10.4.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
14.4.2007 | Bambasácká desítka | 52 |
8.4.2006 | Bambasácká desítka | 44 |
9.4.2005 | Bambasácká desítka | 59 |
15.4.2001 | Bambasácká desítka | 47 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Jirásková Eva | 64 | 5 |
David Ludvík | 51 | 4 |
Vašíček Michal | 91 | 4 |
Bradáč Alois | 40 | 4 |
Kubík Josef | 38 | 4 |
Barešová Milada | 75 | 4 |
Havlík Miroslav | 58 | 4 |
Bareš Josef | 79 | 4 |
Komárková Zdenka | 74 | 4 |
Šimůnek Jan | 49 | 3 |
Daněk Milan | 62 | 3 |
Pospíchal Zbyněk | 85 | 3 |
Bareš Jiří | 47 | 3 |
Havlík Jiří | 53 | 3 |
Pospíchal Vladimír | 85 | 3 |
Šrajt Jiří | 44 | 3 |
Pospíchalová Lenka | 57 | 3 |
Horák Pavel | 62 | 3 |
Pospíchal Vladimír | 52 | 3 |
Plch Alois | 49 | 3 |
Škrabal Ivan | 38 | 3 |
Lech Jiří | 37 | 3 |
Macura Jan | 72 | 3 |
Bielčik Jindřich | 40 | 2 |
Křenek Jan | 84 | 2 |
Vacek Martin | 69 | 2 |
Jirásková Hanka | 89 | 2 |
Bezdíčková Jana | 73 | 2 |
Dušková Lenka | 80 | 2 |
Barešová Jarmila | 49 | 2 |
Orálek Daniel | 70 | 2 |
Smutný Radim | 81 | 2 |
Pešlová Alena | 83 | 2 |
Jirásková Bára | 91 | 2 |
Bareš Jiří | 75 | 2 |
Březina Roman | 76 | 2 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 2 |
Bielčik Petr | 71 | 2 |
Štrajt Jiří | 44 | 2 |
Březina Jiří | 72 | 2 |
Růžičková Petra | 74 | 2 |
Hrubý Milan | 38 | 2 |
Formánek Petr | 67 | 2 |
Stráník Aleš | 50 | 2 |
Hlaváček Antonín | 83 | 2 |
Holický Milan | 65 | 2 |
Novák Lubomír | 58 | 2 |
Potůček Jiří | 88 | 2 |
Slavík Jan | 71 | 2 |
Kolínek František | 56 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 6 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:39:07 | - |
2 | MJ | 8 | 7 | Pospíchal Vladimír | Brno | 85 | 00:40:27 | - |
3 | MJ | 10 | 8 | Šafář Radek | ASK Blansko | 85 | 00:40:58 | - |
4 | MJ | 12 | 9 | Pospíchal Zbyněk | Brno | 85 | 00:41:17 | - |
5 | MJ | 18 | 10 | Vintr Luděk | ZŠ LP MŠKOV | 87 | 00:44:28 | - |
- | MJ | - | 11 | Steiner Tomáš | ZŠ LP MŠKOV | 86 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Minařík Petr | AK Zlín | 76 | 00:35:51 | - |
2 | MA | 2 | 2 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:36:15 | - |
3 | MA | 3 | 3 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:36:33 | - |
4 | MA | 4 | 4 | Smutný Radim | ZŠ LP MŠKOV | 81 | 00:36:56 | - |
5 | MA | 6 | 5 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:37:57 | - |
6 | MA | 11 | 6 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:41:08 | - |
7 | MA | 13 | 7 | Hlaváček Antonín | Blansko | 83 | 00:41:22 | - |
8 | MA | 14 | 8 | Macura Jan | Horizont kola Novák | 72 | 00:41:41 | - |
9 | MA | 21 | 9 | Bareš Josef | BK Bambas | 79 | 00:47:22 | - |
10 | MA | 26 | 10 | Němec Oldřich | ASK Blansko | 84 | 00:49:43 | - |
11 | MA | 30 | 11 | Plakanec Juraj | Dianetické centrum Brno | 74 | 00:54:46 | - |
12 | MA | 34 | 12 | Slavík Jaroslav | neregistrován | 73 | 01:00:08 | - |
- | MA | - | 13 | Křenek Jan | Triangle Tri Team | 84 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 12 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:37:35 | - |
2 | MB | 9 | 13 | Havlík Miroslav | TTT Rájec Jestřebí | 58 | 00:40:53 | - |
