics77614,2788/8 záv.
8Vacek JiříOB Česká Třebová77530,5866/6 záv.
9Němec RadekLitomyšl77443,9477/7 záv.
10Šutera JosefAtletika Polička79375,6544/4 záv.
11Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84354,2844/4 záv.
12Fišer DavidTvoje Máma80216,5933/3 záv.
13Moravec MartinVencl Team Ústí nad Orlicí84199,4422/2 záv.
14Roháček Jan3D Fitness Race Team82195,7122/2 záv.
15Macák DanielŠumperk78184,6433/3 záv.
Kompletní pořadí všech 94 závodníku v této kategorii
Muži C 50-59 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Simon PetrBKS Polička72855,411010/10 záv.
2Borek PetrBrzdy Horní Čermná70695,851412/14 záv.
3Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová69683,2577/7 záv.
4Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová65657,977/7 záv.
5Dusil MartinVamberk74657,1277/7 záv.
6Bureš MartinČeská Třebová74644,2377/7 záv.
7Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí72577,7866/6 záv.
8Scheuer JanŠanov66521,7266/6 záv.
9Hejl RadekKrálíky72514,3655/5 záv.
10Kyncl TomášHolice74499,8155/5 záv.
11Dostálek PetrMy od Kopřivy67425,6355/5 záv.
12Benko JanLitomyšl7431233/3 záv.
13Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč70253,9644/4 záv.
14Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová72203,7122/2 záv.
15Uchytil MilanKPA Pardubice74202,7122/2 záv.
Kompletní pořadí všech 59 závodníku v této kategorii
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sedláček RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL64974,111010/10 záv.
2Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová60619,4366/6 záv.
3Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58504,071111/11 záv.
4Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí63462,2255/5 záv.
5Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62442,6755/5 záv.
6Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto64274,733/3 záv.
7Hanuš Petr3D Fitness Race Team6420822/2 záv.
8Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice60198,6933/3 záv.
9Ožana VáclavNVNM64193,1622/2 záv.
10Jandejsek ZdeněkSport Studené61184,3722/2 záv.
11Král JosefSDH Bystré58171,2422/2 záv.
12Šolc VítězslavBKL Machov57171,1922/2 záv.
13Hanák KarelSvitavy56161,733/3 záv.
14Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč64144,2322/2 záv.
15Razým JanTJ Dlouhá Třebová57134,8622/2 záv.
Kompletní pořadí všech 39 závodníku v této kategorii
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová531132,141111/11 záv.
2Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54831,9299/9 záv.
3Šponar JosefSokol Žamberk OB47774,691111/11 záv.
4Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48466,0799/9 záv.
5Ráb PavelČeská Třebová52386,7644/4 záv.
6Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou51346,144/4 záv.
7Čáp BohuslavOrel Hradec Králové51151,2422/2 záv.
8Sedláček PavelOrel Židenice53108,8522/2 záv.
9Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5010411/1 záv.
10Krupička MiroslavTJ Jiskra ÚO5396,2411/1 záv.
11Tobiška VáclavOB Žamberk4472,6911/1 záv.
12Bielčik JindřichLichkov4051,2922/2 záv.
13Bielčík JindřichLichkov4034,6111/1 záv.
14Holý JosefOrel Židenice4129,1922/2 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová0672877/7 záv.
2Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl06200,3322/2 záv.
3Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05173,3522/2 záv.
4Dostálová Kateřina-0610411/1 záv.
4Svobodová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0610411/1 záv.
6Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0694,8611/1 záv.
7Svodovová NatálieNMMOR0583,3511/1 záv.
8Zahálková LucieAK ISCAREX Česká Třebová0578,611/1 záv.
9Oyelakin Nicole-0568,4611/1 záv.
10Paraska MarieAtletika Šumperk0852,7911/1 záv.
Ženy A 20-34 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun91533,3166/6 záv.
2Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová92511,166/6 záv.
3Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03487,2155/5 záv.
4Hostýnková MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9720822/2 záv.
5Marková BarboraHorní Čermná Athletics02204,9422/2 záv.
6Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98201,2622/2 záv.
7Halasová AnnaOrel Jednota Vyškov03189,9322/2 záv.
8Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí03189,4322/2 záv.
9Kuncová MartinaOrel Vyškov01157,1522/2 záv.
10Koukolová ŽanetaLíšnice93142,1522/2 záv.
11Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02116,8233/3 záv.
12Brožová Aneta2B Winner9410411/1 záv.
12Sauerová SimonaLíšnice9910411/1 záv.
12Dvořáková LadaAK Olymp Brno9310411/1 záv.
12Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9110411/1 záv.
Kompletní pořadí všech 63 závodníku v této kategorii
Ženy B 35-44 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová85935,791111/11 záv.
2Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová80419,1255/5 záv.
3Richtrová HanaRun Sport Team82389,8144/4 záv.
4Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8331233/3 záv.
5Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová84291,9733/3 záv.
6Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald83287,3633/3 záv.
7Šuterová KateřinaAtletika Polička83269,133/3 záv.
8Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8220822/2 záv.
9Sklenářová EvaLetohrad81203,0333/3 záv.
10Rokosová IvanaROKY Team8219922/2 záv.
11Suchánková LenkaLitomyšl80163,9922/2 záv.
12Přibylová BlankaLanškroun84161,5922/2 záv.
13Boháčová JitkaAtletika Polička82147,9822/2 záv.
14Paraska LucieGK Šumperk81139,7322/2 záv.
15Padalíková ZuzanaLetohrad86137,0522/2 záv.
Kompletní pořadí všech 42 závodníku v této kategorii
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička761223,531312/13 záv.
2Hájková LudmilaOB Česká Třebová75719,488/8 záv.
3Simonová JanaBKS Polička75654,9888/8 záv.
4Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí76345,8444/4 záv.
5Kovářová AnnaOB Česká Třebová75289,0533/3 záv.
6Kysilková RomanaSebranice75253,6333/3 záv.
7Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77235,0633/3 záv.
8Pirklová KateřinaLetohrad76201,222/2 záv.
9Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno76191,0922/2 záv.
10Hofmanová VeronikaAK ISCAREX Česká Třebová78188,8522/2 záv.
11Kamenická KateřinaOrel Židenice73178,6222/2 záv.
12Janespalová PavlínaBěstovice77170,0522/2 záv.
13Doležalová VladimíraOrel Vyškov74165,6422/2 záv.
14Kalousková JanaOrel Dolní Dobrouč75123,4722/2 záv.
15Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7210411/1 záv.
Kompletní pořadí všech 37 závodníku v této kategorii
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pešlová IvanaTJ Svitavy63965,41111/11 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6593699/9 záv.
3Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí69819,221212/12 záv.
4Jirásková EvaMaratonstav Úpice64771,9388/8 záv.
5Nechvílová MiroslavaChoceň60166,7755/5 záv.
6Bučková AlenaAk spartak Dubnica6682,3911/1 záv.
7Gebauerová JanaSeverka Šumperk6480,7211/1 záv.
8Bašarinová MichaelaSTG Choceň6872,6611/1 záv.
9Gebuerová JanaSEVERKA6469,2611/1 záv.
10Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6367,3511/1 záv.
11Kostřicová BlankaČeská Třebová6144,8711/1 záv.
Absolutní kategorie mužů
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí911057,41111/11 záv.
2Kubišta MichalLetohrad901039,61111/11 záv.
3Kovář LukášVencl Tým / TJ Dlouhá Třebová871010,551312/13 záv.
4Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK76989,721111/11 záv.
5Šimek PetrVencl Tým/www.zeleneudoli.cz77934,161111/11 záv.
6Hůlka RadekČeská Třebová80747,661111/11 záv.
7Simon PetrBKS Polička72691,091010/10 záv.
8Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí06663,8177/7 záv.
9Čejka PavelDolní Dobrouč90652,399/9 záv.
10Petr JiříLezník80633,9177/7 záv.
11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí88614,6366/6 záv.
12Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80611,5488/8 záv.
13Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl64602,299/9 záv.
14Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04596,791412/14 záv.
15Dvořák MiroslavSK8 Slalom Polička75584,9177/7 záv.
Kompletní pořadí všech 405 závodníku v této kategorii
Absolutní kategorie žen
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková AdélaSK8 Slalom Polička761057,461312/13 záv.
2Kovářová MarieTJ Dlouhá Třebová85794,591111/11 záv.
3Čípová AnetaAK ISCAREX Česká Třebová06773,3888/8 záv.
4Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65761,5599/9 záv.
5Pešlová IvanaTJ Svitavy63655,261111/11 záv.
6Hájková LudmilaOB Česká Třebová75595,9988/8 záv.
7Jirásková EvaMaratonstav Úpice64567,0888/8 záv.
8Simonová JanaBKS Polička75520,4688/8 záv.
9Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí69510,561212/12 záv.
10Šebková MartinaAK ISCAREX Česká Třebová92475,2266/6 záv.
11Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun91470,5166/6 záv.
12Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03459,8555/5 záv.
13Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová80369,4955/5 záv.
14Richtrová HanaRun Sport Team82328,3144/4 záv.
15Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8331233/3 záv.
Kompletní pořadí všech 221 závodníku v této kategorii
Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.1.2024Přívratský přespolák70
16.3.202410 jarních kilometrů147
3.4.20241. Pekelný kilometr142
7.4.2024Širokodolský kros152
20.4.2024Běh Javorkou163
24.4.20242. Pekelný kilometr108
26.4.2024Běh na Rozálku195
28.4.2024Memoriál Quida Štěpánka180
1.5.2024Běh kolem poličských hradeb341
4.5.2024Letohradská pětka252
5.5.2024Běh na Palici43
12.5.2024Běh Choceňskými sady185
15.5.20243. Pekelný kilometr132
18.5.2024Memoriál Ivana Belobrada150
1.6.2024Běh dobroučským krajem243
2.6.2024Nekořský kros82
9.6.2024Běh přes Červený vrch264
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec93

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
19.6.20244. Pekelný kilometr
29.6.2024MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch
29.6.2024Králický Sněžník 'beze stopy'
4.8.2024Sádecká pila
9.8.2024Svinnský ISCAREX kros
11.8.2024Černovírský kros
18.8.2024Jablonská osmička
21.8.20245. Pekelný kilometr
31.8.2024Výprachtice - Buková hora
7.9.2024Strážný nahorů a dolů
8.9.2024Horský běh - Jablonné - Suchý vrch
15.9.2024Králický Lískovec
21.9.2024Cross po lyžařských tratích
28.9.2024Heřmanická osmička
5.10.2024Lubenská 10
6.10.2024Běh údolím Orlice
12.10.2024Přespolní běh lyžařů v Letohradě
19.10.2024Sokolský půlmaraton
17.11.2024Běh 17. listopadu

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX POHÁR 2023
ISCAREX CUP 2022
ISCAREX CUP 2021
ISCAREX CUP 2020
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999