3 | MB | 15 | 14 | Smutný Zdeněk | ZŠ LP MŠKOV | 57 | 00:43:08 | - |
4 | MB | 16 | 15 | Hrubý Josef | Lhota Rapotína | 62 | 00:43:31 | - |
5 | MB | 19 | 11 | Horák Pavel | Barnex spol. Brno | 62 | 00:44:48 | - |
6 | MB | 28 | 16 | Stlberský Petr | Blansko | 61 | 00:52:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 17 | 17 | Pospíchal Vladimír | Brno | 52 | 00:43:59 | - |
2 | MC | 22 | 18 | Havlík Jiří | SK Jestřebí | 53 | 00:48:40 | - |
3 | MC | 23 | 19 | Bělka Jaroslav | ČD Vyškov | 52 | 00:48:56 | - |
4 | MC | 27 | 20 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:49:59 | - |
5 | MC | 31 | 21 | David Ludvík | TJ Sokol Slavkov u Brna | 51 | 00:57:46 | - |
6 | MC | 32 | 22 | Růžička Bohuslav | Blansko | 46 | 00:59:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 20 | 23 | Haberland Jan | Sokol Brno | 42 | 00:45:42 | - |
2 | MD | 24 | 24 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:49:05 | - |
3 | MD | 25 | 25 | Štrajt Jiří | Alupo Blansko | 44 | 00:49:20 | - |
4 | MD | 29 | 26 | Hrubý Jan | ASK Blansko | 38 | 00:53:10 | - |
5 | MD | 33 | 27 | Kubík Josef | Adamov | 38 | 00:59:29 | - |
6 | MD | 35 | 28 | Cahel Pavel | Sokol Brno | 38 | 01:00:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 4 | 31 | Hynštová Iveta | ZŠ LP MŠKOV | 88 | 00:22:23 | - |
2 | ŽJ | 12 | 32 | Vránová Tereza | ASK Blansko | 86 | 00:25:37 | - |
3 | ŽJ | 15 | 33 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:26:46 | - |
4 | ŽJ | 17 | 34 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:28:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 1 | 29 | Komárková Zdenka | Bolešín | 74 | 00:21:47 | - |
2 | ZA | 3 | 30 | Barešová Milada | BK Bambas | 75 | 00:22:15 | - |
3 | ZA | 5 | 31 | Bezdíčková Jana | TTT Rájec Jestřebí | 73 | 00:22:39 | - |
4 | ZA | 6 | 32 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:22:56 | - |
5 | ZA | 8 | 33 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:23:43 | - |
6 | ZA | 18 | 34 | Šatopletová Linda | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:28:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 9 | 34 | Hynštová Marie | ZŠ LP MŠKOV | 57 | 00:23:45 | - |
2 | ZB | 13 | 35 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:25:46 | - |
3 | ZB | 19 | 36 | Hrozová Milena | Orel Vyškov | 53 | 00:30:56 | - |
4 | ZB | 20 | 37 | Barešová Jarmila | BK Bambas | 49 | 00:31:45 | - |
5 | ZB | 21 | 38 | Pospíchalová Lenka | Brno | 57 | 00:40:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NO | 2 | 12 | Vašíček Michal | TTS Rájec Jestřebí | 91 | 00:22:06 | - |
2 | NO | 7 | 39 | Tenora Jakub | Království krále Androla | 89 | 00:23:30 | - |
3 | NO | 10 | 23 | Bareš Jiří | BK Bambas | 47 | 00:25:06 | - |
4 | NO | 11 | 14 | Bareš Jiří | BK Bambas | 75 | 00:25:21 | - |
5 | NO | 14 | 40 | Plch Alois | Plki Tým | 49 | 00:26:27 | - |
6 | NO | 16 | 29 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:27:07 | - |
7 | NO | 22 | 41 | Dressler Jan | Království krále Androla | 79 | 00:41:12 | - |
8 | NO | 23 | 42 | Škrabal Ivan | Blansko | 38 | 00:42:27 | - |
9 | NO | 24 | 43 | Potůček Jiří | ASK Blansko | 88 | 00:44:14 | - |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.